Topikgazda: matgab 2006. 10. 03. 13:39

Gyurcsány: aki menekül, az elbukik  

Ugrás a cikkhez
A jelnelegi politikai helyzetről fejti ki véleményét Gyurcsány Ferenc internetes blogjában. Véleménye szerint parlamentáris demokraták küzdenek radikális politikusokkal. A miniszterelnök szerint Orbán kisebbségből kíván diktálni, hogy mit tegyen a többség. A Fidesz elnöke az utcáról kíván nyomást gyakorolni a parlamentre.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=74412
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2006. 10. 03. 21:22
Előzmény: #12  marcus
#13
marcus

Ez is lehet megoldás csak akkor miért fizetünk adót?Én inkább annak örülnék,ha az adófizetők körét szélesítenék és így egy emberre kisebb terhelés jutna.És ez mellett csökkentenék a segélyesek számát. Csak az kapjon aki tényleg rászorult.
marcus 2006. 10. 03. 21:08
#12
....ez az!! itt a +oldás : ingyenélő közalkalmazottakat el kell hajtani a genyába! Be kell zárni a kórházakat, iskolákat , önkormányzatokat. Anyádat pedig ha agyvérzést kap, beviszed a versenyszférába és kezeled ott, majd ebédidődben pelenkázod , gondozod , ápolod és tisztába teszed, aztán föltakarítod utánna a szennyet, a gyerekedet reggelente magaddal viszed a versenyszférába, majd a munkád közben tanítod, neveled, nem bízod az ingyenélő idióta tanárokra.../ amúgy van némi fogalmad arról, mennyit keresnek a közalkalmazottak a 13. havi fizetéssel együtt??.../ a nyugdíjasok nagy része pedig már leperkálta bőségesen azokat a járadékokat a ledolgozott 40 év munka után , ami elég fedezet kell legyen arra a 10-15 évre , amig szerényke nyugdíjukat élvezhetik....ÚGYHOGY ERRŐL ENNYIT ..ÉS GONDOLKOZZÁL MIELŐTT ILYENEKET ÍRSZ, HACSAK NEM AZ A CÉLOD HOGY PROVOKÁLD ITT A NÉPET!
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 20:32
Előzmény: #10  tgytoki
#11
Yess, megvan a kiadascsokkento tenyezo. Az adoemelesek eredmenyekeppen kevesebb bert kell kifizetni a kozalkalmazottaknak, tehat csokken a kiadasi oldal:-)

A nyugdijasokat viszont nem bantanam. Nagyreszuk vegigdolgozta az eletet. Persze vannak kivetelek is szep szammal.
tgytoki 2006. 10. 03. 19:46
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
zoltankis kérdem én a közalkalmazott nem fizet adót? s ha majd te nyugdijjas leszel gondolon neked lesz a legnagyobb a szád ha nem emelik a nyugdijadat .szoval jobban tennéd ha elgondolkoznál ezen
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 19:38
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Lehet hogy az agyamat kimosták, ezt én ugye megitélni nem tudom. (ha kimosták)
Ezt te biztosan jobban tudod.
De naptáram még van, és nekem úgy tűnik hogy szeptember 17-én nem volt sem választás, sem népszavazás.
Kérdés hogy akkor mi is volt?
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 19:18
#8
laca_five neked senki nem mondta, hogy nem parlamenti választások vannak annyira kimosták az agyad , hogy már magadtól nem vetted észre
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 16:50
Előzmény: #1  portfolio
#7
Egyetértek a cikkel, Orbán lázító infantilis, mert ha valami nem úgy történik, ahogy ő akarja, akkor ez és ez lesz. Ilyet utoljára kb. az óvodában hallottam. Nem is kommentálnám tovább ezt az embert.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 15:59
#6
"Ha a demokratikus baloldal és a liberálisok megengedik, hogy Orbán az utca zajával és erejével rájuk nyomást gyakoroljon, és elvitassa tőlük a kormányzás jogát, ott veszik el az erős, büszke, HITELES baloldal és a liberalizmus - írja Gyurcsány."

Én azt hittem hogy szeptember 17-én már mindenki számára nyilvánvalóan elveszett.
Lehet hogy Ferinek senki sem szólt???
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 14:48
Előzmény: #1  portfolio
#5
"Orbán diktálni akar. Diktálni kisebbségből, hogy mit tegyen a többség. "
Ja.
Igaza van. A jövedelemtermelő (adófizető) kisebbség szeretné megszerezni a hatalmat az ingyenélő (állami alkalmazott, nyugdíjas) többség felett.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 14:13
Előzmény: #2  matgab
#4
Nem mondott ilyet!
Hazudta ezt is!!!

Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 14:12
Előzmény: #2  matgab
#3
"A miniszterelnök szerint Orbán kisebbségből kíván diktálni, hogy mit tegyen a többség."

Mensevikek és bolsevikek?

De gyurcsány nem úgy jutott hatalomra, hogy a kisebbségi szdsz diktálta személyét az mszp-nek?
gyurcsány az kisebbségi szdsz embere, és ő beszél arról, hogy a kisebbség mit akar vele szemben???
matgab 2006. 10. 03. 14:01
Előzmény: #1  portfolio
#2
Nem azt mondta, hogy többet nem hazudozik??

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek