Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 14:20

Ki hazudik?  

Egyszer volt holnemvolt, volt egyszer egy ország, ahol két király felváltva igazgatta a népet.



Sokban különböztek egymástól, ám egyben hasonlítottak: amikor megjelentek a nép előtt, mindkét királyon a mesebeli Szabó által varrt új ruha volt a láthatatlan cérnából. A királyok tudták ugyan, hogy a láthatatlan cérnából készült ruha pőrén hagyja testüket, mivel azonban képesek voltak arra, hogy kisugárzásukkal kábítsák a népet, ez nem zavarta őket. A nép pedig az istenadta nép mindkét királyt felváltva éljenezte ilyenkor, hiszen a királyok okosak voltak és sokat ígértek a népnek.



Egyszer azonban az egyik király belefáradt abba, hogy alakoskodjon a nép előtt, ezért kiállt és bevallotta, hogy rajta bizony nincs ruha.



A nép pedig az istenadta nép mélységesen felháborodott és a király elzavarását indítványozta. Az elzavarást követelők élére természetesen a másik király állt, aki nagyon félt attól, hogy a nép, az istenadta nép észreveszi az ő mesztelenségét is. Ám a másik király azonnal gondoskodott arról, hogy e mesztelenséget újabb ígéretekkel eltakarja.



A mesének sajnos még nincs vége.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 20:09
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20
Szerintem volna megoldása ennek!!
Vssza kéne hozni a Fradit az NB1-be.
Akkor a meccseken tombolnának,nem az utcán!
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 19:21
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
itt van ez kell nektek? ha nem lesz reform akkor konyec filma akkor megy igazan majd a meneküles innen....a fitch ma mar jelzett....akkor bedölnek majd a hitelek 300 feletti eur/huf mellett.....jo szorakozast. en eladtam mar tegnap 272,4-en a huf call-opciom....remelem olcsobban visszavehetem majd...ahogy a dolgok alakulnak...sok dilettans lezengö....az ellenzek sem tud mast csak kihajtani a reszek 80IQ.s embereket ennyi. ez vagymuk.....szomoru. nem am prezentalnanak egy alternativ javaslatot...nem szerintük megy megszoritas nelkül is....HOL ELNEK EZEK??? MIERT HAZUDNAK ÖK IS AZ EMBEREKNEK???? Elmehetnek a sunyiba OV a banyaival meg a verölegenyeivel az utcarol....ez a magyar ellenzek.....Szennylada... .

Bocs..de felhevültem.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 18:50
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#18
Buxer, Te tényleg beteg vagy! Foglalkozz már a családoddal is néha, vagy most dolgozol?
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 17:47
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#17
Re: az emberek ostobákok Elözmény válasz erre 09.18
Nem tudom már hol hallottam, de aki nem hiszi járjon utána.
2001-ben valami külföldi szakértő (vagy valami hasonló tekintély, lehet, hogy többen is voltak) úgy ítélte meg a magyar államháztartást, hogy az alkalmas a 2007-es euró bevezetésre. Teljesen mindegy, hogy ez kinek az érdeme a három kormány közül, nem mondom, hogy Orbáné, vagy a Bokrosé, vagy akárkié. És nem kell a részleteken lovagolni, pl. autópálya, mezőgazdaság, stb. Nézdd meg ezt az egy adatot, és nézd meg, hogy ma milyen dátumról beszélnek!!!
MSZP tavaszi jelmondata: Megcsináltuk!
Ha ezt meg lehet tenni ma Magyarországon, amit a kormány megtesz, miért nem engedjük szabadon a börtönbe zárt rabokat?
fairnando
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 15:40
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
Köszi a linket. Azokért is felelőséggel tartozunk aki inkább a soho-ban fognak inni a Gyurcira! Jóval több vendégmunkás nem ért egyet a tüntetéssel, hiszen távol marad.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 15:37
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
Ez borzasztó Buxer!

link
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 15:34
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
Miért? A Dávid Ibi miatt?
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 15:33
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
Buxer!
Hát már Londonban is tüntetni fognak Gyurcsány ellen? Hogy lehet az?
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 15:26
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
Keményen helytállt, ez az élete. Szerintem, néha túl játsza a Feri. Lesz időd megkedvelni. :-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 15:23
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Aha.
Hát nem szenved jobban, mint Gyurcsány tegnap este szenvedett a tévékben.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 15:17
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
Nekem is szoltak párhete, hogy valakinek a valakie látta a kútvölgyiben a labornál. Elősször biztos voltam benne, hogy a Puskást látogathatta meg De nem. Nézzétek csak meg jobban a tekintetét. Szenved.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 15:07
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#9
Én nem úgy láttam tegnap este, mint akinek bármi baja lenne.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 15:06
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#8
gentle
persze hogy nincs baja! De valakire rá kell fogni a balhét. Véletlenül se a bűnösre. Hogy miért?? Ki tudja...
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 15:05
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
De sajnos. Direkt nem jelentik be. Nézz a szemébe akkor amikor nagy nehezen összerakják egy nyilatkozatra.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 15:02
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Buxer!
Miért kell állandóan dezinformálni?
Hát nem látod, hogy csak ártatok?
Orbánnak semmi baja, bármennyire is szeretnéd.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 14:59
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Az MDF elnöke szerint ebben a helyzetben felelőtlen és érthetetlen Orbán Viktor magatartása, aki továbbra is arra biztatja az embereket, hogy "ne húzódjanak meg a házaikban", maradjanak az utcákon.

"Ezzel a Fidesz elnöke nemcsak a magyar jobboldal jövőjét, hanem a magyar parlamentarizmust is veszélyezteti" - vélekedett. ---------
Orbán súlyos beteg, nincs mit vesztenie. A családját mint a nagy hős leszármazotjait segítik majd a csotányok.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 14:50
Előzmény: #3  adam
#4
hadjuk Konkit magára, had találjanak rá az elvtársai - beszélgessen azokkal. Gondolom azért nyitotta ezt az új topikot mert a másikban már nem tudott az észérvekre mit reagálni.
adam 2006. 09. 20. 14:45
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
Hazug a mese és a mese mondó is.
Törölt felhasználó 2006. 09. 20. 14:24
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Abaj a mesével, hogy nem állt ki és nem vallotta be:) hanem valaki leleplezte. :) Nagy különbség. Mindegy nem is ez a lényeg, meg szerintem sok embert nez ez gerjesztett fel hanem ahogy az egészet lekezelte mind GY.F és a kormány. Elég cinikus, pökhendi(OV stílusban) kezeleték le ezt és szerintem inkább ez idegesítette az embereket nem is az, hogy hazudott. Ez persze csak az én személyes véleményem.

Topik gazda

conquistator
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek