Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 11. 20:29

A nap hire : MÁLTA : MAGYARORSZÁG 2:1  

2:1

ekkora égést.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
matgab 2006. 10. 12. 16:49
Előzmény: #39  saru
#40
hajrá csehek...
Én már régen nekik drukkolok és sok sikerélménnyel ajándékoztak már meg!
Meg 30%-os hozammal tegnap, mert X2-t fogadtam...
saru 2006. 10. 12. 16:15
Előzmény: #38  saru
#39
a moldovai meccsre innen a fórumról állítsunk össze inkább egy csapatot
saru 2006. 10. 12. 15:53
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#38
és ez a hülye Kisteleki még a Fradit akarja bünteni, ahol a vidéki meccseken kívül van nézőközönség !

nem is értem, hogy párszáz ember előtt miért engednek mérkőzést játszani és villanyfénynél, az a drága világítás több, mint a bevétel !

ugye színház sincs közönség nélkül?

azonnal megszüntetni ezt a maffiát!

Gyurcsány et.: itt egy kiadáscsökkentési lehetőség, de azonnal ! ! !
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 15:11
#37
Kedves TTT

Köszi a biztatást ,ha jók az értesüléseim ,akkor jövő csütörtökön 17 órától lesz tüntetés az MLSZ székházánál Budán.

Mindenkit szeretettel várunk.
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 15:09
#36
Kedves TTT

Köszi a biztatást ,ha jók az értesüléseim ,akkor jövő csütörtökön 17 ótától lesz tüntetés az MLSZ székházánál Budán.

Mindenkit szerettel várunk.
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 14:51
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#35
Az MLSZ feloszlatandó, nincs rá szükség, legalább is egyenlőre. A válogatott meccseket mindig az NB1 aktuális első helyezettje játsza, a kapitány ennek az vezetőedzője. Minél több nívós külföldi edző kellene, a játékosok pedig csak a nézői bevételből részesedhessenek.

Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 14:50
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#34
mese nincs, a magyar profi labdarúgást, mint olyat be kell szüntetni, fel kell oszlatni.

Amatőr bajnokság legyen, amatőr válogatott, az ilyenekkel vagyunk egy szinten jelenleg.

Aztán 10-20 év múlva meglátjuk

Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 14:47
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#33
pedig ötöt akartak rugni.....
szerintem mindenki huzzon a pics@ba valami normális melót csinálni, mert ehhez sem a vezetés sem az aranylábú fiúk nem értenek. akinek ez nem nyilvánvaló és csak a avezetőséget szidja az menjen ki tüntetni a kossuth térre a viktorék mellé....
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 14:34
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Ez a legolcsóbb jegy volt. 8-10k-ért már jobban láthatad volna, hogyan égünk a törökök ellen.
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 14:30
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#31
emnnyi??????? 5000HUF???????? SOHA nem adnék annyit hogy ezeket a botlábúakat lássam.....atya ég......5000HUF.....
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 14:11
#30
A magyar labdarugás jelenlegi csõdjéért kiemelkedõ felelõsség terheli Kisteleki István a Magyar Labdarugó Szövetség elnökét ezért öt mindenáron el kell távolítani a labdarugás élérõl .Minél hamarabb rendkivûli tisztújító közgyülést kell összehívni az MLSZ-nek ,hogy ettöl a diletáns vezetõségtõl megváljon ez a gyönyörû sportág.Emlékezünk vissza milyen botrányos körülmények között került hatalomra ez a gazember Gyárfás Tamás segítségével ,aki maffia módszerivel akar komoly poziciókat szerezni a magyar sportvezetésben. Rendet és kiszámíthatóságot ígértek ehelyett teljes káosz uralkodik a magyar labrarugás minden szintjén. A szponzorok távoztak (MOL ,OTP) a Bozsik program leállt , az FTC botrányos kizárása (itt a eljárás jogszerûségére gondolok) , a magyar klubcsapatok szereplése és utoljára a magyar válogatott eredményeire és a hazai mérközések rendezésének botrányai ( magyar szurkolókat vernek a rendõrök a minden oknélkül, jegyárak 5000 HUF). Bizonyították teljes alkalmatlanságukat a magyar foci vezetésére ,ezért kell Kisteleki Istvánnak távoznia az MLSZ éléröl.
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 14:07
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#29
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 13:40
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#28
Tegnap nézegettem a fórumokat. Néhány beírást idemásolok. Jól szórakoztam rajtuk.

"Emberszabású majmok- magyar válogatott : 3-2 ! A kiválóan hajtó magyar válogatott szoros csatában maradt alul az európai elitbe tartozó Fővárosi Állat és nŐvénykert inteligens dream team-jével szemben!!! "

"Bozsik: még reménykedünk és számolgatunk matematikai esély még megvan, tehát megyünk tovább, profik vagyunk! :DDDDDDDDDDDDDDD
Takarodjatok a retvás picsába!"

"-Talán a hatodik hely meglesz!
-Már nincs olyan kalap, amiba mi beférünk!"

"Hagyjuk abba. Könyörgöm!!!"
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 13:22
#27
Pedig a más dimenziós nyilatkozat után úgy gondoltam megnézem a Máltaiak elleni meccset, hogy egy győzelmet is lássak, aztán lemaradtam róla, elfelejtettem hogy van. Az esti híradóban meg bemondták az eredményt (először azt hittem hogy a 17 év alattiak, vagy ilyesmi. Nem akartam elhinni.). Akkor jöttem rá hogy szerdán volt a meccs, de örültem neki, hogy nem kellett végignéznem.

Aki nem tudná Málta a 144. a világranglistán...

Egyébként Málta nem rossz csapat. Az Észteket is meg tudták verni 2004-ben, Azerbajdszánt pedig 2002-ben. Mondjuk azóta nem volt semmi nekik. 2 évente nyernek 1 meccset, most mi vállaltuk be ezt a vereséget...
saru 2006. 10. 12. 13:03
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#26
nem birom már ezt a sok megaláztatást, szétkergetni ezt az egész stábot!, Bozsik is nagyon gyorsan kapott egy komoly cafrangot, hideg vizet se nekik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 13:01
#25
Elengedtük az iraki adósságot, mert nekünk nem számít az a pénz, most hagytuk nyerni ezt a kis országot, mert nem kell az a 3 pont sem.
Mi már csak ilyen nagyvonalúak vagyunk.:-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 12:36
#24
én ezeknek nem adnék egy fillért sem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 12. 12:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#23
Jó,hogy nem jön a nepáli válogatott, mert hülyére vernek a sherpák........
kissherceg 2006. 10. 11. 22:40
Törölt hozzászólás
#22
Törölt felhasználó 2006. 10. 11. 21:48
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#21
És egy valamit kihagytam.

Gratulálok azoknak, akik a magyar labdarúgást idáig juttatták. És most szivarozgatva, mosolyogva, elégedetten hátradőlve dörzsölgetik kezüket: - nagyot alkottunk, tönkretettük egy nemzet labdarúgását.

Én nem tudok rajta élcelődni, hogy ÉLJEN A MAGYAR FOCI!!

Topik gazda

globus1400
5 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek