Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 17:06

GYURCSÁNYI FANOKNAK  

link

Olvasgassátok!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 19:56
Előzmény: #178  Törölt felhasználó
#180
Tovább lesz mint a Kádár János. Lehet szavazni a nácikra. Nehéz a srácoknak ezt a tricolort az alkoholisták kezében magyaráznom otthon.
kissherceg 2006. 09. 19. 19:55
Törölt hozzászólás
#179
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 19:52
Előzmény: #177  Törölt felhasználó
#178
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 19:48
Előzmény: #176  Törölt felhasználó
#177
Fradisták voltak, a büfé rablás a zorró jelük. Nézz körül a netten, bátyuska.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 19:44
Előzmény: #175  Törölt felhasználó
#176
Buxer!
Sajnálom, nem tudom elfogadni a válaszodat, mert nem igaz.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 19:35
Előzmény: #174  Törölt felhasználó
#175
Jaj bátyuska mi Bécsben ünnepeltük a győzelmet, ha mi a téren vagyunk ma nincs tv adás. Azért mert valaki azt mondja magáról, hogy viola attól még nem ultra...
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 19:11
Előzmény: #171  Törölt felhasználó
#174
Buxer!

Bőven revideálnod kell az álláspontodat a lila szurkolók ügyében. Akár tetszik neked, akár nem, együtt vonultak fel az ultra violák a fradi keménymaggal a tv ellen.

Ezt maga mondta, a spanod. Vagy már nem hiszel neki? Persze megértem...
tokos. 2006. 09. 19. 17:57
Előzmény: #171  Törölt felhasználó
#173
Hát, miután már nem ellenfelek, végül is akár össze is haverkodhattok nem?
Balhézni meg jobb együtt - mint a jelen ábra is mutatja.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 17:44
Előzmény: #166  Törölt felhasználó
#172
Az adatkérés alapján, ha csalni akar az orvos, csak az derül majd ki, hogy te is jártál 10 alkalommal idén a rendelőben, ha nem is jártál ott valójában.

Ha az ember hazudni akar, hazudni fog! Lásd gyurcsány példáját.
(És viselkedése feljogosít mindenkit, mindennemű hazugságra, mert nem különb senkinél az ország kormányfője sem, neki sincs joga hazudni, legfeljebb mentelmi joga megvédi bűne büntetésétől!)
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 15:58
Előzmény: #170  tokos.
#171
Jó barát! Esetleg jól eldádázunk akkor majd szaladgálsz ki Brusszelbe? Nem gondolod komolyan, hogy a soproni diadal után egy másod ligás kis klub huligánjaival haverkodunk az esoben? Kapjál az agyad helyére!
tokos. 2006. 09. 19. 15:42
Előzmény: #169  Törölt felhasználó
#170
Szerintem meg Gyurcsány vezényelte ki az UTÉ-sokat, hogy randalírozzanak aztán utána az egészet a Fideszre meg a Fradisokra kenhesse.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 15:40
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#169
Az egész pusztítás azért rendelte meg a fidesz, hogy a több milliárdos pártkassza bukójáról elvonja a figyelmet! A hitelezk feszültek. Tehát y!
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 15:20
Előzmény: #167  tokos.
#168
Szavazni fiúk! Venni kell.
tokos. 2006. 09. 19. 15:15
Előzmény: #166  Törölt felhasználó
#167
Te tudsz olvasni?
Leírtam, amit tapasztaltam.

A háziorvos egy másik tészta, nem szeretem én sem őket,

1. De attól, hogy adatot szolgáltat, nem lesz jobb az ellátás
2. Nem fog előbb bemenni
3. És a TB-nek kellene nyilvántartania, hogy ki után mennyi pénzt fizet ki, ki biztosított, és ki nem, és ha a háziorvos egy olyan számlát nyújt be, ami nem felel meg a valóságnak, akkor azt visszadobja.

Ez hasonló dolog, mintha a köztisztasági vállalat tőled kérné be, hogy nálad éppen mekkora térfogatú, milyen színű és sorozatszámú kuka van.

Röhej.

Egyébként ez az egész, amit ezek reformnak neveznek, egy baromság lesz egyre inkább úgy tűnik.

Itt van pl. a megemelt egészsgégbiztosítási járulék.
Ugye ezután a minimálbér duplája után kell fizetni. De ha azután fizetik, akkor a minimálbéres biztosított a fizetésénél magasabb táppénzre jogosult, vagyis ANYAGILAG ÉRDEKELT A TÁPPÉNZRE MENÉSBEN!!!

Vagyis mondjuk egy önkormányzati takarító ezután abban lesz érdekelt, hogy otthon táppénzen pihengessen ahelyett, hogy adolgozna a jól megérdemelt fizetéséért.

Na azt az ordas barmot, aki ezt kitalálta, azt kellene seggberúgni.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 15:04
Előzmény: #163  tokos.
#166
Nem értelek téged. Előbb egy példa: A kislányomat elvittem gyermekorvosi szakrendelésre (8.00-14.00). 8.15-kor közlik velünk, hogy várjunk türelemmel, mert a doktornő soha nem kezdi meg a rendelését 9 óra előtt. Te munkahelyeden mit szólna a főnököd, ha minden esetben egy órával később mennél dolgozni?
A háziorvosok felháborodtak (egy részük), hogy az OEP minden betegről adatot kér tőlük. Tudni akarja mire fizet. Ez tényleg felháborító ugye? Gondolom a nagybevásárlásnál te is bemondásra fogadod el a fizetendő összeget.
tokos. 2006. 09. 19. 14:39
Előzmény: #164  Törölt felhasználó
#165
Lehet, én viszont attól félek, hogy ez a megszorítás a reform előszele mindössze, lesz ez még rosszabb is a választások után.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 14:37
Előzmény: #163  tokos.
#164
Ez még csak a megszorítás!

A refom az eután jön, amikoris majd eljutunk a többen, ehhez képest olcsóbban, sokkal rosszabbig!

Te is kevered a mostnai megszoírtásokat a megszorításokkal együtt beharangozott reformokkal!

Azért kell most rongálni a rendszert, hogy a refor utáni ugyanilyen már csodatettnek tűnjön.
Tudod, hogy megy ez, ha népszerűtlen vagy és nem tudsz javítani rajta, akkor mocskold az ellenfeled. (Pl. Ha a kiszivárgott hazugság híre rontja a népszerűségedet, az elégedetlenség okozta felháborodást fogd a fideszre, és akkor relatív nő a népszerűséged.)
tokos. 2006. 09. 19. 14:27
Előzmény: #161  Törölt felhasználó
#163
Bocsi let, de valamit nem látsz a jelenlegi rendszer szerint drágábban rosszabbat fogunk kapni.
Az ellátás színvonala már a béka segge alatt van, Szegeden hetekkel előre kell bejelentkezni egy szar vérvételre, mert az OEP korlátozta a napi vérvizsgálatok számát, és épp a minap emelték meg a járulékunkat 2%-kal ezek az anyaszomorítók.

Ha a reform ez a jó drágán vett jó nagy adag szar, akkor én ebből nem kérek...
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 14:22
Előzmény: #160  tokos.
#162
Szabad sajto,akinel megjelenne a hirtv.hu az jelezzen mar legyszi.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 14:21
Előzmény: #158  Törölt felhasználó
#161
Mi egy reform lényege?

Többen jobbat kapjanak olcsóbban.

Mi lesz gyurcsány jelenlegi tervei alapján:
- vagy többen és jobbat kapnak majd, de kötelezően sokkal drágábban,
- vagy kevesebben jobbat és azt olcsóbban kapják, de lesznek, akik ellátás nélkül maradnak,
- olcsóbban, többen, de sokkal rosszabbat kapnak majd.

A jelenlegi kormányzat szempontjából az utolós változat a legjobb, mert ez a legkedvezőbb a költségvetés további hiányának növekedése szempontjából.
És ez a példa az össze többi területre is érvényes lesz!

Topik gazda

miau
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek