Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 18:33
Előzmény: #93578  Törölt felhasználó
#93580
mr_apricot,

egyáltalán nem siklottam át..... utaltam rá, hogy egy nyilvános kiröhögésből hogy lesz verés. A szépirodalomban számos mű foglalkozik ezzel. S külön szakirodalma van a tömegpszichózisnak. Nem akartam korábban leírni a "csordaszellem" szót, mert ebben a környezetben sértőnek látszana, de ettől még a fogalom létezik, s létező a jelenség is.

A kavarásról, s a feszültség gerjesztéséről meg nyilván másként vélekedünk.

S ami eszem ágában sincs, az privátban folytatni a diskurzust, mivel az évek alatt kiderült, hogy nem egy kaptafára jár az agyunk, így felesleges lenne végeláthatatlan fejtegetésekbe bonyolódnunk egymással. Te szeretsz itéletet mondani másokról, én meg inkább a tényeket szeretem. Süketek párbeszéde lenne, ahogy az volt eddig is.

Szóval, ne orrolj meg rám ezért, de tisztelettel, inkább lemondok arról hogy bármit elmagyarázz nekem.

Látom, az eredeti hsz-om lényegét nem sikerült megfelelően kidomborítanom.

Azt tudniillik, hogy van abban valami komikus, ha valaki(k) névtelenül lebunkóznak, s kollektíven kiröhögnek valakit, mert nem mondja jegyzőkönyvbe a nevét. S mindezt olyan valaki kiáltja közhírré aki nagyonis rejtőzködik. A stílus már csak a csattanó az úri antré-hoz képest.

Persze az is sokatmondó, ha egy kérdésre olyan válasz érkezik, amit gensolar rittyentett ide.

No és az is, hogy feszültségkeltésnek minősíted, ha ezt szóváteszem.
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 18:14
Előzmény: #93576  exmnbs1
#93579
:-)

én is gensolar nagy antré-jára gondoltam!!! :D
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 17:35
Előzmény: #93573  Törölt felhasználó
#93578
csak kavarod tovább.. (miután azzal kezdted, hogy eszed ágában sincs folytatni)

konkrét példákat hoztam arra, hogyan gerjeszted a feszültséget.
azokon átsiklottál, inkább megint a számba próbálsz adni hülyeségeket, hogy aztán jól kifigurázd őket

már megint legalább 3 csúsztatást számolok a hsz-edben, de nem megyek bele, legalábbis nem nyilvánosan, nem ide tartozik

email-ben persze szívesen elmagyarázok neked bármit, de ahhoz neked kéne először írnod, mert csak te tudod az én címemet:)

tudod: manuahpol@gmail.com
exmnbs1 2009. 11. 02. 17:17
Előzmény: #93575  Törölt felhasználó
#93577
a könyvvizsgálót nem engedem bántani, sok mindent leleplezett a jelentésében.
Persze gondolom, nem mindent, mert leírta, hogy sok mindent nem mutattak be neki
exmnbs1 2009. 11. 02. 17:15
Előzmény: #93574  Törölt felhasználó
#93576
ez megy úgy látszik azokban az úri klubokban,( ahol állítólag tag, mint a legelső nap megtudtuk tőle)
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 17:12
Előzmény: #93570  prfecó
#93575
prfecó

ezen már ne bosszankodj. Nyilván a könyvelő is bunkó. Inkább röhögj már csak rajta, mint gensolar névvel, címmel ellátott ismerősei.
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 17:08
Előzmény: #93571  exmnbs1
#93574
:-)
hát hová tűnt gensolar jó modora???? Inkább a pökhendiségét felejtette volna el.
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 17:00
Előzmény: #93565  Törölt felhasználó
#93573
mr_apricot,

eszem ágában sincs folytatni!! Különben is, "mit érdekel az téged"?

Az ismerőseim akik olvasnak, azon röhögnek egyfolytában, hogy milyen csuda jól gerjesztem a vitát azzal, hogy szóvátettem egy felháborodásra nem méltó -de azért szóvátételre érdemes- dolgot. Igaz, azóta is keresnek-kutatnak, hol és mikor bunkóztam le bárkit is... de biztos a röhögéstől nem találják.

Mindenesetre jól az agyukba vésték, hogy a "nemtetszés" kinyilvánítása feszültség-gerjesztésnek számít. Ami tilos. Csak a kollektív röhögés megengedett. És az nem burkolt bunkózás.

De most az ismerőseim nem tudnak tovább röhögni, mert buzgón tüntetik el az irodalomban és a szakirodalomban fellelhető eseteket, ami a kollektív röhögés (és annak szóvá nem tétele) verésbe torkollására utal.

Ja... és hogy az eredeti kérdésnél maradjunk.....kutatják, hogy ki is lehet a kapcsolattartó, s a titokba burkolódzó vezetőség.
exmnbs1 2009. 11. 02. 16:57
Előzmény: #93571  exmnbs1
#93572
RG gensolar írta természetesen

Ki vezeti ezt a céget, ki az auditor, ki a kapcsolattartó, hol van a kivitelező, hol a 2 luxemburgi Fund, mikor méltóztatnak közölni, hogy Cogenco Deal bedőlt, lévén nincs inputja

A nagy szórásban talán tájékoztathatna a mutyizda
exmnbs1 2009. 11. 02. 16:54
Előzmény: #93570  prfecó
#93571
ex, már megint marhaságokat írsz. A Cogenco a német "befektetővel" mondta fel a szerződést, nem pedig azt amit a Genesis-el kötött. Miután a GCM a tőkeemelésbe betette a pénzt, tehát akkor valahonnan máshonnan szerzett. Egyébként pedig tudhatnád, hogy hiába van közgyűlési határozat, az csak akkor jogerős, ha a cégbíróság bejegyezte. Addig még az az új IT tagok sem kerülnek fel szerintem a honlapra, mint ahogy ez emlékeim szerint a legutóbbi esetben is történt. Felesleges habverés az egész. Igaz úgy látszik a konyhád tele van alapanyaggal....:)
link
prfecó 2009. 11. 02. 16:44
Előzmény: #93568  Törölt felhasználó
#93570
Közgyűlés jegyzőkönyvében szerepel.

Egyébként a legszebb?? legkétségbeejtőbb?? mozzanat-szösszenet a közgyűlésen az volt , amikor a társaság könyvelője kérdést-megjegyzést tett.
Közölték vele rosszul értelmezi a számokat- az már tuti nem ő lesz az auditáló könyvvizsgáló - arra nem emlékszem , hogy napirendi pont lett volna a könyvvizsgáló váltása. Sok sót nem fog enni itt már az viszont biztos.
Nekem ez végképp betette a kaput a transparencia a la Genesis módra.
exmnbs1 2009. 11. 02. 16:42
Előzmény: #93564  Törölt felhasználó
#93569
így van, remélem egyszer a pszáf elkapja őket is
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 16:12
Előzmény: #93567  prfecó
#93568
-igen, megkaptam, de hogy jön ez ide?

- senki egy szóval nem mondta, hogy "jogszerűtlen" lett volna a kérdésed, ne aggódj:) csak szóltam, hogy a válasz esetleges megtagadása is az lett volna

-ez egy kijelentés, ami önmagában igaz; tényleg nem kérek. úgy tűnt, mintha kértem volna? akkor valamit elnéztél. vagy valaki más kérte tőled a telefonszámodat, anyád nevét, szig.számodat?

-az "Egyébként"-tel kezdődő mondatodat egyszerűen nem tudom értelmezni, újrafogalmaznád a kedvemért? hol jelölted meg magad?
prfecó 2009. 11. 02. 15:34
Előzmény: #93565  Törölt felhasználó
#93567
T. Barack Ur !

Közgyűlés előtt elküldtem neked a Genesis hivatalos kapcsolattartójával folytatott levelezésemet, amit megkaptál okt. 17-én.

Zárolt részvénnyel összesen ketten szavaztak. Az összes többi részvényes, sajtós , érdeklödő a jogi előírásoknak megfelelően vett részt a közgyűlésen. A kérdésemet is ugy tettem fel jogszerüen. A válasz alapján levont konkluzzíó lesulytó a jelenlegi és volt tulajdonosokról szvsz.

Telefonszámot , anyja nevét , szig.számot nem kérsz.

Egyébként megjelöltem magam a közgyűlés által jegyzőkönybe vettek alapján , gondolom olvastad.

Kapcsolattartó azóta sincs .

Árfolyam meg 4.. kezdődik
prfecó 2009. 11. 02. 15:34
Előzmény: #93565  Törölt felhasználó
#93566
T. Barack Ur !

Közgyűlés előtt elküldtem neked a Genesis hivatalos kapcsolattartójával folytatott levelezésemet, amit megkaptál okt. 17-én.

Zárolt részvénnyel összesen ketten szavaztak. Az összes többi részvényes, sajtós , érdeklödő a jogi előírásoknak megfelelően vett részt a közgyűlésen. A kérdésemet is ugy tettem fel jogszerüen. A válasz alapján levont konkluzzíó lesulytó a jelenlegi és volt tulajdonosokról szvsz.

Telefonszámot , anyja nevét , szig.számot nem kérsz.

Egyébként megjelöltem magam a közgyűlés által jegyzőkönybe vettek alapján , gondolom olvastad.

Kapcsolattartó azóta sincs .

Árfolyam meg 4.. kezdődik
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 15:08
Előzmény: #93561  Törölt felhasználó
#93565
gerjeszteni nagyonis gerjeszted. most épp nem te kezdted, de mindent megteszel hogy a lehető legnagyobb anyázást kihozd belőle. ezt nevezem gerjesztésnek.

mondok példát is, hogy érthető legyen:
pusztán abból, hogy valakik röhögtek valakin, levezetted, hogy legközelebb talán még meg is verik. ezt pl. honnan vetted? és minek neveznéd ezt a fajta következtetést?

egy másik: leírtam, mit tartok a bunkóság (figyelem: egyik!) definíciójának. erre a számba akarsz adni egy másikat, hogy levezesd belőle: én pálcát török a kgy-n képviseltek(!) felett. röviden: _nem_ sorolom ide (ti. a bunkóság definíciójába az inkognitót), és eszemben sincs pálcát törni olyanok felett, akik ott sem voltak

még egy (és ezzel be is fejezem): azzal jösz, hogy téged milyen gyakran megsértettek már ebben a fórumban. rögzítem: ez tény. ahogy az is, hogy ez rendre kölcsönös volt, te is alaposan kivetted belőle a részed (kiváncsi vagyok feltűnt-e egyáltalán, hogy a nekem címzett hsz-edben hol sértegetsz "burkoltan":) ráadásul most még azt sem mondhatod, hogy csak visszasértegettél)
ennek a kezdeti témához végképp semmi köze, szvsz tehát legfeljebb egy újabb flame-elés kiváltására alkalmas

ha ezután is folytatni szeretnéd, kérlek azt már privátban tedd, a címem még mindig:

manuahpol@gmail.com
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 14:25
Előzmény: #93563  Törölt felhasználó
#93564
szerintem ezeknek a nickeknek nem szabadna ennyivel megúszni azt az agitációt, amit itt folytattak évekig. sajnálom, hogy ezt kell mondanom
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 14:17
Előzmény: #93561  Törölt felhasználó
#93563
hagyd őket bokaly, megint nagyon idegesek hogy lassan közelebb a 251 Ft mint az 1000 feletti:-))
LOL, ROTFL, LTD.

és mi lesz itt 100 Ft-nál!!!!hajjaj!
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 14:13
Előzmény: #93557  Törölt felhasználó
#93562
Nem tudod visszavenni.
Törölt felhasználó 2009. 11. 02. 13:49
Előzmény: #93560  Törölt felhasználó
#93561
ahhhha, mr_apricot,

szóval én gerjesztem a feszültséget!!!?? Világos!! S nem az, aki lebunkóz másokat, s az sem, aki mások (nem mellesleg szintán névtelenek) röhögésére hivatkozik. S még csak az sem, aki mások dehonesztálásával próbálja negligálni az amúgy jogos kérdést.

Remélem azért látod a helyzet, s gensolar beírásának komikumát, hogy mindezt gensolar is névtelenül, névtelenekre hivatkozva teszi.

Csupán ez a felháborodás tárgya, s nem a jegyzőkönyvvezető kérdése. S nem tudom, létezik-e a bunkóságnak definíciója, de ha az inkognitót idesorolod (mármint a definicióhoz), akkor lényegében ezzel a kgy-n képviselt ismeretlenek felett is pálcát törsz.

Mielőtt belebonyolódnánk, értem én, hogy a gesztust hiányolod, de a Geni esetében -ismerve rövid, dicstelen történetét- gesztusokról jobb nem beszélni.

Amúgy, mielőtt grál-lovagok gyülekezetének kiálltanád ki a fórumot, úgy rémlik én is voltam már itt, ha nem is bunkó, de legalábbis hülye, hülyeségeket beszélő (kérdező), vonták már itt kétségbe (pl. Te is) értelmi képességeimet. Amin persze lehet(ne) felháborodnom, de felesleges, hisz nem mindegy, ki mondja. :P

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek