Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 11. 20:29

A nap hire : MÁLTA : MAGYARORSZÁG 2:1  

2:1

ekkora égést.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 16. 22:29
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
Szerintem pedig az ellenfél csapat szabja meg a kritériumokat, őket kell legyőzni, ez az elvárás, a többi üres hablaty, már boccs....

A szurkolók elvárása az, hogy Máltát 10ből 10x verjük meg, nem 2ből 1x...
Törölt felhasználó 2006. 10. 16. 14:25
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#60
Egy játékos - éppúgy, mint egy munkavállaló - annyit és úgy teljesít, amennyit elvárnak, követelnek tőle.
Elsősorban nem a játékosokkal van a gond! Ezt már előttem kimondták és a mai napig igaz: mindig a fejétől bűzlik a hal! Jelenesetben fuballvezetés (menedzsment) és az edzőikar.
Nem akarom védeni a játékosokat - védjék meg magukat - de nekünk szurkolóknak elsősorban nem ezeket a szerencsétleneket kell b@sztatni!

Törölt felhasználó 2006. 10. 16. 12:36
#59
Látom más is úgy látja a jelenlegi magyar válogatottat, mintha kinézetre egy börtön válogatott lenne... ami önmagában nem lenne (nagy)baj, de hogy még focizni sem tudnak...

rossz rájuk nézni... tisztelet a kivételnek.
Törölt felhasználó 2006. 10. 16. 12:26
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
Játékosokat keresünk!
Az újraszerveződő Magyar Labdarúgó válogatottba játékosok kerestetnek.

1 fő Kapus:
- Kinyúlott, régi szürke NDK-s mackóalsó.
- Képesség bravúrokra, de nem fontos.
- Szögletek, beívelések gólvonalról való végignézése, néha kijövetel de csak kizárólag a csatár enyhe megzavarása miatt.
- Mindig a következő meccsre koncentrálás.

4 fő védő:
- Csiga kezdősebbessége. (100 méter / 20mp)
- Labdaelpattanás 2-3 méter.
- Zselézett ( S. Vilmos-féle) haj.
- Megfordulás, mint a csuklósbusz.
- Kb. 150000 féle csúnya szó ismerete, használata.
- Pitbull tekintet, darabos mozgás.
- Fejelés csak 2 kannás bor után a kocsmában.

4 fő középpályás:
- Passzolj úgy hogy a labdával, hogy kb. 10 méteres körbe betalálj.
- Több fölé, mellé, mint ahányszor a kaput eltalálod.
- Magas labdák nem ismerete.
- Kevés futás, de ha kocorászol, az is jó.
- Erős csipőre tett kar.
- 15 köpés / perc

2 fő csatár:
- Támadó menyét tekintet.
- -150 es IQ.
- Sörhas.
- Több piros, mint gól.
- Lesszabály nem ismerete
- Klubszinten kispad erős koptatása, de nem szükséges hogy legyen klubbod.

Kérlek, ha mindezen képességeknek nem vagy a birtokában, jelentkezz!

Cserébe:
- Napi 1,5 óra edzés ( kivéve vasárnap).
- Kocsi, lakás.
- Mocskos nagy fizetés.
- Te lehetsz a discoban a legmenőbb arc.
Törölt felhasználó 2006. 10. 14. 00:02
Előzmény: #43  matgab
#57
Matgab, le is fogják, ez nem nagyon lesz kérdés...
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy a - még viszonylagosan - sikersportágainkat, mint a vizipóló, evezés, kézilabda (női), vívás, kosárlabda, meddig "engedik" még?
Mindenesetre a legnépszerűbb sportág, csapatjáték Magyarországon lezüllött...

Azért Matthausnak a szavai anno engem mellbevágtak: "Kisteleki többet árt a magyar labdarúgásnak, mint az 1954-es vb-döntő! Vigyázzanak vele!"
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 19:56
Törölt hozzászólás
#56
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 10:52
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#55
Talán.

Egyikre se szavaztam, szavaznék.
De ezekután ( ostrom, zavargások, börtön) szerintem sok politikus 2x is meggondolja, hogy mit fog mondani akár nyilvánosan akár zártköruen.

Egyébként a politikusok nálam élösködö patkányok, nem értenek semmihez ezért mennek politikusnak halmozva a poziciökat.
saru 2006. 10. 13. 10:48
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
talán egy kis hányadában, de ugyanannyi politikusnak pedig a történtek érdeke volt, ezért szerintem szította az eseményeket és ezek a koalíció főkolomposai voltak, így lett Demszky főpolgármster, stb
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 10:42
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#53
kedves gobus1400,

"ui: a TV ostrom is rendet rakott a politikusok fejében, ez nyilvánvaló. Ennek felismerése azonban elmélyult gondolkodást igényel."

szerinted ez rendbetett valamit is ezeknek a csökevényeknek a fejében? akár ferkó akár viktor oldalon? - hát én azért nem vagyok naív, hogy ezt gondoljam.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 09:38
Előzmény: #50  matgab
#52
Az az igazság hogy amíg egy Sebők Vili és Kiráyl Gabi stb ezekre támaszkodunk addig soha nem lessz csapatunk . A nagy tehetségünk "Gera" akit mindenki istenít csak egy másodosztályú footbalista . És mindenki nyalj a seggét . Mi lenne ha lenne olyan játékosunk aki mondjuk a Barcelonába játszana akkor azzal mit csinálnánk.
Szivesebben látnák olyan csapatot focizni aki alázattal focizik és szivét lelkét kiteszi azért hogy legalább valamilyen eredményt elérjen.
saru 2006. 10. 13. 09:35
Előzmény: #50  matgab
#51
tudjátok mit mondott Hofi a focistákra?:

nem tudsz úszni ?,

és ha megfizetem akkor sem tudsz úszni ? ;

erről van szó!, elmennek a picsába!, - bocsánat !
matgab 2006. 10. 13. 09:26
Előzmény: törölt hozzászólás
#50
Viera,
lehet, hogy délen és nyugaton sok a pénz, de akkor mivel magyarázod azt, hogy a csehek -románok -lengyelek -szlovákok-sőt most már a litvánok és finnek ,is jobban állnak??
Ez nem pénz kérdés!
Illetve a középszint elérése az nem pénz kérdése...
Szerinted miért nem külföldön fciznak? Mert ott nem kapnának ennyit...
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 03:26
Előzmény: #48  Monster
#49
a jelenlegi teljesítmény alapján én is a teljes amatőrizmus híve lennék. dolgozzanak nappal, este jöhet az edzés... ha jól megy és lesz elég bevétel, akkor esetleg el lehet indulni a porfizmus felé...
Monster 2006. 10. 12. 23:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#48
Mondjuk úgy, hogy azért fizetnek ugyanennyit a nyugati világ harmad és negyedosztályában, amit becses focistáink néha tudnak nyújtani.
Feltehetően azért, amit most máltán mutattak, vagy a vaduz ellen az újpest idehaza, senki egy büdös vasat nem fizetne sehol a világon. Akkor már inkább amatőröket alkalmaznak, akik focizgatnak szabadidejükben...
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 21:52
Törölt hozzászólás
#47
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 20:24
Előzmény: #45  saru
#46
Mi a gond a tuntetéssel???
Ha téged mint magánszemély vki átver, megaláz, akkor azt nyilvánvalóan számon kéred az illetőn ( ha van tartásod), próbálva ezzel rávezetve a saját magad igazára.
Ez lehet ordibálás, megalázó duma, esetleg fizikai révezetés...stb. Ez négyszemközt természetesen, aminek nincs visszhangja.

Engem Kisteleki és az összes alibi futballista, élen a kőparaszt makkos cipős Király vérig sértett és megalázott tegnap este.
Eért ezt számonkéren rajtuk A TUNTETÉSEN, mivel más forum erre nem ad lehetőséget.
Milyen dolog az, hogy ha siker van akkor furdunk a dicsőségben ???? Ha kudarc és megalázés van, akkor pedig ELSUNNYOGUNK, BEHUZZUK FULUNKET ÉS FARKUNKAT???? FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALJUK?? BOCSÁNATOT NEM KÉRUNK???

EZÉRT LESZEK OTT A TUNTETÉSEN, HOGY EZT ELMONDJAM.

ui: a TV ostrom is rendet rakott a politikusok fejében, ez nyilvánvaló. Ennek felismerése azonban elmélyult gondolkodást igényel.
saru 2006. 10. 12. 19:50
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#45
már csak abban lehet bízni, hogy a2012. évi EB rendezését nem kapjuk meg !
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 18:46
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#44
Kedves Kublaj,

ne haragudj nem szeretnék személyeskedni, de hány éves vagy? Csak azért mert hiszel méga mesékben, hogy itt egy tüntetéssel lehet valami érdemit elérni ebben a korrupt rendszerrel teli katyvaszban? Ha a demján satya bedopta a törcsit akkor egy tüntetés, még ha a vitya de orbán spanolná is az embeket szart sem érne.

a magyar világ életében birka nép volt és vannak akik ezt nagyon jól kihasználják.

Itt egy versenyző már leírta, hogy csak egy megoldás lenne mindenkit visszaminősíteni amatőrnek, bár így a tényleg lelkes amatőröket sértegetjük ilyen falábú kutyazsrjankókkal, tehát bocsánat az amatőröktől. aki tud boldogulni közülük külföldön tegye, annak ez a szarfazék nem fog hiányozni ami itt van pl :gera. érdemleges leégés nélküli nemzetközi szereplés válogatott szintem nem igazán volt az elmúlt 20-30 évben. Mexikót ne vegyük leégés nélkülinek, mert a tesóktól kapott 6-os egy vébén felér a grundfocival.

szóval sok sikert de én sem ebben a tüntetésben sem semelyik észosztó (vitya, fletó) tüntetés, jólmegmondásában sem hiszek, de ez nyilván az én hibám.

matgab 2006. 10. 12. 18:44
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
A nemzeti öntudatot le kell rombolni-büszkeséget...
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 17:56
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#42
Laurion, ebben az országban - a jelenlegi min. elnökünk még egy jelzővel is illette - nincs felelős!
Ezért ilyen, mint "be kell szüntetni, fel kell oszlatni", nem tud megtörténni. Önmagukat nem fogják beszüntetni, feloszlatni!
Ezeknek - akik az MLSZ nagy székeibe beültek - 2 feladatuk van: pénzt harácsolni és/vagy ártani, rombolni, zülleszteni. A hazai futball elmúlt 20-25 éve nem nagyon szól másról...
Mivel egy ekkora időtávban csak csúszunk a lejtőn, ezért szerintem az nem lehet véletlen, hogy csak hozzá nemértők kerültek a magyar futball élére. Ezért szerintem ez - sajnos - nem lehet más, mint szándékosság.
És innentől kezdve ezek nem fognak félre állni egy máltai 1-2 miatt.
Még van út lefelé...
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 16:53
Előzmény: #40  matgab
#41

10X pénzt fizetett (volna) a máltai győzelem (bwin). Sokáig gondolkodtam, de elszállt az erőm.

Pedig jópofa lett volna, mégis lehet pénzt keresni a magyar "focival"

Tényleg a focisták nálunk a statisztikákban a munkanélküli rublikába kerülnek ugye?

Topik gazda

globus1400
5 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek