Topiknyitó: Portfolio 2006. 04. 19. 15:01

Markers Grafikonr.  

Kedves Portfolio.hu Olvasók,



kérjük, hogy a Markers Grafikonrajzoló szolgáltatással kapcsolatos kérdéseket ezen fórumban tegyétek fel. A program fejlesztője is ezeken a hasábokon válaszol "Fejlesztő" név alatt.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PImre 2007. 02. 21. 11:27
Előzmény: #419  Törölt felhasználó
#420
Nálam a 3.5-ös verzióban jelentkezik csak a hiba, mégpedig szépen betölti az adatokat, megrajzolja a chartokat, majd a legutolsó után megjelenik egy üzenet, hogy nincs internetkapcsolat. A kellemetlen az, hogy ezt az üzenet ablakot nem lehet lezárni sem, és ettől használhatatlan a program. Nem lehet nézegetni a grafikonokat, nem lehet semmit sem csinálni.
Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 10:42
Előzmény: #418  Törölt felhasználó
#419
Tisztelt Illetékes!

A Markers indításakor azt a hibaüzenetet kapom, hogy

"a kiszolgáló nem elérhető. Kérem ellenőrizze az internet kapcsolatot és próbálkozzon később."

holott az internetkapcsolatommal minden O.K.

Valami szerverkarbantartás van?
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 15:22
#418
Uraim áll a markers mintegy negyed órája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 23:35
Előzmény: #416  Törölt felhasználó
#417
Ez csak attól függ, mi a probléma.
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 19:50
#416
Van itt valaki aki tud nekem segíteni?
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 11:25
Előzmény: #414  Törölt felhasználó
#415
Hogyne :)

Küldje el legyen szíves az info[at]markers[pont]hu címre ezeket a fájlokat: Surface.mls, markdb.abs. A "C:\Program Files\Markers\Markers 3\Backup" könyvtárból.
Törölt felhasználó 2007. 02. 19. 10:07
Előzmény: #411  Törölt felhasználó
#414
tisztelt Fejlesztő!
megtenné, hogy válaszol a 02.16-án feltett kérdésemre...?
PImre 2007. 02. 16. 16:09
Előzmény: #412  PImre
#413
Azóta megtaláltam a zoom fogalmát az online súgóban. De a vízszintes gördítősáv csak nem akar nálam működni. Na sebaj, visszatérek a korábbi 5-ös verzióhoz.
PImre 2007. 02. 16. 16:00
Előzmény: #410  Törölt felhasználó
#412
Bocsika, de mi az az aktív zoom? Hol kell beállítani? A programban, vagy a számítógépemen?
Törölt felhasználó 2007. 02. 16. 12:02
Előzmény: #410  Törölt felhasználó
#411
tisztelt Fejlesztő!
frissítettem a markersem a legújabb verzióra és ennek következtében elvesztettem az összes eddigi grafikonomat minden berajzolt vonallal együtt. tudna segíteni hogyan kaphatnám vissza az elvesztett adatokat?
válaszát előre is köszönöm.
tisztelettel:
Törölt felhasználó 2007. 02. 16. 09:08
Előzmény: #409  PImre
#410
Ezt a funkciót átalakítottuk: aktív zoom esetén működik a vízszintes gördítősáv.
PImre 2007. 02. 15. 21:13
#409
Egy apró hiányosságot találtam az utolsó két verzióban. Nem tudom, jól fejezem-e ki magam a vízszintes nyújtást biztosító gombbal. Arra gondolok, ami a chartok alatt jelenik meg, és amelynek a jobbra húzásával a megjelenített időszak kezdő időpontja csúszik, csúszik, egyre jobb felbontásban látható a grafikon legfrissebb része. Most ez a gomb hatástalan, csak az időszak kezdő időpontjának módosításával állítható kisebbre az időszak.
Remélem sikerült érthetően elmondanom a problémát.
Megjegyzem, hogy van két függőleges gördítő gomb is a chart mellett. Ezek jól működnek továbbra is.

Lehetne javítani a későbbiekben a vízszintes gomb működését?

Köszönettel
maroa 2007. 02. 12. 11:06
#408
Mivel a Markers program lefagyását itt, a fórumban reklamáltam, itt jelzem a megoldást is: az utolsó bejegyzésemet követően gyors és készséges segítséget kaptam. Péntek László fejlesztő a neki megküldött fájlok javításával jó munkát végzett, a javítást egy napon belül visszaküldte, azóta a programot problémamentesen tudom használni.

A Markers fejlesztői csapat - név szerint Péntek László - gyors és hatékony hibajavítását, támogatását ezúton is megköszönöm, kívánok nekik további sikereket, s még több előfizetőt.
Üdvözlettel:
Törölt felhasználó 2007. 02. 05. 13:44
Előzmény: #406  PImre
#407
Küldjétek el legyetek szívesek az info[at]markers[pont]hu címre ezeket a fájlokat: Surface.mls, InfSurf.mls, markdb.abs. A "C:\Program Files\Markers\Markers 3" könyvtárból. Javítva visszaküldjük.
PImre 2007. 02. 05. 13:10
Előzmény: #405  maroa
#406
Ma én is megpróbáltam letölteni az új verziót, nálam is kiakadt rögtön az első chart betöltésénél. Így kénytelen voltam visszaállítani a korábbi állapotot.

Viszont a BackUp könyvtár létrehozását üdvözlöm. Ez sokak adatvesztési problémáit megoldhatja hasonló esetekben.
maroa 2007. 02. 05. 12:21
#405
Kedves Fejlesztő!
Ma reggel letöltöttem a 3.6-os verziót. A program indítása után sorban megjelennek a gartfikonok és indikátorok letöltésével kapcsolatos információk.
Az "Adat letöltve: ..." megjelenés után állandóan lefagy a program valamely részvény adatainak letöltése közben, így teljesen használhatalan lett a program.
Január 5-én, 6-án is jeleztem a fórumban, hogy az akkor még működő program bizonyos számú grafikon megnyitása után lefagy. Az akkori javaslatotokat kipróbáltam, semmi nem változott.
Őszintén szólva egy efféle szolgáltatástól több megoldókészséget várok. Kérem a gyors segítségeteket.
Üdvözlettel:
Törölt felhasználó 2007. 02. 05. 09:19
Előzmény: #402  alviano
#404
Megsérülhetett az egyik fájl, küldd el légy szíves az info[at]markers[pont]hu címre ezeket a fájlokat: Surface.mls, InfSurf.mls, markdb.abs. A "C:\Program Files\Markers\Markers 3" könyvtárból.
Törölt felhasználó 2007. 02. 05. 09:16
#403
Tisztelt Felhasználók!

Letölthető a Markers legújabb 3.6-os verziója:

link
alviano 2007. 02. 04. 21:30
#402
A következõ problémához kérnék segítséget: a parancsikonra kattintva elindítom a programot, a jelszó megadása után elkezdõdik az adatforgalom, ám a képernyõn nem jelenik meg a kép. A programot csak a feladatkezelõvel tudom leállítani, mivel \"a program nem válaszol\" hibaüzenet jelenik meg. Használni csak úgy tudom, hogy a letöltésvezérlõbõl minden esetben újratelepítem a programot, de az aktuális munkáim elvesznek, egy régebbi állapotot tölt be. Már többször volt unistall és újbóli letöltés és telepítés, de a helyzet ugyanaz.
Mi a megoldás? (a felhasználónév alviano55).
PImre 2007. 01. 22. 18:46
Előzmény: #398  Törölt felhasználó
#401
Kov, köszönöm! Már meg is találtam.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek