Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
duraczell 2023. 01. 22. 12:18
Előzmény: #27158  Ingarian
#27160
A trollteljesbe olvass bele szerintem, van ott különb is. 
pokrocz 2023. 01. 22. 11:51
Előzmény: #27156  Kvasztics_Fedor
#27159
"Érdekes" hozzászólás....(vajon hogy képes valaki erre...érthetetlen) Slava Ukraini!
Ingarian
Ingarian 2023. 01. 22. 11:23
Előzmény: #27145  Kvasztics_Fedor
#27158
Hmm, más emberek halálának örülni, az ilyen fideszkereszténység? Guszta.
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2023. 01. 22. 10:56
#27157
"Rumen Radev bolgár elnök kijelentette, hogy az Ukrajnának nyújtott folyamatos katonai segítség globális konfliktushoz vezethet, és szerinte nem kéne fegyvert szállítani Kijevnek.A legfontosabb érték a béke és az emberi élet. A fegyverszállítás (Kijevnek) azt jelenti, hogy benzinnel oltjuk a tüzet, és elismerjük, hogy sokkal több áldozat lesz – mondta Radev a Darik bolgár rádiónak adott szombati interjúban.A bolgár elnök megjegyezte, hogy a Kijevnek nyújtott katonai segítség „egyetértést jelent azzal az állásponttal, hogy a háborút az egyik fél teljes vereségéig kell vívni”. Radev azt is hangsúlyozta, hogy országának „nem szabad fegyvereket küldenie ennek a konfliktusnak a támogatására. "
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2023. 01. 22. 10:53
#27156
"Ukrajna támogatása ellen tartottak demonstrációt a lengyel fővárosban:
Szombaton „Ez nem a mi háborúnk” felhívással demonstrációt tartottak Varsóban. A tüntetők Lengyelország és a lengyelek ukrajnai konfliktusba való bevonása ellen vonultak ki az utcára."
Ébredezik a lakosság épelméjű része. 
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2023. 01. 22. 10:40
Előzmény: #27154  goapsy1
#27155
Azért ne csak túlórázz, menjél emberek közé, csajozzál, mert egyszer élünk és a számlaegyenleget senki nem nézi a mennyek kapujában 😎
goapsy1
goapsy1 2023. 01. 22. 10:36
Előzmény: #27152  WLM
#27154
Szóval nem hiszel, barátom. Le vagyok sújtva. :) (amúgy dehogy hazudtam a CNN-nel vagy bármi mással kapcsolatban - csak változatlanul nem tudsz olvasni.;)
       
   http://keptarhely.eu/images/2023/01/22/v03/20230122v03xxcy1g.jpeg
        
Parancsolj, itt a payslip vonatkozó része. A személyes adatokat alul-felül engedelmeddel levágtam, nehogy Moszkvában kössön ki, de te különlegesen ügyes-okos gyereknek tűnsz, biztos ki tudod vonni a képen látható 892.19 bruttóból a 239.03-at (deductions oszlop. ;)
       .... és voilá, máris megkapod a nettót, azt a HETI "éhbért", amiből ugye vegetálok vécépucolás közben, huszadmagammal egy szobában a hanyatló Nyugaton. :))))
     
Tény, mivel hónap dolgozója voltam, ezért nekem nem szaroznak a túlórával, kapva kapnak, ha jelentkezem. Ebből sejtheted a respektet is.
       
Ha hozzájárulhatok még bármivel a hitvilágod fejlesztéséhez, szólj nyugodtan. :)
goapsy1
goapsy1 2023. 01. 22. 10:16
Előzmény: #27148  Kvasztics_Fedor
#27153
Olyan tényleg volt, mikor kimentem. Ha nem is öten, de ketten, 12-en egy házban. Ez persze csak ott derült ki, nem is maradtam ott sokáig. :)) Magyar volt a főbérlő, állítólag le is csukták azóta.
      
Jelenleg egy angol landlordnál lakom, mikor kint vagyok, ketten lakunk egy 3 emeletes házban, elvileg egy double room-ot bérelek, de gyakorlatilag enyém az egész emelet, mert a tulaj már nem keres másik bérlőt.
      
Most az egyszer nem irkálsz teljesen élettől elrugaszkodott baromságot - "csak" annyi maradt ki, hogy az általad említett viszonyok közt olyanok laknak akik
A, először vannak kint, ismeretlenek nekik a viszonyok (ez volt nekem is eleinte)
B, alapfokon sem beszélik a nyelvet, így kénytelenek bármit elfogadni, ami jön. Munka terén is, lakhatás terén is, fizu terén is.
      
Ismerek ott pár magyart, de akinek settled, vagy minimum pre-settled státusza van, és normál, bejelentett munkája, annál kicsit is hosszabb távon fel sem vetődik, hogy az általad emlegetett körülmenyek között lakjon. ;)
      
Ja, az Amazonos minimál órabér jelenleg London környékén 11.45 GBP, (40 óra/ 4 nap) de az 5.napot másfeles, a hatodikat dupla pénzzel fizetik, + kifizetik az erre járó szabadságpénzt is (kb bő 30 gbp.) ha valaki bevállalja a túlórát.
Na, szerinted ebből lesz bárki akkora barom, hogy másodmagával nyomorog egy lepukkant szobában? :D :D :D
WLM 2023. 01. 22. 10:14
Előzmény: #27147  goapsy1
#27152
Ne haragudj, de nem hiszek neked, a CNN-nel kapcsolatban is hazudtál. 
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2023. 01. 22. 10:08
Előzmény: #27149  goapsy1
#27151
Mindenesetre ne felejtsétek el a Pakisztáni szobatársakkal beállítani a hajnali ébresztőt, mert a piszoár nem takarítja ki magát.
Majd gondolok rád ébredés után, hogy te már bizonyára túlvagy a műszakod felén 😂 
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2023. 01. 22. 09:59
#27150
"Az Ukrán Fegyveres Erők Zaporizsja irányú veszteségei összemérhetőek az Artemovszk környéki veszteségekkel"
Fogynak az azovisták hál' Istennek. 
goapsy1
goapsy1 2023. 01. 22. 09:56
Előzmény: #27146  Kvasztics_Fedor
#27149
Bizonyára. Hisz ugyebár ruszkiszoponcék univerzumában mindenki nyal valamit, ha nem a ruszkik valagát, akkor szükségszerűen az angolok után a wc-t. :))
     
Nem is akarnálak ebből kiábrándítani - Mucsajcity-alsón ennél bonyolultabb világképre valóban nem lesz szükséged.
         
        :D
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2023. 01. 22. 09:55
Előzmény: #27147  goapsy1
#27148
Azt kifelejtetted, hogy öten laktok egy szobában. 😂
goapsy1
goapsy1 2023. 01. 22. 09:51
Előzmény: #27141  WLM
#27147
Londonban? A hanyatló nyugaton? Na ne szövegelj már. 
Elvhű, gerinces ruszkiszoponc Moszkvában dolgozik, de minimum a középhatalom Orbanisztánban! 
(Vagy esetleg b, verzió, hogy a barátaid sokkal értelmesebbek nálad, ebben az esetben tanulhatnál tőlük. :D)
       
Annak meg nagyon örülök, hogy Mucsajcity-alsóról jobban képben vagy a munkámat illetően, mint én. ;)
Sajnos a zéró stresszt, meg a maximális respektet nem tudom belinkelni, ezt kénytelen leszel bemondásra elhinni. (Tudom, szokatlan lehet annak, aki a magyar/ruszki viszonyokhoz szokott, de a normális munkát a "hanyatló" Nyugaton megbecsülik. Igaz, jól is dolgozom. Bár nálad láthatóan már maga a "dolgozom"-kategória is szokatlan lehet". :))
      
Viszont ha óhajtod, a payslipem vonatkozó részét bármikor belinkelem. 60 órás hétre  nettó ~ 650 fontot kapok egy hétre (ez lehetne kb 30-al több, csak opcionálisan vonnak nyugdíjhozzájárulást, ami lemondható, én nem mondtam le.)
Napi milliókról szó nincs, annyit csak az anyuci által eltartott ruszki bérkommentelők keresnek - de azért meg lehet belőle élni. :))
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2023. 01. 22. 09:48
Előzmény: #27144  duraczell
#27146
Bizonyára több diplomával nyalja az angolok után a WC-t. 
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2023. 01. 22. 09:44
Előzmény: #27137  duraczell
#27145
Aki önkéntesként megy, menjen, megérdemli.De erőszakkal sorozni rabolt területen (területi integritás, LOL), az már minimum problémás. De legyen, lakosság arányosan "törvényes". Az más kérdés, hogy őket küldték az első vonalba: "az ukrán hadvezetés a nemzeti kisebbségekkel feltöltött alakulatokat szívesebben küldi a frontvonalba. Nem világos az sem, miért nem rotálják őket, hogy egy keményebb ütközet után regenerálódhassanak." 
"az egyik Munkács közeli halottasház már megtelt a keleti fronton elesett katonák holttestével, az azonosítást és kiadásukat azonban szándékosan lassítják." 
duraczell 2023. 01. 22. 09:43
Előzmény: #27142  Shortelek
#27144
Lathatolag mindent meg is tesz érte, hogy iq lovagkent bemutassa színes nyelvi ismereteit a pusztasori ukrán pottyantós színvonalán 😁
goapsy1
goapsy1 2023. 01. 22. 09:37
Előzmény: #27138  Kvasztics_Fedor
#27143
Magától értetődik.
Aki nincs tövig a tömeggyilkos ruszkik seggében, az mind frusztrált külföldi takarító. :)
      
Ja, meg még a mosogatókat szokták emlegetni a magyar/ruszki éhbérért güriző, Mucsajbasznád-alsón kívül sosem járt ruszkinyaloncok, szóval a londoni mosogatókat semmiképp ne hagyd ki!
     
          :DDDD
Shortelek 2023. 01. 22. 09:36
Előzmény: #27140  goapsy1
#27142
Kommunista ruszkibérencekkel nem érdemes foglalkozni, addig próbálkoznak míg valamiért kitilthatnak.
WLM 2023. 01. 22. 09:35
Előzmény: #27134  goapsy1
#27141
Több barátom dolgozik külföldön, Londonban is, tehát ne nekem vetíts maximális respektről, zéró stressztől, meg a napi milliókról, mert az eddigi szánalmam átcsap sírva röhögésbe. 

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek