Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 31. 07:57

Fidesz újra elnyeri a választók bizalmát mert ők a legjobbak ❤️  

A Fidesz újra győzni fog
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
janosvitez 2021. 04. 30. 21:37
Előzmény: #1179  globaltrend
#1180
Én dolgozni voltam,azért nem válaszoltam,ráadásul nem laptop melegítős minőségbe...
Már ha rám gondolsz...
Hordhatsz mindent itt össze-vissza nyugodtan...(az oltásos mese nem mentség csak mellé beszélés)
Az angol mutáns megjelenése,detektálása után leszarva az angol zárási mintát,az osztrák ingyen teszt lehetőséget ha már példálozott vele ...egyszerűen késve legalább 1hónappal zárt hős vezérünk-(((
Az egészségügyi átalakítást is biztos most kellett eröltetni 10év hezitálása után..
egyből sikerült is 5000 dolgozotól "megszabadulni"  -((
Vagy tán ez volt acél???
Lássuk jelen állapot jeles vezéreit..
A hazug Viktort aki azt modta bele az állami Kossuth rádióba:azért kellett nyitni az iskolákat ,mert az emberek a kérdőiven ezt kérték..(az egy cseppet sem zavarta,hogy 
nem is voltak csukva akkor amikor a kérdőivet tötötték -)) )
Persze nem véletlenül találkozgatott a stadion mániás az arab alvilági  bankárral,illetve utazgatott Genfbe ...
Ja és persze a haveroknak jó bizniszt biztosítva 32000db lélegeztetőgép beszerzésével(talán ezer lett befogva,tudván ugysincs személyzet hozzájuk)
valamint kinai vakcina magán kft keresztül 6000ft-ért darabonként..
A Laser Jani az SENkI aki nem gyűjtött vagyonokat,milliókat (kb 9,5millió magyart le senkizett)
Kuszaszem Eltolcsi(aki a forint elértéktelenítésben játszott kulcs szerepet ja meg a Manyup lenyulásában)
Rogán Tóni (letelepedési kötvény "pénzért lehet migráns"
Szijjártó Petyát aki előre köpködte Bident (bízván Trump kapitolimi kapaszkodásában)
Mészáros Lörinc "a kedvenc"  2milliárd dollárnyi vagyon néhány év alatt...
Persze a tehetségének,a Jó Istennek köszönhette...Meg a zsíros közbeszerzéseinek..
Mátra Hőerőmű bulinak olvass csak utána...Ezzel az egy bulijával többet lehuzott a közösből mint az összes baloldali eddig...
Tiborc István  aki több tizezer magyarnak sikerült olyan "korszerű"közvilágítást intézni,hogy jobban jártak volna ha Szentjános bogarakkal világítottak volna esténként..
Kósa Lajcsi forint döntögetése,egy francia bank tulajdoni részének "ajándékba "kapása sem tünt fel miközben a dréga mamája több száz milliót vett fel támogatást. -))
Vég nélkül lehetne sorolni a leszerepelt alkalmatlan embereket Uborkai k.gép,Szájer homo  bulija kábitószerrel...már ne is említsük..
Az elmult időszak hősi tettei:
orosz kémbank telepítése diplomata utlevéllel rendelkező alkalmazottakkal
kinai  kommunista pért egyeteme a magyar emberek pénzéből NETTÓ HAZAÁRULÁS" 
alapítványi formába kiszervezni az egyetemeket 
vasut épités titkosítssal....
Köszönjük ebből bőven elég volt.....
globaltrend 2021. 04. 30. 15:53
Előzmény: #1176  globaltrend
#1179

természetesen igazam van, hiszen érvek most sem jöttek-jönnek szembe, 1 db sem
:D
erkölcsi nullák és hullák akarják leváltani orbánt egy kész átverés show keretében, úgy hazudva és manipulálva, mint a vízfolyás - az összefogás pártjai közt ott van az antiszemita jobbik, a korábbi szemkilövető gyurcsány és pártja, a hazug és semmihes sem értő Karigeri, és a már saját hívei által is (a józanabbjai által) már nyilvánosan is a min-elnökségre alkalmatlannak nyilvánított, és megmosolygott Feketegyőr bandi..
te jó ég, micsoda kupleráj!!
Törölt felhasználó 2021. 04. 30. 14:09
Előzmény: #1175  Törölt felhasználó
#1178
Debrecenbe éltem tobbevig.Futopalyan  minden órában legalább 5-10ember van ha nem tobb.Unifit konditerem mindig tele volt sportolókkal,Wall egyetemi buli hely zsúfolásig megtelt péntek szombat sportorvosi központ,télen korcsolya pálya, szeptember you day egyetemi napok,.. campus fesztivál,aztán nem utolsó sorban focimeccsen.De a bal libsi trollokkal kár vitázni..
prime777 2021. 04. 30. 13:44
Előzmény: #1163  lngnl
#1177

"Meg annyit hogy azt sem tudod kivagyok es josz nekem a partkozponttal,"
Akkor mutasd meg magad ki vagy.
Találkozz akkor valakivel, és egy sör mellett elmondjátok, hogy ki mivel foglalkozik,  megismeritek egymást, kimozdultok.
globaltrend 2021. 04. 30. 13:00
Előzmény: #1165  janosvitez
#1176

járványkezelés: szerintem tévedsz de nem kell hogy mi ebben egyetértsünk, a választók majd eldöntik. egyébként nem lehet hanem biztos, hogy az ellenzéki oldal részben felelős azért is, hogy nagyon sokan félvállról vették a járványt, nem tartották be az óvintézkedéseket - hiszen bármitt tett a kormány, ők minidg az ellenkezőjét követeleték. ha nyitni akart orbán akkor az volt az érv h. ne tegye tönkre az emberek egészségét. ha zárni akart akkor nyitást követeltek, hogy ne tegye tönkre a gzdaságot. a legviccesebb az volt egyébként h. orbán mindig elmondta, ő nem ért hozzá, ezért van operatív törzs virológusokból orvosokból stb. akik viszont igen, és együtt alakítják ki mit célszerű lépni és mit nem. továbbá az is elhangzott nem is 1x hogy az osztrákokat figyeltük vagy másoltuk amikor az célszerűenk látszott
"Köpönyeg forgató társaság néhány jeles cselekedetére hívtam fel a figyelmet.."
én meg arra hívom fel h. amíg Simicska jóban volt orbánnal addig ő volt a patás ördög és 0-24 ben anyázta az ellenzék, mint "főtolvajt", virtuálisan naponta ki is végezték
aztán mikor Simi és átállt a másik oldalra, hirtelen köpönyeget váltottak az elvtársaid és sorban szépen mind csontig benyaltak neki a jobbikról Kálmán Olgán át mindenki és elfogadták a cégeitől a médiatámogatás, reklámozást, órisplakátjait is,  meg a tiltott párfinanszírozást is zsebbe!, no ennyit a mai ellenzék erkölcsi színvonaláról!, ami a bányászbéka segge alatt van 180 emelettel! te nekem soha a bk életben nem fogod tudni bemesélni hogyha ezek holnap hatalomra kerülnének, akkor nem lopnák szét az országot, hiszen ezt már az önkormányzatokban máris elkezdték, úgy ahogy csak tudták és tudják!  és 100x annyit fognal eltenni, hiszen a pártkasszáikban nincs annyi amennyit szeretnének továbbá meg kellene jutalmazniuk még a rengeteg talpnyalót is
Törölt felhasználó 2021. 04. 30. 11:56
Előzmény: #1156  Törölt felhasználó
#1175
"Sportrendezvények" Mire gondolsz ?
Futópálya "hányan futnak ott?"
"Virágkarnevál" 1x egy évben.
"Loki sportból" lassan szurkoló sincs.
"Sportorvosi Központ" :D
Ez most komoly ?
Törölt felhasználó 2021. 04. 30. 11:52
Előzmény: #1156  Törölt felhasználó
#1174
Zajo Te igazi tősgyökeres debreceni vagy, hogy ennyire ismered a kihasználtságot ?
A debreceni Stadion tényleg ki van használva, egyszer rendeztek ott válogatott meccset is. Na meg Katar is játszott ott üres lelátók előtt két felkészülése meccset és néha Dzsudzsák is ad egy gólpasszt Nb2-ben nézők nélkül. Ha van néző, néha megnyitnak egy szektort és valósággal "beözönlenek" a szurkolók.
Emlékszel még az Oláh Gábor úti pályára ? Ott még nézők is voltak. A többi amit aláírsz pedig viccnek jó.
sasa44 2021. 04. 30. 11:38
Előzmény: #1172  sasa44
#1173
Azt írtam, hogy "AZOKNAK a hazaárulóknak". Ha magadra vetted akkor......
sasa44 2021. 04. 30. 11:34
Előzmény: #1171  Törölt felhasználó
#1172
Nocsak. Te is tapsikoltál? Eredetileg nem rád gondoltam /nem emlékszem, hogy megneveztelek volna, csak neked válaszoltam/, de ha már így elárultad magad /és a hazát/, arról nem én tehetek. Már bocs...
Törölt felhasználó 2021. 04. 30. 11:19
Előzmény: #1170  sasa44
#1171
csak azért nem törlöm a hozzászólást hogy lássa mindenki a liberális baloldal műveltségét
Hogy jössz te ahhoz hogy lehazaarulozz engem.👎Én ebben a topikban senkit se sertegettem
sasa44 2021. 04. 30. 04:43
Előzmény: #1167  Törölt felhasználó
#1170
A nap jelmondata továbbá..............hajrá a közvagyon alapítványokba kihelyezése és hajrá azoknak az aljas hazaárulóknak, akik ehhez még tapsikolnak is.
sasa44 2021. 04. 29. 20:09
Előzmény: #1157  globaltrend
#1169
Na  mi van kicsi huszár? Elmúlt már a sírógörcsöd? Te.....................!"a kipontozott részekkel igyekeztem betartani a jó ízlés határait, hiszen én annak a birtokában vagyok"
janosvitez 2021. 04. 29. 19:13
Előzmény: #1167  Törölt felhasználó
#1168
lásd az elöző hozzászólásokat...
Törölt felhasználó 2021. 04. 29. 18:36
#1167
A nap jelmondata............. hajrá magyarok és hajrá Fidesz 🍊❤️
janosvitez 2021. 04. 29. 16:59
Előzmény: #1164  globaltrend
#1166
Az oltásmeséd,mellébeszélés helyett a nettó
Hazaárulás kinai egyetemét oroszok kémbankját pl miért nem veszed ki?
janosvitez 2021. 04. 29. 16:54
Előzmény: #1164  globaltrend
#1165
Gyülölet beszédből szerintem te kaptál jelest..
Én csak a lop,csen,csor,csak csekket?
Köpönyeg forgató társaság néhány jeles cselekedetére hívtam fel a figyelmet..
Mese helyett az angol mutáns felfutásakor azonnal zárni kellett volna.Ehelyett alig 2hónap késéssel zártak így kb 20ezer plusz halottat okozva -((
Az oltás egy másodlagos dolog, azt nem lehet egy este kihirdetni és7millió embert beoltani....
Semmiféle sajnálatot öszinte részvétet nem vélek felfedezni a nevetgélős sörözős vezérünkön...
Pláne felelősség vállalást.. 
Szerintem nem az ellenzék kormányoz 11éve ha jól tudom..Ezt a válságkezelést nagyon elszúrták...
globaltrend 2021. 04. 29. 11:48
Előzmény: #1162  janosvitez
#1164

gyűlöletbeszédből jelest kaptál, de ne várj gratulációt
csupán csak annyi baj van egyébként a felsorolásoddal (kiragadott példának csak a stadion témát említeném), hogy a másik oldal ezeket finoman szólva is vitatja, a-z -ig.
innentől kezdve nem rám vagy rád, hanem azokra volt és lesz is bízva a folytatás mikéntje, akik elmennek szavazni - egy megjegyzést azért mégis teszek: a legaktuálisabb téma, épp a járványkezelés elmúlt 1 éve is azt bizonyítja, hogy orbán ellenzéke ebben is bukásra áll hiszen nem sikerült megakadályoznia az ellenpropagandájával (és rajtatok keresztül sem akik azt visszaböfögtétek) azt, hogy a magyarok nagy számban beolttassák magukat bármely vakcinával, pedig azt remélték hogy ez sikerülni fog és akkor ugye 4-5-6 szor ennyi ember halt volna meg és ennyivel kevesebb is lenne beoltva, nem lehetne még nyitni és tovább nőhetne a gazdasági kár, no az ebből generálódó nagy feszültségben bíztak a pártjaitok amitől azt remélték, ölükbe hullik majd a hatalom a következő választáson..de ez egylőre nem úgy tűnik hogy bejött volna..hiszen rekordszinten van máris az EU ban a magyar oltottsági szint
minden korábbi előz állításom fenntartom, nem kell sem egyetértened, sem egyéb
lngnl 2021. 04. 29. 10:04
Előzmény: #1161  globaltrend
#1163
Te kezdtel el szemelyeskedni:
"hát az okoskodás az neked sem nagyon megy, és akkor még nagyon finoman fogalmaztam :D"
"első és utolsó alkalom volt ez arra, hogy szóbaálltam veled te ...................!"
Innentol kezdve feleslegesse valt barmi nemu vita veled.
Meg annyit hogy azt sem tudod kivagyok es josz nekem a partkozponttal, es hogy MI valasztast szeretnenk nyerni. Azt sem tudod nekem milyen politikai nezeteim vannak, mi a hatterem, hol elek, es egybol altalanositasz es beteszel az ellenseg skatulyadba. Te azt gondolod hogy itt csak ket fele ember letezik aki a Fidesszel es a aki a fidesz ellen van. Ertem en hogy ez a kormany celja hogy feszultseget szitson es aki nincs velunk az ellenunk van, de ez nem ennyire egyszeru, gondolkozz el ezen....
janosvitez 2021. 04. 29. 01:08
Előzmény: #1158  globaltrend
#1162
Szerintem az a köpedék gazember akinek a lánya  kinn ül a presszó teraszán és halál nyugodtan kijelenti "az a lényeg neki is jusson valami"
Az a  köpedék gazember és bandája:
akik ruszkik  haza műsort levágott a Hősök terén és most az orosz kém bankot telepített
Budapestre külön diplomáciai mentességet biztosítva -(((((
Aki országgyűlési hozzájárulás nélkül Paks 2-öt aláírja 10milliárd dollár értékben...
Az a köpedék gazember aki kiszerveztette az állami vagyon elemeket alapítványi formába..
Szintén köpedék gazember aki a kinai egyetemet gründolja ezerrel(kinai kölcsönből -majd mi fizethetjük-a kinai kommunista párt elitegyetemét)NETTÓ HAZAÁRULÓ..
A stadionokra visszatérve 100milliárdokat kihajigált a semmit nem érő hóbortjára,meg a focistákra akiket soron kívűl beoltatott.
Ahogy te szeretsz fogalmazni a köpedék gazemberek:Vadászkiállítást szerveznek,motor Gp pályát építenek a válság alatt ahelyett,hogy az álláskeresési járadékot emelnék fel fél évvel,vagy közvetlenül segítenének az állás nélkül maradottaknak..
Ugye a végtelenül tisztességes Mészáros Lörinc  mátrai hőrömű storyt Ne említsem??
Előbb megveszi a céget majd kifossza és amikor rájön,hogy egy csomó pénz kellene a nyereséges működéshez NEM BEFEKTET hanem szól csüngőhasu Viktornak, vegye vissza az álllam tőle...
Soroljam???Az elmult 10év a fidesz maffia fosztogatásáról szólt a magyar társadalom terhére....
Szerinted mi a fenéért járkálgatott Svájcba hős vezérünk oly sűrűn?
Miért volt nála az FBI által is körözött arab bankár"professzor"?? 
Szégyen,hogy az általa megszereztett tv,rádió ujságok csak a fidesz propagandát öntik...
Ja és mégegy: a járvány elleni védekezés sikerességét az elhunyt polgártársaink számával méri ígérte....
Hol bujkál? 27000halott honfitásunk családjának miért NEM FEJEZI KI RÉSZVÉTÉT?
Ja mert akkor kiderül igen sok embert NEM mentett meg--(((
Még mielőtt mentegetni próbálod az egészségügy átalakítását a járvány 3.hullámára idözíteni és kényszeríteni az eü dolgozókat uj szerződés aláírására a gazemberség teteje
.Sikerült 5000! eü dolgozotól egyszerre"megszabadulni"...Gratulálok...
globaltrend 2021. 04. 28. 22:39
Előzmény: #1159  lngnl
#1161

tehát igazam van, hiszen érvelés helyett személyeskedésre futotta csak tőled (is)
micsoda egy elképesztően gyenge csapat vagytok ti!
szerintem elszomorodnak a pártközpontjaitokban ha elolvassák, hogy ennyire impotensek vagytok, miközben választást szeretnétek nyerni..
:D

Topik gazda

Zajo
Zajo
3 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek