Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 15:35
Előzmény: #2014  Törölt felhasználó
#2020
mondjuk kicsit felületes voltam, nem néztem meg,hogy megvannak-e már a kérdések.Nem rosszak a kérdések,de sajnos most sem vitte túlzásba a Fidesz a színvonalat, sokkal erősebb kérdéseket kellett volna feltenni
Peterbond 2021. 07. 21. 15:31
Előzmény: #2017  badsector1
#2019
Miazhogy. Minden alkalommal amikor Száyer elment egy iskolaavatóra. Ja bocs a Fideszesek lehet nem erre gondoltak.
Peterbond 2021. 07. 21. 15:29
Előzmény: #2014  Törölt felhasználó
#2018
"Egy a lényeg,legyen népszavazás,remélem a kérdések is jók ,és egyértelműek lesznek,nem csak politikai indíttatású lesz közöttük."
.
hát a jelenlegivel PONT ez a baj.
badsector1
badsector1 2021. 07. 21. 15:29
Előzmény: #2011  Törölt felhasználó
#2017
Eddig reklámoztàk az iskolákban a homoszexuslítást? 
Peterbond 2021. 07. 21. 15:28
Előzmény: #2005  Törölt felhasználó
#2016
"Egyszerűen,úgy,hogy reklámozzák,azt valami jó dolognak minősítik ."
.
A Pepsit is orba szájba népszerűsítik oszt mégse veszem le a polcról. Hát akkor hogy kivel fekszek le biztos nem azon múlik. A rabszolgákat se nagyon tekintették embernek anno de azért jópárral csak összebújtak a fehér "tulajdonosaik" anno. Akkor ott se működött a "népszerűsítés" a másik irányba.
Peterbond 2021. 07. 21. 15:25
Előzmény: #2004  Törölt felhasználó
#2015
"Az embernek vannak veleszületett hajlamai és tanult szokásrendszerei ez utóbbiba simán mindent belelehet passzírozni .Egyébként érdekesség képpen a rendszerváltás elött 18 év alatti személlel való homoszexuális kapcsolat ,a 18 évet betöltött személy esetében, bűncselekménynek számított, rendszerváltás után lett a korhatár 14 évre módosítva,"hála a nyugati világ szabatosságának ""
.
Első ghülyeség. Ha neked tanítanák szerinted te a férfiakhoz vonzódnál? Még azt se tudják tanítással elérni hogy a fehér nők helyett a feketékhez vonzódj pl ha nem az a preferenciád. Pont ezért nem is nagyon sikerül a melegeket se "kinevelni" a melegségükből akármennyire is próbálkoztak erre tanítással sőt hormonkezeléssel a múlt század közepén is.
.
A 2.-ra meg azért ott a nem kicsit erős kitétel hogy:
"Kivéve, ha a 18 év feletti visszaél hatalmával vagy befolyásával. Így ugyanis már szexuális visszaélésnek számítana, amit 1-5 év szabadságvesztéssel fenyegetnek."
.
És ez a normál esetre lett kitalálva azaz ha 17 éves barátnőddel 18 évesen szexelsz BELEEGYEZÉSSEL akkor az ne legyen alapból büntethető ( különösen hogy 16 és 17 évesen is pl megtehettétek ).
.
Mellesleg ez 2013-tól! van így a büntetőkönyvben. Szóval Orbánéknak köszönd ha bajod van vele ne a nyugatnak. Bár hogy őszinte legyek pont kötve hiszem hogy a kádár korszakban nem feküdtek le egymással 18 év alattiak. Nagynéném se szülhetet volna akkor 18 évesen és még jó pár tiz-százezren akkoriban.
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 15:24
Előzmény: #2010  Peterbond
#2014
Egy a lényeg,legyen népszavazás,remélem a kérdések is jók ,és egyértelműek lesznek,nem csak politikai indíttatású lesz közöttük,én valóban jónak tartom ezt a kezdeményezést.Tudom,hogy az eddigi nemzeti konzultációk jelentős része nem ért semmit mivel eleve manipulatív volt már maga a kérdés is,de remélem,hogy ez most nem igy lesz.
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 15:19
#2013
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 15:19
Előzmény: #2009  Törölt felhasználó
#2012
és igaz, hogy mennyire egyszerű 5 pontba belesűríteni, még azt is kimazsolázva megtalálni az ezzel kapcsolatos közvélekedést, gyűlöletet úgy, hogy simán elmegy az átlagos fideszes szavazni és behúzza "az egyértelmű nemet". Van mihez gratulálni ismét, az ördög csak tanulhat a "mestertől".
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 15:16
Előzmény: #2005  Törölt felhasználó
#2011
Gondolom,nem kell ecsetelnem,hogy a különböző mocsok élelmiszerek reklámozása,milyen hatással van az emberek egészségére,képzeljük el ezt a reklámozást az óvodákban,iskolákban, a homoszexualitást reklámozzák  úgy mint az valami jó,örömteli dolog lenne,pont abban a korban amikor a legnyitottabb a gyerek az új dolgok befogadására.Vagyis szó szerint bele nevelik azt,hogy jó a homoszexualitás,ami pedig jó,azt ki kell próbálni,így működik a homoszexuális banda ,nem árt ha a szülök tisztában vannak ezzel,és nem engedik be a farkasokat a bárányok közé.
Peterbond 2021. 07. 21. 15:15
Előzmény: #2000  Törölt felhasználó
#2010
Már a kérdés maga is arra céloz hogy valakik ezeket akarják pedig nem. Ha arról lenne népszavazás hogy akarja-e ön hogy gyereke csakis a bibliából tanulhasson, óránként kötelező fél órás imádságon vegyen részt és élete végéig szerzetesnek apácának álljon te is azt mondanád hogy manipulatív gyűlöletkeltő a kezdeményezés.
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 15:12
Előzmény: #2004  Törölt felhasználó
#2009
Ne beszélj mellé ! Hogyan is akarná "tanítani a homoszexualitást" bárki is az iskolákban ? Hogy érted ezt ? Hogyan lehet megtanítani ? "Rávenni" - nem tanítani - maximum erőszakkal lehet, de annak meg is vannak a törvényi következményei.  A tanítás kissé mást jelent. A tanítás az én olvasatomban azt jelenti, hogy elmagyarázni van ilyen  - homoszexualitás - és azzal mit tud kezdeni egy az ellenkező neműhöz  és az a fiatal aki a saját neméhez vonzódik.  A megbélyegzést, a kirekesztést lehetne vele elkerülni és egy elfogadóbb társadalmat teremteni. Inkább a homoszexuális járjon szemlesütve úgy könnyebb a társadalomnak, igaz ?
Peterbond 2021. 07. 21. 15:11
Előzmény: #1995  Törölt felhasználó
#2008
Szerintem nem ment elég messzire a kormány. Szerintem arról is megkéne kérdezni az embereket hogy akarják e ha a gyereküket kínainak vagy afrikainak nevelnék át teljesen az akaratuk ellenére? Nem csak kulturálisan hanem bőrszín magasság minden. Kb ugyanez az agyrém hogy most a baloldal meleggé akarja átnevelni a gyerekeinket.
signal2
signal2 2021. 07. 21. 15:08
Előzmény: #2006  signal2
#2007
A lényeg viszont, hogy ilyen tevékenyég nem folyt eddig sem. Sem iskolában, sem óvodában. 
Ellenben a családon belüli erőszak gyakori.
Így a kormány megint olyannal foglalkozik,  ami nincs, ahelyett, hogy olyannak foglalkozna, ami valóban probléma. Nem értem, mit akarnak ezzel a propaganda kormányzással.
signal2
signal2 2021. 07. 21. 15:07
Előzmény: #2005  Törölt felhasználó
#2006
Én eddig csak olyan megjelenést láttam MÉDIÁBAN, ahol nem rossz, termékszetes dolgoknak ábrázolják (azaz ne szégyelld magad miatta), de olyat kifejezetten jó, még nem láttam. Iskolában pedig soha semmit nem láttam erről, pedig tudok olyanról az évfolyamban ,akinek igenscsak hasznos lett volna, ha tudatában van, hogy emiatt nem kell szégyenkeznie, vállalhatja nyugodtan.
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 15:01
Előzmény: #2003  Törölt felhasználó
#2005
Egyszerűen,úgy,hogy reklámozzák,azt valami jó dolognak minősítik .
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 14:58
Előzmény: #2001  Törölt felhasználó
#2004
Az embernek vannak veleszületett hajlamai és tanult szokásrendszerei ez utóbbiba simán mindent belelehet passzírozni .Egyébként érdekesség képpen a rendszerváltás elött 18 év alatti személlel való homoszexuális kapcsolat ,a 18 évet betöltött személy esetében, bűncselekménynek számított, rendszerváltás után lett a korhatár 14 évre módosítva,"hála a nyugati világ szabatosságának "
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 14:56
Előzmény: #1995  Törölt felhasználó
#2003
"homoszexualitást tanítanák az iskolákban és óvodákban"
Te pedig fejtsd ki szépen, hogy mit értesz ezen pontosan ! Nagyon várom, hogy megmagyarázd ezt hogyan is értetted ?
badsector1
badsector1 2021. 07. 21. 14:45
Előzmény: #2000  Törölt felhasználó
#2002
Megkérlek, hogy ne hazudj rólam, én nem minuszoltam semmit, akár bocsánatot is kérhetsz tőlem ha úgy gondolod hogy bizonníték nélkül vádaskodtál
A politikai pedofilokat meg nem kellene népszerűsítened, akik a gyerekeket használják fel a politika hatalmuk megőrzésére.
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 14:39
Előzmény: #1996  badsector1
#2001
"Tudod bizonyítani az állításod, hogy a balolddl homoszexuslitást tanítana az iskolákban?"
Gondold már át ezt a kérdést egyébként, "homoszexualitást tanítani" !
Magyarul rávenni valakit a 'természetes, vele született vonzódásától" ellentétes irányultságra. Ennek a hatására pedig Petikének nem Zsuzsika fog tetszeni az iskolában, hanem Palika, mert "megtanítják" rá.
Nem azért beszél valaki a nemi szerepekről és ezeken belül - pl. létezhez homoszexualitás és ahhoz egy többségi társadalomnak, hogyan kellene viszonyulni - hanem azért, hogy Petinek megváltoztassa a "nemi identitását". Valahol elég sötét 30-as évekbeli időket idéz a "feltételezés".

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek