Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 03. 20. 19:32
Előzmény: #137  PusztaPutyin
#140
"És mit tud a kereskedelmi kapcsolat ezért a 32 USD felárért?"
Az elég sokat "tudhat".
Törölt felhasználó 2021. 03. 20. 19:30
Előzmény: #137  PusztaPutyin
#139
Főként úgy, hogy az egyik illető aznap vásárolta be magát 10 százalékkal a cégbe amikor megköttetett ez a hihetetlen üzlet. Egyébként itt van, hogy kik is állnak a cég mögött és milyen kapcsolataik vannak.
https://telex.hu/gazdasag/2021/03/12/orosz-kinai-vakcinak-beszerzesenek-szerzodesei
signal2
signal2 2021. 03. 20. 18:55
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#138
Kicsit másképp fogalmazva pedig egészen másképp fest a dolog: még az emberek életét is saját gazdagodáukra használják. Ugye, mennyire nem mindegy, hogy ugyanazt miképpen fogalmazzuk meg?
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 03. 20. 18:54
Előzmény: #134  MetalHeart
#137
Én se értem, megmagyarázhatnád. Vakcina 30 USD, vakcina + kereskedelmi kapcsolat 62 USD? És mit tud a kereskedelmi kapcsolat ezért a 32 USD felárért?
Szalaj
Szalaj 2021. 03. 20. 17:53
Előzmény: #134  MetalHeart
#136
Erről nem olvastam. Linkelnél valamit? Nekem inkább úgy tűnik, hogy azt a pénzt a szokásos módon ellopták. Egy haver kezében lévő magyar közvetítőcég szépen túlszámláz az államnak, az a pénz nem a kínaiakhoz jut a további exportlehetőségekért. Miért nem vették közvetlenül a kínaiaktól a vakcinákat, ahogy az oroszoktól ezt meg tudták tenni? 
Törölt felhasználó 2021. 03. 20. 17:38
Előzmény: #132  Szalaj
#135
Az,hogy miért iktattak be közvetítő céget ezt én sem értem.Hogy ezért lett-e drágább mint esetleg máshol,azt nem tudom.DE,mint már írtam,mivel emberéletről van szó,így nem gondolom,hogy hetekig,hónapokig kellett volna alkudozni egy jobb árért,mivel a gyorsaság nagyon is fontos.Az EU-s vakcinákkal meg ugye gondok voltak,lassan jöttek,a szerződésüket titkosították,és nem utolsósorban a gyártók is jelezték többször,hogy nem tudják teljesíteni azt a mennyiséget amiről eredetileg szó volt, határidőre,ment is a nagy adok kapok az EU és a vakcina gyártók között ha emlékszel rá.
MetalHeart
MetalHeart 2021. 03. 20. 17:38
Előzmény: #132  Szalaj
#134
Kicsim, mi nem pusztán vakcinát vettünk, hanem kereskedelmi kapcsolatokat is, export-import lehetőségeket, olvass utána... olyan aranyos, hogy sokan nem értik ezt a "túlárazást"...
:D
Törölt felhasználó 2021. 03. 20. 17:32
#133
Igen ,én is úgy gondolom,hogy az emberek könyelmüsége vezetett ehhez a belobbanáshoz,persze a kormány is léphetett volna 2 héttel előbb mint megtette.Somogy meg nem véletlenül lett brutál fertőzött a kedves lakosság egy része lement kicsit sütkérezni a Balaton partjára ezzel végig fertőzve az ottani lakosságot.
Szalaj
Szalaj 2021. 03. 20. 17:31
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#132
Nem értem, hogy mi az hogy nem került sokba. Ha egy másik állam meg tudja venni 30 USD -ért, mi pedig 62 USD -ért vesszük, akkor az szerintem elég drága. minek kellett a közvetítő cég? Nem tudom, hogy van-e ország, amelyik akart venni és nem kapott, kétlem, hogy Orbán szuper kapcsolatainak köszönhető. De ha olyan jó a kapcsolat, akkor ismét megkérdezem, miért került nekünk kétszer annyiba mint másnak?
Törölt felhasználó 2021. 03. 20. 17:27
Előzmény: #128  Szalaj
#131
Ez a brit mutáns sajnos ilyen agresszív,ahol belobban ott az egészségügyi rendszer határait feszegeti.
MetalHeart
MetalHeart 2021. 03. 20. 17:26
Előzmény: #128  Szalaj
#130
Hát tudod kicsim a bácsik szóltak hónapokon keresztül, hogy érdemes a védekezési formákat, előírásokat betartani, mert akkor nem feszítik túl a kapacitásokat a balfaszok, de sajnos akik nem ezt nem értették meg, azok most 2012-es klónnal írogatnak, hogy miért nem fogják a kis kezüket... puszika !
:D
Törölt felhasználó 2021. 03. 20. 17:21
Előzmény: #126  Szalaj
#129
Ami a kínai vakcinákat illeti nem kerültek sokba ha azt vesszük alapul,hogy ember életeket mentenek meg,Kína köztudottan befolyás szerzésre is használja a vakcináját pont úgy mint az oroszok,nem az EU a célpont hanem inkább az ásványi anyagokban gazdag fejletlenebb országok.Ha Orbán nem lenne jó viszonyba a kínai elnökkel akkor lehet,hogy vagy nem kaptunk volna a vakcinájukból vagy csak még drágábban.Ami a 60 év felettiek oltását és tesztelését illeti,60 év felett tudtommal egyik oltást sem tesztelték értékelhetően,viszont pont ebből a korosztályból kerül ki a legtöbb elhunyt,ezért vették őket előrébb meg persze a tárolása ,kezelése,is könnyű.
Szalaj
Szalaj 2021. 03. 20. 16:52
Előzmény: #127  Plafi
#128
A román vagy ukrán emberek jobb egészségi állapotban lennének? Nem tudom mi az oka a magas halálozásnak, de a járvány nagyon terjed, pedig állítólag ők előre látták, csak akkor nem tudom miért nem tettek ellene.
Plafi 2021. 03. 20. 16:39
Előzmény: #126  Szalaj
#127
Hogy hányan halnak meg az leginkább azt mutatja milyen rossz a magyar emberek egészségi állapota. A kórházi protokoll ugyan az mindenhol: ugyanaz a gyógyszer, lélegeztető, infuzió stb. Vagy netán rosszak az orvosaink??? Naneeee..
Szalaj
Szalaj 2021. 03. 20. 15:43
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#126
A kínai vakcinákkal több bajom is van. Amire utaltam, hogy 20 milliárd, az a túlárazása a vakcináknak egy közvetítő cégen keresztül. Szenegál feleannyiért vette a vakcinákat, mint mi. Még jó, hogy a többit nem ők szerezték be, mert akkor az is sokkal többe került volna. A kínai vakcinákat 60 év felettieken nem tesztelték, nálunk kiket oltanak vele, a 60 év felettieket. Nem csak a vakcinák mentik meg az embereket, nézd meg a labor Ausztriát, kevesebb beoltottal 46-an haltak meg 1 nap alatt, kétszer akkora Romániában 90-en, a sokkal szegényebb, de négyszer akkora Ukrajnában 367 -en. A járványkezelés összetettebb a vakcinázásnál. A kormány nagyon elszúrta ezt. Már nem tujda kontrollálni, most már nem. Mindenki vigyázzon magára! Sajnos a nép még mindig nem ijedt meg, ennek egyik oka talán az is, hogy hírzárlat van a kórházaknál, és nem láthatják, tudhatják a valóságot. Tényleg ez a maszatolás, titkolózás szolgálja a nemzeti érdekeket?
 Nem tudom miért gondolják sokan, hogy a NER már jóllakott, vagy valaha is jól fog lakni. A tények nem ezt mutatják, folyamatosan lopnak ahol tudnak. Ez is egy jó taktika a fidesz részéről, hogy a bizonytalanokat távol tartsa azzal a szöveggel, hogy mi lopunk, de ők is biztos lopnának. Most azért Gyurcsánynak sokkal kisebb a súlya az ellenzékben, mint anno volt.Korábban írtad a keresztény értékeket, az is csak szavakban van meg, nem a tettekben, életmódban.
Törölt felhasználó 2021. 03. 20. 15:29
Előzmény: #122  upgrayeddAKS
#125
Na, a kétfarkú kutyapártot ,szívesen látnám a parlamentben,legalább lenne valódi humor is ott :)))
Törölt felhasználó 2021. 03. 20. 15:26
Előzmény: #123  Szalaj
#124
Konkrétan mi a bajjód a kínai vakcinákkal azok emberéleteket mentenek,ha az ellenzéken múlott volna akkor egy kínai és orosz vakcina sem lenne most az országban amelyekkel életeket lehet megmenteni,ennyit arról az ellenzéki összefogásról amelyik  inkább a hatalmat akarja,mint ,hogy az ország érdekeit nézze.A Fideszhez köthető korrupció zavar mindenkit ,ha jól sejtem a Fidesz szavazótáborát is.De ettől még Gyurcsány ténykedését,Ország rombolását, nem felejtik el ,sem ők sem mások"kivételek úgy tűnik az ellenzéki összefogás"hívei között vannak csak.De,hogy egy egyszerű hasonlattal éljek egy jó lakott kövér rókát nem bölcs dolog lecserélni egy megveszett éhes rókára  a tyúk ól lakóinak.
Szalaj
Szalaj 2021. 03. 20. 15:06
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#123
 A legnagyobb különbség az akkori és a mostani korrupció között, hogy most szervezetten megy a lopás. Az ügyészség akkor nem volt az MSZP kezében, a média sokkal nagyobb kontroll alatt van, mint akkor, tehát sokkal súlyosabb ügyekből sem lesz akkora botrány. Egy nyílt lopást, mint a Mátrai erőmű, a pontos számokat nem tudom, de megvette 7 milliárdért, kivett belőle 11 milliárdot, majd amikor csődbe ment visszaadta az államnak X milliárdért simán meg lehet csinálni. A mostani rendszer a sok kisebb milliárdos mellett egy óriás 500 milliárdos vagyonnal rendelkező oligarchát épített fel kb 6 év alatt a köz pénzéből. Matolcsy által közpénzjelleget elvesztett szintén 100 milliárdok. Letelepedési kötvény. Tavalyi lélegeztetőgép biznisz 300 milliárd, mostani kínai vakcina 20 milliárd, hirtelen ezek jutottak eszembe. Szerintem a külpolitikai irány sem halad jó irányba. Demokrácia leépítése. A mostani járványkezelés a lassan világelsők leszünk a lakosságarányos halottak számában. 2010-ben abban reménykedtem, hogy a nagy többség birtokában megcsinálják az elmaradt reformokat, és megvalósul egy kis hatékony állam versenyképes gazdasággal, mint pl Észtország, amit Matolcsy is példaként emlegetett, és amitől sajnos nagyon messze vagyunk.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2021. 03. 20. 15:06
#122
Akiket zavarnak az ellenzék hazugságai, és a kúrmányéi is, azok szavazzanak pl. a kétfarkú kutyákra (MKKP)! Ennyi :)
Törölt felhasználó 2021. 03. 20. 14:14
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#121
Szerinted Gyurcsány Ferenc nem volt benne abban az MSZP kormányban ahol jelen volt a korrupció ?Vagy téged csak az érdekel,hogy jelenleg ki tud korrupt lenni ?Az nem érdekel,hogy a múltban volt-e köze korrupcióhoz?
Nem tudom,hogy hány éves vagy,de úgy tűnik,hogy nincs arról tudomásod,hogy az ellenzéki összefogás legnagyobb pártjának vezetője  GYURCSÁNY FERENC ,Magyarország miniszterelnöke volt több évig.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek