Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 03. 25. 17:57

A FIDESZ NEMZETI SZOCIALIZMUSA - LASSAN ELKEZDHETÜNK FÉLNI?  

Hát, én tényleg kezdek félni.....

bár azért remélem nem győznek.

na nem azért mert a maszop jobb, dehogy...de azért ezek a zsebhitlerek félelmetesek!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 10:52
Előzmény: #279  Törölt felhasználó
#280
link Bayer: A kormány lett a célpont, amiért egy náci görénynek kitüntetést adtak
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 08:11
Előzmény: #278  sanka
#279
Valami nincs rendben Bayer jelölése körül, a történészt kijátszották, nem is érti az egészet

Stark Tamás történész lapunkból tudta meg, hogy az általa vezetett alapítvány állami díjra javasolta Bayer Zsoltot. A kuratóriumi elnök nem ért egyet az újságíró kitüntetésével.

– A kormány arra hivatkozik, hogy Bayer Zsoltnak a „Gulágokban elpusztultak emlékét őrző közösség" indítványára adományozott lovagkeresztet. Pintér Jolán, A GULÁG-okban Elpusztultak Emlékének Megörökítésére Alapítvány elnökhelyettese hétfőn elmondta, hogy ő volt az előterjesztő. Az alapítvány kuratóriumának ön az elnöke. Tudott erről?

– Én is csak a Népszabadságból értesültem róla.

– A javaslat tehát nem az alapítvány nevében, hanem magánkezdeményezésre történt?

– Ezek szerint igen.

– Egyetért a kitüntetéssel?
– Nem értek vele egyet. Bayer Zsolt szerintem semmiképpen sem méltó állami díjra.

– Miért nem?
– Egyrészt az olykor rasszista jellegű írásai miatt nem. Másrészt azért nem, mert – amennyire a munkásságát ismerem – a cikkeivel egy olyan orosz rendszert támogat, amely nem néz szembe a sztalinizmus bűneivel, igyekszik bagatellizálni és relativizálni azokat. Pont a Gulág áldozatainak emléke nem engedi meg, hogy egy ilyen újságírót kitüntessenek.

– Pintér Jolán szerint Bayer a Gulággal kapcsolatos kutatásaival és írásaival érdemelte ki az elismerést.

– Nem vitatom, hogy Bayer Zsoltnak ilyen irányú tevékenysége is van, de
én nem ismerem. Pedig nekem ez szakterületem.

– Tervezi, hogy egyet nem értésének hangot ad akár az alapítványnál, akár más fórumon?

– Azt hiszem, ebben a mostani interjúban elég egyértelműen kifejezem a véleményemet.
sanka 2016. 08. 24. 07:15
Előzmény: #277  Törölt felhasználó
#278
Megkezdődött a munkaidőd, troll.
Törölt felhasználó 2016. 08. 23. 23:26
Előzmény: #276  Törölt felhasználó
#277
Az igazi kolozsvári! Ez nem lesz SOHA szalonna!

link
Törölt felhasználó 2016. 08. 23. 22:03
Előzmény: #275  Törölt felhasználó
#276
Sajnálom nem nyitható!
Törölt felhasználó 2016. 08. 23. 22:00
Előzmény: #274  Törölt felhasználó
#275
Törölt felhasználó 2016. 08. 21. 22:44
Előzmény: #273  Törölt felhasználó
#274
Na látod ez ellen tiltakozzon a RW Egyesület!

Felháboríthatatlan az ilyen!
Mi közük egyeseknek már a diszpolgári kitüntetéshez is?
Nehogy már megint egy névtelen senki mondja meg ki lehet akárhol diszpolgár!
Törölt felhasználó 2016. 08. 21. 22:35
Előzmény: #268  _pampa
#273
link A Fidesz frakcióvezetőjét választották díszpolgárnak Nyíregyházán

2016.08.21. 21:02

Szombaton dr. Adorján Gusztáv, a nyíregyházi Jósa András Kórház főigazgatóját, egyben a hivatalban lévő Fidesz frakcióvezetőjét a város díszpolgárává választották - derül ki a nyíregyházi Együtt posztjából.
Adorján az Átlátszó.hu cikke szerint részt vett Kovács Ferenc polgármester 10 milliós Audijának közbeszerzésében.

Amikor tavaly a közgyűlésen szóba került a Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő Nonprofit Kft. ügye, amiben

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés miatt emelt vádat az ügyészség - és amiről az Index is részletesebben írt -, Adorján azt mondta a Szon.hu cikke szerint az MSZP-s képviselőnek, hogy “nem tisztességes ilyen hangulatot gerjeszteni a NyírVV ellen, holott remek munkát végeznek".

AVastagbőr blog szerint “Nyíregyháza Város fejlődéséért és felemelkedéséért, hírnevének öregbítéséért kifejtett kiemelkedően eredményes tevékenysége elismeréseként”jelölték Adorjánt.
Törölt felhasználó 2016. 08. 20. 16:15
Előzmény: #271  Törölt felhasználó
#272
A köztévén már a szabadságjogok korlátozását pedzegetik

PROPAGANDA MTVAÁLLAMI MÉDIA TERRORIZMUS

Kiss Álmos Péter, a Magyar Honvédség Kiképzési és Doktrinális Központ vezető kutatója szerint elkerülhetetlen, hogy az állam hozzányúljon a szabadságjogokhoz a terrorizmus elleni harc során.
A szakértő az M1 csatornán szombaton arról beszélt, hogy nagyon fontos a megfelelő hírszerzés és a felderítés, de problémát jelent, hogy az államnak gyakran - az országban lakó idegenek mellett - saját állampolgárai után is kémkednie kell.

Ezt viszont a törvények szigorúan korlátozzák, ezét újra kell gondolni e jogszabályokat - fogalmazott, hozzátéve: garanciákat kell biztosítani arra, hogy a vészhelyzet megszűnése után a szabadságjogok korlátozását feloldják.
Törölt felhasználó 2016. 08. 20. 14:30
Előzmény: #266  Törölt felhasználó
#271
Törölt felhasználó 2016. 08. 13. 21:13
Előzmény: #269  Törölt felhasználó
#270
RE MACI
Törölt felhasználó 2016. 08. 13. 21:04
Előzmény: #268  _pampa
#269
tévedéés?
_pampa 2016. 08. 13. 09:21
Előzmény: #267  Törölt felhasználó
#268
Mirkóczki Ádám, az ellenzéki párt szóvivője tegnapi budapesti sajtótájékoztatóján – amelyet a Gyorskocsi utcai fogda előtt tartott Budapesten – azt mondta: normális esetben ott kellett volna találni a politikust. A párt aktivistái “Keressük Farkas Flóriánt” című röplapokat ragasztottak ki a környéken"

szerinted van joguk hozzá?
Törölt felhasználó 2016. 08. 13. 08:58
Előzmény: #266  Törölt felhasználó
#267
link Farkas Flórián – plakátokon keresik az “eltűnt” politikust

Szórólapokon és tejes dobozokon is keresik Farkas Flórián fideszes országgyűlési képviselőt, aki hónapok óta eltűnt a nyilvánosság elől a csalás gyanújába keveredett programjai miatt.

Mirkóczki Ádám, az ellenzéki párt szóvivője tegnapi budapesti sajtótájékoztatóján – amelyet a Gyorskocsi utcai fogda előtt tartott Budapesten – azt mondta: normális esetben ott kellett volna találni a politikust. A párt aktivistái “Keressük Farkas Flóriánt” című röplapokat ragasztottak ki a környéken.
Törölt felhasználó 2016. 08. 12. 12:27
Előzmény: #265  bigyula
#266
Ja! Most éppen a tükör mögött vagyok, ami előtt állsz!
bigyula 2016. 08. 12. 12:16
Előzmény: #264  Törölt felhasználó
#265
Vitatkozol a saját állításoddal? :) Ehhez nem kell írni, elég egy tükör... :)
Törölt felhasználó 2016. 08. 12. 12:09
Előzmény: #262  bigyula
#264
Aha ! Akkor már a kapitalizmus legfelsőbb fokát is meghaladtad, de megtagadod a kommunizmust!

Visszafejlődtél! Jöhet a feudál-kapitalizmus?
johai 2016. 08. 12. 12:06
Előzmény: #258  _pampa
#263

Szerintem amit az eu parlament hataroz ahoz kell igazodni.
Nepszavazas egyik veszelyerol irtam,mert konnyu relativ biztonsagban szavazgatni,de a nemnek is vannak kovetkezmenyei,anyagi is,erkolcsi is,es nem utolsosorban pukkano ajadek isistol...bum-bum hajra magyarok.
bigyula 2016. 08. 12. 12:05
Előzmény: #261  Törölt felhasználó
#262
Nem előttem, Te állítottad ezt:

"A kapitalizmus legfelsőbb foka a kommunizmus!"

Vagy valaki helyetted írta?
Törölt felhasználó 2016. 08. 12. 12:02
Előzmény: #260  bigyula
#261
Talán voltál É-Koreában? Előtted a kommunizmus a kapitalizmus legfelsőbb foka!

Tanulhatnál a kapitalizmus hibáiból!

Topik gazda

gazdagodó
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek