Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 21:15
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#140
Jonás

Én nem is kötöttem beléd..:)
Más beszélt a pénzről, de egyetértek vele, a magamutogatás se tesz jót a közhangulatnak.

Nekem renult-m van, full hitelezve, lakásom sincs.nyakláncom se. És 600 -ról fotexem..:)

Egy kérdés: hallott vki is sajnálkozni olaszliszkai romát ?? vagy esetleg részvétet kifejezni??? NEM.
Ezt is hiányolják a magyarok szerintem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 21:15
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#139
Csányi apánknak sem elég még.
Akkor én miért legyek elégedett magammal?
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 21:13
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#138
jonasjozsef

Ezek szerint már ott vagy nem?
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 21:10
Előzmény: #133  Törölt felhasználó
#137
Glóbusz.
Nelkem w220-as,s500-as Mercedesem van,nem 2 kilós a nyakláncom,de nem vékony,K800i telefonom,Nem kis házban lakom,és ha hiszed,ha nem,becsületes útón kerestem meg a rávalót!
Én nem gondolkodom el ezen,én azzal foglalkozom,hogy 1-ről a 2-re jussak!
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 21:10
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#136
Igazad van, ezzel én is tisztában vagyok.

De mégis hiányérzetem van nagyon.
A magyar biróságról megvan a véleményem, ezért irtam amit irtam.

Pl, és ez nem kamu:

Egyik haverom, aki áletáben nem dolgozott, hétvégén csak drog és pia, szóval eléggé egy elveszett lélek. Barátnője ( akit ismerek személyesen) bírónő, ő is egyutt bulizik a hétvégeken a haverommal........beteg egy ország. Eleve hogy lehet vki huszonávesen birónő??? Ez egy mellékosvény lett, bocs.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 21:05
Előzmény: #132  Törölt felhasználó
#135
Ne legyél igazságtalan:

346.§ A helyi bíróság hatáskörébe, illetõleg a katonai büntetõeljárásra tartozó olyan bûncselekmény miatt, amelyre a törvény ötévi szabadságvesztésnél nem súlyosabb büntetést rendel, a terhelt a bûncselekmény elkövetésétõl számított nyolc napon belül bíróság elé állítható, ha az ügy megítélése egyszerû, a bizonyítékok rendelkezésre állnak, és a terheltet tetten érték vagy a bûncselekmény elkövetését beismerte.

Ez alapján lehetett a kődobálókat elítélni.

Az olaszliszkai eset már csak azért is más, mert súlyosabb a büntetési tétel
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 21:03
Előzmény: #132  Törölt felhasználó
#134
Gentle

Olyanok, mint az MSZP, egyből összezártak.
Az. összetartás mindig erösebb volt náluk, mint a magyaroknál, ezt beismerem.

El tudjátok képzelni, hogy egy ember halélhörgésére, sikitozásra, ordibálásra, ......nem szalad ki mindenki bámulva a történteket????????????

Nem is irok többet, mert a vérnyomásom minden egyes beirásnál 500/400. Nagyon duhös vagyok és kurvára sajnálom a lányait, akik végignézték az apjuk haláltusáját, aki utolsó szavaival is arra kérte azokat az állatokat, hogy a lányokat ne bántsák......
Kész vagyok teljesen....
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 21:02
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#133
József neked mi a véleményed, egyes roma üzletemberekről ismertetőjegyek:
A8-as audi vagy valamely felsőkategórás gyártó nagy szedánjai
2 kilós aranynyaklánc
140 kg -os testsúly
200 E ft-s mobiltelefon

komolyan elgondolkozok ha ilyet látok (nem keveset)
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:59
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#132
Egy vmi zárná le a lincshangulatot:

egy gyors, nagyon kemény szigoru ítélet.

Sajnos ismerve a magyar igazsászolgáltatást, ez kb 2-3 év lesz.
Bezzeg aki kövel dobálozott.......
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:57
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#131
Glóbusz!

Láttad azt a sok sunyi cigányt?
Ők nem láttak semmit, ott sem voltak, a faluban sem volt senki. Lapítottak, mint egy féreg.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:55
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#130
Igen,vannak gazdag "régiség"kereskesdő romák,aik magyaroznak,vannak a kupec romák,akik magyaroznak,stb.Tisztelet a kivételnek!
Én nem magyarozok,nekem emberek vannak,nem romák,nem cigányok,emberek!

Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:54
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#129
értem, gázolni sajnos szerintem lehet vétlenül is, de tegyük fel figyelmetlen volt.

a gyerekek mindenkinek fontosak, de itt sajnos nem nagyon mondahtjuk ,hogy a gyerekről volt szó, a gyerek elszaladt.

Sokkal inkább valami amerikai fekete gettóban tapsaztalható, ez itt a mi területünk fehér köcsög, és még el is ütöd a testvérünk gyerekét?
legalábbis nekem így jött le.

Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:54
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#128
Nem gondoltam, hogy valaha is lesz olyan kérdés, amelyben egyetértek a Jobbikkal, de a tegnapi javaslatuk nálam támogatásra találna:
link
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:49
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#127
Tény:

olaszliszka óta sok emberben meghalt valami. Bennem is, főleg akkor mikor egy cigány nyilatkozott: "...egyik részről jogos volt...." Mindezt fapofával bele a kamerába.

Eddig szerettem a cigányzenét, ezentul kikpacsolom ha azt hallom.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:43
Előzmény: #123  Törölt felhasználó
#126
Ellenségkép volt mindig egymásnak a roma és a magyar. Ennek okait hetekig lehetne boncolgatni. Ez tény, a "cigány" szó az egyik legbántóbb kifejezés.

Erről a magyarok tehetnek????
NEM
Innentől kezdve minden csak mellébeszélés.

A gazdag romák is folyamtosan " magyaroznak"...náluk ez is sértő kifejezés.

Ezért öltek a romák liszkán, borzasztó.
Ha roma ul a kormánynál, max pofont kap.
Borzasztó.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#125
Viera!
De, biztos. Sőt valószinűleg a 8 általános elkövetőnél gyakoribb az erőszakos eset, ami tovább rontja a cigány megitélést.
Egyébként úgy tudom vannak kifejezetten cigány bűnelkövetőkre utaló elkövetési módok, tehát ez az egész jóval bonyolúltabb, mint amiről nyílatn lehet beszélni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:37
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#124
Vezetek 2x éve.én még nem ütöttem el egy macskát sem!,nemhogy embert.Szerintem aki gázol,legyen az ember,állat,vagy bármi,figyelmetlen volt!
Romáknál(nálunk),a gyerek a központ,a minden.Ha kell,erőnkön felül is,bármit megtennénk a gyerekekért!A gyereknél fontosabb semmi nem lehet!Mindenben ö,ők az elsők.Nevelésileg,Apám arra nevelt,hogy védjem meg magam,ne kezdeményezzek,de ha bántanak,lehetőleg úgy adjam vissza,hogy legközelebb eszükbe se jusson kikezdeni velem.Persze ez nem azt jelentette,hogy verjem agyon a támadómat.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:35
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#123
jonasjozsef

Mág egy példa, hogy milyen a magyar. pl én.

Fiam korházba kerult, gyerekosztály tele gyerekekkel, a folyoso végén 10-12 gyerek, meg néhány szulö. Köztuk egy roma árva kisgyerek ( 4-5 éves), akiröl köztudott hogy majd hátvégén jön érte a nevelöanyja.
Meg is látszodott rajta, visszahuzodo volt és nagyon zavarban mert neki senki nem hozott semmi ajándékot, csokit, pluss játékokat.
Már az elsö nap 5 rugoért vettem neki autos ujságot, + mindennap egy csomo csokit.
És fura modon az elsö pillanattól fogva csak vele haverkodott.

Sajnáltam, mert tudtam, hogy már ott eldölt a jövöje nagy valöszinuséggel, mert ő roma....

Most pedig még én is gyulölködök, mert ilyet magyar nem csinál!!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:25
Előzmény: #107  Törölt felhasználó
#122
József , te miért "kevernélle egyet" a sofőrnek?
A gyerek kiszaladt, tehát nem a tnaár volt a hibás , ha jól értelmezhető a hír, miért az a zelső ,hogy akkro bosszút kell álln ia sofőrön?

nekem furcsa nem az lene az első ,hogy kitépem a kocsiból a tanárt és felpofozom ,hanem ahogyan páran már megírták, megnézném a gyerekkel mi van, ha jól van kiváncsi lennék hibás volt -e egyáltalán az autóvezető, mert ha nem akkor miylen jogon érdemel pofont? csak mert ráijesztett a gyerekemre?

Miért a bosszú az első gondolat nálad is, aki sikeres üzletember vagy, és roma, tényleg kiváncsiságból kérdezem, jó ,hogy nem egyoldalú tejesen a topic.

Őszintén , nem tatozik ez hozzá a romák neveléséhez?

Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:24
#121
Gyerekkoromban, eljártunk szánkózni a várost övező dombokra, ha nagyon sokan voltunk magyarok akkor nem, de ha viszont néhányan voltunk mindig megvertek a cigányok , elvették a pénzünket, terrorizáltak. Mondtam már : napalmot nekik!

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók