Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 09:32
Előzmény: #12018  Törölt felhasználó
#12020
Vesztettel operator, a kutya nem torodik veled. Stoppold ki a velemenyed... Vonulj vissza meltosaggal.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 09:30
#12019
Jó Gazdi,

ha jól értem, akkor a kisbefektetők beveszik a cuclit, mert pufferelve van a papír és egy-két forinttal följebb vesznek, mert a puffer egyre tologatja felfelé az árat. Ők vesznek, OK. De ki ad el? Többen érzik, hogy a pufferelés miatt már jó az ár; talán ezek. De ha az eladóknak elszakad a cérnája és borítanak, mint csinál a pufferelő? Kényszer-realizál? A pufferelő szerint is, legalább 1-2 forinttal magasabb áron?
Egyébként a HUMET részvények forgalma az utolsó hatvan napban négy milliárd 4,000.000.000,- forint volt. Mennyivel pénz kockáztatásával lehetett itt pufferelni?
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 09:30
Előzmény: #12016  Törölt felhasználó
#12018
Az ossejt kutatas a jelen, a felhasznalas a jovo. Ezek kerem robotacio nelkul nehezen kivitelezheto dolgok. A tozsden a jovot arazzak, hogy irjak valami biztatot. Zolddoboz-zoldhasu-zold Jet-ski... :-)
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 09:26
Előzmény: #12015  Törölt felhasználó
#12017
Ez ellentmondásos!
Nem érek rá de mégis itt vagyok!
Arról volt szó ,hogy berakja a pakkját záróba,ezzel bizonyítva hogy
ő valójában civin!
A telefonszám az manipulálható!
Szóval ebből az ígéretből nem látunk semmit sem!
Ja és még annyit, hogy ezt UTE mondta! :DDDD
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 09:23
Előzmény: #12012  Törölt felhasználó
#12016
Hát nemtom.
Nyilvánvalóan nem a humetről sosem hallott amcsi kisbüfikre gondoltam.
Egyébként nem tudom miért etikátlan az önök partnereinek venni a papírból, de lkegalábbis az ilyen kajmáni befektetők miért ne vehetnék ha tényleg van jövője?
De hagyjuk.

Nézze most a kereskedést, nincs puffer,....
ön öregebb róka már a tőzsdén mint én az biztos, tehát pontosan tudja hogy tolnak fel mesterségesen árat akkor amikor nincs realizáló nagybefektető, csak a piac kis szereplőit kell elvakítani hogy van vételi erő a papírra.
Ilyenkor elkezdenek egymás fölé relatíve nagyobb (humetnék 100k-s) vételi tételeket bepakolni, majd felette kisebb eladói tételek amiket kiveszegetnek a piac szereplői, és ezt csinálják folyamatosan , így megy fel az ár.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 09:20
#12015
Jó Operátor,

hívj fel. A telefonszámom: 0620-42-11111.
Nem érek rá egész nap erre, de roppant szórakoztató, tehát szakítok rá némi időt, hogy belolvassak a topicba.
Egyébként, ha kíváncsi vagy, ma hajnal négy óta dolgozom és most a reggelimet eszegetem, mielőtt elindulnék a többi dolgom után... addig jókat mosolyogva olvasom Gazdit, meg a többieket.

őszinte híved
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 09:20
Előzmény: #12013  Törölt felhasználó
#12014
sok eszed van operátor, menj és operálj valahol máshol, ide túl penge vagy.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 09:17
Előzmény: #12012  Törölt felhasználó
#12013
Ez a civin ,nem az a civin!
Gondoljátok ,hogy ráér itt egész nap beszélgetni veletek???
már valaki itt kinyomozta amikor elszólta magát egy hozászolásában!
UTE = civin!
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 09:13
#12012
Jó Gazdi,

többször leírtam már (és ezért nem szeretem az ilyesfajta levelezgetést), hogy a HMTP ticker alatt szereplő részvényekről igazi információ a közönség számára nincsen, mivel - bár keményen dolgozunk az ügyön - nincs nyilvánossága.
Ezért nincs forgalom, és árfolyam sincs. Ez nem azt jelenti, hogy pl.: a "kajmánok" ezért ne vennék, hanem azért nem veszik, mert - vélem - nincsenek meggyőződve arról, hogy lesz nyilvánosság, információ és ebből következően likviditás.
A HUMET 1998 óta a legnagyobb transzparenciával működik, a HMTP március vége óta van a HUMET irányítása alatt és - ismétlem - még nem tudtuk elérni, hogy a jelentéseink és a közleményeink megfelelő felületeken megjelenjenek.
A partnereken gondolom a vevőimet érted, akik bár számosak, de nagy vevőnk igazán nincsen. Egyébként az amerikai a tőzsdei ügyletektől (ha kicsit is bennfentesnek tűnnek, vagy tűnhetnek) általában távoltartják magukat, azaz nem kötnek olyan cég papírjaira üzletet, amellyel vevő, vagy szállítói kapcsolatban állnak; ez így tisztességes.
Egyébként miért kellene venniük? Vannak spekulánsok, befektetők, akik annyi információ alapján, ami van vesznek, és vannak akik nem tőzsdéznek.

Szóval mi az a pufferelés? Valaki csak úgy beírkál 100k vételeket, azzal, hogy ha megkapja a papírokat, majd drágábban eladja? Ez akkor és csak akkor nem kockázatos, ha a trend felfelé mutat. Ha viszont a trend felfelé mutat, akkor (a) ez egy logikus üzlet, (b) vagy sohasem kapja meg olcsóbban, azaz mintha be sem írta volna a vételt.

Szóval mi ez a pufferelés?
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 09:06
Előzmény: #12010  Törölt felhasználó
#12011
Civin úr,

nézze meg most, nincsenek pufferek.
Ahogy megjelennek a vételin 1 Ft-onként 100K-s tételek, az a pufferelés....
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 09:02
Előzmény: #12008  Törölt felhasználó
#12010
Mindenki tudja, mi az a pufferelés....persze nem állítom hogy konkrétan ön csinálja, valszeg inkább a kajmániak.

Civin úr,
teljesen komolyan kérdezem, ne sértődjön meg.
Mit vár egy adóparadicsomban bejegyzett abszolút nem szakmai befektetőtől?
ÉS, ez tényleg nagyon érdekel, nem kötekedésből kérdezem:
MIÉRT NEM VESZIK A HUMET PBC-T ŐK?
(szerintem, ha az észak amerikai üzlet jól megy az sokkal nagyobb befektetés mint ez az igen magasra feltolt ár itthon)
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 09:02
Előzmény: #12006  Törölt felhasználó
#12009
Gazdinak nincs normalis sexualis elete, azert elvezi itt a hulegyerek szerepet.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 08:57
#12008
Jó Gzadi,

kik támasztank és mit?
Nem igazán értettem eddig sem, miről írsz,
de nyilván lassú a felfogásom. Megtisztelnél azzal, hogy röviden leírod mit értesz ezen?
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 08:56
Előzmény: #12005  Törölt felhasználó
#12007
Tudja nincs jobb dolgom, de ha kritizálnak (na nem ön, hanem a néhány véglény itt a topikban) az erőt ad...:-))))

Ó igen, vannak akik csak ülnek egész nap a monitor előtt, semmi más dolguk...
pl. nekem sincs amúgy, hát ilyen az élet, van aki burcsázik, van aki prezentál, van aki csak itt senyved.
Talán tényleg el kellene utaznom egy karibi vakációra mostmár:-)
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 08:54
Előzmény: #12002  Törölt felhasználó
#12006
Jó civin úr!

Minden tiszteletem az öné, szeretném megkérni hogy csak egy nap ne támasszák már az árat 100K-s pufferekkel forintonként, hanem lássunk már egy természetes spontán kereskedést is.
Utána visszahúzhatják, csak kiváncsi lennék hogy valódi vevők is vannak a papírban?
Kösz.
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 08:54
#12005
Jó Gazdi,

tisztelj már meg azzal, hogy kifejted, mit tesz: "ilyenkor"?
Milyenkor?
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 08:48
Előzmény: #12002  Törölt felhasználó
#12004
szerintem ha a fehérköpenyes ápolói nem fognák vissza még az is lehet, hogy a kormány elé vinné
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 08:47
Előzmény: #12002  Törölt felhasználó
#12003
tele vagyok energiával civin úr, és ilyenkor ez még hatványozódik is:-))))
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 08:45
#12002
Jó Mindenki,

azt hiszem most már én sem állhatom meg, nekem is gratulálnom lell Gazdink hihetetlen energiájához. Elképesztő, hogy mi energiát fordít a HUMEt ügyeire.....
Törölt felhasználó 2007. 08. 28. 08:42
Előzmény: #12000  Törölt felhasználó
#12001
Gratulalok jubileumi toltelek beirasodhoz kiskapcasom! Ma nezed a rally-t? :-)

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek