Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 17:06

GYURCSÁNYI FANOKNAK  

link

Olvasgassátok!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mezuska
mezuska 2006. 09. 18. 11:10
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#80
avionics
sajna nálad sem volt agymosás, pedig rád férne,majd ha annyit dolgoztál életedben mint én akkor lehetnél te is ugy montad munkakerülö, de sajnos te is csak a száddal dolgozol, szánalmasok vagytok
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 10:59
Előzmény: #78  mezuska
#79
mégegy munkakerülő
mezuska
mezuska 2006. 09. 18. 10:51
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#78
buxer
ne foglalkozz a sok buzgo köpködövel, inkább nézzük miböl élünk, bár tudom hogy ilyen hangulatban nehezzebb
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 10:47
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#77
te még akkor sem fogsz észhez térni amikor bilincsben látod majd a kedvenceidet
matgab 2006. 09. 18. 10:47
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#76
buxert és conquit ne sérteged, hogy nem dolgoznak, mert nekik ez a munkájuk, hogy különböző fórumokon tartsák a frontot...
Fizetett pártkatonák és a betük száma alapján kapják a fizujukat!
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 10:45
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
Csotányok bejöttek melegedni az esobol. Kar, hogy egy fo csotany van sok nikcel! A sertegeteseket náciktol es klon nickektol nem kivanom reflektalni!
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 10:39
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#74
benéz ide az ember pár óránként de te bolond buxer úgy tűnik folyamatosan itt rontod a levegőt ahelyett hogy dolgoznál már valamit figyuzz ide, pár cím a mai hírekből: "ez az ember morálisan megsemmisült", "újra gyülekeznek a parlament elött", "kiszámíthatatlan a kormányfő szavainak következménye". És akkor még nem idéztem kedvenced szép szavaiból.
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 10:24
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
Krisztián!
Már bocsáss meg, de én nem!
Átlátszó, mint a szita.
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 10:21
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#72
Egy nagy szinjatek az egesz. Milyen bator ember ez a Gyurcsany, ez igen, o a mi vezerunk. Kozonseges szelhamos de sikeres. A loszart is megeteti velunk. Mi meg tapsolva esszuk.
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 10:01
Előzmény: #70  mezuska
#71
Let gazda! Én végig hallgattam az érveidet nagy tisztelettel! Kérlek ne sérteges azzal, hogy semmiben nincs igazam! Az utcák csendesek, a piac készül a Mikulás rallyra. Kapsz egy tippet is: humet... Udv. Buxer
mezuska
mezuska 2006. 09. 18. 09:48
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#70
Let
hülyeségeket ne irkálj a Hiller éppen nem akarja tovább csinálni
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 09:44
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
Üdv Buxernak és üdv a csótányoknak is!

Nos, miért kellett ez a beszéd?
Mert anno a Bokros csomag fogadtatása olyan volt, hogyazt nemcsak az ellenzék és a nép az istenadta nép nem fogadta el, de még maguk a pártkatonák sem. Ezért bukott meg Bokros pillanatok alatt és lett az egész reformcsomag csak félig elkészítve. Az akkori MSZP röpke idő alatt platformokra szakadt és még a Gyulának is nekimentek. Mert mindenki csak a kibaszott saját egzisztenciáját féltette és leszarta, hogy az országnak makro síkon mi a jó.
Ezt akarta a Fletó megelőzni egy ilyen vehemens beszéddel. Rávilágítani, hogy minden előzetes duma ellenére nagy a baj.
Miről is hazudott illetve hazudtak. Arról, hogy ezt a gazdaságpolitikát így lehet folytatni és minden szép és jó marad. Erről hazudtak. De kinek? Nekem pl. nem. Mert ha valaki nemcsak a Fletó szövegeire figyel, de a jelen újság szakértőit is figyelemmel kíséri, az már láthatta és olvashatta, hogy az ország sokkal nagyobb szarban van, mint ahogy azt kommunkiálják.
Miért szavaztam mégis rájuk? Mert olvasva Gyurcsány írásait arra is rá kellett jönnöm, hogy itt a választásokat követően kibaszott változások lesznek. Csak persze ahhoz a Fletónak kell hatalmon maradni. Mert a Viki által megénekelt jövőkép nem igazán tűnt alternatívának.
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 09:29
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#68
Egyben igaza van Baxinak!
Hiller volt, aki kiszivárogtatott, hogy maradhasson a székében!
Most kezdődik a háború, de kifelé csak az lesz, hogy mindenki hazug ebben az országban, és csak egyedül gyurcsány az, aki ezt vállalta is (persze nem vállalta, csak történelmileg így alakult, mert így alakították Hillerék!)

Gyurcsány nem lesz MSZ(M)P főtitkár (vagy mi is most a titulus pontosan).
Ez erről szólt és nem többről!
Meg arról, hogy gyurcsány még most is hazudhat, mert olyan "okos", hogy neki még most is hisznek a buták és a debilek!
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 09:28
#67
inkább az ítélet napja jött el....
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 09:28
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#66
Sajnos, lehet benne valami. És a birkanizmus tombolása miatt sok embert megtéveszthet ez a "beismerés"!
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 09:25
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 09:14
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
Gyurcsányi már nem bírta a kétszínűsködést,a lelke fájt bele>ez kiderül a felvételben. Megszállottan próbálja véghezvinni akaratát a pártkatonák között..eddig a túlerő győzött.De mára világos:ha nem állnak gyurcsányi mögé> nekik befellegzett. (azért én kivi lennék ki volt az a mocsok) tippjeim vannak..Kitartás Ferenc
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 08:40
#63
Ez kampány fogás volt hiddjétek el
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 08:28
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#62
buxer, le kéne menned az emberek közé...
vagy dolgoznod kéne valamit...
ebbe bele fogsz hülyülni meglátod
lazíts
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 07:54
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#61
Ez jó volt. Féltem a Betlentol, de korrekt volt.

Topik gazda

miau
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek