Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 08. 20. 18:13
Előzmény: #3019  sztanil
#3020
Nem szoktam politikai propagandistákkal vitatkozni politikai véleményekről,felőlem mindenki azt hiszi a politikában amit akar,de a haza gyalázása,nem politikai kérdés,hanem erkölcsi,ezért azzal nem fogok sohasem egyet érteni,a hazaszeretet politikától teljesen független,de ezt nektek hiába mondom,hiszen,mindenből politikát akartok összehozni, normális ember amikor ünnepel akkor nem politizál,hanem ünnepel.
sztanil 2021. 08. 20. 17:53
Előzmény: #3018  Törölt felhasználó
#3019
Azt reméltem, hogy cáfolod írásom bármely pontját, de ezek szerint nem találtál benne olyat, ami nem lenne igaz.
Törölt felhasználó 2021. 08. 20. 17:36
Előzmény: #3017  sztanil
#3018
Ha nem tetszik a nemzeti ünnep  megünneplése,akkor ellehet húzni Brüsszelbe a buzi parádéba,az való azoknak akik a nemzetüket szegényháznak hívják az ünneplését meg gicsparádénak.
sztanil 2021. 08. 20. 17:18
Előzmény: #3016  Törölt felhasználó
#3017

Attól hogy nem említed a nevét, te is tudod, hogy állami szinten SEMMI nem történik az ő jóváhagyása nélkül. A nemzeti ünnep is az ő nagyzási hóbortjának kivetülése.
Meghalt 30ezer ember a járványban, akiknek ősszel még azt ígérte, hogy megmenti. Az egészségügyet szétverte, az államadósság az egekben. Ennek szólt a "szegényház" megjegyzés is.
Tényleg ilyenkor kell lebonyolítani történelmünk legdrágább ünnepséget?
És közben a beszélő fejei (Németh Szilárd, Varga Judit) is tolják a szokásos szabadságharcos propagandát. Még a nagyra becsült nemzeti ünnepünkön is, de ez persze téged nem zavar, csak mi szégyelljük magunkat, ha szóvá tesszük.
Az ilyeneket Szent István 4 lóval 4 irányba huzatta volna, ha már az ő emlékét akarod felidézni.
Törölt felhasználó 2021. 08. 20. 16:47
Előzmény: #3013  sztanil
#3016
Nem hat meg a szokásos hazudozásotok, én meg sem említettem Orbán nevét,ti hablatyoltok álandóan róla,én a nemzeti ünnepről beszéltem,és arról,hogy ti szegényháznak tituláljátok a hazát ,szándékosan nem írtam azt,hogy a ti hazátokat, mert az sértő lenne arra aki a nemzeti ünnepen a hazáját ünnepli ahelyett,hogy politikai propagandát folytatna.Szégyeljétek magatokat !!!
nemzeti_erdek 2021. 08. 20. 16:46
Előzmény: #3011  Törölt felhasználó
#3015
Orbán Viktor egy átok az országnak.
Amíg ő a min. elnök, addig a nemzeti érdek ellen munkálkodik:
- Világbajnok ÁFA a nincstelenek kisemmizésére,
- Világbajnok COVID halálozásban,
- Rekord infláció a nincstelenek kisemmizésére,
- Közszolgáltatások lezüllesztése: folyamatos MÁV üzemelési problémák, brutális vonatkésések, egészségügy szétverése, oktatás szétverése.
sztanil 2021. 08. 20. 15:43
Előzmény: #3013  sztanil
#3014

Nem kéne keverni a hazaszeretet a Viktor-szeretettel. Mert a kettő nem ugyanaz.
Színt kell vallani, ki kell jelenteni, hogy igen, én Viktor-szeretetből mondom/csinálom azt, amit.
Akkor nem lenne gond, önazonos maradhatna minden hívő.
sztanil 2021. 08. 20. 15:41
Előzmény: #3011  Törölt felhasználó
#3013
Most éppen Viktorod űzött gúnyt legrégebbi nemzeti ünnepünkből. És te még ezt sem látod, inkább véded. Hogy is van azzal a hazaszeretettel?
euler 2021. 08. 20. 15:40
Előzmény: #3011  Törölt felhasználó
#3012
Az a szégyen, hogy egy nemzeti ünnepből giccsparádét csinálnak milliárdokért a szegényházban.
(A többi hablatyod nem hat meg.)
Törölt felhasználó 2021. 08. 20. 15:34
Előzmény: #3010  euler
#3011
Tipikus baloldali,liberális hozzáállás hazánk nemzeti ünnepéhez ,ez mindent elárul rólad és az elvtársaid hazaszeretetéről...................
Tudom,hogy hiányzik nektek május elseje,az a ti nemzeti ünnepetek............
Aki gúnyolódik a saját országa  nemzeti ünnepén az nem szereti a hazáját.
Ünnepeljétek akkor az elvtársaitokkal  az EU-t az a ti hazátok,a hazaszerető magyarok meg ünneplik a hazájuk nemzeti ünnepet ,nélkületek is.
euler 2021. 08. 20. 14:48
Előzmény: #3009  Törölt felhasználó
#3010
Puccparádé a szegényházban, avagy Orbán búcsúbulija?
euler 2021. 08. 18. 16:34
Törölt hozzászólás
#3008
Peterbond 2021. 08. 18. 16:24
Előzmény: #3006  Shortelek
#3007
Ennyi vicceskedés belefér az időmbe. Amúgy nem tudom mire gondolsz. Utolsó 20 hsz. 5 nap alatt volt. Ebből 9 volt ebben a topikban. Úgy hiszem napi 2 komment se átlagban semmi rendkívüli. ( a fenébe ezzel most megvan a napi 2 átlagban )
Shortelek 2021. 08. 18. 16:13
Előzmény: #3005  Peterbond
#3006
Nagyon kitartó vagy.
Peterbond 2021. 08. 18. 16:04
#3005
Az ellenzéket újra hazugságon kapták. Akármennyire is szeretnék tagadni a Magyar nemzet kiderítette hogy megtartották a konfenerciát ahol Soros György demokráciáját építették a balliberális összeesküvők.
.
A magyar nemzet cikke:
.
https://archive.ph/PVSP9
.
Bár az újságírónak ( "Munkatársunk" ) nem sikerült interjút készítenie egyetlen résztvevővel sem részletesen tájékoztatta olvasóit a résztvevőkről és az ott folytatott összeesküvés mibenlétéről.
.
Természetesen az érintettek egyből mentegetőzésbe kezdtek hogy jelen se voltak az eseményen, de mentegetőzésük teljesen átlátszó és nevetséges. például olyan gyermeteg kifogásaik voltak hogy a rendezvényt csak Szeptember közepén fogják megtartani. Hihetetlen milyen hazugságokra nem képes a balliberális ellenzék és az őket kiszolgáló szennymédia....
.
A balliberális képzelt valóságról ha akar valaki olvasni itt találja 8 vigyázat csak erős idegzetűeknek) :
.
https://telex.hu/zacc/2021/08/18/magyar-nemzet-idoutazas-konferencia-hogy-csinalta-vajon
Törölt felhasználó 2021. 08. 18. 11:34
Előzmény: #3003  exley
#3004
Bocs,de annyira off a stílusod, hogy hiába kedvelem az írásaid egy részét,mégis kitiltalak,szerintem nyiss egy saját topikot ennek a stílusnak ,ígérem oda benéznék egy párszor,igaz hozzá nem szólnék,ne, hogy kitilts.:)
Remélem,nincs harag a kitiltásért,fogd fel humorosan :)
kb.így:kitiltott a topik fura úra ........................................a többit rád bízom :)
exley 2021. 08. 18. 10:35
Előzmény: #3002  Shareholder
#3003
Sanya nem tudott rendet csinálni:) Most el-qur-bán mudzshedin következik:)
Shareholder 2021. 08. 17. 21:59
#3002
Szegények ott lent Jászapátiban nem tudják, hogy több mint 10 éve rend van. Valaki szóljon már nekik. Pócs Jánosnak innen üzenem, hiába nyugatja azzal lakosságot, hogy meg fogja védeni a tisztességes embereket, nem lesz rá képes, a helyzet csak eszkalálódni fog országszerte, teljesen mindegy ki fog kormányozni 2022-ben. Szép csendben felnőtt Magyarországon egy olyan generáció, amelyik magasról tesz a társadalmi normákra, törvényekre, szabályokra, és teljesen alkalmatlan a békés együttélésre, az 'igazságszolgáltatás' meg tehetetlen. Az Örs vezér téri banda ámokfutása, a Deák téri késelés, az érdi benzikúton nemrégiben lezajlott bandaháború és a mostani jászapáti balhé csak bemelegítés volt. Most a politikusok is testközelből megtapasztalhatják a magyar valóságot, a múltkor Dobrev Klára rendezvényén került elő egy gázpisztoly, az elmúlt hetekben a jászságban egy momentumos képviselőt vertek össze, most meg ez és majd jön a többi.
https://24.hu/belfold/2021/08/17/pocs-janos-betores-verekedes-bantalmazas/

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek