Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 19:52
Előzmény: #1279  Törölt felhasználó
#1280
Hát én kész vagyok teljesen....
Visszaköszönt még ide Kalasnyikov és egy s más....
Az az igazság, itt Észak-Kelet Magyarországon egy 10000 fős kisvárosban történik annyi cigányokhoz köthető felháborító dolog, hogy azzal tele lehetne naponta a média...
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 19:21
Előzmény: #1270  TrendMan
#1279
Hasonló gondolatok motoszkálnak bennem is. De ez a visszafogott tevékenység nem vezet semmire. Határozott és pontosan fogalmazott, kivételek nélküli törvények és szigorú betartatásukra lenne szükség.
A rendőrség "zéró toleranciája" olyan társadalmi réteget súlyt ahonnan biztos bevére számít a bírságok révén.
Zéró tolernaciára lenne szükség az intézkedő helyi megbízott számára is ...
A jelenlegi politikai elit váltása szükségszerüvé vált. A korábban bizonyított, pontosabban sikertelen (nem személyek, hanem gondolatok!) elemek sem kerülhetnek vissza a hatalomra.
Sajnos komoly alternetíva ma még nincs ...
:(
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 19:14
Előzmény: #1277  Törölt felhasználó
#1278
tetves rohadék dögevő orkok!!!!
remélem egytől eggyig kinyírja őket a szerb fiú faterja és 300 kommandósa..............adná a jó isten!!!!
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 19:13
Előzmény: #1276  Törölt felhasználó
#1277
link

Gratulálok magyarország!!!gratulálok magyar rendõrség!!!!
Meddig kell még rettegni az ilyen incidensektõl?Miért nem tesz a kormány semmit a KÖZBIZTONSÁG JAVÍTÁSA ÉRDEKÉBEN?
Megvárják hogy polgárháború legyen???
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 18:58
Előzmény: #1275  Törölt felhasználó
#1276
Még a szőr is feláll a hátamon a gondolattól, víziótól, hogy szélsőjobbos kormányunk legyen.
De azért eljátszottam a gondolattal, hogy egy ilyen eset ha szlovákoknál történne (ne történjen), az ottani vezírek mit tennének.
Szerintem kicsit tökösebb hozzáállásuk lenne mint a mi mazsorett bábuijainknak.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 18:51
Előzmény: #1271  Törölt felhasználó
#1275
A cigányok ezt is érdemelné, rájuk küldeni 300 bérgyilkost. Aztán akkor hadonászhatnának a késekkel.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 18:50
Előzmény: #1270  TrendMan
#1274
Ha hallasz hírt arról, hogy tanárt vert meg szülő, akkor biztos lehetsz benne, hogy cigány volt az elkövető.
Oktatás nem érdekli ezeket...
Aztán csodálkoznak, hogy nemigen szívlelik őket a magyarok.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 18:49
Előzmény: #1271  Törölt felhasználó
#1273
De Draskovics szerint komoly hiba, ha Cozma halála után a tettesek bőrszíne jut az emberek eszébe. "A bűnnel kell harcolni!"

Az önbíráskodás minden formáját elítéli a miniszter. "A rendőrség dolga, hogy nyomozzon és rendet tegyen! A jövőben még több rendőr fog szolgálatot teljesíteni az utcán. A legapróbb szabálysértéseket is meg akarjuk bűntetni. Célunk a rendteremtés!" - zárta gondolatait Draskovics Tibor.

duma duma duma duma
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 18:43
#1272
Amit a cigányok leműveltek annak nagyon brutális.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 18:43
Előzmény: #1270  TrendMan
#1271
Hát nemtom.

Ez hatékonyabb lehet:

Marian Cozma édesapja könnyeivel küszködve nyilatkozott a román hírtelevíziónak. A gyászoló szülő elmondta, hogy saját kezével állna bosszút fia haláláért. A szerb sérült apja pedig háromszáz kommandóst toboroz, hogy kézre kerítse a támadókat.

„Indulok Magyarországra. Ha én foghatnám el azokat, akik a fiamat megölték, vagy beengednének a cellájukba egy percre, tudnám, mit kell tennem: halállal kell lakolniuk!” – nyilatkozta Zarko Sesum édesapja, aki Szerbia legnagyobb vagyonvédelmi és testőrcégének tulajdonosa.

„Nem fogok a magyar rendőrségre várni! – jelentette ki az apa. – Háromszáz kommandóssal megyek a fiam támadóiért”. A Prosport című román online magazin szerint a 300 harcos a délvidéki harcokban hírhedtté vált Arkan egykori katonái közül kerül ki.

A dulakodás és a gyilkosság részleteiről, valamint a délutáni tüntetések friss információiról itt olvashat!

Bors/kisalfold.hu
TrendMan 2009. 02. 08. 18:38
Előzmény: #1252  Törölt felhasználó
#1270
GaborGabor,
Itt már készül egy új párt ---> link

Én is gondolkodom, hogy belépek.
Jelenleg még finanszírozási kérdések miatt csupán 'csak', mint társadalmi szervezet működik.

Jelen helyzetben szükség van :
1)Iskolákra, ahol a roma tömegeket is normális életre lehet nevelni
2)Olyan üzemekre, ahol az előző rendszer óta megszünt állásokat pótolni lehet
3)A terjedő erőszakot látva, most már én is átmenetileg egyet értenék a halálbüntetés visszaállításával.

Amikor általunk mintaként követett nemzetek soraiban annyira elharapózott az erőszak és a gátlástalanság, mint nálunk ma, már rég bitófákat kezdtek állítani.

Sajnos az ország 'elitje' (ha lehetne alsó indexben írnám, légypiszok nagyságú betüvel), azzal van elfoglalva, hogy egymással hadakozik.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 18:34
Előzmény: #1266  Törölt felhasználó
#1269
Sajnos.

A birka tűrik, hogy megnyírják, a magyar meg hogy ki...
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 18:25
#1268
Úgy látszik, egyes kezek messzire nyúlnak.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 18:17
Előzmény: #1266  Törölt felhasználó
#1267
Erről az olaszliszkai esetről is megy a hallgatás.
Én pl nem hallottam, hogy a gyilkosokkal mi lett...
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 18:08
Előzmény: #1263  Törölt felhasználó
#1266
Nem akarják kirúgatni magukat. Úgyis tudja már mindenki.
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 18:05
Előzmény: #1264  Törölt felhasználó
#1265
Papp Laszlo stadion, Aki egyutt erez az menjen ki!
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 17:52
Előzmény: #1263  Törölt felhasználó
#1264
hol van megemlekezes pesten?
Ki tudja?
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 17:41
Előzmény: #1261  Törölt felhasználó
#1263
Az MR1 Kossuth ezzel a témával foglaklkozik.

Persze nem merik kimondani, hogy mely etnikum követte el ezt a gyalázatos tettet.

Majmok
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 17:41
Előzmény: #1261  Törölt felhasználó
#1262
adofizeteshez kell kotni a szavazojogot
akkor a drazse felek sem ertik meg oket annyi ra
segelyezst feltetelekhez kotni cigany nem cigany mindegy
plgyerek jarjon iskolaba legyen gondozva szulo mukodjon egyutt az onkirival ha kozmunka van dlgozzon vallalja el a munkaigyis allast ne valogasson
ha nem elvenni a segelyt a gyereket amig nem igazol munkat és rendezett korulmenyeket
az allami gondozas is jobb mint amit otthon tanul
segely nelkul meg pusztuljon meg elvonasi tunetekben betegsegben ehezesben fagyhalalban
termeszetes szelekcio
megbosszulta hogy belenyultak
ettol nem none a bunozes
segely mellett is lopnak gyilkolnak
segelyert kell a gyerek
ha tenyleg szereti valtoztat hogy kivaltsa az allamibol
roma is talal munkat ha akar és dolgozik rendesen
sirni és eloskodni konnyebbde nagyon kezd betelni a pohar
Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 17:28
Előzmény: #1259  Törölt felhasználó
#1261
egy megoldast latok az apeh premium vonalan elindulva.
Fejpenz, premium a tolvajokra!
Szoc segely csak iskolazottaknak es azoknak akik iskolaba jaratnak, alap kovetelmeny!
Szoc segelyt csak munkaert, most olvastam, hogy elkezdtek kitakaritani a regi honvedelmi szarokat, ember lenne ra!
A ............ Eletbe!!!!!!!
Ebben a gane orszagban mindent lehet!

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek