Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 18:19

politika - rendőrség  

Tűrhetetlen a rendőrök részéről megnyilvánuló brutalitás.

Egyszerűen szándékosan ráúszították a rendőrséget a békésen tüntetőkre. Orbánnak inkább népszavazást kellet volna kedeményezni, ennek a mocskos söpredéknek az eltávolítására.

Én eddig bírtam cérnával, de most már nálam is betelt a pohár.

Lassan el fognak szabadulni az indulatok.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 21:04
Előzmény: #99  BuySell
#100
buysell, mit képzelsz ilyenkor a tőzsdére gondolni egy pénzügyi fórumon??? :))))
BuySell 2006. 10. 23. 21:02
Előzmény: #97  BuySell
#99
de ha már így szóba került a tőzsde, ki mit vár holnapra? hogy egy kicsit már a tőzsdéről is szóljon ez a tőzsdei oldal :) vagy keressek más topicot?
zolo 2006. 10. 23. 21:02
Előzmény: #97  BuySell
#98
nem kellett volna buysell, csíplek...a beírásaid miatt...
amit leírtam, komolyan gondoltam, akik nagyon kiállnak mellettük gondolkozzanak ezen el, jó lenne, ha felgyújtanák a kocsijukat, ha betörnék az ablaküvegeiket, szóljatok csak....
BuySell 2006. 10. 23. 21:00
Előzmény: #96  zolo
#97
zolo tudom, csak kijavítottam magam :)
zolo 2006. 10. 23. 20:59
Előzmény: #93  BuySell
#96
buysell: nem rád vonatkozott a megállapításom...:)
zolo 2006. 10. 23. 20:59
Előzmény: #92  zolo
#95
én csak egy dolgot kívánok, aki nagyon kiáll az olyan emberek mellett akik, a nemzeti ünnepet mocskos bekiabálással, motor berregtetéssel zavarják meg, nos azok milyen magyarok?? én azt kívánom továbbá, hogy az Ő ingó vagy ingatlanát törjék szét, komolyan! (pártállástól függetlenül)
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:58
Előzmény: #88  bpmcwap
#94
bp te sem lácc tovább az orrodnál ... .
a rendőrség arra van hogy a rendet fenntartsa, a rendelkezésére álló eszközökkel. ha vki feléjük megy és áttöri a kordont, megbontja a rendet akkor megérdemli a következményt. lehet tüntetni békésen, és lehet így is célokat elérni....aki provokál, megérdemli a reakciót arra. ennyi. azt verje meg a rendőr ha kell, mert AZÉRT VAN hogy a rendet őrizze. vannak keretek, tüntessenek abban. bp inkább neked kéne elgondolkodnod.. .

nem kéne a fasz politikusainknak (közt elnököt belevéve-sajnos) hozzájárulni itt a gázcsap kinyitásához és a gyufaosztogatáshoz....mert a végén ezek az emberek majd őket is elsöprik és akkor majd lehet pislogni kérem szépen, kezit csókolom.
BuySell 2006. 10. 23. 20:58
Előzmény: #92  zolo
#93
én is bocs : muszáj pontos j-vel van :)
zolo 2006. 10. 23. 20:57
Előzmény: #91  zolo
#92
és ez sok mindent megmagyaráz..no comment
zolo 2006. 10. 23. 20:56
Előzmény: #89  skera
#91
a hülyét ly-al írják..
BuySell 2006. 10. 23. 20:56
Előzmény: #88  bpmcwap
#90
bpmcwap, mekkora képmutató vagy elképesztő.

Különben én személyszerint nem féltek semmilyen nyereséget. Bocs de muszály megkérdeznem: neked van jelenleg részvényed vagy mindent eladtál pénteken nehogy a "nyereséged" lássa kárát?
skera 2006. 10. 23. 20:52
#89
Orbán hetek óta nem tudott tömeget vinni az utcákra!
Kitalálták, hogy a 1xy tagú Fidesz frakciónak minden nap egy tagja beszédet mond a Kossuth téren. Hallottatok ennek az utóéletérõl valamit? ........
Most végre tömeg volt az utcán és csak szervezni kellett mellé egy nagyGYÛLÉST!
EGYBÕL MINDENKIT BELE LEHET RÁNGATNI! MÉG A BÉKÉS FELVONULÓKAT, MEGEMLÉKEZÕKET IS, ÖREGEKET, GYEREKEKET.
Egybõl van tömeg az utcákon!
a fidesz politikai felelõsségrõl beszél? keressük meg a felelõsöket!
ki használta fel a megemlékezést és a megemlékezõket, kinek van politikai felelõssége abban, hogy ártatlanokat vont be a saját öncélú érdekeinek megvalósításához?????
eddig nem tudtak tömeget produkálni. most a tömeg közé álltak, a békés tömeg közé! és mi lett belõle..........
ki is a politikiai felelõs?
bpmcwap
bpmcwap 2006. 10. 23. 20:51
#88
Nem lehetne elgondolkodni egy kicsit???A rendőrök egyre undoritobb módon "örzik a rendet", a huligánok egyre nagyobb bandákba fognak verődni, ugyanakkor ott egy nagy része az országnak, akik EDDIG MÉG nem mentek ki az utcára, de ma például érezhetően többen vannak- nem 5000 huligánról beszélgetünk.Előbb utobb azok is kimennek akik nem is mennének utcára, de látják hogy hogyan oldják meg a helyzetet a rendőrök... Milyen eljárás az hogy fejmagasságba lőnek gumnilövedékekkel? Vagy hogy 10en álnak körbe másik 10rendrört hogy egy kiragadott embert xarráverjenek... Ez milyen már??? Erre harapni fognak előbb utobb!!!Erre megint nagyobb erőszakkal fgonak válaszolni!!!Már nem kell nagy ész fegyverhez hozzájutni!!!Mi lesz ha a huligánok legkozelebb nem a kezükügyébe kerülő köveket fogják dobálni hanem a kabátalól előhúzott kalasnyikovokkal válaszolnak majd??? Beszerezni annyi mint egy karton prilukkit... Itt már se szólásszabadság, se létbiztonság, se jogbiztonság, se semmi!!!Ez már nagyon durva!!!! Ezt nem lehet igy tovább folytatni!!!!Be kellene huzni a vészféket!!!!Ezzel csak egyre mérgesebb egyre véresebb lesz a "forradalom"... A kutyának nem kell ez a huje gyurcsánycsomag!!!Nem kell a multiknak elhuzhatnak az országból, nem kell a népnek, tüntethetnek, majd megunják, vagy lelövik, megverik őket a "rendőrök"... Most komolyan ez milyen mááár??? Azok akik meg a huje kis nyereségüket féltik még mindig mikor másokat kortól, nemtől függetlenül lelőnek, megvernek a "rendőrök".... Hát tudjátok.... szégyen gyalázat... ez itt a mai magyar gazdasági elit... bakker nem vagytok semmik... Lássatok már tovább attól a huje pár %os nyereségtől, legalább egy hétre legyetek magyarok, aztán majd lehettek megint véresszájú, pénzhajhászok.... öcsém.... hihetetlen...
BuySell 2006. 10. 23. 20:49
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#87
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:46
#86
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:44
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#85
Keményebb rendörség kellene,hogy az ilyen elszemtelenedett szélsőségeseket megállítsák.

A demokrácia nem egyenlő azzal,ha mindenféle torz gondolkodású ember annak nevében felborítja a békés hétköznapok nyugalmát az utcákon.

Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:39
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#84
el kéne küldeni azt az 5000 lázongót kőbányába és thats it... . ez már lassan sok, hogy 5000 barom ezt csinálja.
Törölt felhasználó 2006. 10. 23. 20:34
Előzmény: #81  BuySell
#83
Már a topic cime sem semmi.
BuySell 2006. 10. 23. 20:32
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#82
SirGeorge egyetértek veled ! bocs ha személyeskedésbe fodult.
BuySell 2006. 10. 23. 20:30
Előzmény: #78  mezuska
#81
hát a normális stílus valóban eddig tartott, kíváncsi voltam mikor jelennek meg az első komcsizó vicceskedő beírogatók, végülis elég sokáig kitartott ez a topic.

Topik gazda

szabi78
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek