Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 07. 20. 01:24
Előzmény: #1832  Escorbia
#1840
Ja, lásd a Soros plakátokat az utcákon és az "ellenzéki bohóc polgármesterjelölteket" Budapesten, tényleg.
Brüsszeles EU-s emojik köszöntenek, ha kilépek az ajtón. Viccelsz ?
Törölt felhasználó 2021. 07. 19. 21:09
#1839
amint olvasom odaát megint magasra tették a lécet :))))
Szerintük ami legális az nem lehet titkos :))))
Ezek után csodálkoznak a magyarok,hogy nem értik meg egymást,hiszen még a szavak jelentését sem ismerik,ez szörnyű ....
Peterbond 2021. 07. 19. 19:56
Előzmény: #1835  gépnarancs
#1838
Az en nemetem eleg sokat kopott de a cikkben egybol kiszurtam a soros es a migation es a homosexualis szavakat. Csak ertenem hogy jonnek ezek a Pegazus ugyhoz.
Peterbond 2021. 07. 19. 19:54
Előzmény: #1834  Karvalytokes
#1837
Amikor a nemzeti konzultacio az erv mar abba is hagytam az olvasast. Ja csak az a becsuletes ujsagiro aki Orbant vedi. Kadarnak is voltak ilyenjei. Tenyleg Bayer megszolalt mar az ugyben? Ha mar becsuletes es objektiv ujsagirokrol beszelunk.
signal2
signal2 2021. 07. 19. 19:27
Előzmény: #1834  Karvalytokes
#1836
Első bekezdés után hangosan felnevettem. Ja, a nemzeti "konzultació" a példa arra, hogy itt micsoda demokrácia van. Talán a mostanit megelőzőben voltak értelmezhető kérdések, az összes többi tankönyvi demagógia, az agymosó propaganda szerves része, + a posta burkolt állami támogatása.
gépnarancs
gépnarancs 2021. 07. 19. 18:53
Előzmény: #1834  Karvalytokes
#1835
Vannak bizony, még az is lehet, hogy ez az osztrák zsurnaliszta  is ismert olyanokat. Mellesleg az a blogoldal amin összehordta a hülyeségeit amit az állami hírek lelkesen átvett úgy néz ki, mint amit még betárcsázós interneten szerkesztettek utoljára. Ha egy webshop így néz ki, akkor onnan én nem rendelek.  https://www.andreas-unterberger.at/2021/07/die-verteufelung-ungarns-und-die-fakten/#comments ; A kommentekben pedig olyanok olvashatóak mint "Ich befürchte, dass Herr Unterberger nicht ganz kapiert was in Ungarn in den letzten 11 Jahren wiklich abgelaufen ist. Er versteht die Rekordhöhe Korruption auch nicht ganz, die immer wieder durch EU-Behörden gemeldet werden, da die Orbán-nahe Oligarchie-Kette überteuerte Projekte macht. Hinter Presserfreiheit in Ungarn muss man eine lange Geschichte verstehen, wie z.B. "Népszabadság" mit der Hilfe von Hr. Peczina gekauft, später weitergegeben und zum Schluss gesperrt wurde. Es keine dutzende freie Zeichnungen in Ungarn nur einigen, kann man sie leicht zusammen zählen. Vor 2010 vor der Orbán-Regierung war das ganz anders. Herr Unterberger sollte paar Monaten in Ungarn leben..."
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 07. 19. 18:28
Előzmény: #1833  Karvalytokes
#1834
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 07. 19. 18:28
Előzmény: #1831  Shabani
#1833
Nem tisztem védeni őket de ezzel semmit nem lehet kezdeni.:DD
Ez egy óriási blama a ballib sajtónak akik megint beszoptak egy konteot vagy legalábbis egy fakenews-t.
Escorbia 2021. 07. 19. 18:26
Előzmény: #1830  Törölt felhasználó
#1832
Feltűnt, hogy mindig a baloldal csinál gyűlöletkampányt?
Shabani
Shabani 2021. 07. 19. 17:59
Előzmény: #1830  Törölt felhasználó
#1831
Hat ha az ellenzek ezzel se tud mit kezdeni, tényleg elmehetnek a pics@aba.
Törölt felhasználó 2021. 07. 19. 17:33
Előzmény: #1828  Törölt felhasználó
#1830

Amikor határozottan cáfoltak:
Helikopter Tóni határozottan cáfolta, hogy még csak közelében sem volt a helikopternek.. később lement kiflibe és elismerte, hogy ő volt a helikopter Tóni.
Szíjártó Péterünk határozottan cáfolta, hogy nem jachtozott/urizált  ő dolgozott az irodában... később szintén lement kiflibe és elismerte, hogy ő volt a jachtos Peti.
Őfelsége 2010-előtt rengeteg mindent cáfolt határozottan, erről videó rengetegek vannak, majd 2010-után lement kiflibe és folyamatosan ellent mondott/határozottan cáfolta 2010 előtti állításait.
Ebben a kémbotrány ügyben is vastagon benne vannak, még akkor is, ha próbálják lemosni magukról a szennyet.
Az meg, hogy ehhez a mosakodáshoz a magyar "független" médiát is felhasználják, azt én már teljesen természetesnek tartom.
gépnarancs
gépnarancs 2021. 07. 19. 17:22
Előzmény: #1827  Törölt felhasználó
#1829
🤣
Törölt felhasználó 2021. 07. 19. 17:10
#1828
Törölt felhasználó 2021. 07. 19. 16:52
Előzmény: #1824  Peterbond
#1827
Emlékeim szerint az USA-ban vezér csere történt nem is olyan régen :)Biden pedig,úgy tűnik eléggé szereti a xart keverni,jobban mint az elődje,ha így folytatja,még összehozza a harmadik világháborút.
Peterbond 2021. 07. 19. 16:46
Előzmény: #1825  Törölt felhasználó
#1826
Csak az osztrákkot senki se játszotta. Szóval én példám valós tiéd meg fiktív :). Majd szólj ha valaki eljátszotta csak Orbánt én meg elhittem.
Törölt felhasználó 2021. 07. 19. 16:44
Előzmény: #1821  Peterbond
#1825
Amennyiben a videón ALPacinó játszaná ,Orbánt akkor élnék a gyanúval,hogy kamu videó,de tudom,Te akkor is elhinnéd,hogy az Orbán,csak Al Pacinónak álcázza magát :)))
Peterbond 2021. 07. 19. 16:41
Előzmény: #1822  Törölt felhasználó
#1824
"álam még mindig az amerikaiak vannak képben,hogy,ők állnak az egész ügy mögött,megpróbálják a választások elött lejáratni Orbánékat."
.
1. több mint 3 éves projekt volt. Miért nem 2018-ban nyomták akkor be az amcsik?
.
2. Miért vontak bele 17 másik országot ha ez volt a cél? Mert szerepel benne Szaud arábia, Katar, India, Mexikó stb... És bár nekünk a magyar szál a legfontosabb valójában mi elég kis tétel vagyunk benne.
.
3. Az amcsik számára valószinűleg legalább olyan kellemetlen lesz hogy megint magyarázkodhatnak a Szaudi meg izraeli szövetségeseik miatt miközben nekkik is felhántorgatják hiogy ők is mennyire korlátlanul lehalgatnak embereket.
RangerHU 2021. 07. 19. 16:40
Előzmény: #1822  Törölt felhasználó
#1823
Itt valami tévedés van...nem kell Orbánt lejaratni...már régen lejáratta magát...
Törölt felhasználó 2021. 07. 19. 16:38
Előzmény: #1815  Törölt felhasználó
#1822
Nem egy labdát dobtak fel ,hanem egy kavicsot dobtak a vízbe,hogy az zavaros legyen,amiben halászhatnak,ez tipikus titkosszolgálati módszer amikor külföldön próbálnak zavart kelteni,nálam még mindig az amerikaiak vannak képben,hogy,ők állnak az egész ügy mögött,megpróbálják a választások elött lejáratni Orbánékat.
Peterbond 2021. 07. 19. 16:33
Előzmény: #1819  Törölt felhasználó
#1821
Minek? Te megnézhetted ahogy az osztrák manus lényegében árulta az oroszoknak a kormányzati befolyását órákon keresztül. Aztán az egészből azt szűrted le hogy a német titkosszolgálatok miatt volt.
.
Ha Orbán egy videón a kamerába mondaná hogy akkor a Simicska fiának a telefonját halgassátok le akkor is annyi lenne a válasz hogy Meghackelt kamuvideó és amúgy is a CIA van mögötte.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek