Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 31. 07:57

Fidesz újra elnyeri a választók bizalmát mert ők a legjobbak ❤️  

A Fidesz újra győzni fog
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 14:28
#1400
Gyurcsány óta és miatta az MSZP nek annyi 
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 14:26
#1399
Kezdem sajnálni az MSZP 
Törölt felhasználó 2022. 01. 23. 13:22
#1397
Szegény MSZP 
Törölt felhasználó 2022. 01. 19. 19:14
Előzmény: #1395  Törölt felhasználó
#1396
persze a sokszínűség még önmagában nem erény és kevés az üdvösséghez. egyébként klasszikus baloldali párt nincs is Magyarországon sztem. Ha lenne már fel lenne szedve az "utcakő" ...
Törölt felhasználó 2022. 01. 19. 19:12
Előzmény: #1394  remete53
#1395
igen ez is benne volt. az ellenzéki szavazók nagy része nem olyan birka, mint a fideszes nyáj, csak nekik kéne többségben lenni. 
egyébként jól mutatja a fideszes szavezó értelmi képességeit, hogy simán be lehet neki adni a baloldal cimkét egy sokszínű ellenzékre.
remete53 2022. 01. 19. 17:20
Előzmény: #1393  Törölt felhasználó
#1394
"ezért nyerte meg az előválasztást "
Nem.
Azért nyert,mert még a baloldaliak sem akarták DK-t.
Ha,ezt nem látod,akkor nem sokat értesz a politikai megfontolásokból,még ha teríted is a rizsát.
Törölt felhasználó 2022. 01. 19. 15:16
Előzmény: #1391  remete53
#1393
rólad is írtam ezt a bejegyzést, magadra ismerhetsz. MZP hiteles politikus az összes hibájával együtt, de a lényeg, amit egy hiteles politikust jellemez benne megvan, hiszen a gyakorlatban polgármesterként megmutatta, hogy amit mond azt úgy is teszi. Ilyet nagyon keveset látok. vannak reális ötletei, tervei és nemcsak dumál, hanem szervez, cselekszik. hibázik is, de csak az hibázik, aki dolgozik is, önállóan gondolkozik és új utakat keres.
sajnos a magyar gondolkodás többre értékeli a hazudozókat, aki azt mondja ,amit hallani akarsz, miközben nem teszi, vagy épp az ellenkezőjét. az ilyen kamupolitikusok bírálják ellenzéki oldalon is kb tizedannyi rátermettséggel, mert nálunk mindenki jobban tudja ,hogy a másiknak mit kéne tenni, aztán valahogy ő se tudja jobban.
elmondtam már párszor, hogy én se konzervatív, se keresztény nem vagyok, tehát nem hazabeszélek. Arra szavazok, akiben látom a minőséget a cselekvést. Sokan látják, akik már nem feltétlen pártpolitikában gondolkodnak ezért nyerte meg az előválasztást is, de még nagyon sokan csak ideológiákban és oldalakban gondolkoznak, ami nem a politika lényege és nem az ország helyes fejlődésének érdeke, hanem az, hogy valaki ért a vezetéshez vagy sem, akármilyen politikai szinten.
Ettől messze vagyunk még,de ez az egyetlen út,ha európai értelemben vett ország akarunk lenni. Jelenleg Balkán vagyunk.
1valaki
1valaki 2022. 01. 19. 14:43
Előzmény: #1391  remete53
#1392
remete53 2022. 01. 19. 14:07
Előzmény: #1390  Törölt felhasználó
#1391
MZP,mint hiteles politikus?
Viccnek jó!
Törölt felhasználó 2022. 01. 19. 13:21
Előzmény: #1388  Törölt felhasználó
#1390
én még nem láttam nem elvakult fideszest, mert ez már vallás lett náluk, ami megakadályozza, hogy önálló saját véleményük legyen bármiről. amit a főpap mond, tesz az biztos, hogy úgy jó, ahogy van. 
van egy gyanúm, hogy itt egy súlyosan kóros elmeállapotú tömeggel van dolgunk, akik teljesen elszakadtak a realitásoktól. De egyébként ezt tapasztalom a DKsoknál is sokszor, vagyis a társadalom jelentős része nem a valóságban él, hanem a politikusok által kreált metaverzumban.
Hozzájuk még odatehetem a Mi Hazánkat is nyugodtan, mint a hazudozás nagymestereit. De a rajtuk kivül álló erőkön is sokszor azt látom, hogy szerepet játszanak ebben a fantáziavilágban, ahol nem lehet tudni, hogy ki kicsoda pontosan és mit akar valójában, bár mondanak sok mindent, de mondjuk Márki Zay Péteren ,vagy Hadházy Ákoson  és még néhány hitelesnek tekinthető politikuson kivül nem igazán látom azt a nagy nekifeszülést, amit a jelenlegi helyzet indokolna , Konkrétan a tüntetések szervezését hiányolom leginkább, aminek a hiányában sokszor tünik egyfajta politikai bábjátéknak egy elvileg a diktatúrát lebontandó az ország sorsát jelentősen befolyásoló választás előtt.
longforewer 2022. 01. 19. 10:20
Előzmény: #1387  realmadrid
#1389

Vicces, a Fidesz mögötte a teljes apparátussal nem igazán volt sikeres az "ellenzéki" bűnfelderítésben.
Alkalmatlan a kormány ezek szerint a saját állításodból fakadó logikai következtetéssel!
Orbán Gyurcsányra sem tudott semmit sem rábizonyítani az elmúlt 12 évben!
Ez alapján vagy alkalmatlan az Orbán kormány, vagy bűnrészes, vagy hazugság!
Ez pontosan olyan, mint amikor a kormányon lévő Fidesz, az elbukott választás után közölte, hogy az ellenzék elcsalta a választást!
Buta emberek még lehiszik :)!
Törölt felhasználó 2022. 01. 19. 10:04
Előzmény: #1387  realmadrid
#1388
Az előválasztás előtt a zuglói ellenzéki jelölt stiklijét is kipiszkálta. Egyelőre van elég fityiszes lopás, azt is pont elég kideríteni, utána jönnek az ellenzékiek. A törvényességre ne hivatkozzál, amikor a törvényeket önkényesen a fityisz a saját mutyijaikra szabta. A jó dolgokat miért támadná? Szerinted van még energiája a törvénytelenségek mellett a jó dolgokat támadni? És jó dolgokat miért kéne támadni.
Baromságokat beszélsz az elvakult agyaddal.
realmadrid 2022. 01. 19. 09:45
Előzmény: #1384  signal2
#1387

Hadházy mindent támad ami fideszes. Akár jó , akár nem , akár törvényes akár nem.
Ellenzékhez köthető mutyikat nagy ívben kerüli.
Ez az ember nem pártatlan semmilyen vizsgálatban.
Pontosan ugyanolyan mint a másik oldal képviselői.
longforewer 2022. 01. 19. 09:41
#1386
"Az Emmi egyébként egy trágyadomb. Olyan embereket gyűjtenek össze a közszférában, akik sehol nem kellenek, csupa ilyen kisebbségi komplexussal rendelkező lusta ember” - mondta az igazságügyiminiszter helyettese
longforewer 2022. 01. 19. 08:43
#1385
Korántsem teljes lista:
Simonka György Fideszes országgyűlési képviselő - bűnszervezetben elkövetett, nagy vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalás bűntette és más bűncselekmények (pl kétrendbeli vesztegetés hatósági eljárásban)

Boldog István Fideszes országgyűlési képviselő - hivatali vesztegetés elfogadása és más bűncselekmények, például bűnszervezet létrehozása
Fehér Petra Fideszes megyei közgyűlés képviselő (Boldog közvetlen munkatársa), hasonló vádakkal

Völner Pál  Fideszes országgyűlési képviselő, az igazságügyiminiszter - helyettese - hivatali vesztegetés Nagy Ádám – Rogán Antal kabinetfőnöke – jogi egyetemi vizsgacsalás

Potápi Árpád Fideszes országgyűlési képviselő, nemzetpolitikáért felelős államtitkár – a Völner ügy kapcsán, a végrehajtói pályázatok vonatkozásában lehet szintén bűnrészes, lásd Hadházy hivatkozás
signal2
signal2 2022. 01. 18. 23:09
Előzmény: #1382  realmadrid
#1384
Szerintem meg elég gáz, hogy az ügyészség helyett Hadházy dolgozik.
longforewer 2022. 01. 18. 21:37
Előzmény: #1382  realmadrid
#1383

Igazad lehet :D
Van egy kormánytag vád alatt, úgy látszik egy másik előtte, közben Rogán kabinetfőnöke is lebukott :D
Közben Viktorka hitelből elpukkantott közel 3000 milliárdot a választás megnyerésére és még  a hatósági áras csirke far háttal is jelezte, aggódik a választás megnyeréséért :D
realmadrid 2022. 01. 18. 21:23
Előzmény: #1381  longforewer
#1382
Amíg Hadházy és MZP így dolgozik, kampányol addig Orbánnak nincs félnivalója. Kezdem azt hinni hogy ők a fidesz beépített emberei. 
longforewer 2022. 01. 18. 21:07
Előzmény: #1380  longforewer
#1381

Nem kell holnapig várni a válasszal, újabb kormánytag lehet érintett,
FB Hadházy:
"Egy, a birtokomba került hangfelvételen a Végrehajtói Kar munkatársai arról beszélnek, hogy Potápi Árpád fideszes képviselő, nemzetpolitikáért felelős államtitkár is legalább egy esetben befolyásolta a végrehajtói helyekre kiírt pályázatok eredményét. A hiteles, ellenőrött forrásból származó felvételen egy dombóvári végrehajtói helyről van szó. A felvétel szereplői - már a Völner botrány kipattanása után - arról beszélgetnek, hogy 2017-ben egy dombovári ügyvéd adott be pályázatot. Mivel legmagasabb pontszámot kapta, ki is értesítették az eredményről. Röviddel ezután viszont tájékoztatták, hogy még sem ő, hanem egy kaposvári illetőségű pályázó nyerte el a lehetőséget, mivel Potápi képviselő a minisztérium szintjén beleavatkozott az ügybe. Ezután a dombovári ügyvéd egy kaposvári helyet pályázott meg, amit végül el is nyert - nem kizárt, hogy akkor már igénybe vette Schadl György szolgálatait. Bár a hangfelvétel csak közvetett bizonyíték, a súlyos ügyet igyekeztem ellenőrizni. A kérdéses időszakban valóban kineveztek Dombóvárra egy kaposvári, Kaposvárra pedig egy dombóvári illetőségű végrehajtót. Ezután részletes írásbeli kérdéssel fordultam Varga Judithoz a pályázatok módjáról, eredményeiről. Valódi válasz helyett a Völner helyére kinevezett Répássy államtitkár azonban csak arról "tájékoztatott" szürreális levelében, hogy volt egy ilyen pályázat...
A kérdésem itt:https://www.parlament.hu/irom41/17894/17894.pdf ,
A “válasz" itt: https://www.parlament.hu/irom41/17894/17894-0001.pdf
Megkerestem ugyanilyen kérdéssel a Magyar Bírósági Végrehajtói Kart is, ők pedig "személyiségi jogokra" hivatkozva tagadták meg - törvénytelenül - a választ.
Mivel a hangfelvétel hitelessége igazolható, feljelentést teszek hivatali visszaélés gyanúja miatt az ügyben. Talán egy nyomozás során még Varga Judit is hajlandó lesz elárulni, hogy melyik pályázó mennyi pontot kapott és mi alapján."

Topik gazda

Zajo
Zajo
3 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek