Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 18:31
Előzmény: #45959  Törölt felhasználó
#45960
És mióta ringattátok magatokat abba a hitbe h kisbefektetőként valaha is beleszólhattok a Humet ügyeibe? :))) Máshol is létezik ilyesmi. Viszont nagyobb árfolyamnyereségre ezzel nem lehet szert tenni, (és több osztalék sem jár :DDD). De mint mondom rövid távon én sem látok potenciált a papírban, sztem még rengeteg öntögetni való részvény maradt.
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 18:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#45959
Nem értem a számításod. De ennél lényegesen egyszerűbben is le lehet írni: 20 Ft-ért vettek 10-szeresen szavazó papírokat. Azaz 2 Ft (!)-ért vásárolták maguknak a szavazatokat.
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 18:23
Törölt hozzászólás
#45958
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 18:20
Törölt hozzászólás
#45957
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 18:20
Törölt hozzászólás
#45956
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 18:16
Előzmény: #45952  Törölt felhasználó
#45955
Nem ismerem az előzményeket. Te itt megadtad korábban a személyes adataidat? Ha nem, az azért elég durva Civin részéről, hogy így kiadta. Nesze neked személyiségi jogok...
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 18:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#45954
Tisztelt Civin úr!

Ön már elvesztette a részvényesek bizalmát, bár lehet hogy igaza van nem ez a lényeg. Ön mindig a saját érdekeit nézte: részvény higítások, kisbefektetők félrevezetése a fórumon (pl mielőtt kiszállt). Kérem ne játsza itt a jólelkű szamaritáriánust. Nem a képességeit vitatom nagyon jó üzletembernek tartom, de meggyőződésem hogy szarik a kisbefektetőkre már bocsánat. A HUMETnek előnyére vált az ön tevékenysége az árfolyamának (részvényeseknek) viszont ellentkezőleg. Úgy gondolom mindenki ítélje meg a helyzetet a saját belátása szerint.

Az én véleményem: Valaki nagyon sok részvénytől akart megszabadulni és szépen beöntötte a piacot. Sok részvény cserélt gazdát. A kérdés az h ki. Benfentesek adtak? Ez a legvalószínűbb de akkor miért emelnek 20 ft-on tőkét 6 helyett. Ha nem bíznának a cégben nem emelnének tőkét ilyen magasan. Viszont ma már a masszív benfentes vételek is hiányoztak ez ismét csak negatív. Az biztos h belevenni bizonytalan információkra, pletykákra veszélyes lett volna, hiszen szinte semmit sem tudunk az akvirálásról (ill csak a szándékról). Szóval nem tudom mit kéne tenni, amíg nincs komoly vételi erő ismét addig semmit.

De ismétlem legalább a 20 ft-os tőkeemelés egy pozitív elem a részvényesek bizalmának lassú felépítésében, amit Civin úr lerombolt. Én azt tanácsolom önnek h tartsa magában a tippjeit, hiszen értelmes ember sosem tudja eldönteni hogy éppen mikor hazudik. Tudja aki sokszor farkast kiállt... Ennek ellenére nem tudok haragudni önre, ez csak egy játék ahol nincsenek szabályok, és ön jól taktikázik ennyi.

Őszinte híve:

Drogos :)
tris
tris 2009. 11. 05. 17:50
Előzmény: #45952  Törölt felhasználó
#45953
Messziről látszik, látod a lényeget.
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 17:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#45952
Még jó, hogy most cseréltem lakást,- címem már nem ez.

BudFox
BudFox 2009. 11. 05. 17:21
Előzmény: #45947  Törölt felhasználó
#45951
Hello Rob

Átláthatóság, és egyenes út kell hogy egy cégbe a befektetők is szívesen tegyenek pénzt....ezt kéne megvalósítani , előtérbe hozni ebben a cégben..és akkor semmi gond nem lenne itt...

Mert most sok ember valóban fel van dühődve egyes dolgokon...nem is lepődöm meg ezen..mikor minuszban vannak..

No..majd csak lesz jobb is..nemigaz..

ha lejjebb megy ott majd veszek még én is..
Civinjanos 2009. 11. 05. 15:45
Törölt hozzászólás
#45950
tris
tris 2009. 11. 05. 14:45
Előzmény: #45867  Törölt felhasználó
#45949
Puritán!
Egyetlen esélyt látok csak. A várható tőzsdei hatásokat helyesen kell felmérni. Mielőtt nagyképűnek tartanál leszögezem, hogy ez nekem sem sikerül sokszor. De aki ilyenkor kitalálja, hogy nem én voltam a hülye, hanem aki becsapott, ez eleve zsákutca. Ha valaki becsapott, akkor én nagyon hülye voltam.
Nem kísérem figyelemmel állandóan ezt a topicot, de évek alatt többször megfordultam már a papírban, ilyenkor mindig itt is tájékozódtam. Ugyanabból az információból ki ezt, ki azt olvassa ki. Én soha nem éreztem becsapva magam Civin János úr által. Sőt!! Én kifejezetten hálás vagyok azért, mert tudtommal egyetlen olyan cégvezető volt, aki rendszeresen megjelent cégének topicjában.
Szvsz nagyon sokan indulatoskodnak itt, és lerí a bejegyzéseikből, hogy még alapfokú ismeretekkel sem rendelkeznek. Ha a tőzsdén valaki indulatos, az nagyon sokba kerül. Itt pszichésen nagyon toppon kell lennie annak, aki pénzt akar keresni. Nem árt alapvető művek elolvasása sem. Ezekből meg lehet tanulni azt, hogy csak önmagára hallgasson a befektető, stb. Ez a sokat szapult 6 Ft-os rv. pedig közgazdasági ismereteket, vagy nagyon jó érzékenységet igényel ahhoz, hogy valaki megértse. Ezek után pedig a tőzsdén várható hatásokat is jól kell felmérni. Utána viszont jól lehetett kijönni a buliból.
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 14:27
#45948
Üdv! Énis vettem 20Ft-on.. Egyetértek jópár negatív érvvel a mostani vezetői viselkedéssel kapcsolatban, pontosan ezért nem gondolnám, h zárt körben bocsátanának ki 20Ft-on, ha egy kicsi esélye is lenne, h buknak rajta.. Hírig ülök énis.. van időm.
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 14:24
Előzmény: #45946  Törölt felhasználó
#45947
Amíg a 17-18 tartja nem lesz gond.
Addig van esély egy újjabb pár forintos mozgásra.
Azért ez nomilálisan olyan kis szám, hogy egy váratlan jó ötletre, ami tényleg növeli a cég eredményességét, jelentősen nőni fog az árfolyam.
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 14:15
#45946
Azok az e-mail-ek, és "telefonok" amit az itt beíró személyek folytatnak egymással a "kisbüfik"etetése miatt/ők a baráti kezek/....persze vannak itt "őszinték" is ....csak magadra hallgass!!!!!!
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 13:57
Előzmény: #45943  Törölt felhasználó
#45945
Mégiscsak beleolvastam,- hát ez a mocsok végelszámolást akar,- hogy a fiktiv számlák ellentételezéseként betett fiktiv tagikölcsöne ellenértékét megkapja, - ez a tagi kölcsön van jelenleg kötvényre átváltva.

Na megyek is innen, nem hülyítem magam a kivin-róka hülyeségeivel,- van jobb dolgom is ennél.
kassziopeia 2009. 11. 05. 13:56
Előzmény: #45943  Törölt felhasználó
#45944
Ödvözlet!

Mindenki hülye bezzeg CJ az "überfasza", ismét indul a lebeszélő SHOW
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 13:47
Előzmény: #45942  Törölt felhasználó
#45943
Kivin Úr(?)

Minek jön ide?
Ki kiváncsi már magára?
Hergelni jön ide azokat, akiket beetetett, elszedte a pénzüket, és kitömte belőle a saját zsebét.
Van pénze pszichológusra,- menjen oda, az majd pénzért meghallgatja.

Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 12:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#45942
18-at védik,még nem kaptam,pedig volt csak 43000 vételen is
most töltődik,lehet kikapják megint 20-ig??!!
Civinjanos 2009. 11. 05. 12:44
Törölt hozzászólás
#45941

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek