Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 09. 23. 09:29

ORBÁN VIKTOR nyilatkozata a CNN-nek: "MÉG SOHA NEM HAZUDTAM."  

Orbán Viktor azt nyilatkozta a CNN-nek, melyet ma hajnalban sugároztak, hogy ő még életében soha nem hazudott.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 20:48
#80
Én azt kérdezném tisztelt párttagok!!!!!!

amikor a pasziv ellenállásról beszélünk azaz minden másba fekteti a pénzét csak hogy ne kelljen ADOT FIZETNI az hogy van!

amikor ment a lakástámogatás akkor mszp s és fideszes is sorban állt!!!
MOST MIKOR ADOT KELLENE FIZETNI AKKOR AZ MSZPS IS OLYAN BEFEKTETÉSI FORMÁT VÁLASZT AHOL NEM KELL ADOZZNI!!!

AKKOR HOGY IS VAN EZ??????
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 20:39
Törölt hozzászólás
#79
mezuska
mezuska 2006. 09. 24. 20:34
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#78
csatlakozom , kanyisz
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 20:32
Előzmény: törölt hozzászólás
#77
"Még sincs veszve minden. Nem igaz, hogy évtizedes hazugságokat cipelünk, nem igaz, hogy hazudik mindenki, aki Kádár országában néppártot vezet. Nem igaz, hogy kurvaországban mindenki kurva. Pont van itt egy szent szűz, aki ki mer állni a világ elé, és belemondja a kamerába, hogy ő még sohasem hazudott. ...
...Hiába győzködik a tanácsadói, hogy legalább tréfából valljon be valami icipici füllentést, alakoskodást, színjátékot. Ő olyanra nem emlékszik.

Hát így kell húszra lapot húzni. Így kell megakadályozni, hogy átszavazzon oda bárki, aki kilát a fejéből."
Index

Tulajdonképpen minek is szót váltani.
Éljenek az igazmondók!
Lehetőleg nélkülem. Üdv mindenkinek.:o)

mezuska
mezuska 2006. 09. 24. 20:31
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
HUUUUUUUUUUUUUUUUU VERA
ez igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 20:29
Előzmény: törölt hozzászólás
#75
Jól lemosta!!! Hálistennek! Nagyon élveztem!! Bunkó zsidó Sváby! Keresgette a papírtjait hehehe! Pénzért bármit... Azért szövetkezett a kisgazdákkal mert nem akart szoci kormányt! Lehet hogy nem egy tv-t néztünk? HAJRÁ VIKTOR!!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 20:26
Törölt hozzászólás
#74
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 19:41
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
ja és nembeszélve a rendszerváltásnál a privatizácioban amikor fillérekért vettek meg ingatlanokat majd jo kis haszonal eladták öket!

Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 19:39
#72
amikor volt a rendszerváltás akkor akik vállalkozást csináltak azok kurva jol jártak mostanra!

akik az orbán kormány alatt lakást vettek azok megint kurva jol jártak!

akik a gyurcsány kormány alatt tözsdéznek azok megint kurva jol járnak!(5200 majd 7200)
gyurcsány faszozásán jol lehet keresni!

öszinte leszek mind a 3 alkalomal "jol" kaszáltam kaszáltunk!!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 19:34
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#71
én amikor vezércserére gondoltam akkor itt a rogán bandát is beleértem....amit ez a mostani jobbodali gyüjtőpárt folytat politizálást, annak a stílusa zéro sajnos....

nem iszok rá vizet, hogy a baloldal nyer, de ÉN JOBBAN ÖRÜLNÉK EGY JOBBOLDALNAK AZ OV&CO. nélkül....azokra még ha olyan lenne szavaznék is és nem lennék távol immár a sokadik szavazás óta.....ez van sajnos. van egy hazudozónk aki beismeri és van egy aki letagadja....válaszd a neked szimpatikusat. good luck. jövő vasárnap okosabbak leszünk....folyt a tippsarokban....
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 19:27
Előzmény: #64  tokos.
#70
Tokos!

Énnekem is elegem van a megosztottságból! A tényeket azonban nem árt elfelejteni! Nem a baloldal mondta(mondja), hogy "Aki magyar velünk van! Aki ellenünk az nemzetáruló!" én még emlékszem 1999-re. Nem én köptem le azt aki nem viselt kokárdát 2002 áprilisában. Nem én teszek meg mindent a társadalom kettéosztására, hogy a választás ne VÁLASZTÁS legyen, hanem a HÁBORÚ ELDÖNTÉSÉNEK ESZKÖZE.

Nem én kényszerítem bele azokat a budapestieket, akik el nem viselhetik már Demszkyt, hogy mégis rá szavazzanak, mert teljesen más jelentést akarnak ennek a VÁLASZTÁSNAK adni a jobboldalról. Nem tehetem meg amit szeretnék - szabad választó jogomban korlátoz OV., hogy kiforgatja az alkotmányt. Szeretném, ha vége lenne ennek az orbáni időszaknak, hogy végre normális politikai alternatívák közt VÁLASZTHASSAK!
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 19:25
#69
Gyurcsány Ferencnek üzenem!!!

"minek lakkozni attol hogy fénylik a szaga még ugyanaz!!!"
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 19:22
#68
és most itt vagyunk a kapitalista országban kapitalistaként!

HOFI:rodhadó büdös kapitalizmus!!!!!

hofi valszeg azért halt meg szerintem ,mert ő már tudta hogy ez a szaros komunista rendszer megbukik és a feladata bevégeztetet!!
azzaz a feldatát elvégezte amit az élet rábizot!
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 19:18
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#67
én csak annyit mondok kedves portfolios barátaim!!!

a parlamentböl mindenkit el kell zavarni!!!

azt kell mondanni nekik hogy létszámleépités van!
még a büfés nönek is mennie kell!!

egy létszámleépitést már tuléltem életembe!

én és apám el letünk küldve a munkahelyröl 89 ben ,és akkor utána alapitotuk a vállalkozást!
jol jártunk! de most minden vállalkozást szétvertek!

Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 19:16
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#66
Gentlemanus!

Figyelmedbe ajánlom az 1948-1956 közötti Rákosi által vezetett rendszer szóhasználatának és mindennapi gyakorlatának akár felületes tanulmányozását. Ha sikerül a teljes FIDESZ elvakultságot okozó narancs redőnyt egy picit felhúnod, akkor megdöbbentő felismerésben lesz részed. Nem fogod tudni melyik korban élsz! Kedvenc vezéredet hogy is hívják? Viki vagy Matyi?

Az 1110 éves államiságunk történetében mennyi idejig volt előre mutató, független államiságunk? Konzervatív megosztó/kirekesztő vezetőink ebből a hosszú időszkból mikor tudták előrevinni és gyarapítani hazánkat?
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 18:00
Előzmény: #64  tokos.
#65
A Rogán alkalmasnak tünik.
tokos. 2006. 09. 24. 17:44
Előzmény: #63  mezuska
#64
Nem a te kérdésedre válaszoltam, de valóban így van, mindenki fújja a magáét.
Persze nem csak a baloldal, a jobboldal is.
Gondolj bele, beír MZ/X, hogy elege van az országnak a megosztottságból, zavarják el Viktort. És ki lesz helyette? Rogán jobb lesz?Áder? Pokorni? Melyik az, amelyiket elfogadnák az elvtársak?
Az persez eszébe se jut, hogy ha elege van a megosztottságból, akkor fogadja ely, hogy az ország jókora százalékának szimpatikus a Viktor, és azt szeretné, ha ő lenne a miniszterelnök.
A béke ott kezdődik, hogy tolerancia. Pl. a másik érzéseivel hitével szemben is. Van ilyen. Nincs.
De nem csk a baloldalban, a jobboldalban sincs. Ha Gyurcsány megy, és az MSZP választ miniszterelnököt ki jön helyette? Valszeg egy még rosszabb, ebben sincs kérdésem. Elfogadnák a jobboldalom miniszterelnöknek? Soha.
Megbékélés talábn akkor lenne, ha közös jelölt lenne. Egy független, esetleg szakértő.

Akkor bajban lenne mindkét brigád.

Valszeg nem lesz.
mezuska
mezuska 2006. 09. 24. 13:05
Előzmény: #61  tokos.
#63
köszi tokos :értelmes, köpködés néküli
válaszod, no comment megint befogom a számat egy idöre, nincs értelme egymás mellett elbeszélni, mindenki fujja a magáét,
tényleg naiv vagyok
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 12:59
Előzmény: #61  tokos.
#62
A hadviselés törvényei

2500 évvel ezelõtt élt Szun Ce kínai filozófus-hadvezér gyûjteményében foglalta össze gondolatait a háborúról, és különbözõ stratégiákról, melyeket a mai modern tõkepiaci, és versenyhelyzetekben történõ túlélés elsajátítására többen fordítottak le.

Mai modern pénzügyi világunkban minden nap harc folyik a vevõk és eladók között, legyen szó olaj, deviza, határidõs bux kontraktusok vagy bámilyen más termék piacán. Az egymással szemben álló felek a mai modern kor szamurájai, egymásal megfeszítve harcolnak a túlélésért. Pénzünk testesíti meg katonáinkat, mi pedig hadvezérek vagyunk miden egyes pénzügy csatában. A túlélésért folytatott harc során, néha áldozatul esnek katonák,de a a háborúból mindenképp gyõztesen gyöztesen kell kikerülnünk.

"A nagy hadvezérek legyõzhetetlenek, de csak akkor támadnak, amikor az ellenfél gyenge pontjai nyilvánvalóak."

A gyenge pontok megkeresésére nagy segítségül szolgál a technikai elemzés különbözõ módszerei. A piac megszokott menetét sorra örvények zavarják meg, ezáltal borítva fel a megszokott hullámzást. Ilyen örvények a piacot ért fontosabb információk a piaci szereplõk állapotáról. Ilyenkor idegesség és hektikusság jellemzõ, amibõl jobb kimaradni, mert sok katonánk elvész, ha egy örvény a mélybe húz. Kis kockázattal csakis nyugodt piacon lehet beszállni a küzdõtérre, megkiméljük magunkat a legnagyobb pofonoktól.

"A legfontosabb minden háború elõtt a pontos felkészülés, a tervezés az egyes kimenetelek elemzése."

Ne próbáljuk kitalálni a piac irányát, azt úgyis megmutaja azt, hanem inkább olyan pontokat keressünk, ahol a legkisebb stop-loss mellett próbáljunk beszálni az általunk jónak vélt irányba, hogyha csatát ugyan vesztünk, de biztosan tudjuk, hogy a háborút is elveszítenénk...

"Minél kevesebb rossz döntést hozunk, annál kevesebb jó döntésre van szükség"

Ahhoz hogy értékének 40%-át elvesztõ befektetésünk a kezdeti értékét érje el, 67%os hozamú befektetlésre van szükségünk. Az ember alaptermészetébõl adódóan benne él a birtoklási vágy, így sokkal inkább vételben szeretünk gondolkodni. Ezért is van az, hogy az esés sokkal gyorsabb, és sebességét tekintve intenzívebb szokott lenni a vételi odalon felhalmozódott veszteséges poziciók lezárásából.

Egy professzionális befektetõ soha nem úszik szembe az árral, próbálja elkerüli messze az örvényeket. Ha a piacon hurrikán tombol, õ mindig a hurrikán szemében kereskedik, ahol nyugalom van, és nem fúj a szél...

"A háborút a igazi hadvezér nem a harcmezõn, hanem már elõtte megnyeri azáltal, hogy megfelelõen pozicionálja magát az ellenséggel szemben.! ! ! ! ! !"


Forrás: link
tokos. 2006. 09. 24. 12:57
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#61
"NEM VESZITEK ÉSZRE HOGY AZ ORSZÁG TÖBBSÉGÉNEK ELEGE VAN A MEGOSZTOTTSÁGBÓL??? "

Nem veszed észre, hogy az ország többségének erre szüksége van? Mi lenne, ha nem lehetne köpködni Viktort? Mivel nyerne választást a baloldal.
Ezzel a nagyrakás kaki programmal, amit reformnak csúfolnak?
A megosztásra azért van szükség, hogy te meg a hozzád hasonlók gondolkodás nélkül szavazzanak.

Topik gazda

marqves
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek