Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 09:05

Egy szó nélkül végignézzük?  

A parlamenti választásokon vesztes ellenzéki párt most készül Magyarországot végső gazdasági összeomlásba taszítani, vezetői, holdudvara érdekei szolgálatában. Mindezt az orrunk előtt anélkül, hogy bármit tennénk ellene! Minek kell bekövetkezni ahhoz, hogy végre a társadalom realitás talaján álló része is megmozduljon? Tényleg ennyire birka a nemzet magyar?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:34
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#40
toubib, bocs, de azert ez kamu szoveg..... ne mar hogy mindenki, meg ne mar hogy nem tudjuk mi megy a masik oldalon.... ez a valamelyik oldalra elszegodottek kenyelmes hozzaallasa. Meg se kell hallgatni a masikat, mert az komcsi, a masik meg naci vagy mi.

En jopar olyan embert ismerek, aki olyan mint en, hogy igen is veszi a faradtsagot, es mindket oldalrol tajekozodik partallastol fuggetlenul, es mindket oldalban latja a jot is meg a rosszat is. Es vannak aki nem a valamelyik oldal beprogramozott demagog szovegeit hajtjak mnt a papagajok, hanem sajat gondolataik vannak a temaban.... e tarsasag neveben kerem, ne altalanositsunk be mindenkit valamelyik oldalra se viktor, se feri moge. Koszonom
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:33
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#39
Örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel. Az eredeti kérdést újra felvetem:
Teszünk-e valamit a konvergencia program megvédése érdekében, vagy hagyjuk elveszni ezt az országot a balkáni rengetegben?
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:30
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#38
Kedves Greenspam

Sajnálom,hogy így itélsz meg,de nyilván okot adtam rá.Félek,hogy féloldalasan tájékozódom,mint mindenki,mert akkora már az elbeszélés egymás mellett,hogy nem is tudjuk a másik oldalt végighallgatni.Ég áldjon.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:26
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#37
en is ettol tartok Green, hogy nem vallalja, vagy meg rosszabb: fel se kerik... mondjuk mennek most pletykak az ugyrol, de lehet hogy ez mind csak urban legend...
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:25
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#36
itala, egyetertek, maximalisan.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:23
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#35
attase

Az ország megosztottsága alulról jön. A vezetők csak kiszolgálják a választókat a szavazataikért.Nekünk kéne valahogy engedni.Szerintem ebben a "szakértőiben"csak az a lényeges-mert mást most tényleg nem lehet csinálni-,hogy végre "együtt"jelölnék ki.A nagykoalició nem menne a választók engesztelhetetlensége miatt,de ez működhetne.Lehet,hogy ebből látszik egy mögöttes szándék,előrehozott választás,de két ilyen vereség után nem mehetnek biztosra.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:23
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#34
jecub ha bevállalja....akkor ok.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:22
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#33
Sajnálatos a magyar vitakultúra hiánya.
Egy vitában a felek kifejtik véleményüket, érvelnek, (a logika szabályai szerint és nem érzelmi alapokon) és potenciálisan lehetséges, hogy vitapartnereim érveit meghalgatva változik az álláspontom.
Sajnos a PORTFOLIO fórumain, ahol némileg emelkedetteb színvonalat reméltem találhatni, sem mutatott az átlagnál sokkal jobb képet.
Ami zajlik, az egymás minősítgetése, gyakorlatilag érzelmi alapon.

Bárhogy fáj, látnunk kell, hogy nem egyszerűen a politikusi réteg "hamis", hanem az ország, a társadalom mindennapi működése is kisebb-nagyobb hamisságokra épül (nem szeretünk adót fizetni számlát adni, ...). Ezért sokat csodálkoznunk nincs miért, mert a Húsvétinyúl szép megállapítását kölcsönvéve Ők is (ti. a politikai elit) Mi vagyunk.
Ezúton kívánok a hazának több türelmet és feigyelmet egymás meghalgatására, és több bölcsességet az értelmes beszédre.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:21
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#32
tou,

ez az írigység ami beszél belőled. keress a te oldaladon is van elég látom megint kialakul egy ha nem vagy barát akkor ellenség vagy topik ahol senki nem látja saját oldala hibáját és egyik oldal sem fogad el kritikát...részemről ennyi volt. végleg.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:21
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#31
Én még egy neves hazai v. külföldi gazdaságkutató cégtől sem hallotam, hogy az Orbán elképzelései jók.Talán futballnyelven kellene neki elmagyarázni:A Felcsút hamarabb nyer Bajnokok Ligáját, mint a te programod nemzetközi elismerést.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:21
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#30
partallastol fuggetlenul mint ahogy tegnap cseten is irtam, szerintem van megfelelo ember. Ugy hivjak, Bokros. Az egyetlen ember, aki most tudna valamit csinalni, es mindenki orulhetne:

1. viktorek orulhetnenek, mert elhuz feri

2. a nep orulhente, mert szerintuk moralisan helyre kerulne a dolog

3. koztars.elnok orulhetne, mert a szerinte moralis valsagot okozo ember elhuz

4. kulfold orulhetne, mert egy nemzetkozileg elismert szakember kerulne az orszag elere, aki garantaltan vegigvinne a reformokat, es meg raadasul szavahiheto is

5. az mszp megmaradhatna kormanyon csak mas emberekkel, tehat o is orulne.

Minden jo ha vege jo. Mar csak ferit meg orbant kene eltakaritani a palettarol, es maris helyreallnanak itt a dolgok.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:20
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#29
Gentle,
spanom?? Tévedsz. De nagyon.
Látom nem lehet vkit úgy bírálni hogy ne legyél azonnal a másik táborba besorolva. Ezt is amúgy a vezérnek köszönhetjük.

Köszönjük.

Összeesküvés? nem tudom...nem is érdekel ennyire
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:19
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#28
Gentle,
spanom?? Tévedsz. De nagyon.
Látom nem lehet vkit úgy bírálni hogy ne legyél azonnal a másik táborba besorolva. Ezt is amúgy a vezérnek köszönhetjük.

Köszönjük.

Összeesküvés?
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:16
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#27
toubib

Oké, lehet, hogy így van. Nem védem ezt a kormányt mert nincs miért..

De továbbra sem tudom, ki az a szakértői kormány. Mert a lényegről senki sem beszél.
Azok az emberek akik 14. havi nyugdíjat találták ki? ők az őszinte alternatíva?
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:14
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#26
Egyébként meg az én szememben megszűnik igazhitű vezetőnek lenni az, aki az ügyéért nem " harcol " a frontvonalban!
Aki fél a halálos fenyegetésektől, ellenzéki vezér létére.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:13
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#25
greenspam

miért nem kezdték előbb?
2002 máj.László Csaba szerint reális esélye van az Euro-zonába lépésre.Nem mondta,hogy Slovéniának:(
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:10
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#24
attase

Ez a "kormány" visszaküldte az országot az 1990-es szintre,vagy még az alá.
Most bukott miniszterek a reformbizottságban,miniszteri fizetéssel.Magyar Bálint,aki egy érettségit nem tudott 4 év alatt megszervezni,most majd reformál.Bukott Megyó,csak úgy lazán 86 Millát kaszál,mint nagykövet,és nem tudni mit is csinál,adócsaláson meg villája építésén kívül.Folytathatnánk,de egyszerűbb vezérezni,meg fasisztázni.Lehetne spórolni máshol is...
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:10
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#23
Greeny barátom!
Mit is hiszek én el viktorkának? Hadd halljam? Nyilván elkerülte a figyelmedet az a hosszú cikk, amit tegnap beraktam tegnap két topikba is! Hogy nagy valószínűséggel összejátszás van a hatalom és a fidesz között a háttérben.
Ne félj Greeny! Én kellőképpen hitetlen vagyok ahhoz, hogy bedőljek akár viktorkának, vagy a spanod hülye dumájának.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:05
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#22
toubib

de sínt 1998-2002 közt építették meg....volt szerencsém egy vagon gazd adatot elemzni az utóbbi 15 évre....szépen láccik..de hát a vezér mást mond azt kell elhinni.... . bólogatójancsik.
Törölt felhasználó 2006. 10. 03. 10:04
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#21
Sziasztok!

Évek óta passzív olvasója vagyok az itteni topikoknak. Valaki itt most a szívemből szólt, ezért kivételesen én is megszólalok.
Úgy látszik vannak emberek akik semmiből sem tanulnak. Nagyon kérek mindenkit, az én nevemben (zsebemre) ne gyújtogasson, fosztgasson és garázdálkodjon! Tegnap este, amikor hallottam OVi beszédét nekem is teleszaladt vérrel a fejem. Ez az a nagyvezér aki ki sem mert menni a térre, csak a háttérből uszított? Az beszél demokráciáról, aki az utcán akar hatalmat szerezni? Birka az aki megint bedől neki.

Topik gazda

Chuck Norris
5 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek