Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:19

politika - rendőrség  

Tűrhetetlen a rendőrök részéről megnyilvánuló brutalitás.

Egyszerűen szándékosan ráúszították a rendőrséget a békésen tüntetőkre. Orbánnak inkább népszavazást kellet volna kedeményezni, ennek a mocskos söpredéknek az eltávolítására.

Én eddig bírtam cérnával, de most már nálam is betelt a pohár.

Lassan el fognak szabadulni az indulatok.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:13
Előzmény: #256  Törölt felhasználó
#260
Most és ebben vitathatatlanul igaza van kritikusodnak!

Mertnem arról volt, hogy ki és mit képviselt hogyan, hanem arról, hogy TE MIT ÍRSZ ÉS BÁRKIRŐL!

Ha békét akarsz valóban és nem gyengülő forintra spekulálsz, akkor ne önts olajat a tűzre (és különösen ne benzint!)!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:11
Előzmény: #246  Törölt felhasználó
#259
A rendörségnek egy demokráciában erösnek kell lenni,hogy betartassa a demokráciában lefektetett törvényeket,szabályokat.

Akik a rendörséget okolják a történtek miatt nem fogják föl,hogy milyen bajba sodorják az országot.
Ha majd nem mernek azok az emberek fellépni erélyesen az ilyenekhez hasonló csürhe ellen akik a mi biztonságunkért felelnek,akkor holnaptól kezdve bárki szabadon felgyújthatja majd a kocsidat az utcán,vagy betörheti a fejedet,mert épp neki olyanja van.
Fogjátok már fel,hogy ez egy garázda kisebbség,akit egyszerűen fizikailag kell letörni,mert olyan sötétek.
Sajnálatos,hogy azért támogatják jobboldalról őket,mert ők is a kormány ellen vannak.
Sunyin a háttérben vagytok,és közben meg nem tesztek semmit az ilyen őrűltség ellen.Ellenkezőleg,inkább a rendörségre kenitek az egészet.
Ezzel csak az Unió elött járatja le magát a jobboldal.

Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:11
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#258
LET én nem neveztem meg embert, de látom ez neked sem tűnik fel. És igen is fenntartom, akik nem tudnak ésszerűen, rombolás nélkül véleményt kifejezni, azok mocskos barmok. Ennyi. És mivel LÁTHATÓAN egy bizonyos oldal figurái voltak, ezért írtam amit írtam.

Még egyszer: ha Rendben tüntetnek, és úgí fejezik ki mondanivalójukat, egyetértek vel (mármint a móddal) de nem így. Azt hiszem a dolog több magyarázatra nem szorul, én részemről lezárva, így is több figyelmet szántam neki.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:09
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#257
"Kíváncsi vagyok, ha a pár száz farok ott áll, akkor a százezres tömeg elsöpri őket úgy, hogy többé nem lesz kedvük..."

Majd a rendőrség azt is szétveri, és azt adagolják be a buta szvazói rétegnek, hogy az is rombolni kész Fideszes csürhe volt.
Bávált módszer!

Így vigyázz az ellentüntetéssel, nehogy az is hazug eszközzé váljék gyurcsány kezében!

De mindenek előtt, kérlek legalább te ne buzdíts erőszakra, vagy te is lángokban álló rendőrökre vágysz, mint gyurcsány???
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:07
Előzmény: #253  Törölt felhasználó
#256
basszus te olyan vagy mint egy vírus....mit kell idekopíroznod? Ha láttad volna a képeket, tudod kiről volt szó. És nem azzal van bajom, hogy mit képviselnek, hanem azzal HOGYAN. De ez neked magas még.. . Mint írtam, aludj vissza... .

Portfolio: nem lehet a srácot letiltani?
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:07
Előzmény: #248  Törölt felhasználó
#255
"Hogy a rombolás történetesen nem adekvát válasz, hajnalban lett egyre világosabb, amikorra a budai srácok már kiugrálták magukat, és megkopott a kőhajigálás varázsa is. Egy öltönyös úr mászott fel a Ferenciek terén a barikádra. "Most azt kell eldöntenünk, hogy mit követeljünk! Különben elvesztünk!" - kiabálta drámai hangon, amire zavart csönd volt a válasz. "Gyurcsány, takarodj!" - ordította végül valaki, a közel állók visszhangozták egy ideig, az öltönyös úr pedig lekászálódott a betonkeverőről. Fél órával később megindult a rendőri akció, de akkorra már nem volt senki a téren."
Index (Földes)
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:06
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#254
"Mocskos szélsőjobboldali barmok"
Ezt a címet te adtad Green!

Ezt meg te állítod magadról később:
"Én ilyet egy nyílt fórumban nem írnék SENKIRŐL ide."

Jól látom???
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:04
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#253
Én meg egy nyílt fórumon nem írnék olyat, hogy "Mocskos szélsőjobboldali barmok", különösen, ha ott sem voltam.
Ballib mentalitásod csak hazugságra képes. Szánalmas vagy.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:02
#252
Az viszont már most látszik hová vezetett, hogy az Mszp kormányoz.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 09:01
#251
ti kedves fórumozók tényleg elhiszitek, hogy egy szánalmas gyurcsány miatt van minez?????nem, ...ez az 50 év miatt van és az el nem számoltatott szovjet és magyar vezetők miatt, pl. a törpe horn gyula ( gonosz)...a fasisztákat és gestápósokat dél amerikáig kergették, ezek meg itt virítanak közöttünk....
tko_ 2006. 10. 24. 09:00
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#250
Egy pillanatra a Hír TV-re kapcsoltam.
Egy pszichológus beszélt, aki maga is tüntetõl között volt tegnap.

\"Fantasztikus, csodálatos eseményeknek lehetünk tanui...elindult egy nemzeti megtisztulási folyamat\"..

Hát ez már azért durva...
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 08:57
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#249
yesterday,
most mit írjak erre? Magad minősíted. Én ilyet egy nyílt fórumban nem írnék SENKIRŐL ide. Látom, érveid eddig nyúlnak.

Fölébredtél a barlangban? Van neted? Kész csoda. Aludj vissza, messze még az este... .
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 08:56
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#248
green
Egyetértek!!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 08:54
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#247
Greenspam!

Ostoba és rosszindulatú vagy.
2 in 1.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 08:49
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#246
Még a leggyengébb képességű cigánygyerek is tudja, hogy a legjámborabb kutáyt sem szabad agresszívan a sarokba szorítani, mert az ott dühös vadállattá változik.

Ezt
- vagy nem tudja gyurcsány és a rendőrség, azaz ALKALMATLAN feladatára,
- vagy tudja és zsándékosan PROVOKÁL.

Lehet, hogy már csak úgy tudja növelni népszerűségét, ha november negyedikén Molotov-koktéllal felgyújtott rendőröket oltanak majd a vízágyúk?

És már meg sem lepődünk majd, ha ezt olvassuk a második Debreczeni könyvben, miként gyurcsány neki nyilatkozik így 2006-os hatalommegtartó hőstettéről.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 08:49
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#245
Fel is számolta, gumilövedékekkel és könnygázzal.

Már csak kérdés, hogy mi volt előbb, a rendezvény tüntetéssé fajulása vagy a rendőri beavatkozás!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 08:48
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#244
Lassan kezd elegem lenni ebből. A BBC tankot mutat a magyar utcákon, pár száz (jó legyen pár ezer) ember kiélvezi magát, 200mio-s károkat okoz a mi pénzünk folyik el ilyenekre, mert ők NEM dolgoznak, lézengenek és épp most biztos részegen és szutykosan alszanak otthon a tetves barlangjukban.

VÁLASZ KELL!! Szerintem az ép gondolkodásúaknak egy ellentüntetést kéne szervezniük - BÉKÉSET - az erőszak és a rendbontás ellen tiltakozva - PÁRTSEMLEGESEN -. Kíváncsi vagyok, ha a pár száz farok ott áll, akkor a százezres tömeg elsöpri őket úgy, hogy többé nem lesz kedvük... .

Na részemről be is fejeztem a beírást ide.
Jó tőzsdézést mára, HUF 264,5. Köszönjük srácok, látszik mi lenne, ha ti és támogatóitok irányítanák az országot... .
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 08:46
Előzmény: #242  Törölt felhasználó
#243
Na látod: pont ilyen hozzászólásokra nincs szükség...
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 08:45
#242
érdekes, hogy a komcsi portfólió cenzúra hasonló hzzászólásért tavasszal engem még kizárt a fórumról.....,ha így nézzük fejlődés már van, de attól még semmi nem változik....tegnap pl. a hóhérok ünnepeltek a hősök halálának évfurdolóján.....,inkább nov. 4-én ünnepelne az mszp, amikor leverték a szovjetek 56-ot....
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 08:42
Előzmény: #238  BuySell
#241
BuySell,

A BBC-n NEM olvassák át a moderátorok a hozzászólásokat közzététel előtt, csak van egy lehetőség (egy gomb) a moderátorok riasztására.
Egyébként én örülnék a legjobban ha sokmindenben hasonlítanánk a BBC-hez, mondjuk pld. KÖZSZOLGÁLATISÁGBAN !
amíg ez , és sokminden más demokratikus intézmény és jog NINCS meg ebben az Országban, addig ne a szankciókat hiányold a legjobban.
Ez az ország jelenleg egy PASSZÍV DIKTATÚRA, ami azt jelenti hogy az állampolgárok részéről jövő véleménynyilvánítást le se szarják, kifárasztásra játsaznak a helyzetet oldja meg az idő.
Ezzel sokminden más mellett az a baj hogy az emberek fásultá, morálisan nullává, beletörődötté válnak, és így egy ország nem létezhet

Topik gazda

szabi78
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek