Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gyuripapa 2017. 04. 28. 15:12
Törölt hozzászólás
#1029060
Törölt felhasználó 2017. 04. 28. 15:07
Előzmény: #1029052  spy
#1029059
No igen! Az aktív fórumozók kategóriát valóban nehéz kezelni egy számítógépnek.De gyanítom.. Itt inkább Aktív főrumozók= Hozzászólás toplistáról van szó. Vagy tévednék? No azt már könnyebb ...lenne. Úgy emlékszem először sokáig még teljesen más toplista jelent meg . Hiába na, egy milliós hsz számból nehéz még a mai pc-knek is egy naprakész toplistát összeálítani..:) Tehát én inkább azt kérdezném, hogy ez a mostani toplista egyáltalán hiteles-e? Vajon számításba vették -e a topikgazda hozzászólásait is pl?.. Valahol olvastam, hogy a matematika az egy objektív tudomány.. Vagy már nem érvényes, ez a dogma? :)
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2017. 04. 28. 13:51
#1029058
Eladtam a tegnapi longcertit, elviszem belőle a a haverokat bowlingozni :D
Törölt felhasználó 2017. 04. 28. 13:00
Előzmény: #1029055  Törölt felhasználó
#1029057
Meg is van és a forgalom is nőtt.
macibear
macibear 2017. 04. 28. 12:51
Előzmény: #1029051  Törölt felhasználó
#1029056
Én is köszönöm, de leírtam miért nem vagyok alkalmas erre a szerepre. Nem kell itt egyébként érteni még a tőzsdéhez sem. Nem "igazságot" kell tenni, hogy melyik elképzelés a helyes. Azt majd az idő úgyis eldönti. Emberi megnyilvánulásokat kell csak elbírálni, az meg független minden szó szerinti szakmától. Csitítani a veszekedőket, kitörölni a "durvának" gondolt hozzászólásokat. Továbbra is tartom irányodba ajánlatomat. Két fűnyírás között azért eszembe jutott Matsmath is. Igaz van saját topikja, de szívesen venném ha elvállalná ennek is a gondozását. No kit hagytam még ki? Gtg? G-punishment (tudom, valamit elírtam)? Pipás? Az én listámon mindannyian rajta vannak és még az a lista korántsem teljes ... Természetesen vannak még általam nagyon tisztelt fórumozó tagok, de gazdának nem javasolnám őket. Gondolok itt Berlinire, Egy_kezdőre no meg Pomper Janira. Vagy maradunk topik gazda nélkül. Eddig is elvoltunk nélküle...
Törölt felhasználó 2017. 04. 28. 12:47
#1029055
Órás Macd már nagyon közel van a metszéshez.
KB58 2017. 04. 28. 12:46
Előzmény: #1029048  Törölt felhasználó
#1029054
Köszi Mats, jól látod :-)
KB58 2017. 04. 28. 12:36
Előzmény: #1029044  DDeby
#1029053
Mint lentebb írtam, nem tudom megmagyarázni, hogy reggel miért nem szálltam be, pedig kb. valóban úgy gondoltam a mai napot, ahogy Maci is leírta (lásd a tegnapi #1028937 beírásomat) és tudom én is, hogy költség szempontjából napon belül a mai beszálló még kedvezőbb is lett volna. De hát ha a Brexit másnapján 6300 körülre tervezett long beszállómat ki tudtam hagyni, ez már igazán nem esett nehezemre...:-). A gond az, hogy mindig a legjobb, "biztos" lehetőséget akarom megtalálni, ezért hezitálok és későn döntök, így legtöbbször elszalasztom a lehetőségeket.Igazad van, nem kellene megosztani a részemről kihagyott lehetőségeket (bár azért ezzel nem vagyok egyedül és nem is az utólagos okoskodás a célom). Mindenki örömére megpróbálom a jövőben ezeket nem említeni a fórumon.
spy
spy 2017. 04. 28. 12:14
Előzmény: #1029045  Törölt felhasználó
#1029052
Ez azért minősíti az új portfólió fórumoldal létrehozóját is. Ha megnézitek az aktív fórumozók oldalt fellelhető tagjait, lehet látni, hogy az is fantasztikusan naprakész. Olyan tagok vannak ott akik évek óta hozzá nem szóltak a fórumhoz. Ezt annak idején jeleztem a Gépházban is. Ennyi volt a hatása...
Törölt felhasználó 2017. 04. 28. 12:14
Előzmény: #1029050  macibear
#1029051
Kösz a felkérést..).De én túlságosan kívülálónak, zöldfülünek tartom magam és nem is tudnám a ti időnként magasröptű szakmai értekezéseiteket megítélni... Ehhez se diplomám, sem időm sem energiám nincs. De téged eltudnálak képzelni pl Topikgazdaként..
macibear
macibear 2017. 04. 28. 11:46
Előzmény: #1029045  Törölt felhasználó
#1029050
Jogos. Valszín a topikokat létrehozókat automatikusan kijelölték gazdáknak. Fel lehetne hívni esetleg az üzemeltetők figyelmét eme kis anomáliára Koi esetén. Keressünk egy megfelelő emberkét közülünk és javasoljuk őt gazdának. Albi? :) - No jó ez vicc volt, minden tiszteletem ellenére. Elfogult. Esetleg elvállalod? Szerintem olyan kellene aki rendszeres olvasója, de nem feltétlen aktív szereplője a topiknak beírásai alapján viszont "normális" gondolkodású. Kopejka? Bár szívesen rábíznám Hardcore Tesóra vagy Wolfyra is ezt a posztot. Szóba jöhetne felfogása alapján Gyuri Papa, Csibe Tesó is, de az őket érintő időnkénti támadás személyessé teheti az ügyet. Hasonló miatt ejtem ki magamat is - a szerénységemen kívül. :) Szóval gyerünk kedves olvasók, válasszunk. Demokratikusan ... :) Remélem nem fogunk mellé mint kerál urunkkal.
Törölt felhasználó 2017. 04. 28. 11:41
Előzmény: #1029046  macibear
#1029049
Leirtam. Szopoka nyalokanak nez ki
Törölt felhasználó 2017. 04. 28. 11:41
Előzmény: #1029044  DDeby
#1029048
"Nem lehetne hogy a kihgyott lehetosegeket nem osztod meg? Kb ertelmetlen utolag mindenki tud okos lenni" Igy dolgozza fel fejben az esemenyeket. Mint a legtobben, o is sajat maga erdekeben, es nem masok kedvtelesere jar ide, ir ide ebbe a forumba. *** OTPt tegnap azert a nap vegere bevertek. Ennek ellenere a 200 napos atlag folott a technikai kep marad tovabbra is enyhen pozitiv. OTPUSD: link
Törölt felhasználó 2017. 04. 28. 11:40
Előzmény: #1029046  macibear
#1029047
Amit nagyon nem értek, ha kilép az eladó, akkor rögtön elindulgat felfele. Mi a jó neki abban, ha rögtön visszanyomja, hisz ha hagyná, akkor feljebb is adhatná? Arra saccolok, hogy konkrét darabszámos megbízást kell teljesítenie x időre vagy shortos nagyjátékos, aki még próbálja lenyomni.
macibear
macibear 2017. 04. 28. 11:30
Előzmény: #1029042  Pipaas11
#1029046
Nem tom. Abból a szempontból a 8k alá való letolást tartom érdekesnek. Az egyértelműen a stopok miatt történt, vagyis ott már valaki venni kezdett. Hagyná, hogy veszteségbe menjenek a pakkjai? Nehezen tudom elképzelni. Nagyon megköveznétek ha napi aljnak, netán zárónak a 8k környékét elképzelhetőnek tartom? Nem kell izgulni miatta, elvileg napos időtávot tekintve a jövő hét péntekig felfele az irány. Kedd még esetleg bekavarhat...
Törölt felhasználó 2017. 04. 28. 11:30
#1029045
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { } Tisztelt Publikum! A tegnapi nagy port felvert eset apropóján írom le gondolataimat... Nem tisztem, hogy minősítsem az elkövetőt, vagy megitéljem hozzászólásainak tartalmát. DE van akinek biztosan feladata, tiszte lenne az a Topikgazda. Eddig azt hittem,hogy fórumot fentartó cég azért hozta létre nem is olyan rég ezt a tisztséget, hogy segítsen neki a fórum moderációban, másrészt pedig lesse várja a tagok kívánságait és továbbítsa a központ felé. Tehát alapfeltételnek kellene lenni, hogy a részt vegyen a topik életében és minden hszt elolvasson ,elemezzen és tartalmát megítélje. Különösen fontos lenne ez a tisztség Magyarország legnagyobb fórumtopikjában, amely a legtöbb hszt összgyújtötte. A cég emberének nyilván sem ideje sem energiája nincs erre. Ezt a tegnapi ”10 km” -es beírás is alátámasztja. No, ezután megnyitom a topikgazda névjegyét és olvasom. -- koi-- Moderáció: Kitiltás a teljes fórumból- ..Mi van?... Már 9 éve? Dehát most, nemrég nevezték ki topikgazdának! Hogy is van ez? Pont a legnagyobb topik nem érdemel meg egy igazi topikgazdát? Aki amúgy a fenntartónak is sokat tudna segíteni a topikban folyó kisebb-nagyobb csetepaték megítélésében.
DDeby
DDeby 2017. 04. 28. 11:17
Előzmény: #1029043  KB58
#1029044
Ket kerdes:Ha mar tegnap kihgytad 8040-nel es ennyire erezted mi lesz mirt nem szalltal be reggel 8050-nel??? Ha napon belul eladod meg az egyik iranyba a broki dijjat is megsporolod. Nem lehetne hogy a kihgyott lehetosegeket nem osztod meg? Kb ertelmetlen utolag mindenki tud okos lenni
KB58 2017. 04. 28. 11:05
Előzmény: #1029039  HARDCORETERROR
#1029043
Valóban, és hidd el, hogy emiatt nem te, hanem én vagyok a legjobban elkeseredve. Egyszer-kétszer azért már olvashattál olyant tőlem, hogy sikerült, bejött, nyerő lett és remélem, hogy a jövőben többször is olvashatsz. Egyébként nem siránkozás, amit írok, hanem ténymegállapítás. Tegnap, mivel gyakorlatilag az utolsó percre hagytam a pozícióba lépést, a kapkodásban valóban nem jött össze, hogy rendesen beírjam és elküldjem. Ennyi történt.Egyébként jószándékú kritikaként jogos, amit írsz, kaptam már másoktól is hasonlót, többnyire szintén jószándékkal, de talán túl kemény hangnemben. Nem vagyunk egyformák. Ehhez hozzátartozik, hogy én soha nem kritizálok itt semelyik fórumon másokat, ha éppen "hülyeséget" írnak vagy csinálnak, csak a rosszindulatú, alázó hozzászólásokra szoktam időnkét reagálni, mert azokat nagyon nem szeretem.Köszönöm, hogy sok sikert kívántál, remélem be fog jönni, neked is hasonló jókat.
Pipaas11
Pipaas11 2017. 04. 28. 10:56
Előzmény: #1029012  macibear
#1029042
Hali Maci!Az olcson vett Groupamu papirok haszon realizálása szerinted lecsengett?
Makim 2017. 04. 28. 10:52
Előzmény: #1029040  KB58
#1029041
Lehet hogy igazad van, bár nekem ez már elég régen igy működik kisebb nagyobb sikerrel.A nagyobb melléfogásaimat álltalában a politika hozta el, azt meg TA elemzésekkel nem lehet előre látni.pl: 2008, devizahitel, Ukrán konfliktus.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek