Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:19

politika - rendőrség  

Tűrhetetlen a rendőrök részéről megnyilvánuló brutalitás.

Egyszerűen szándékosan ráúszították a rendőrséget a békésen tüntetőkre. Orbánnak inkább népszavazást kellet volna kedeményezni, ennek a mocskos söpredéknek az eltávolítására.

Én eddig bírtam cérnával, de most már nálam is betelt a pohár.

Lassan el fognak szabadulni az indulatok.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 08:30
#240
Sziasztok! Tegnap volt egy rendezvény, ami tüntetéssé fajult. Legjobb tudomásom szerint a demokratikus jogállamban a tüntetést előre be kell jelenteni, amiért a szervezőt felelősség terheli. Mindezek után a Rendőrségnek jogában állt volna rögtön az összes illegális tüntetést felszámolni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 08:11
Előzmény: #238  BuySell
#239
A rendőrség provokált.

Szerintetek az renben van, hogy az 56-os legnagyobb létszámú rendszvényt amelyen kb. 100 ezren voltunk köztük sok gyermek, idős ember, több ismert szónokkal - Wilfried Martens Európai Néppárt elnöke, Kárpáti György, Orbán Viktora, stb. - a rendőrség így biztosítson?

Tudatosan odaterelték a Bajcsin és Deák téren keresztül az Astóriához a rendbontókat, hogy összemossák a dolgokat. Ezt egyébként a riporterek pl. az rtl -es tv. közvetítésben is többször szóvátették.
BuySell 2006. 10. 24. 00:25
Előzmény: #237  Törölt felhasználó
#238
pénznyelő amit modnok az nem újdonság, a többi fórumon majdnem mindenhol moderálnak. Az előbb írtam a BBC-re is és ott is azt olvastam, hogy először átolvassák a moderátorok és ha rendben találják mehet a hozzászólásokhoz.

tényleg nem létfontosságú de szerintem hozzájárulna a színvonal emeléséhez.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 00:15
Előzmény: #236  BuySell
#237
Ugyan, Buy, szólásszabadság van. Dumálni azt lehet, csak ne vandálkodjon senki az utcákon.
BuySell 2006. 10. 24. 00:10
Előzmény: #235  Törölt felhasználó
#236
én azt szeretném ha a portfolio munkatársai moderálnák mostantól az ehhez hasonló topic címeket és hozzászólásokat. Nagyot emelne a színvonalon.
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 00:06
Előzmény: #234  Törölt felhasználó
#235
Azért legyünk őszinték: jobb lenne,ha vége lenne
Törölt felhasználó 2006. 10. 24. 00:04
Előzmény: #233  Törölt felhasználó
#234
Egyébként az, hogy az nagyon jó, hogy egy ilyen nagyszabású zavargásban eddig egyetlen halálos áldozat sincs és nincs életveszélyes, vagy maradandóan sérült sem. Ha reggelre elül a balhé és marad ez a statisztika, akkor mindent lehet mondani, csak egyet nem: hogy a rendőrség rosszul végezte a munkáját.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:52
Előzmény: #229  BuySell
#233
Nem, nem élvezem, dehogy, csak leköt, a képernyőhöz szegeződöm, kapcsolgatom a különböző csatornák között, és átjön az izgalom (különben már aludnék). Talán rosszul fogalmaztam. Szerintem vannak lenyűgöző felvételek is. Az egész különleges. Nem vagyok perverz, de mondom, valahogy rákattantam a témára. Ahogyan Ti is.
BuySell 2006. 10. 23. 23:50
Előzmény: #230  BuySell
#232
akit érdekel az beküldheti véleményét a BBC-nek is

link

a lap alján. Szerintem fontos tudatni a külfölddel is hogy a többség nem ért egyet a most zajló eseményekkel
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:49
Előzmény: #230  BuySell
#231
Persze. Egy előre nem tervezett egyesületi program..
BuySell 2006. 10. 23. 23:48
Előzmény: #229  BuySell
#230
conquistador, akkor ez a mai is egy motoros túra volt a felvonulási térre ? :)
BuySell 2006. 10. 23. 23:47
Előzmény: #226  Törölt felhasználó
#229
rider na ne te élvezed ezt az egészet?
Az a baj hogy a most randalírozók úgy gondolkodnak mint te, élvezik hogy rombolhatnak.

ideológia és cél nuku, csak terrorizálni a békés lakosságot, feltűnősködni
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:47
Előzmény: #225  BuySell
#228
Buy
Segítek
"1.1/ Az Egyesület neve: GÓJ MOTOROS EGYESÜLET
1.2/ Az Egyesület székhelye: 1031 BUDAPEST, VIZIMOLNÁR UTCA 16. FSZT. 2.
1.3/ Az Egyesület költségeit elsősorban tagdijakból, pályáyatok útján elnyert támogatásokból, valamint természetes és jogi személyek adományaiból fedezi.
1.4/ Az Egyesület önkormányzati elven működő érdekvédelmi és érdekképviseleti társadalmi szervezet. Az Egyesület jogi személy.
2./ AZ EGYESÜLET CÉLJA
2.1/ AZ EGYESÜLET CÉLJA:
a./ A magyar nemzeti, valamint a keresztény eszmék és értékek megőrzése, a nemzeti hagyományok ápolása céljából a magyar nemzet történelmének emlékhelyeire motoros túrák szervezése.
b./ Együttműködés és kapcsolattartás más hasonló célú magyar és külföldi szervezetekkel.
c./ Más hasonló célú egyesületek, szervezetek támogatása.
2.2/ Az Egyesület évente legalább három motoros túrát szervez céljával összefüggésben
Az alabbi időpontokban és emlékhelyekre:
• május hónapban: Pongrátz Gergely halálának évfordulóján Kiskunmajsára,
• Pünkösdkor: a csiksomlyói búcsúra,
• szeptember hónapban: Horthy Miklós kenderesi sirhelyének meglátogatása.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:43
Előzmény: #226  Törölt felhasználó
#227
Jó éjt mindenkinek. Holnap kemény nap lesz a pénzpiacokon, rá kellene pihenni....
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:42
Előzmény: #221  BuySell
#226
Szerintem délután még nem volt mindenhol ilyen lázadás feeling. Ez kb. olyan, mint amikor az MTV-nél dűlt a hajcihő, a Kossuth téren nem volt semmi. Csak most (már) sokkal kiterjedtebb az egész.
Szóval szerintem nem igaz, hogy egész nap, egész Bp. - en ilyen erőszak volt.

No mindegy, nem akarok véden senkit, kicsit pironkodom is, hogy tulajdonképpen minden berzenkedésem ellenére valahol belül élvezem, hogy fennforgás van, hogy élő képeket lehet nézni, tök izgalmas az egész (addig persze, míg nincs egy olyan jelenet, mint a múltkor, azt hittem, hogy rágyújtják a rendőrre a locsolókocsit, az nagyon szíven ütött). És mégegyszer, azért remélem, hogy maradandó, egész életre szóló sérülés nem lesz, ne adj isten, ne haljon meg senki. Túl könnyű olyan sérülést szenvedni, ami végzetes lehet.
BuySell 2006. 10. 23. 23:41
Előzmény: #224  Törölt felhasználó
#225
pénznyelő nem merem megnézni :))
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:41
Előzmény: #222  Törölt felhasználó
#224
"goj motorosok"... Nézd meg a honlapjukat.
www.gojmotorosok.hu
BuySell 2006. 10. 23. 23:38
Előzmény: #221  BuySell
#223
és ha elkapnak és fejbevágnak az nem a rendőr hibája, hanem az enyém hogy odamentem.

Persze akit fejbevágnak valószínű más nézeteket fog vallni, hiszen ő úgy gondolja helyesen cselekszik.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 23:37
Előzmény: #218  Törölt felhasználó
#222
ja, a "goj motorosok" - kat akár egy Monty részből is meríthették volna... :-)
BuySell 2006. 10. 23. 23:37
Előzmény: #219  BuySell
#221
maradjunk annyiban: mindenki vállalja tetteinek következményét. Ha én 80 éves vagyok és lázadáson veszek részt, számolnom kell azzal, hogy esetleg engem is elkapnak az intézkedő rendőrök.

Topik gazda

szabi78
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek