Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
RangerHU 2021. 07. 27. 11:00
Előzmény: #2229  Törölt felhasználó
#2240
Bő egy évszázaddal ezelőtt a megátalkodott Ady Endre így kárhoztatta saját hazáját: „Kompország, Kompország, Kompország: legképességesebb álmaiban is csak mászkált két part között: Kelettől Nyugatig, de szívesebben vissza.".
Törölt felhasználó 2021. 07. 27. 10:55
Előzmény: #2232  Törölt felhasználó
#2239

Amúgy változna a fidesz iránti imádatod/betegséged ha 100%-osan kiderülne, hogy a csuti-potrohos vásároltatott ilyen eszközt és titkos megfigyelésekre használták, melyek nem terrorizmus, csak pártérdekek miatti megfigyelések voltak?
Vagy a fidesz-betegség már annyira előrehaladott stádiumban van nálad, hogy már ez sem tudná kigyógyítani?
Csak kérdezem, mert kíváncsi vagyok.
Kvazir 2021. 07. 27. 10:53
Előzmény: #2226  Törölt felhasználó
#2238
Nagyon szívesen olvasom a DAX fórumban való meglátásaidat. Azok tetszenek. Szerintem Te is többet profitálnál belőle, ha nem erre az értelmetlen, semmi hasznot nem hozó fórumra menne el az energiád. Ezek a fórumok teljesen feleslegesek, mert nem fogsz meggyőzni senkit, hogy a Fideszre szavazzon, akinek nem ez a szándéka. Természetesen aki fekete öves fideszes az sem fog másra szavazni. 
Béke.
Peterbond 2021. 07. 27. 10:51
Előzmény: #2221  Karvalytokes
#2237
Nem tudom ezzel mit szerettél volna kifejezni?
.
Akkor most szerinted is félni kéne a hittan tanításától mert az emberek megölésére buzdít? Szerinted is a vallásos oktatásnak nincs helye a gyerekek között és majd 18 éves korában eldönti felnőtt fejjel miben akar majd hinni?
.
Vagy ez csak olyan dolgokra igaz amik nem tetszenek neked? Az evolúciót meg a geológiát akkor ne is tanítsuk mert egyesek szerint isten teremtett minket és nem valami Homo Erectus az ősünk ( amúgy is ez is milyen bujtatott szexuális lmbtq utalás ). És a Földet isten teremtett 7 nap alatt. Szóval hülyeség ez a csillagok, gázfelhők, ősrobbanás táguló univerzum X milliárd fényév távolságok. Ezeket is be kéne tiltani.
.
A Bibliából már idők óta csak azt veszik ki a vallásos emberek is ami megfelel a saját nézetüknek. A bibliát is emberek irták a kornak megfelelő hiedelmekkel és tudással. Azóta kicsit előrehaladt a világ és ezért is kellett az egyháznak is fokozatosan változnia.
Törölt felhasználó 2021. 07. 27. 10:47
Előzmény: #2232  Törölt felhasználó
#2236
Izraeli cég belső embere szerint a magyar kormány is ügyfele volt.
Vidéki László
Vidéki László 2021. 07. 27. 10:47
Előzmény: #2233  Törölt felhasználó
#2235
Nem találom az összefüggést.
Törölt felhasználó 2021. 07. 27. 10:46
Előzmény: #2228  Törölt felhasználó
#2234

Ebben az ügyben szerintem kár védelmezned a csuti potrohost.
Az a kormányfő aki ilyen aljas cselekedek kivitelezésére rábólint, sőt az ő megrendelésére történnek ezek a lehallgatások, annak a kormányfőnek örökre a börtönben a helye mert az ilyen kormányfő az egy diktátor!
Törölt felhasználó 2021. 07. 27. 10:45
Előzmény: #2231  Vidéki László
#2233
Akkor te ezek szerint színes bőrű vagy ?
Törölt felhasználó 2021. 07. 27. 10:40
Előzmény: #2230  euler
#2232
Tudom,hogy pontosan mi hangzott el,arra reagáltam,.Honnan tudja az emberke,hogy az izraeli kémprogramot ki vette meg ?Felhívta az izraeli titkosszolgálatot telefonon és megkérdezte tőlük :)))
Vidéki László
Vidéki László 2021. 07. 27. 10:37
Előzmény: #2229  Törölt felhasználó
#2231
Ukrajnához képest nyugatra, az uniónak pedig a keleti szélén. Kulturális szempontból a  határmezsgyén, azon belül is most inkább kelet felé tartunk. Viszonyítás kérdése.
euler 2021. 07. 27. 10:11
Előzmény: #2228  Törölt felhasználó
#2230
Pontosan ez hangzik el:
" A Pegasus nevű izraeli kémszoftvert csak diktátorok, és egyedüliként az EU-ban Orbán vette meg AZÉRT, hogy bárkit megfigyelhessen." - a többi a te propagandavezérelt fantáziád terméke.
.
1 perc 19 másodpercet érdemes rááldozni még annak is aki úgy érzi minden részletét ismeri a botránynak.
Törölt felhasználó 2021. 07. 27. 10:04
Előzmény: #2225  Vidéki László
#2229
Úgy egyébként tudod,hogy mit jelent az a szó,hogy kelet,nyugat ,ha már használod őket.
Mert sem Magyarország sem Felcsút nem keleten van
Törölt felhasználó 2021. 07. 27. 09:59
Előzmény: #2227  Törölt felhasználó
#2228
Ebből a reklám propaganda anyagból megtudtuk,hogy Izrael kizárólag diktátoroknak ad el kémszoftvereket,úgy tűnik a videó összeállítója egy Izrael ellenes rasszista  :))))
Mindenesetre az jó dolog ha valaki a kis szobájában egy lekváros kenyér majszolgatása közben megfejti a nagy titkot,és kideríti, hogy Izrael kinek adott el a kémprogramból.Valóban komolyan lehet venni az ehhez hasonló DK-s szintű propaganda anyagokat :))
Törölt felhasználó 2021. 07. 27. 09:46
Előzmény: #2226  Törölt felhasználó
#2227
Törölt felhasználó 2021. 07. 27. 09:43
Előzmény: #2224  euler
#2226
Ha az ellenzéki összefogás nyerne és Karácsony lenne a miniszterelnök, akkor valóban nem kell tartanod attól,hogy egyedül fog irányitani, mert Gyurcsány lesz az irányitó Karácsony meg a kirakati bábú.Az egy érdekes megközelítés, hogy nem haveri,baráti,rokoni, alapon  kell pozícióba helyezni embereket hanem szakmai alapon,de lássuk be,az nem Orbánék találmánya,hogy haveri,baráti,rokoni alapon válogatnak pozícióba embereket,ezt csinálták Gyurcsányék is és mindenki előttük. Meg kell nézni az önkormányzati szinten,hogy az ellenzéki önkormányzatok,most is ,Orbánékat másolva haveri ,barári,rokoni ismeretség alapján raknak pozícióba embereket.
Vidéki László
Vidéki László 2021. 07. 27. 09:09
Előzmény: #2223  Törölt felhasználó
#2225
Felcsúton. Már hazajött az angol ösztöndíjról.
euler 2021. 07. 27. 09:08
Előzmény: #2213  SirDMR
#2224
Kedvelem Lengyel Lászlót, okos ember. Érdemes figyelni arra, amit mond, mert annak többnyire az ellenkezője szokott bekövetkezni. De nem egyszer, hanem eléggé következetesen ...
"Én nem vagyok sem közgazdász, sem politológus, így aztán beszélhetek nagyobb hülyeségeket is, civilnek szabad. A magam részéről arra fogok szavazni, akire kell ahhoz, hogy Orbán alól kidőljön a trón. Nem hiszem, hogy bármelyik ellenzéki jelölt – plusz Gyurcsány, nehogy elfeledjem – ilyen rohadék zsarnoki rendszert tudna kiépíteni, mint ami most van Egyrészt. 
Másrészt ugyanezen gondolatmeneten haladva nem pontosan értem, hogy miért is kellene berendezkedni arra, hogy majd a reménybeli új miniszterelnök is egyedül fogja kormányozni az országot? Normáliséknál az úgy van, hogy az ország vezetőjének azt kell jól tudnia, hogy kiket bízhat meg az egyes területek vezetésével, aztán ezek az emberek a maguk területére összeválogatják a legjobb szakembereket, és így tovább, a portással bezárólag. Pontosan ez a gond most (a korrupció és a kormányzati maffia mellett), hogy Orbán akar érteni mindenhez, de körülötte senki nem ért semmihez. Ezért van az, hogy propagandával próbálják helyettesíteni a szakmai munkát. Ha ugyanezt akarjuk felépíteni, csak más lesz a neve a vezérnek, akkor igazán felesleges kormányt váltani. Szerintem. Ha meg mást akarunk, valakiben csak meg kell bízni. Arra kell figyelni, hogy az első gyanús jelek után számonkérni, nem beletörődni, nem eltűrni. Nem olyan bonyolult ez."
Törölt felhasználó 2021. 07. 27. 08:09
Előzmény: #2222  Vidéki László
#2223
hol keleten ?
Vidéki László
Vidéki László 2021. 07. 26. 22:13
Előzmény: #2221  Karvalytokes
#2222
Vajon Szájer félt jobban nyugaton vagy Gáspár itt keleten?
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 07. 26. 21:42
Előzmény: #2212  Peterbond
#2221
Az illegális bevándorlás idején nagyon szerettetek a bibliával előhozakodni mondván hogy az Óbán álkeresztény .Nos nézzük az Ószövetség idevágó passzusát:„Férfiúval ne hálj úgy, a mint asszonnyal hálnak; utálatosság az.” (Mózes III. könyve 18:22).„És ha valaki férfival hál, úgy a mint asszonnyal hálnak: útálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak, vérök rajtok.” (Mózes III. könyve 20:13).4"
Én ugyan a magam módján vagyok vallásos nem követem szóról szóra a Bibliát.De Merkel védencei tartok tőle nem ilyen elnézőek hiszen az iszlám is az Ószövetségből gyökerezik.Szóval az LMBTQ tagoknak inkább nyugaton van félnivalójuk... 

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek