Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 05. 31. 14:26
Előzmény: #1158  signal2
#1160
Szeretem a kiegyensúlyozott tájékoztatást,amikor egy fórumon arányaiban nézve jóval többen köpködnek Orbánra,még akkor is ha sok mindenben igazat adok nekik,nem hozok létre még egy Fideszt bíráló topikot ,ezért jött létre ez a topik is,hogy lehessen az ellenzéki hazugságokat is valahol kiteregetni és ne csak a  fideszest.
Én nem vagyok sem Fidesz sem ellenzéki párti,ha rajtam múlna egyik sem vezethetné ezt az országot,de elfogadom,hogy vannak akik a Fideszt és vannak akik valamelyik ellenzéki pártot szeretik,semmi gondom velük amíg tudnak egymással kulturáltan diskurálni.
Aki semmi kivetni valót nem talál az ellenzéki pártokban az ne ide írogasson,mert nem az a topik témája.
signal2
signal2 2021. 05. 31. 14:13
Előzmény: #1154  Ádám09
#1159
Na nee. Amikor az első 30 másodperc szövegéből, képi világából és hangaláfestéséből egyértelműen kiderül, hogy valaki elleni gyűlöletkeltés a célja? Sajnálom azt, akinek ez az emészthető...
signal2
signal2 2021. 05. 31. 14:11
Előzmény: #1157  Törölt felhasználó
#1158
Na jó, de akkor alig fog itt bejegyzés születni. Ezt akarod?
Törölt felhasználó 2021. 05. 31. 14:09
#1157
Megkérném a fórum trollokat,hogy máshol éljék ki ez irányú vágyaikat,A Topik címe :Az Ellenzéki összefogás hazugságai,aki nem tud a témához érdemben hozzá szólni az keressen másik topikot.Aki az ellenzéket akarja dicsérni az abba a topikba írjon ahol ez a téma aki meg Orbánt akarja szidni az oda írjon,van pár száz ilyen topik,boldogítsátok ott egymást....
exley 2021. 05. 31. 13:44
Törölt hozzászólás
#1156
rockmaster 2021. 05. 31. 13:36
Törölt hozzászólás
#1155
Ádám09 2021. 05. 31. 12:45
Előzmény: #1142  peter_s
#1154
A Rákay Philip videói még mindig jobban fogyaszthatók, mint a sok hazug libsi propaganda.
SirDMR
SirDMR 2021. 05. 31. 00:05
#1153
Amúgy valaki tudja, hogy az Öt legutóbbi adásából miért hiányzott a Puzsér?
SirDMR
SirDMR 2021. 05. 31. 00:03
Előzmény: #1149  euler
#1152
Szerintem tartsuk fent a topik színvonalát, és ÉRDEMBEN szóljunk hozzá a TARTALOMhoz. Ha ez nem megy, csak a fröcsögés és a zsigeri Orbánfóbia, akkor ott az Orbán takarodj topik. :) Ha netán a videó tartalmáról szeretnél értelmes véleményt/álláspontot kialakítani, akkor kérlek azt kultúráltan tedd. Köszönöm.
euler 2021. 05. 29. 20:29
Előzmény: #1150  Törölt felhasználó
#1151
"Fel sem merült bennünk, hogy hamvasan fiatal ladyboyok pucér hasáról fogyasztott kokaint hamvazószerdán."
https://www.facebook.com/dmagyarmuzsa/posts/1133334453831942
Törölt felhasználó 2021. 05. 29. 20:14
Előzmény: #1148  Törölt felhasználó
#1150

"Ungár Klára 2015-ben egy Facebook-posztban pedig arról írt, hogy Kocsis Máté és Szájer József rejtőzködő melegek. Kocsis beperelte Ungárt rágalmazásért"
Tehát Jóskáról már kiderült, hogy igaza volt Ungár Klárának.
Ennek a Kocsis gyereknek meg az ábrázata árulkodó, igaz rejtegeti, de itt sem tévedhetett Ungar Klára.
Lassan ott tartunk, hogy a fideszben nincs egyetlen egészséges ember sem.
Az egyik Grazba jár mert dilinyós (beteg)a többi meg finoman MÁS (ezek is betegek)
Egész szép színes társaság jött össze a fideszben.
euler 2021. 05. 29. 20:13
Előzmény: #1141  SirDMR
#1149
"A műsor eredeti címe "Kurtizán" lett volna, de aztán rájöttek, hogy fideszesként tilos igazat mondani..."
https://www.facebook.com/dmagyarmuzsa/posts/1133602750471779
Törölt felhasználó 2021. 05. 29. 20:03
#1148

Még egy buzi a fideszben!
"Tisztségéhez méltatlan viselkedés– a hvg.hu információi szerint ezzel indokolta a Külügyminisztérium Bus Szilveszter idő előtti és azonnali visszarendelését Bangkokból, nagyköveti posztjáról.
Az ügyről elsőként a 168.hu-nak beszélő informátorok még azt pedzegették: megismétlődik a Kaleta-ügy.
Annyiban kétségtelen a hasonlóság, hogy miként Kaleta Gábort Peruból, úgy Bust is látszólag minden előzetes figyelmeztetés vagy hivatalos indoklás nélkül rántották haza, eltüntetve azonnal ottlétének nyomait.
Utóbb azonban diplomáciai források és külügyi dolgozók pontosították a helyzetet: míg Kaleta esetében konkrét pedofil vádak fogalmazódtak meg – és bizonyosodtak be –, addig Bus Szilveszter esetében nem volt szó törvényszegésről.
„Vállalhatatlan életet élt kint" – mondta lapunknak egy diplomatatárs.
"Persze, mindenki tisztában volt a szexuális orientációjával, de hát kit érdekel ez. Azt viszont már nem lehetett tolerálni, hogy folyamatosan bulikba, orgiákra jár.
Ő ott kint Magyarországot képviselte.
Több forrás egybehangzóan megerősítette: a helyi hatóságok jelzésére léptek a magyarok. Végül a nagykövetség hírszerző tisztjének jelentése alapján rendelték vissza Bust az állomáshelyéről.
Arról egyetlen forrásunk sem számolt be, hogy Bussal szemben felmerült volna a törvénysértés gyanúja – ezért reménykedhetett abban a külügy, hogy visszhang nélkül, a nyilvánosság kizárásával rendezhetik a botrányos életű nagykövet kipenderítését.
Az ügy tehát inkább Szájer József ereszcsatornás mutatványára hajaz, semmint a Kaleta-ügyre."
Törölt felhasználó 2021. 05. 29. 17:47
Előzmény: #1146  bigyula
#1147

De régebben ezek a nyilatkozatok inkább csak az ellenzékre irányultak, ma már mindkét oldalra megy a kiábrándulás.
Egyébként hasonlóan gondolom én is, egyik oldallal sem tudok azonosulni. Orbánnak bukni kell ez az egy biztos és minél előbb annál kevesebb áldozattal fog ez járni.
Az meg szerintem sem biztos, hogy egy kormányváltás jót tenne a következő időszak kemény lesz mindenkinek a népnek és a kormánynak is.
bigyula 2021. 05. 29. 17:27
Előzmény: #1145  Törölt felhasználó
#1146
Többször elolvastam, de semmilyen "fidesz gyűlöletet" nem látok benne. Általában a politikáról/politikusokról csalódottságot igen, de ez oldaltól független.
Törölt felhasználó 2021. 05. 29. 16:28
Előzmény: #1143  peter_s
#1145

Nagyon beléd rúgott a fidesz ha ennyire árad a gyűlölet belőled Orbánék irányába. Emlékszem régen csak az ellenzéket ekézted, igaz ez alaposan beléd is rögzült azóta is, de ez a gyűlölet mellett néhány hónapja megjelent a fidesz iránti gyűlöleted is, valami nagyot kaphattál a fidesztől, ami miatt tőlük is elpártoltál.
euler 2021. 05. 29. 16:02
Előzmény: #1143  peter_s
#1144
Jó az irány, de ebben a topikban ne az ellenzék szapulására koncentrálj! :))
(És egy kicsit durvább jelzőkkel, ahogy szoktad, ha kérhetem.)
peter_s 2021. 05. 29. 15:33
Előzmény: #1140  zhagar
#1143
Hazudott Dobrev, aztakurva. Melyik politikus nem hazudik b@zdmeg? Gyurcsány, Orbán, Dobrev, Karácsony, Kocsis Máté, Kásler, Jakabpeti, Vadai, Kunhalmi és naphosszat lehetne sorolni a neveket, mind abból élnek, hogy összevissza hazudoznak. Onnan lehet tudni, hogy egy politikus hazudik, hogy mozog a szája. Csak ti szemellenzős pártszimpatizánsok hiszitek azt, hogy vannak tisztességes politikusok mert ha nem így lenne, akkor nem nyalnátok be egyes politikusoknak meg pártoknak. Nektek ugyanúgy hazudnak a gazdáitok, akik a lelketeket birtokolják csak a szemellenző miatt nem látjátok a nyilvánvalót.
peter_s 2021. 05. 29. 15:25
Előzmény: #1141  SirDMR
#1142
Ez ugyanolyan hazug, mocskos politikai bullshit szar propagandacsatorna, mint az összes többi. A Philip gyerek egy politikuscsicska, aki a gazdái hátsójából osztja az észt jó pénzért. Én azt nem értem, hogy egy ilyen erkölcsi hulladék hogyan tud éjjel aludni vagy tükörbe nézni. Aki ezt a fost nézi, annak is jól ki lehet mosva az agya.
SirDMR
SirDMR 2021. 05. 29. 13:46
#1141
Elindult a Patrióta youtube csatornája. Szokásos magas színvonalú tartalom Philiptől:
https://www.youtube.com/watch?v=Ns5UM3jOmzI

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek