Topiknyitó: lenovo 2022. 09. 27. 19:23

Vajon miért robbantották fel az amcsik a gázvezetékeket?  

a kérdés adott?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Placi82 2022. 10. 01. 12:58
Előzmény: #278  Traktoros
#280
Unalmasok vagytok mar. Semmilyen szinten nem ertesz a filozofiahoz, en azert par iranyzattal tisztaban vagyok. Nyiss egy topikot, es beszeljuk at, a sztoikus Marcus  Aurelius, esetleg Appolonius, vagy az ujkori Schopenhauer muveit taglaljuk ki.  De barmiben lefogadom, hogy nem tudod Ockham iranyelveit,( occam nak irjak sokan, de az téves), melynek lenyege, hogy tobbletet, ne vezzes be feleslegesen, egy megoldando kerdesre . Megint nem kapok valaszt, csak felesleges" altalanos iskolazast" tőled   ! Na jolvan . Oké 🤣🤣. Nem ok nelkul kertem Peterbondot, mert ő, legalabb legfeljebb nem valaszol, de a felesleges terelesbol tőletek mar elegem van, es nem is vagyok kivancsi ra.
Ivanhoe 2022. 10. 01. 12:45
Előzmény: #277  Placi82
#279
Az Occam borotvája tudod, hogy honnan indul ? Az első kérdés az, hogy milyen hadsereg van idegen területen. Minden mást ebből következtess ! Occam borotvája :D
Traktoros 2022. 10. 01. 12:20
Előzmény: #277  Placi82
#278
Occam beretvája max az általános iskolai szintű problémákra nyújt megfelelő megoldást. Csak szólok. Olyan ez mint a homeopátiások "mefejtései".
Placi82 2022. 10. 01. 12:05
Előzmény: #267  Peterbond
#277
Tudsz segíteni nekem. Evvel a Bucsas storyban, mert ezt akkor se ertettem, mikor utana neztem  
1. A bucsai polgarmester boldogan video nyilatkozatban, Bucsai polgarmesteri hivatal előtt, kijelenti, hogy az oroszok kivonultak. Egy Torokbalint, Tukorhegy szintu kis varosban es kis lakokozosseg polgarmestere, nem ejt szot, hogy az orosz kivonulas utan 300-400 ember, varoslako ismeros,es polgartars, rokon, fekszik holtan az utcakon, osszekotozott kezzel? Hihetetlen szamomra. Ergo akkor meg nem voltak holtak? Vagy hogy is volt ez?
2. Miert nem foglalkoznak a Safari tisztogato muvelettel, ahol az ukran elit egyseg parancsnoka bejelenti az orosz kivonulas utan, hogy mennek Bucsaba rendet csinalni, tisztogatni, es kollaboransoktol megtisztitani a helyet . 
Orulnek, ha te valaszolnal, es nem mas a csapatodbol, mert te kulturaltabb vagy, es nem szoktal terelni es szemelyeskedni. Tenyleg nem ertem ezt a 2 logikai bukfencet jozan esszel. En mindig mindent Occam borotvaja kozepkori szerzetes filozofiai kozelitesevel tekintek. Logikus empirikus megfigyeléssel.  Es nem jon ki a matek.
frossnag 2022. 10. 01. 10:43
Előzmény: #268  Peterbond
#276

Nem állítom, hogy minden amit a fickó mond a videóiban, az tökéletesen utánajárt (én sem jártam utána, csak a fejemet használtam). Volt hogy kommenetelők mutattak rá egy-egy videóra, volt hogy magam is rájöttem hogy hamis, ellenben amiket bucsáról összehordott az összességében elég értelmes sztem.
.
PL: hogy a polgármester amikor visszatértek a faluba, akkor tett egy nyilatkozatot a visszatérésről, amiben furcsa módon egy szó se esett arról, hogy mindenhol hullák vannak az utcán, csak pár nappal később.
.
Én továbbra sem látom be ezután, hogy a nyugati média miért lenne hiteles és megbízható.
Traktoros 2022. 10. 01. 09:29
Előzmény: #274  Zedisdead
#275
Ezt Bástya elvtárs verziója, kedves Virág elvtárs?
Zedisdead 2022. 10. 01. 09:09
Előzmény: #273  Zedisdead
#274
Bucsában a legtöbb civillel az ukrán tüzérség végzett, sok áldozatban fletchelettet találtak. Az ukránok 1 hónapig lőtték tüzérséggel a várost. Az összekötözött kezű halottakon fehér karszalag volt, sokkal valószínűbb, hogy a bevonuló ukránok agyonlőtték őket, mint orosz kollaboráns.  És biztos volt, jópár orosz atrocitás is.
Zedisdead 2022. 10. 01. 09:04
Előzmény: #229  Peterbond
#273
"Kimentek az ellenőrök megnézni az orosz meg ott magyarázta hogy hát a becsapódásnál azért tűnik úgy hogy orosz felől jött a rakéta mert az ukránok direkt túllövik 180 fokban megfordul és úgy csapódik be."
Hülyeség, az MLRS rakéta farokrésze levállik a robbanófejről és teljesen random irányban random helyen esik le, mert a kedvező aerodinamikai profilt elvesztve megpörög a levegőben. Ezt magyarázta. 
Shortelek 2022. 10. 01. 07:07
#272
Ezt a topikot is hanyagolnia kellene az értelmesebbjének, hagyjuk meg ezt az orkimádóknak, van egy pár.
Peterbond 2022. 10. 01. 02:45
Előzmény: #262  WLM
#271
Szerintem inkább emberünk lehet ilyen fanatikus Tomcat rajongó de azért jól meglehet engem támadni vele. Nézzétek inkább tovább a Tomcat videókat. Na léptem mert hív az MI-6. Eligazítás lesz.
Peterbond 2022. 10. 01. 02:43
Előzmény: #264  WLM
#270
"Tehát ugyanannyit tennél mindkettőre? Ühüm. Próbálj egy kicsit nyitottabban, szabadabban gondolkodni. Az elkötelezettséged túlzottan bekorlátoz. "
.
Ember, irónia? Felteszel egy elég álságos kérdést hogy belelovalj két válaszba. 1. Kizárom ( elfogult vagyok ). 2. Nem lehet kizárni ( Na látod hogy akkor lehetet ). Ezért írtam hogy igen lehettek az amcsik nem kizárható. Meg lehettek a norvégok is. Meg az is lehet hogy holnap havazni fog.
.
Eredetileg azt akartam írni hogy kizárni csak a pirézeket tudom 100%-al.
.
Egyenlőre itt az az elfogadott hogy "Biztos az amik voltak mert szarrá keresik magukat európán". Én meg elmondtam melyik verziónál mit gondolok hogy miért lehetet és miért nem. Továbbra is kis esélyt adok hogy az amcsik bekockáztattak volna ilyesmit. Kicsi a haszon nagy a kockázat.
Peterbond 2022. 10. 01. 02:38
Előzmény: #257  frossnag
#269
"Nézz már utána elfogulatlan narratíváknak is, mielőtt olyan ordas baromságokat írsz, hogy a nyugati sajtó, vagy a nyugat összességében hiteles forrásnak számít."
.
Na akkor esetleg ezt így vissza egyből neked. Köszönöm.
Peterbond 2022. 10. 01. 02:37
Előzmény: #257  frossnag
#268
A hullazsákos storit mondjuk 5 perc alatt megtaláltam hogy fake.
.
""
  • De az egyik legismertebb álhírt, – amely téves kontextusban mutat be valós képsorokat – , is hiteles információként tette közzé: ebben a videójában (3’06”-nál) azt állítja, hogy a földön fekvő, fekete zsákkal letakart emberek a háború áldozatai, miközben a felvétel Ausztriában készült egy klímatüntetésen. Így fordulhatott elő, hogy “a hullák megmozdulnak”, nem pedig azért, mert a jelenetet ukrán propagandisták rendezték. 

Na látod PONT ERRŐL BESZÉLEK!.
Peterbond 2022. 10. 01. 02:31
Előzmény: #257  frossnag
#267
1. Köszönöm de amikor szélsőjobbos összeesküvéselméletisek videói lesznek a mérvadók akkor én kiszállok.
2. Na pont olyan videókat szoktam nézni ami az ilyen áltényfeltáró baromságokat cáfolja szépen.
.
3. Majd beszélek az ukrán munkatársammal hogy keresse meg újra az ismerősét. Nem halt ő meg Bucsában meg az exe se a fronton hisz az egészet Hollywood vette fel. Azért félek a reakciójától. Szegényt is átmosta az amcsi propaganda.
WLM 2022. 10. 01. 01:17
Előzmény: #265  Placi82
#266
Tiszteletem! Ezer éve. Igen igazad van, már a háborús topikban is említettem, hogy furcsa, undi jelenség. Bármilyen szir-szart összehordanak, bármelyik aktuális, ideiglenes slágerükről, de az Éljen Magyarország feltörné a kis szájukat, vagy az ujjacskájukat, attól valahogy prüszkölnek. 
Placi82 2022. 10. 01. 01:05
Előzmény: #263  WLM
#265
Olyant nem mondana semmi pénzért,hogy Éljen Magyarorszag!  Csak ukraine slaviat tudják hajtogatni. De nézne nagyot, ha bevinném belso nyugat ukrajnaba, egy kis kaland turára.;)
WLM 2022. 09. 30. 23:59
Előzmény: #256  Peterbond
#264
Tehát ugyanannyit tennél mindkettőre? Ühüm. Próbálj egy kicsit nyitottabban, szabadabban gondolkodni. Az elkötelezettséged túlzottan bekorlátoz. 
WLM 2022. 09. 30. 23:53
Előzmény: #259  pokrocz
#263
Fujj. Inkább Éljen Magyarország! Sokkal, de sokkal jobban hangzik. 
WLM 2022. 09. 30. 23:51
Előzmény: #257  frossnag
#262
Fanatikus rajongó, imádja falja. 
Zsombéki 2022. 09. 30. 20:25
Előzmény: #250  szieszta
#261

Géppuska :D
Öregem, azzal sem vagy tisztába mi a különbség a géppuska és a gépkarabély között.
Minden orosz a Rambot  nézte bevetés előtt :D :D :D Kalasnyikov helyett pedig Maximmal az oldalukon mentek bevetésre :D :D :D :D :D

Topik gazda

lenovo
lenovo
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek