Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 04. 05. 14:52
Előzmény: #270779  Törölt felhasználó
#270780
A csütörtöki zárónál csak a márc23-i záró volt (kicsivel) alacsonyabb...
áprilisban esik a mol,  eső trendben van, na ezt megnézem, az elmúlt években ilyen nem volt.
Törölt felhasználó 2021. 04. 05. 14:46
Előzmény: #270759  jamukha
#270779
A parallel igazítható a keddi csúcshoz, és az aljakhoz, így kevésbé meredek lesz, és 2000 körüli alj jön ki (keddre 2020).
Elszomorító lesz, ha 2k-ig lemegy. Főleg mivel előtte eljátszották a kitörést a csökkenő trendből, sokan megvettük valszeg. Szép játékot játszik az árfolyam-karbantartó...copjonlovat
Törölt felhasználó 2021. 04. 05. 14:05
Előzmény: #270768  Idea
#270778
Ez nagyon rosszul hangzik amit írtál főleg a (  hi#leres ) vége. Nem lehet hogy hasonló elme rogyant emberek hatalomra kerüljenek. Ezt kajálták be a németek a háború előtt is. Korlátlan hatalom nem lehet újra senki kezébe, azonnal viszaél vele. Akár jobbos akár balos.
gaben500 2021. 04. 05. 13:11
Előzmény: #270776  gyula1971
#270777
Nem idevaló,de azon töprengek már pár hete ez a bitcoin dolog-azt mondják ez lehet az új arany....felfoghatatlan,hogy ilyet állitanak híres befektetők mikor valaki kitalálta ezt 2008ba és 1 db 18 millió ftot ér,mikor az arany egy fizikai termék,egy érték...szóval ez érthetetlen,pl a Mol is egy érték mégis 11 év alatt annyit ér mint 2010be sőt még annyit se,mert a Mol akkor volt 24000 akkor az most 3000nek felelne meg,szóval a Mollal hosszútávon még vesztesz is...hihetetlen
gyula1971
gyula1971 2021. 04. 05. 12:38
Előzmény: #270758  jamukha
#270776

Ha nincs ez a beszólásos hír csütörtököm 2300 ft alatt zárt volna a jó marzs adatok miatt.
A közgyűlés azért beleszólhat még ebbe, remélem.
gyula1971
gyula1971 2021. 04. 05. 12:34
#270775
Amúgy itt a táblázatban 93 ft-ot ír!
A Mol igazgatósága 75,875 milliárd forint osztalék kifizetését javasolja, ez a tőzsdére bevezett részvények darabszáma alapján mintegy 93 forintos osztaléknak felel meg, de mivel a társaság tulajdonában lévő saját részvényekre eső osztalékot is a jogosult részvényesek között osztják szét, nagyjából 100 forint osztalékra számíthatnak a részvénytulajdonosok.
https://azenpenzem.hu/cikkek/igy-fizetnek-a-tozsdei-cegek-befektetoiknek/7617/?fbclid=IwAR3XeSkyI2GDYK1noc6Qn55EK-UghH2znRofh-Rsiddb-PmtqGzklaFnipY
Casali 2021. 04. 05. 12:08
Előzmény: #270768  Idea
#270774
Hát szóval  nem lehetünk büszkék az elmúlt 30 évre.De ez az utolsó 10 év most a  legalja hazudozás kategória...
jamukha
jamukha 2021. 04. 05. 12:01
Előzmény: #270764  gaben500
#270773
Rövidtávon az srv-től függ az árfolyam, ha az nem lesz, akkor a ciklámen támasz eleshet, akkor marad a parallel alsószár és MA200 kombó.
Casali 2021. 04. 05. 12:00
Előzmény: #270768  Idea
#270772
Ok.sajnáljuk persze, de szerintem nem.Nem kell ide egy hitler, de horty sem.Normális kormány kellene nem egy korrupt rendszer.Fejétől bűzlik a hal.Sajnos 30 évünk majdnem a semmibe ment ez itt a gond.Pláne ez a 10 év a rengeteg magán zsebbe vándorló EU-s pénz...Felzárkóztatás nulla csak papíron létező.Ózdon most zárt be az utolsó nagy cég...Mocsár ami kialakult.Elnyeli azt aki belekerül nincs mese.Nincs szociális háló semmi.Nagy átverés lett ez a 30 év a nép jelentős részének.Én kb 2-3 Milliósra taksálom a mély szegénységet látván  amerre járok...Szerinted mondjuk egy Rogánt v.Lázárt vagy akármelyiket érdekli ez??!!
Törölt felhasználó 2021. 04. 05. 11:58
Előzmény: #270768  Idea
#270771

Ezek biztos megtörténtek, elhiszem, de az a hibás aki engedi, nem te, hanem a mindenkori vezetőink ,rendőreink. Ha ráfigyelnének a bűnözés erre fajtáira nem lenn gond. Nem vagyok pártfüggő, de a fidesz egyes intézkedései egyet értek pl szvsz, jók közmunka nincs ingyen lóve, nincs segély ha a gyerek nem jár iskolába stb. Ez kellene még folytatni. Meg említsünk meg azért a magyar bűnözést is. Ha egy magyar lop a munkahelyről, vagy   államtól az természetes, sose kap akkor  fényt mint a ha egy roma csinálja.
A magyar csaló orvosokról is beszéljünk ne csak kiemeljünk mindig egy kört engem ez zavar. Ez a rassz@mus ha csak az egyik körrel foglalkozunk. A másiknak megbocsátunk. Ez van a politikusainkkal is. Ha az én pártom csinálja, hát szegények véletlen volt muszáj volt. Ha az ellenzéki párt akkor jön a birodalom, meg a nagy Úr ajaj. Ameddig ezt nem érted meg addig csak egyoldali vagy és nem következetes szvsz. Nem lehet feltétlenül elköteleződni semmi felé ebben a világban mert nincs tökéletes emeber és párt se. Saját bandát is bírálni kell. Különben sose leszünk nyugati szinten.
Németeknél ha kiderül hogy korrupt valaki akkor nagyon elítélik. Lásd most Merkel bandát. Ezért piszkálják Magyarországot is németek nem nagyon tűrik a korrupciót meg a mutyit. Fidesznek rossz lesz ha ezt nem ismeri fel.
Casali 2021. 04. 05. 11:39
#270770
Felment 0-ra hirtelen.De szerintem azzal sem leszünk kisegítve ha így marad...
Casali 2021. 04. 05. 11:36
#270769
Exxon esik szépen a Pre-marketen ...Na holnap ezt kihasználják  további esésre...Nem is ők tehetnek majd róla hanem a piac sejtem előre. 2050 alá is benézhetünk holnap  ha nem változik délután kint.
Idea 2021. 04. 05. 11:33
Előzmény: #270755  Törölt felhasználó
#270768
(Mi van akkor, ha egyes népek vagy egyes népek tagjai rátámadnak más népekre vagy azok tagjaira, de úgy, hogy a megtámadottak korábban nem támadtak rájuk?
.
Az én életem jellemző példája a nagyvárosi cigánytámadás. Kis faluból költöztek fel a szüleim a megyeszékhelyre, a faluban nem volt cigánytéma - talán azért mert nem volt cigány csak egy db. A nagyvárosban (nekem akkor az volt) általánosból hazafelé egyszercsak megszólítottak, pénzt követeltek, majd rám támadtak. Előzmény nem volt, nem is ismertem egyiket sem korábban. Ütések, néhány rúgás miután földrevittek - megúsztam ennyivel. Legközelebb már tört sörösüveg volt nálam, az osztálytársaim felvilágosítottak, hogy vagy elrettentés, vagy örökös basztatás. Mikor előrántottam az üveget természetesen majd beszartam. De! rögtön testvérem lett a megszólításom, de egyben ki is estem a figyelmükből, nem váltottunk egy szót sem soha többé. Azzal a bandával. De más random cigányok belémkötöttek időről-időre, teljesen ismeretlenül. Nem adtam rá okot, ha csak azt nem, hogy a sakálok a zsákmányállatot látták bennem.
.
Évtizedekkel később kiskorú cigányok felgyújtották az egyik házamat cigány vaskereskedők utasítására - ez csak valószínűség, más esetekben a felbujtás bizonyítva lett, az enyémben csak az elkövetők személye - , hogy a vasszerkezetet eladhassák belőle. Mikor a tűz után kiértem, már ott volt halmokba készítve a vas és felette állt a retek ami azt a kérdést szegezte nekem: "Felgyújtották a házát, elvihetem a vasat? Már össze is szedtük!"
.
Zsidó orvos - szintén ismeretlenül, korábban nem is láttam - helyrehozhatatlannak mondott egészségkárosodást okozott nekem, amikor számonkértem, megpróbálta átbaszni az agyam, hogy ez így van jól, ez az állapot volt a cél, majd elhajtott a picsába. A jéghegy csúcsa látszik csak, esetek ezrei lehetnek. Nem egyszerű helyrehozni, itthon talán nem is lesz rá vállalkozó, talán Kubában.
.
Ez az én életemből két meghatározó "élmény" vagy inkább "élménykoktél". Konkrétan velem történt meg. Ugye én joggal kívánhatom azt, hogy legalább egy Hitler kaliberű és beállítottságú vezető legyen az ország, a kontinens, sőt a Föld élén? 
.
(Banki, adózási, végrehajtási és egyéb más túlkapásokról nem is ejtek szót, de a leggyengébb próbálkozás is arra irányult, hogy földönfutó legyek. A LEGGYENGÉBB próbálkozás!)
Törölt felhasználó 2021. 04. 05. 11:21
#270767
A következő, a MOL elnökség meg ne legyen már felruházva vészhelyzetre hívatkozva bármilyen döntési joggal. Vészhelyzetben csak  a működés biztosítása miatt szükséges intézkedéseket, döntéseket hozhassanak. Ilyen részvény kiszervezést meg hasonlókat véletlenül se közgyűlés nélkül. Ezt is kéne indítványozni a változzon az alapszabály. Lehet a közgyűlésen felvetni ,tulajdonostársak tömegesen.
Törölt felhasználó 2021. 04. 05. 11:07
#270766

Még egy, nálunk azért nagy hagyományi vannak a rasszi@snak, meg a zsid@zásnak. Én már pl. unom ezt mert mindig más a hibás mindenért. De arra nem képesek a tisztelt választópolgárok hogy normális kormányt válasszanak, adjanak ki maguk közül. Itt a mostani példa alapítványi legjobb erre.
Úgy szvsz szerint haragszunk az ingyenélőkre meg zsi&okra , meg a majd a marslakókra nagyon gyenge.
MINDIG MÁS  HIBÁS  A SAJÁT SORSUNKÉRT - ez hallom állandóan sírosoktól.
Hát nem. Most is már pertársaságot kellene csinálni a kisbefektetőknek és fellépni számonkérni, de persze mindenki lapít. Akkor mégis csak jó ez így akkor meg megérdemeljük.
Milyen ország az ahol nincs leírva az alaptörvénybe csak homályosan mi a közvagyon. Ha le lenne írva nem lennének ilyen alapítványi meg egyéb mutyik. Csak senkit nem érdekel.
Törölt felhasználó 2021. 04. 05. 10:57
Előzmény: #270763  gaben500
#270765

Ez jogos de nem mindenki ingyenélő akit annak gondolunk :D
Meg hát akkor a polit@@@kat kellen felsorolni :D
gaben500 2021. 04. 05. 10:54
Előzmény: #270758  jamukha
#270764
Megint esik az olaj ez nem jó ómen :/
gaben500 2021. 04. 05. 10:52
Előzmény: #270755  Törölt felhasználó
#270763
Ez nem nácizmus meg fasizmus,csak mi magyarok nem szeretjük az ingyenélőket :D
jamukha
jamukha 2021. 04. 05. 10:44
Előzmény: #270760  Törölt felhasználó
#270762
Törölt felhasználó 2021. 04. 05. 10:40
Előzmény: #270759  jamukha
#270761
Ez az árfolyamletörés lehet szándékos is a további bevásárlás miatt.

friss hírek További hírek