Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 14:37
Előzmény: #1996  badsector1
#2000
Ti minuszoltátok  a gyermekvédelmis népszavazást,mégis mit lehet arra mondani ha valakinek nem tetszik az,hogy legyen gyermekvédelmis népszavazás.
badsector1
badsector1 2021. 07. 21. 14:35
Előzmény: #1997  kszsah1
#1999
Ezzel a hazugsággal riogatod a kevésbé tanult állampolgárokat. Nem szép dolog.
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 14:31
Előzmény: #1984  rockmaster
#1998
A sinopharmra 70-75 % os hatékonyságot mondtak a kinaiak,az,hogy a Pfizer vagy a Sinopharm a jobb,majd kiderül ha itt lesz az indiai mutáns,mindenesetre a Pfizerre 90 % feletti hatékonyságot mondtak,Izraelben pedig sorra betegszenek meg a pfizeresek,vagyis messze nem olyan jó mint a gyártó azt hirdette.Nem volt kötelező a védőoltás,lehetett választani,nálunk a kinait választották az ismerőseim egy része a másik meg a Pfizert.Nemzetbiztonsági és egészségügyi szempontból is zseniális húzás volt Orbánéktól,hogy nem csak egy típusú vakcinával oltották a lakosságot,így ha valamelyik oltóanyagot könnyebben kijátszik valamelyik mutáns covid virus akkor akik a másik oltóanyaggal lettek oltva azok védettebbek.
kszsah1 2021. 07. 21. 14:30
Előzmény: #1996  badsector1
#1997
nemcsak homoszexualitást hanem pedoféliát is bevinné az iskolákba.
badsector1
badsector1 2021. 07. 21. 14:28
Előzmény: #1995  Törölt felhasználó
#1996
Mi ez a gyűlölet kampány a baloldal ellen?
Tudod bizonyítani az állításod, hogy a balolddl homoszexuslitást tanítana az iskolákban?
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 14:19
Előzmény: #1982  SirDMR
#1995
Igy van,tőlem pluszt kaptál,de látom van eddig 8 ember akitől mínuszt, aki szeretné ha a homoszexualitást tanítanák az iskolákban és óvodákban, ez az a baloldal amelyik hatalomra akar kerülni.
rockmaster 2021. 07. 21. 14:18
Előzmény: #1992  rockmaster
#1994

Remélem a Yacht párt is kiáll életében először a magyar érdekek mellett, a magyar Diákvárosért!
Mivel 2010 előtt kígyót-békát kiabáltak a koncessziós autópályákra, így gondolom kiáll az autópályák eladása ellen is! Ocsmány V.-ék soha se mondanak maguknak ellent, ugye?
A 60 év felettiek többszörösen ki vannak téve a Covid káros hatásainak. Remélem beismerik a hibájukat és ingyenes antitest szűrés is lesz.
Ezekben a kérdésekben minden magyar egyetért párt hova tartozástól függetlenül!
Peterbond 2021. 07. 21. 14:16
Előzmény: #1991  Törölt felhasználó
#1993
Amennyire nem erdekel topikot nyitottal ra. A honlapokat nem kell vegigolvasnod. Honlap neve gyurcsany 2008 es mehet a GOOGLE kereso. De persze elore berogzult hiedelemnel nehez versenyezni. Ha mar eldontotted hogy minden madar fekete a sarga rigot is annak fogod latni mert hat a szarnya fekete.
rockmaster 2021. 07. 21. 14:13
#1992

"Karácsony Gergely főpolgármester is népszavazási témákkal állt elő szintén a Facebookon. Úgy fogalmazott: „országos népszavazást kezdeményezek arról, hogy a kínai egyetem helyett a Diákváros épüljön meg Budapesten, hogy a kormány ne adhassa el az autópályákat és hogy legyen általános, ingyenes antitest-szűrés minden 60 év feletti honfitársunknak.”
Hajrá Geri!
Mindent bele!
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 14:11
Előzmény: #1981  Peterbond
#1991
Bevallom töredelmesen nem szoktam semmilyen politikai jellegű oldalt nézegetni rendszeresen,ha valaki fel tesz egy cikket valamelyikből akkor ránézek,ennyi ismeretem van róluk,de valahogy ahányszor ránéztem,mindig Gyurcsány vagy Gyurcsányné véleménye jött elő ami a jelenlegi kormányt szidja,és nem láttam az ellenzék oldal bírálatát egyszer sem.Igaz,mivel nem vagyok egyik oldalnak sem a rendszeres olvasója,így nem ismerhetem részleteiben,évekre visszamenőleg,de amit tapasztaltam az alapján a függetlennek mondott média,szerintem simán DK-s média is,legalábbis azok az oldalak amikre itt hivatkoznak az ellenzékiek,és amiket láttam.De persze ettől még tévedhetek,mivel mint az elején is írtam,nem érdekelnek a politikai oldalak,sőt amúgy a politikai sem,mindig is mocskos dolognak tartottam .
badsector1
badsector1 2021. 07. 21. 14:11
Előzmény: #1985  SirDMR
#1990
Mert az a törvény a melegek ellen szól, a gyerekek védelme csak ürügy, ha eddig ezt nem értetted volna.
Törölt felhasználó 2021. 07. 21. 14:10
Előzmény: #1985  SirDMR
#1989
mert az Orbán által feltett 5 kérdésnek semmi köze ahhoz a törvényhez amelyet barátaid elfogadtak a parlamentben.
rockmaster 2021. 07. 21. 14:05
Előzmény: #1986  kszsah1
#1988

A valóság a Világrekord COVID halálozás, amit tetéz a Yacht párt tagadása, terelése, hozzá nem értése!
Ismét bebizonyosodott hogy Ocsmány V.-nek semmi se drága és semmi se szent!
Peterbond 2021. 07. 21. 14:04
Előzmény: #1982  SirDMR
#1987
Ok csak eppen az utolso 4 et senki sem akarja. Miert nincs nepszavazas arrol hogy az iskolakba ne legyen kotelezo a katolikus vallas es a gyerekeinket ne neveljek kotelezoen vallasi fanatikusoknak akiknek tagadnia kell az evoluciot es hogy a nap kering a fold korul? Ezt se akarja senki de errol is szavazhatnank ez is egyertelmu NEM lehetne.
kszsah1 2021. 07. 21. 14:00
Előzmény: #1984  rockmaster
#1986
fack news , megint az álbaloldal próbál kampányolni a magyar kormány egészségügyi politikája ellen .
SirDMR
SirDMR 2021. 07. 21. 13:58
Előzmény: #1983  badsector1
#1985
Ha ennyire evidens, akkor miért tüncikéznek a törvény ellen? :)
rockmaster 2021. 07. 21. 13:54
Előzmény: #1982  SirDMR
#1984
"Megérkeztek a budapesti antitest-vizsgálat összesített adatai, kerületi eredményekkel együtt"
"A szűrés során azt vizsgálták, hogy az oltott 60 év feletti lakosoknak van-e koronavírus ellenanyag a szervezetükben. A főpolgármester szerint az eredmények aggodalomra adnak okot. A friss adatok alapján a több esetben bebizonyosodott, hogy aki megkapta a kínai vakcina mindkét adagját, nem rendelkezik semmilyen védettséggel. Minden negyedik kínai vakcinával oltott személy védtelen a vírussal szemben"
Ezért Világrekord a magyar halálozás!!!
Mikor kér bocsánatot Ocsmány V. az Ellenzéktől a hazudozásaiért???
badsector1
badsector1 2021. 07. 21. 13:47
Előzmény: #1982  SirDMR
#1983
Támogaja-e az ingyen sört?
SirDMR
SirDMR 2021. 07. 21. 13:34
#1982
Remélem legalább most képes a baloldal kiállni a normalistás mellett. 5x nem! Egyértelműen meg kell húzni a határt.
https://www.google.com/amp/s/index.hu/belfold/2021/07/21/orban-viktor-bejelentes-miniszterelnok-gyermekvedelmi-nepszavazas/amp
Peterbond 2021. 07. 21. 12:42
Előzmény: #1972  Törölt felhasználó
#1981
"A nyugati fény mellé még tegyed oda azokat akik rendre közreadják azt amit Gyurcsány mond,és még egyszer sem bírálták."
.
Felutheted az osszes honlapor t 2008 bol. Index, az akkori origo, 24.hu, kozmedia amit akarsz. Mind tele lesz Gyurcsany biralattal, vagy korrupcios ugyekkel. Ellenben a mostani 2014 utani origoval vagy a 2010 utani kozmediaval.
.
Felutheted a 2018 es 2020 kozotti indexet is. Abba is lesz boven ellenzeki kritika es benne Gyurvsany is. De a 2020 ban letrejott Telexben is.
.
Az hogy nincs benbe Jesma szintu karaktergyilkolas az nem jelenti hogy egy egy oldal maris DK ujsag lenne.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek