Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 07. 20. 12:52
Előzmény: #1878  gazmber
#1880
Nekem semmi gondom a 444-ciikkével,nem szoktam politikai propagandát olvasni aki szereti az olvassa őket :)))
kszsah1 2021. 07. 20. 12:47
#1879
ideje lenne az évszázados kémügyre nyilvánosságra hozni a bizonyitékokat , mert ez csak vagdalkozás a semmibe.
gazmber 2021. 07. 20. 12:44
Előzmény: #1873  Peterbond
#1877

már jó ideje nyomozgatnak, az-az 50e-es lista mára bizonyára sokat bővült...
nyugodt(?) lehetsz megvan már o1g 5e-s listája is(?)... ami idegesítheti most őket, hogy -remélhetően- sokkal óvatosabbak lesznek a célszemélyek ezt követően (?) szvsz
Törölt felhasználó 2021. 07. 20. 12:40
Előzmény: #1874  Peterbond
#1876
Értem,szóval szerinted ha egy vadidegen ember azt állítja rólad az interneten,hogy Te pedofil vagy az pont annyira hiteles,mint ha lefoglalja a rendőrség az adattároló eszközeidet és azon pedofil tartalmú képeket talál,vagyis vannak tárgyi bizonyítékok a bűncselekmény elkövetésére.
gazmber 2021. 07. 20. 12:40
Törölt hozzászólás
#1875
Peterbond 2021. 07. 20. 12:34
Előzmény: #1872  Törölt felhasználó
#1874
Igen pont ugy kacsa mint Szayer bulizasa, vagy a kulugyminiszter Yahtozasa, vagy a horvat buli a Gyori polgarmesterrel.
Peterbond 2021. 07. 20. 12:32
Előzmény: #1868  Törölt felhasználó
#1873
1. Varga Zoltan a lassan egyetlen nagyobb nem kormanyzati kezben levo mediacsoport vezetoje. Valamint tobb masik uzletember akikkel egy kozos vacsorat tartottak 2018 ban.
.
2. Simicska Lajos fia ( maga Simicska nem hasznal okostelefont ezert a fia )
.
3. 4 magyar ujsagiro akikbol 3at tudunk nevrol.
.
4. Gemesi Gyorgy Godolloi polgarmester
.
5. Chikan Attila
.
6. Banati Janos az ugyvedi kamara Elnoke
.
Ez azert nem 4 jelentektelen nev mar bocs. Es meg jo hogy nem ott tartunk hogy 5000 embert figyeltek meg. Amugy nem a magyar resze miatt akkora botrany de nekunk a magyar resze ami fontos. De gobdold csak hogy kitalacio az egesz. Jelzem Varga Judit mar ugy fogalmaz kellenek az ilyen eszkozok. Mar nem hatarozottan cafolja hogy hasznaltuk volna.
Törölt felhasználó 2021. 07. 20. 12:11
Előzmény: #1871  Törölt felhasználó
#1872
Egyébként valóban túl lett tolva részemről ez az"évszázad kémbotránya" kacsa hír,egy sorban elkellett volna intéznem,de annyi baromságot írtak be a nagy tudású DK-s propagandisták,hogy kénytelen voltam egy kicsit helyre rakni a dolgokat,persze nincs afelől kétségem,hogy egy lyukas vödörbe vizet merni teljesen felesleges,nem is értem,hogy miért próbáltam ki :)))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2021. 07. 20. 12:07
Előzmény: #1870  euler
#1871
Ne zavarjon,hogy a tőzsdei beírásaimban is szokásom használni hangulat jeleket,ha neked nincs hangulatod vagy nem ismered a hangulat jelek használatát,semmi gond,akkor ne használd öket :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
euler 2021. 07. 20. 11:06
Előzmény: #1867  RangerHU
#1870
Ebben a topikban nem szabad felvenni a fonalat!
Egy beírás, amire elkezdenek hőbörögni (lásd a sok hangulatjelet amivel rám reagált :), aztán hagyni őket magukban fődögélni.
Törölt felhasználó 2021. 07. 20. 11:02
Előzmény: #1867  RangerHU
#1869
Ha,Te mondod,biztos úgy van :))
Törölt felhasználó 2021. 07. 20. 11:02
Előzmény: #1865  euler
#1868
50 000 es névsorból volt kb 4 jelentéktelen magyar név,valóban ez az évszázad botránya:)))Ritka nagy xarban van az ellenzék,igy már értem,hogy az előző héten,miért írtak többen is,hogy hiánycikk a WC pappir :))))))))))))))))))))
RangerHU 2021. 07. 20. 11:01
Előzmény: #1866  Törölt felhasználó
#1867
Nagyon kis gyerek vagy Te….
Törölt felhasználó 2021. 07. 20. 10:55
Előzmény: #1862  RangerHU
#1866
Persze van formális kapcsolat tartás,a Nato tagországok között,megadják a jó éttermek címeit egymásnak :))Ne röhögtess,az amerikai titkosszolgálat ügyeit sokszor még a saját elnökük is csak utólag tudja meg .
euler 2021. 07. 20. 10:55
Előzmény: #1863  rockmaster
#1865
Már megint minket támad a világ és Soros. :)
Pedig ez kőkemény nemzetközi botrány, mégpedig azért mert van 11 ország (diktatúra, féldiktatúra), ahol nem a terroristák és szervezett bűnözők megfigyelésére használták, hanem a rendszer vélt vagy valós ellenfeleikére is (újságírók, civil aktivisták, ügyvédek, üzletemberek). Magyarország pedig egyetlen európai országként, még ha a legkisebb potenciális megfigyelési lehetőséggel is, de ott díszeleg ezen a listán. A többi hablaty.
.
Nyilván nem miattunk inaktiválta az Amazon a felhőszolgáltatását az NSO felé, plusz egy adalék: Edward Snowden: A világnak minden eddiginél több oka van, hogy féljen A 8 évvel ezelőtti kémbotrány főszereplője azt mondja, a Pegazus-ügyhöz képest piti dolog az, amit ő annak idején nyilvánosságra hozott az amerikai titkosszolgálatok által végzett világméretű lehallgatásokról.
RangerHU 2021. 07. 20. 10:40
Előzmény: #1862  RangerHU
#1864
Értem én, h nehéz felfogni, de akció-reakció. Ez így működik. 
Szóval lehet a kiszöld embereket is okolni+támadják Magyarországot, de arról van inkább szó, pártunk es kormányunk szereptévesztésben van. Azt hiszi játszhatja a nagyok játékát következmények nélkül. Játszhatja mikor hagyjak…. 
RangerHU 2021. 07. 20. 10:34
Előzmény: #1861  Törölt felhasználó
#1862
Csak s laikus annak kedvéért.
A hazai és nyugati(jellemzően NATO tag) szolgálatok között van/volt formális együttműködés(adatok átadása stb). A dolog akkor kapott gellert mikor a Kormány befogadta a ruszki bankot ami alig titkoltan orosz rezidentura az EUban.
Ettől fogva kérdésesé vált, h amit átadnak a magyar szolgálatoknak a ruszkik automatikusan látják e ….
Törölt felhasználó 2021. 07. 20. 10:04
Előzmény: #1850  Törölt felhasználó
#1861
Úgy tűnik az EU-n belül vannak olyanok akik szeretnének a magyar titkosszolgálat ügyeibe belenézni,mi is belenézhetnénk a farncia,német,holland,dán stb titkosszolgálat aktáiba ha kérhetném ,pusztán kölcsönöségi alapon.Én pld.kiváncsi lennék,hogy az EU-n belüli titkosszolgálatok ügynökei dolgoznak -e Magyarországon,mi a nevük,mi a feladatuk és kiket szerveztek be Magyarországon.Bizom benne,hogy ezeket az adatokat az EU-s országok titkosszolgálatai nagy örömmel kifogják adni :)))))

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek