Topiknyitó: totoro 2021. 10. 18. 08:18

Márki-Zayt Miniszterelnöknek!  

Legyen már egy saját topikja :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2021. 11. 01. 09:20
#260
Szembetűnő a fizetett fidesznyikek napi megnyilvánulása, minden nap a fidesz propagandát nyomatják, akkor járnánk jobban ha levegőnek néznénk őket. Nyilvánvalóan egy megszervezett fidesz propagandőrök ezek, nincs olyan gyenge értelem ami nem látja ezt.
badsector1
badsector1 2021. 11. 01. 09:04
Előzmény: #257  totoro
#259
a fideszhívők remélem észre veszik, hogy a gyerekeik milyen kitűnő magyar nyelv és irodalom oktatásban részesülnek, a legfőbb bunkó propagandájából, az elkúrtuk szó reklámozásával.
Heisenberg
Heisenberg 2021. 11. 01. 08:57
Előzmény: #256  Peterbond
#258
Avagy a polgármesterként, hivatalból járó szolgálati autó és a közpénzből milliárdokért vásárolt repülőgépek magáncélra való használatának (pl focimeccsek látogatása) - még 1 bites " aggyal" is felfogható -  szinte "ordító " különbsége....dehát nem vagyunk egyformák, valakinek az tetszik, ha nonstop hülyének nézik.
totoro
totoro 2021. 11. 01. 08:47
#257
Márki-Zay bonmot. Ez az érv nekem soha nem jutott volna eszembe, de tényleg ül, ha már keresztények vagyunk :) :
"Ilyen trágár címmel nem méltó arra, hogy megnézzük. Jól mutatja, mennyire keresztény valójában a Fidesz, hogy kiplakátolták az országot egy olyan filmmel, aminek a címét ki sem akarom mondani"
Peterbond 2021. 10. 31. 22:18
Előzmény: #248  zhagar
#256
"de akkor miről vanm szó: arról, hogy az ellenzék lopni szeretne
és sokezerszer többet, mint amit a fideszék eddig eltéríthettek"
.
Milyen szép is amikor egy 13 milliárdos Mátrai erőműves ügy nem zavart de mert MZP az önkori kocsival ment egyszer az ATV-be ebből egyenesen következik nálad hogy ő még ezerszer többet lopna. Ami amúgy 13.000 milliárd forint a teljes éves költségvetés fele és csak egyetlen egy stikliről beszélek.
.
Nem pl az elbaszott lélegeztető gép projektjük amikor pár 10 milliárd helyett ami a reális lett volna sikerült 300 milliárdot elverni gépekre amik még most is raktárakban porosodnak 8 pár tucatot leszámítva a 16.000 ből amiket sikerült elajándékozni )
.
És főleg nem pl az alapítványos kis trüküket, amit még én se néztem volna ki belőlük, hogy több mint 1600 milliárd forint közvagyont játszanak ki saját vezetésű alapítványokba. És szerinted ETTŐL lopnának többet az ellenzékiek :D :D :D. 
badsector1
badsector1 2021. 10. 31. 22:05
Előzmény: #248  zhagar
#255
"de akkor miről vanm szó: arról, hogy az ellenzék lopni szeretne
és sokezerszer többet, mint amit a fideszék eddig eltéríthettek"
  
tegyük fel, hogy a fidesz ellop évente 2000 milliárd forintot, ennek az ezerszerese 2 millió milliárd forint.
szerintem te is belátod, hogy valami nem stimmel a szövegeddel :))
Heisenberg
Heisenberg 2021. 10. 31. 22:00
Előzmény: #249  totoro
#254
Amúgy ez tényleg így van, 2 közeli vérfideszes ismerősöm általános meglepetésemre elkezdte nyomatni nekem Dúró Dórát. S közben kormánypárti hazugzásokra hivatkoznak...lassan ismét elő kell a fiúknak majd varázsolni valamit a Toroczkairól, mert ez kezd veszélyes lenni 
Placa
Placa 2021. 10. 31. 21:57
Előzmény: #248  zhagar
#253
Учиться, учиться и учиться
 
:)
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 10. 31. 21:56
Előzmény: #248  zhagar
#252
Az hogy egy rendor kilote veletlen valakinek a szemet gumilovedekkel az miert Gyurcsan hibaja?Olyan szituacioba ami akkor volt sztem teljesen jogos volt hogy gumilovedeket hasznaljanak a rendorok az amr teljesen mas kerdes hoyg a rendorok kozul voltak olyanok akik helytelenul jartak el de ez nem Gyurcsany hibaja.Gondolkozzunk mar logikusan egy kicsit.Utana ezek a rendorok nyilvan meg lettek buntetve de kerdezem en akkor a csocselek mit kepzelt magarol hogy emebreket akartak felgyujtani sot kocsikat boritottak a fejuk tetejere es meg sorolhatnank.Mindenki tudja hoyg az egesz mogot OV allt es o generalta a lazadast.Azt vette meszre hogy az ellenzeki valasztas uta na fideszesek kicsit elkezdtek vergodni mint a partra vetett halak xD nemtudtok mar mit kitalalni csak probaljatok valahoyg bellitan iaz ellenzeket.Kerdezem en ki lopott ennyit eddig mint mos ta fidesz?SENKI es ez itt a lenyeg soha senki meg ne mlopott ennyit mint mos ta fidesz ennyi ev alatt ugyhogy barki jobb lesz mint OV. Elvezzetek ki meg ezt a par honapot mert mar csak annyi van hatra nektek.
badsector1
badsector1 2021. 10. 31. 21:53
Előzmény: #249  totoro
#251
"De én ennek ellenére nagyon örülök, hogy külön indulnak, mert ők a Fidesztől vonnak el szavazókat."
  
Ezt a problémát nem tudom, hogy hogyan fogja o1g kezelni, lehet, hogy az a terv, ha bejutna a mihamo a parlamentbe, akkor koalícióra lépne a két fasiszta neonáci párt.
badsector1
badsector1 2021. 10. 31. 21:50
Előzmény: #248  zhagar
#250
"ha neked lőtték volna ki akkor a szemed, "
   
ha nincs a fidesz provokátorok balhéja, akkor nem kell a törő, zúzó  csőcseléket megfékezni, senkinek semmi baja nem esett volna, ezért a szemkilövést köszönd meg a fidesz által, pár hónap felkészülés után, szeptemberben közzétett őszödi beszédet kiszivárogtatóknak.
totoro
totoro 2021. 10. 31. 21:50
Előzmény: #224  badsector1
#249
Mi hazánk egy vicc. Mélymagyarok pártja. De én ennek ellenére nagyon örülök, hogy külön indulnak, mert ők a Fidesztől vonnak el szavazókat. Legalább kompenzálják a kétfarkúakat.
zhagar 2021. 10. 31. 21:41
Előzmény: #199  Törölt felhasználó
#248

tudod mi a fasiszta tempó?
az amit a keresztapátok, gyurcsány művelt 2006 őszén
ha neked lőtték volna ki akkor a szemed, - nos akkor nem lehet, hanem biztos, hogy nem beszélnél így!
fasizmusról itt olyanok ne beszéljenek, akiknek foglma sincs arról, hogy az milyen, ok? és te nem tudod, mert csak olvastál róla. de ha érintve lennél benne a saját bőrödön keresztül, akkor visszavennéll!
no és keresztapátok kegyeltje, Mzp z öszödi beszédet úgy jellemezte, hogy az "igazságbeszéd " volt
ez neked erkölcs?!
és egyébként pedig ki beszélt itt a fideszről?
ez a topik itt elvileg arról szól, hogy rút gonosz szemét fideszt szeretnétek lecserélni egy bűntelen Mzp-re vagy Karácsonrya, stb.
ja, csak éppen kiderült közben, hogy éppoly rút gazemberekkel szeretnétek leváltani a fieszt, mint amilyennek a fideszt láttatjátok
akkor hol van itt az erkölcsi megújulás?
válaszolok: sehol!
de akkor miről vanm szó: arról, hogy az ellenzék lopni szeretne
és sokezerszer többet, mint amit a fideszék eddig eltéríthettek
a magyrázat és a bizonyítása is egyszerű ennek: azért lopna ezerszer többet az összefosás, mert ők már tizenéve csak ellenzékben vannak, ki vannak éhezve
az ökorműányzatokban már megindult a lopás, de ott csak aprópénzeket lehet markolni, és az kevés
ez az elhessegetett szúnyog-effektus: elhajtod magadró a vérszívókat te kis naív - de nyugi, mert utánuk mindig a még sokkal éhesebbek jönnek, ok?!
szóval nem szép dolog irígykedni a fideszre, ok? és eljátszani a jófiút, csakhogy hatalomra jussank ismét
te meg ennyi idősen is hiszel a mesékben..no ezt már inkább nem mindősítem :-)
badsector1
badsector1 2021. 10. 31. 21:23
Előzmény: #246  Törölt felhasználó
#247
igen, ezt már csak te érted.
:))
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 21:10
Előzmény: #245  badsector1
#246
Úgy látszik nem érted. De mindegy 
badsector1
badsector1 2021. 10. 31. 21:02
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#245
akkor ne bánkódj, hogy kitiltott a személyeskedésért, a hibát te követted el.
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 20:59
Előzmény: #243  badsector1
#244
Dehogy..😁Azt se tudom ki az
badsector1
badsector1 2021. 10. 31. 20:57
Előzmény: #242  Törölt felhasználó
#243
mély nyomot hagyott a modi a lelkedben?
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 20:48
Előzmény: #241  badsector1
#242
Meg megsortodik a moderátor és nem venném a lelkemre 😁
badsector1
badsector1 2021. 10. 31. 20:47
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#241
a fórum szabályzatának betartásával nem tudod kifejezni az úgynevezett "gondolataidat"?

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek