Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 09:09

MDF = Leisztinger = 3. Baloldal?  

Werkaz,

itt vagy tesóm?

Mit szólsz ehhez a sok helyen megszellőztetett hírhez, hogy az MDF fele képviselői helyeit a Schmuck Andor féle Tisztelet Társasága kapja meg, akik a maszophoz közel álló milliárdos Leisztinger embereivel rakja tele a leendő MDF frakciót?

Ha ez igaz, akkor jól belehúztunk waze. Akkor Ibolykáék úgy átbasztak bennünket a palánkon, hogy öröm nézni. Egyébként meg Tisztelet Társasága meg Leisztinger? Hát ezen röhögnöm kell egyenesen. A nyugdíjasat tömörítő klub meg a vérszívó? Vagy Zsmuk úgy átbaszta mind Ibolykát meg a 140ezer nyugdíjast, hogy öröm nézni. Mit szólsz ehhez? Vagy azok, akik az MDF-re szavaztak? Hogy értékelitek ezt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 22:17
#40
Bizony-bizony, megtörtént a nagy átverés! Tisztelet Társasága-Szépkorúak Társasága-Smuck-Leisztinger.... nesze neked jobboldal és neokonzervatív párt...sajnálom azokat a tisztességes embereket, akiket megvezettek. De együtt szívunk majd, sajnos.
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 21:43
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#39
"Meg akartam szabadulni ezektől a költekező komcsiktól, és erre mit csinálok, a legnagyobb rablókat juttatom be a tűz közelébe?" Ezt te komolyan gondolod? Azt hitted, az MDF szabadít meg a komcsiktól? Nem értem ezt a naívságot. Most már várhatod a csodát, és mindnyájan szívni fogunk.
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 21:28
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#38
Pénznyelő,
én is valami ilyesmit kerestem, de úgy látom, hogy belenyúltunk a szarba. Ha arra gondolok, hogy ezeket a Leisztinger féléket többek között az én szavazatom is hozzásegíthette, hogy odakerüljenek a tűz közelébe, kiver a víz. Meg akartam szabadulni ezektől a költekező komcsiktól, és erre mit csinálok, a legnagyobb rablókat juttatom be a tűz közelébe? Rájuk bízom a kassza kulcsot. Várják szépen a nagy zsíros 2007-től kezdődő EU költségvetési forrásokat. Hogy legyen miből még betankolni a saját milliárdjaik mellé. Már csak abban tudok reménykedni, hogy Viktor meglepetést fog okozni a második fordulóra.
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 21:15
Előzmény: #29  jancsika
#37
"Az MSZP NEM kampányolt a hüsvéti ünnepek alatt"

Több érved nincs mellettük? Mer' ez nagyon karcsú így önmagában...
spade 2006. 04. 19. 21:01
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#36
Tottyanó,

> így a csúnya Leisztinger cápa már nem is lesz olyan feltűnő sötét folt.

Dehogynem, a legsötétebb folt marad, lemoshatatlan.....tanulmányozd végig Tamásbátyó "szakmai" szereplését látni fogod...
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 20:42
Előzmény: #22  jancsika
#35
"A lényeget elfelejtitek:"

Miért, mi a lényeg?

Vedd észre, hogy mindenkinek más és más - ez nem egy kétoldalú játszma, mi és ők - bár a Fidesznél ez kardinális szervező elv.

Az MDF-nek jelenleg nem az MSZP a fő ellenfele, hanem a Fidesz - köszönhetően Orbánnak és társainak.

El tudom képzelni, hogy Orbán esetleges bukása után a Fideszt támogató üzleti körök egy része átpártol az MDF-hez, így a csúnya Leisztinger cápa már nem is lesz olyan feltűnő sötét folt.
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 20:29
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#34
hat ezzel a Fidesz jot tett....de nem tudom hogy az esetleges csalodottak most ra szavaznanak e...szvsz nem mennek el egyszerüen szavazni....
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 20:16
Előzmény: #32  spade
#33
Hát ez nekem is jó nagy csalódás. Nem titok, a listás szavazatomat az MDF-re adtam. Aki olvas TF-et is, tudja, nekem valamilyen jobboldali-liberális, vagy gazdaságilag liberális - társadalmilag enyhén konzervatív párt passzolna. Ilyen nincs nálunk, de ehhez őket láttam legközelebb.
spade 2006. 04. 19. 20:07
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Kedves fórumlakó barátaim,

Sajnos az MDF-el lépre mentem, amit a legkevésbé akartam a tiszta kezü Tamásbátyó embereit benyomni a parlamentbe. Lásd Index cikk.
Mert lehet igy ragozni, úgy magyarázni, de hogy Smukk Andor, meg 4-5 Tamás Bátyó ember mi a f@szt keres a felelősségteljes konzervatívan építkező párt listájának a bejutó helyein, az védhetetlen. Csak a totál hülye nem látja hogy itt mi történt. Sajnos a választás előtt nem néztem meg kik is vannak az MDF listán. Egy nagy tévedéssel többel, de egy nagy tanullsággal gazdagabban. Ez van.
Elnézést.
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 17:38
Előzmény: #29  jancsika
#31
Az MSZP nem maga a múlt?
A régmúlt!

De nem az ideológiai alap, hanem az ekszözrendszer, XXI. századi megfelelőivel!
:-(
jancsika 2006. 04. 19. 17:32
Előzmény: #29  jancsika
#30
Bocsánat az utolsó mondat hibás. a "de helyett" és a helyes szó.
jancsika 2006. 04. 19. 17:31
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#29
MÉG egyszer leírom, hogy mindenki megértse.

Az MSZP NEM kampányolt a hüsvéti ünnepek alatt.

Nem hirdetett minden reklámspotban a kereskedelmi TV adókon, Nem adott le fizetett hirdetést a rádiókban, nem szerepeltette politikusait napi politikai műsorokban, nem voltak fórumok, nem volt sonka- se piaosztás.

Ezt az igéretüket is betartották.
Itt minden különben is rendben van , de rájuk kell szavazni, nehogy visszajöjjön a múlt...............
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 17:27
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#28
"Dávid Ibolya a választások első fordulójának éjszakáján a csíksomlyói Szűz Mária közbenjárásának tulajdonította pártja sikerét."

Csíksomlyói Szűz Mária? Az ki, mi?
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 17:24
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#27
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 17:18
Előzmény: #22  jancsika
#26
nem kampányolnak: ingyen kaját osztanak búzaégető Karsaiék (szoc jelöltek) a szegényeknek és romáknak, ez mi?

meglátjuk mi lesz de mdf sem szentlelkek gyülije élén középiskolai végzettségű Postabankos VUIP listán levő Herényivel, neki a szeme sem álljól akárcsak Kókának sem
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 17:16
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#25
lehet

de akkor a Népszava és a Népszavi állami cégek hirdetéseibőlk mennyit kap és 50 év alatt milyen pénzből lett eltartva?

Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 16:36
Előzmény: #22  jancsika
#24
ezek a rossebes maszoposok jól meghipnotizálták oviékat, hogy az mdf ellen agitáljanak :)
...vagy csak olyan hülyék oviék, hogy a maszop érdekeit szolgálják? :)
...netán ovi maszopbérenc? :)
most akkor melyik igaz?

amúgy végülis mi a lényeg? összefogás? :) jaaaj, hát akkor a fidesz máris definiálta, hogy ki klettejükl közül az áruló :) hisz ovi ooolyannyira ártatlanul kiáll az összefogás nemes ügye mellett... csak még eddig azt nem jelentette be, hogy fideszes jelölt lép vissza az mdf javára - miért muszáj fordítva? ha tényleg egy a zászló, akkor mindegy, hogy 11% szavaz át vagy 41%, nemde? ...műbalhé az egész, és meg is látszik, hogy épp azok nem dőlnek be a parsztvakításnak, akik a ballib kormányt nem ideológiai okokból, hanem szakmailag tartják alkalmatlannak...
totál mind1, kin milyen maszk van, mert az úgyis csak egy ideológiai álca, amivel megvezetik a jónépet - a lényeg a koncepciókon és azok megvalósításán van. Ezekben sajnos mind2 oldal igen gyenge, mivel a maszop jókat mond, de nem jól csinálja (ill. pont a negatív dolgokat igyekszik megvalósítani a kampányából), míg a fidesznél már a beszédben is kilóg a lóláb...
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 15:59
Előzmény: #22  jancsika
#23
Ez megint a szembenállás dumája...
Már lejárt lemez - mindig a másik a hibás, mindig a másik érdeke.

Persze.

A politikai párt érdeke, hogy megszerezze vagy megtartsa a hatalmat.
Az ellenzékben lévőnek ez kétségkívül fájdalmas.
Ehhez képest van vagy nincs igaza.
jancsika 2006. 04. 19. 15:54
Előzmény: #18  werkaz
#22
A lényeget elfelejtitek:

Kinek az érdeke.

Kinek az érdeke egymásra haragítani az MDF-et a FIDESSZEL.
Kinek érdeke, az hogy csak egymást szídják a helyeet, hogy a lényegről beszélnének.

M SZ P

Tudom ők nem bánják Ibolykát.
És nem kampányolnak Húsvétkor.......
Tartják a szavukat.....
Törölt felhasználó 2006. 04. 19. 15:50
#21
sztem a Heti Válasz nagyságrendekkel nagyobb stafírungot kapott az adófizetők pénzéből, mint amennyit az MDF a kampányra költött

Topik gazda

gentlemanus
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek