Topiknyitó: ecofun 2021. 10. 20. 08:10

Márki Zay - Gyurcsány Paktum  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Heisenberg
Heisenberg 2021. 10. 25. 14:44
Előzmény: #275  Peterbond
#280
Kamu valóban. Vegyük például a médiát. 2002- őszén a Fudesz a Szabadság - téren még azért tüntetett, hogy az MTV egyik csatornája legyen az ellenzéké, illetve ott a helyszínen még gyűjtést is rendezett, amiből saját bevallásuk szerint is több millió forint jött össze. 2003- tavaszától indult a HIRTv, valamint később az ECHO tévé. Az újságok egyrésze dzintén a kezükben volt, pl az MN, majd a Magyar Hirlap is. Volt már akkor is rádiójuk, Lánchid illetve az Info Rádió is. Sőt, szrtm sokan emlékeznek még a Pannon rádióra is....
Ha pedig az akkori, azaz a 2010 elötti állami tömegtájékoztatást összehasonlítom  a mostanival, kb. akkora a különbség mintha a ZDF- fet hasonlitanám össze az észak-koreaival.
Akkor, a Napkeltében még mi Fábrynk is tudott félórát szitkozódni, amikor kifogásolta, a szerinte erősen balos hangvételt. Érdekes módon most nem akar az M1- be bemenni.... Szóval hagyjuk már ezt a kamuzást....
ecofun 2021. 10. 25. 14:21
Törölt hozzászólás
#279
Törölt felhasználó 2021. 10. 25. 14:06
Előzmény: #271  sztanil
#278
Szerencse, hogy a túloldalon meg mindenki okos. Ja, nem.
Miért kell minősítgetni embereket az alapján, hogy hova szavaz? Ezt sosem értettem.
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 25. 14:02
Előzmény: #274  Sehmet
#277
Szóval akkor elismered, hogy felépítette a Fidesz saját magának azt, amit le akart bontani? Ami ellen lázítva az embereket anno átvette a hatalmat? Pont erről beszélek, mindenki át lett verve. Nem erre kaptak felhatalmazást, az tuti. És még ők komcsiznak!
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 25. 14:00
Előzmény: #275  Peterbond
#276
Én sem emlékszem semmi ilyesmire! :) 
Peterbond 2021. 10. 25. 13:52
Előzmény: #274  Sehmet
#275
"2010-ben arra kapott felhatalmazást a Fidesz, hogy fejezze be a rendszerváltoztatást, teremtse meg a saját médiumát - addig ugyanis senkit nem zavart, hogy nem volt,  valamint a saját gazdasági holdudvarát,"
.
Na ez az ultra nagy kamu. Ez hol volt bármelyik választási kampányban benne? Ez utólagos megmagyarázása egy maffia kormány kiépítésének. Én 2010-ben Biztos hogy nem erre adtam felhatalmazást.
Sehmet
Sehmet 2021. 10. 25. 13:47
Előzmény: #261  Balin2020
#274
2010-ben arra kapott felhatalmazást a Fidesz, hogy fejezze be a rendszerváltoztatást, teremtse meg a saját médiumát - addig ugyanis senkit nem zavart, hogy nem volt,  valamint a saját gazdasági holdudvarát, ugyanis a rendszerváltoztatás első nyolc évében a privatizáció és egyéb apró trükkökkel, néha Apró ki segítségekkel a baloldal gazdasági holdudvara lett fillérekért milliárdos, aminek köszönhetően - kis kihagyással - a gazdasági és politikai hatalmát átmentve csaknem húsz évig uralta a politikai palettát - és ehhez adjuk még hozzá az elődpártok 42 évét. Én nem bántam volna, ha 2010 előtt elcsalták volna az ország jövőjét, de a hitelminősítők felminősítették volna az országot, és az IMF-nek nem hitelezni kellett volna Magyarországot, hanem előresorolni. Nem a baloldal sajtóipari végtermékekből kell informálódni, hanem autentikus gazdasági szaklapokból, stb. Az "elcsalás" kamuduma, amit akkor szoktak használni, ha nincs semmi érvük. Nekem személy szerint jót tett az, hogy az SZJA 15 %-ra csökkent, mert előtte 36 + 4 %-os SZJA-t fizettem, valamint az is jó volt, hogy 2012-ben eltörölték a nyugdíjjárulék felső limitjét. Tudod, A német ideológia 27. oldala, amit idéztem már - a létezés és a tudat viszonyáról. Ezen kívül egy olyan, jobboldali értékrend, amelyik egyrészt nem nihilista morális értékrend, másrészt a középosztályt helyezi középpontba, mert arra épülhet egy polgári Magyarország, ugyanis a csőcselék uralmából 1990-ig elég volt, amit miatt most itt vagyunk. Ilyen egyszerű az, hogy nyugdíjasként, továbbra is a piaci szektorban dolgozva és felsőoktatási intézményben óraadóként "tengetem" életemet.
A filozófiai igazságelméletek az arra irányuló vizsgálatok eredményei, hogy mit nevezünk igazságnak, mit, mire vonatkozóan, milyen körülmények között tekinthetünk valamit igaznak, ami alapproblémája a filozófiának,  és amely megközelítésében az első legfontosabb szempont, hogy mit tekintünk igaznak, abban az értelemben, hogy mire vonatkoztatjuk az igaz jelző, szóval erre céloztam, amikor ezt említettem.
További szép napot és jó propagandát! :)
Peterbond 2021. 10. 25. 13:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#273
Hát magukat semmiképp sem hisz a sugárban hányó gyerekükhöz se hívtak mentőt vagy orvost, hanem végül a szomszéd hívta ki. A szülők ezért is vannak gondatlanságból elkövetett gyilkosság vádja alatt. naná hogy keresnek valakit aki szerintük a hibás. Csak épp a bíróság meg megállapította hogy ők a hibásak.
Törölt felhasználó 2021. 10. 25. 13:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#272
lezárt ügy. bírósági határozat van róla. 
sztanil 2021. 10. 25. 13:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#271
Azért mert buta emberek, akik a butaságukkal megölték a gyereküket. Te az ilyenek szavára adsz? Akkor nem csoda hogy a fideszre szavazol, az tele van ilyenekkel.
rebekmadar
rebekmadar 2021. 10. 25. 13:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#270
Ez már lassan hajaz a békaembereknek szánt ürgebőrbe varrt kémjelentésre 😂😂😂
ecofun 2021. 10. 25. 13:36
Törölt hozzászólás
#269
Törölt felhasználó 2021. 10. 25. 13:12
Előzmény: #267  Törölt felhasználó
#268
akkor én megyek innen. Nincs szükségem a fél infókkal itt gerjesztett hangulatra.
SZEVASZTOK!
Törölt felhasználó 2021. 10. 25. 13:09
Előzmény: #266  badsector1
#267
ja !!!!!:)
badsector1
badsector1 2021. 10. 25. 12:56
Előzmény: #264  Törölt felhasználó
#266
ő a totyik gazda :))
badsector1
badsector1 2021. 10. 25. 12:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#265
"Ami tény a baba nem kapta meg a K vitamint, amit Marki Zaynénak kellett volna beadnia neki."
  
Egy csecsemő halálát használjátok hazug módon politikai célok érdekében?
Nem erkölcsös dolog, az biztos.
Törölt felhasználó 2021. 10. 25. 12:36
Előzmény: törölt hozzászólás
#264
Öreg! Kértelek, ha nem tetszik a topic témája, akkor húzzál el innen! Ne mérgezd itt a gondolatokat!
longforewer 2021. 10. 25. 12:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#263
Kértem, ne hazudj! Erre....
ecofun 2021. 10. 25. 12:27
Törölt hozzászólás
#262
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 25. 12:00
Előzmény: #260  Sehmet
#261
Igazságelmélet mi? :) A tények kemény dolgok.
Ki az aki, ma ellehetetleníti a demokratikus intézményeket az országban? Ki az aki uralja a médiát, a bíróságokat és a rendvédelmi szerveket? És közben állandó ellenségképként tüntetik fel az EU-t, miközben dörgölőznek az oroszokkal? Mi a helyzet az egészségügyi és oktatási rendszerekkel, a nyugdíjrendszerrel, EU szinten a bérszínvonallal?  
Csak kérdéseket tettem fel, próbálj ezekre őszintén válaszolni!
A kamu duma nem érdekel.
Mindez 12 év 2/3-os kormányzás után.
2010-ben azért kapott felhatalmazást a Fidesz, mert azt ígérte ők az országért, a hazáért cselekszenek. A csalókkal, hazugokkal szemben.
Most kik a hazugok, kik azok akik elcsalják az ország pénzét, jövőjét?
Ja és én nem vagyok semelyik párt tagja, szimpatizánsa, mindössze tele van az a bizonyos hócipő, ahogy sokaknak.

Topik gazda

ecofun
4 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek