Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 09. 07. 09:11
Előzmény: #3316  euler
#3320
Orosz trollok pont úgy vannak mint amerikai trollok.Persze az amerikaiak által működtetett médiában mint ahonnan idéztél, orosz trollokat buktatnak le míg az oroszok által működtetett médiában meg amerikai trollokat.A politikai hovatartozás okán meg a hívek megtalálják a saját trolljaikat akiket a kalapjukra tűzhetnek :)Habár szerintem itt van egy szóhasználati zavar a dezinformátor nem egyenlő a trollal.
Törölt felhasználó 2021. 09. 07. 08:54
Előzmény: #3317  Peterbond
#3319
A női szavazókat nem lehet becsapni,ök tudatosan választanak,a jelölt öltözéke alapján,megmondják ki az alkalmas :)A 3 orosz jelöltnél ez a fontos momentum különbözött.
Törölt felhasználó 2021. 09. 07. 08:48
#3318
Nincs azzal semmi gond,ha a művészek beállnak egy adott politikai tábor mellé,ez más országokban is teljesen megszokott.A konzervatívoknak és a baloldali liberálisoknak is megvannak a művész szimpatizánsai.Ez is a demokrácia része,hogy mindenki kiállhat a politikai véleménye mellett,ez is azt mutatja,hogy nálunk demokrácia van.
Peterbond 2021. 09. 07. 08:45
Előzmény: #3316  euler
#3317
Ugyan mar csak vicceskedtek. Ilyena humor oroszorszagban. Mint az is amikor 2 jelolt is nevet valt es at photoshoppolja a kepet hogy pont ugy nezzen ki mint az eselyes ellenzeki jelolt a valasztason.
.
https://telex.hu/kulfold/2021/09/06/harom-ugyanolyan-nevu-es-kinezetu-jelolt-indul-oroszorszagban-hogy-az-ellenzeki-szavazok-ne-tudjak-melyikuk-az-igazi-ellenzeki
.
Van meg itthon hova fejlodeni.
euler 2021. 09. 07. 08:23
Előzmény: #3315  SirDMR
#3316
Mert a lebukás nem egyenlő azzal, hogy el is tűnnek a trollok.
Orosz trollhálózatot buktattak le kutatók
SirDMR
SirDMR 2021. 09. 07. 07:40
#3315
Ha rossz kedved van, vagy csak nincs újság a reggeli kv mellé:
https://m.youtube.com/watch?v=zRoDbX3_N3s
Kommentszekció egy aranybánya :D :D persze sietni kell, mert annyira élni hívnak, hogy a cenzúragépezet serényen törölget.
WLM 2021. 09. 06. 23:29
Előzmény: #3311  Törölt felhasználó
#3314
Érdekes érvelés ,ilyen esetekről még nem hallottam, valószínű ritkák ,hiszen egy végstádiumos betegre azért illik odafigyelni és a hozzátartozók, rosszabb esetben orvosok, nővérek ezt meg is teszik. Ha mégis előfordul érthető okokból a rákra fogják, ezért írtam, hogy a kormány részéről "nagyvonalú" ,hogy nem teszi ezt a covid-dal kapcsolatban.
bigyula 2021. 09. 06. 21:38
Előzmény: #3312  bigyula
#3313
Meg azt is megtudtuk, hogy ha egy járványos időszakban több a haláleset, annak bizony semmi köze a járványhoz... Puszta véletlen...
bigyula 2021. 09. 06. 21:34
Előzmény: #3311  Törölt felhasználó
#3312
Mint azt ma Karvalytól megtudhattuk, olyan, hogy halálos betegség nincs is, csak Isten magához szólítja az illetőt.
Törölt felhasználó 2021. 09. 06. 20:44
Előzmény: #3310  WLM
#3311
Leirtad,hogy szerinted ki számít covid halotnak más meg leírta,hogy szerinte ki számít annak.Egyébként még nem halottam olyat,hogy egy végstádiumos ,rákban elhunyt esetében ahol kiszáradás vagy egy elkapott fertőzés pl influenza következtében hunyt el az illető, annak az esetében ne a rákot nevezték volna meg a fő halál oknak.
WLM 2021. 09. 06. 18:48
Előzmény: #3309  gazmber
#3310
Valószínű, hogy sajnos igazad van uram,de én ezt nem is firtattam, hiszen a srácoknak ezzel kapcsolatban masszív rendíthetetlen álláspontja van.Én arra próbáltam rávilágítani, hogy a covid halott,mint definíció kire érvényes.
gazmber 2021. 09. 06. 16:56
Előzmény: #3307  WLM
#3309
a 'labor-ország' Ausztriában csak ~10e halott volt... ha 'elfogadjuk'(?), hogy qrbanisztánban normál esetben is egy +70es betegnek is leginkább már csak az 'utolsó kenetet' írja fel a doki, és emiatt ez itt lehetne ~20e(?), még akkor is ott van sztem legalább ~10e olyan elhunyt akinek még tuti nem kellett volna meghalni-- lehetett volna még ~5-10+ éve...(?)szvsz   
signal2
signal2 2021. 09. 06. 16:43
Előzmény: #3303  Karvalytokes
#3308
Már többször beírtam ide a 2020 március 1-jétől számított halálozási statisztikákat, összevetve a korábbi azonos hosszú időszakokkal, és az jött ki, higy a többlethalálozás középértéke 26600, míg a korabbi minimumhozérten 32000. Ugyan mi másra foghatnánk ezt a többletet, ha nem a covidra?
WLM 2021. 09. 06. 16:36
Előzmény: #3304  Törölt felhasználó
#3307
Amennyiben a covid okozta a halálát, abban az esetben  cocid halott, bármi más baja is volt. Amennyiben a más súlyos betegsége miatt előbb meghalt, minthogy a vírus végezhetett volna vele, (tehát a vírus kimutatható volt a szervezetében, csak nem volt ideje beelőzni az alapbetegséget) abban az esetben nem covid halott. A kormánynak viszont nincs ideje és energiája minden esetet kivizsgálni és így (még egyszer mondom korrekt módon) a saját kárára kerekít. Szerintem ez így objektív.
WLM 2021. 09. 06. 16:26
Előzmény: #3303  Karvalytokes
#3306
Semmiképpen nem ostobaság, hanem pontosság, korrektség ,ami a kormány részéről kivételesen üdvözlendő, hiszen az ő érdekük pont az lenne, hogy minél kevesebb legyen ez a szomorú adat, de ezek szerint itt ők is határt húztak és a covid halottakkal legalább nem zsonglőrködnek. A hasnyálmirigyrákban szenvedő betegek is tovább éltek volna, ha nem fertőződtek volna meg, tehát teljes mértékben covid halottnak tekinthetőek. Arra viszont jó a példád, hogy nem valószínű, hogy az életükhöz görcsösen ragaszkodtak volna egy ilyen súlyos betegség végstádiumában. Ők abba a csoportba tartoztak akiknek talán megváltásként jött a vírus által okozott gyorsabb halál. A viszonylag korrekt hozzászólásodra való tekintettel a vitánkat én is lezártnak tekintem.
rockmaster 2021. 09. 06. 15:56
Előzmény: #3303  Karvalytokes
#3305

Mint kiderült, máshol is így számolják a COVID halottakat, tehát ez jó összehasonlítási mód az országok között, amiben a magyar kormány megbukott.
A másik: ha ettől el is tekintünk, és egy időszak össz halottait nézzük, akkor látszik, hogy a COVID drámai hatással volt a magyarországi halálozásra. Ebben már benne van a rengeteg COVID kezelés miatt elhalasztott beavatkozások, műtétek hatása.
Szóval lehet zsonglőrködni a számokkal, de akár honnan nézed, ez bizony brutális!
Törölt felhasználó 2021. 09. 06. 15:54
Előzmény: #3302  WLM
#3304
Butaságokat írsz egy utolsó stádiumos rák beteg aki meghalt és kimutatták nála a covidot az nem covid halott hanem rákban hunyt el ténylegesen.Ha nem lett volna utolsó stádiumos rák beteg akkor nagyobb valószínűséggel élte volna túl a covidot,mint,hogy bele haljon.Ezek az objektív tények,minden más csak érzelmi  zagyvaság ami nélkülöz minden objektivitást.
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 09. 06. 15:47
Előzmény: #3302  WLM
#3303
Én nem bagatelizálom hanem mások túloznak.Pl Egy 80 éves hasnyálmirigyrákban meghalt covid fertözöttet beirni a covid listára ostobaságnak tartom.Ezzel csak azt érik el  hogy az ilyen jánosvitéz félék municiót kapjanak.Ez a kormány ostobasága egyébként.Azt meg hogy fél lábbal valaki sirban van az persze lehet fájó(az igazság általában az)de  ettől még lehet igaz, főleg olyan krónikus betegségeknél ahol az ötéves túlélés nem haladja meg a 20%-ot.Ezzel a vitát a magam részéről mára  be is fejeztem további kellemes fórumozást.
WLM 2021. 09. 06. 14:20
Előzmény: #3299  Karvalytokes
#3302
Édes Karvaly ! Nekem az  szúrta a szemem, ahogy megsérted a covid halottak méltóságát és kegyeletét, ezek szerint vallásos hívő emberként. Ha jó fej lettél volna ezt tisztázod .Ehelyett  elemezted az én felvetésemet, ám legyen segítek.Te bagatellizálni szeretted volna a covid-ban elhunyt emberek számát elég sértő módon rájuk nézve,(fél lábbal...) én pedig arra szerettem volna rávilágítani, hogy aki esetleg már amúgy is beteg volt, így a vírus könnyebben végzett vele ,az is covid halott ,hiszen a kórság nélkül még élhetett volna. (lehet csak napokat) Ebből nem következik az, hogy az illető görcsösen ragaszkodott az életéhez, főleg, ha annak minősége erősen leromlott. Ami engem illet ,én inkább agnosztikus vagyok,mint ateista. Nem zárom ki teljes mértékben Isten létezését és egyáltalán nem zavar egy vallás sem, könnyedén tiszteletben tartom őket. Valami kézzel fogható bizonyíték jó lenne Istennel kapcsolatban, de ha nincs hát nincs, attól még létezhet, csak a halandókhoz képest sokkal rafináltabb.
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 09. 06. 13:28
Előzmény: #3300  bigyula
#3301
Meg azt is hogy olyan korba szülessek ahol a betegségemre van orvosság...

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek