Topikgazda: matgab 2006. 09. 21. 08:53

Hősként emlegeti Gyurcsányt a Financial Times  

Ugrás a cikkhez
Bár az ország zavargásokkal és tüntetésekkel reagált Gyurcsány Ferenc hazugságokkal kapcsolatos kijelentéseire, a nemzetközi befektetők valójában már alig várták, hogy végre elhangozzék a beismerés - írja a Financial Times. Az elmúlt két napban ez már a második cikk, mely abszolút pozitív színben kívánja feltüntetni a miniszterelnököt...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=73875
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 21:01
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#60
Ez egy cseppet durvára sikerült födhözragadkám!
Ebből is sokat tanultam!
Viszlát az Uraknak.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 21:01
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#59
Bocsánat az előző összefüggésért. Jónás Jóska és a poén között, nem szándékos volt.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:58
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#58
szerinted?! :)))
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:57
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#57
"irtamm?"
:-)) már majdnem. Legközelebb biztosan sikerül.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:56
#56
Jut eszembe nem tudok a nevemmel tovább élni. Szar Ferenc helyett szeretnék ezután Szar Józsefként tovább élni.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:55
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
Én is szeretlek titeket!
(ezt jól irtamm?)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:51
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#54
Gondolom Jónás barátom, az nem fordult meg a fejedben, hogy Pokorni úr azért állt fel, mert egészen más miatt hívták be beszélgetésre a stúdióba, és utána már egyenes adásban, meg osztották neki meg a jobbnak az észt.

Én addig sem vártam volna, mint ő.
Nyilván én is ágyu vagyok azért.

Jónás József, nézd már meg mit művelnek a jobb oldali emberekkel, akiket behívnak a stúdiókba. Végig nem hagyják őket mondani a mondanivalójukat.

Ti vagytok az intelligensek.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:47
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#53
na most aztan eleg!
mire visszajovok legyel kedves 100x leirni, hogy :
"intelligencia"
.
2, azaz ketto L-lel !!!
:)))))

Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:47
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#52
Jónás József!
Te pocskondiázod a jobboldali embereket!
Nem is kaptak Varga Mihályék lehetőséget arra, hogy megmutathassák, hogy mit lehetne kezdeni a programjukkal.
Pont nekik volt programjuk, a komenistáknak most nincs.
Itt ez történt és nem amit te dezinformlsz itt.
A lényegről beszélj.
Szocik terve, hagyjál már!
Csak a tervhez értetek, amiből sose csináltok semmit.
Az jó, tényleg a szoci program.
Ezért fogjátok lángba borítani az egész országot.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:43
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#51
Még valami.Gondolom te/ön sem állt volna fel úgy,ahogy azt inteligens úr tette!
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:41
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#50
M
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:41
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#49
az urturistat is... de nem tesz semmit, azert ertjuk :)
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:40
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#48
Amit a szocik tesznek,az nem jó!?Ez a jobboldal álláspontja,legyen is bármiről szó!
De konkrét tervekkel,egyik jobb oldali párt sem áll elő.A legkönnyebb mindenre azt mondani,nem jó!
Ez itt nem csak az inteligenciáról szólt!
Ez a hozzáállása a jobboldalnak.
Én nem a jobboldalt pocskondiázom!
Ha ez érzékenyen érintett,sajnálom,de akkor is megtörtént.
Ez van.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:33
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#47
Bocs elirtam:nem?
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:33
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#46
Jónás József, intelligens baloldali barátom!

Természetesen mindenért a jobboldal a hibás. Mi már hibásak vagyunk ha levegőt veszünk, ha eszünk, ha iszunk, ha megszólalunk, egyszóval emberi létünk, mivoltunk is mégkérdőjelezhető. Mi vagyunk maga az ördög, amely az országra a poklot hozza.

Akkor váltsd meg a világot intelligenském.
Tudásban úgy is nagyok vagytok.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 20:32
Előzmény: #43  elemes
#45
De ürtúrista azért még lehet mind a kettő,nemk?
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 19:52
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#44
itt az inteligens! link
elemes
elemes 2006. 09. 21. 19:51
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
Miért pont OV reformtervei érdekelnek...? Miért nem mondjuk Fehér Anettka reformtervei...? Sem Anettka, sem OV nincs, és nem is lesz abban a helyzetben, hogy a reformterveivel bárkit elámítson.
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 19:34
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#42
Halljuk,hogy OV milyen reform tervezettel áll elő?Vagy ő is feláll,és elmegy,mint Pokorni?
Törölt felhasználó 2006. 09. 21. 19:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#41
Szinte mosolygásra késztet ez a gyűjtemény is, ha nem innánk a levét: link

Néhány belőle:
"Magyarországnak nincs szüksége megszorító költségvetésre, mert a költségvetés és a közfinanszírozás helyzete nem indokolja ezt." (MTI, 2005. október 11.)

"A megszorítás politikája, miközben a jövőbe fektetünk be, a jövő eltékozlásának politikája. A megszorítás politikája a szociális elszegényítés politikája, és én ezt a politikát az ellenzék kérésére sem, a jegybankelnök ostorozására sem és Brüsszel figyelmeztetésére sem fogom bevezetni." (Az MSZP platformjainak vitafóruma, 2005. november 18.)

"Tudnia kell mindenkinek, hogy a gazdaságunk hihetetlenül sikeres...térségünk ma lényegesen gyorsabban fejlődik, mint az öreg Európa. Minket irigyel Németország, Franciaország, Olaszország vagy Spanyolország." (Gazdasági és Közlekedési Minisztérium, egész oldalas hirdetés, 2005.)

"A mi kormányunk az adócsökkentés kormánya. Legőszintébb becsületszavamra mondom. Csökkent az adóterhelés, az előző kormány alatt növekedett az adóterhelés. (Kossuth Rádió, Krónika, 2005. június 5.)

"Mit akarunk lefaragni? Az államháztartási hiány köszöni szépen, jól van." (Világgazdaság, 2006. március 17.)

"Magyarország: remény vagy félelem? Már tizedik éve nő a gazdaság, évente 4 százalékkal. Háromszor gyorsabban, mint Németországban, Franciaországban vagy Olaszországban. Magyarország a világ tizedik legvonzóbb befektetési helye."

"Nem szeretnék olyat mondani, amit nem biztos, hogy elhinnének az emberek." (Magyar Rádió, 2005. január 5.)

"Nem tartom elfogadhatónak, hogy valaki úgy ígér, hogy pontosan tudja, azt nem tudja majd betartani. Az immorális, tisztességtelen." (FigyelőNet, 2006. február 17.)

hmmm...

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek