Topiknyitó: ecofun 2021. 03. 14. 12:47

Miért lett oltásellenes a baloldal?  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 03. 16. 07:43
Előzmény: #117  Farelli
#118
Én tudtam csak sokat ittam (nem alkoholt) az este és ki kellett menni, és ilyenkor van egy rossz szokásom hogy viszem a telefont. De te is emlékeztetsz ám valakire.
Farelli 2021. 03. 16. 03:26
Előzmény: #116  Leveletkaptamlife
#117
Te sem tudsz aludni ?
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 03. 16. 03:24
Előzmény: #115  Farelli
#116
Maga miről beszél? Mind a magyar nyelvet gyakoroljuk.
Farelli 2021. 03. 16. 00:02
Előzmény: #114  Leveletkaptamlife
#115
Ezt a nickedet is elpazarlod nertárs ? A nickbúvárkodás , a jellegzetes szavak, a "stílus" magáért beszél. Hol van a sokat emlegetett gerinc ?
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 03. 15. 21:58
#114
Nincs itt gazdasági mulatság nertárs (a.k.a borzmegyei kupercsafi) hogy karbantartsa a topicját. Segítek hogy fenn maradjon a lista elején.
Tagore
Tagore 2021. 03. 15. 17:49
#113
Maffia...........a  videóban megemlített Hahóti tőzeg bánya volt tulajdonosával beszéltem: " Előszőr hárman jöttek...Viktor, Győző és a testvér , aki egy szót sem szólt ....ajánlottak egy összeget. Nem fogadtam el.. Majd 1999-rám küldték a z APEH-et , de nem találtak semmit........2000-ben sikerült ellehetetleníteni az üzemet, az út elzárásával...........újabb ajánlat: elfogadtam...normálisan kifizettek,de .lettem kamionos, majd újságkihordó a második infarktus után...............név és cím nálam. 
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 03. 15. 17:09
Előzmény: #111  kupec
#112
Jaaaa, hogy az a kérdés. Azt hittem hogy már kiderült hogy komolyan gondolom. Gyk: komolyan gondolom.
kupec 2021. 03. 15. 17:06
Előzmény: #109  Leveletkaptamlife
#111
Szíved joga, ha nem akarsz válaszolni.
De a kérdés bizony ott volt, idemásolom: "Ezt ugye Te sem gondolod komolyan?"
Tagore
Tagore 2021. 03. 15. 17:06
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#110
Milyen rendszer......?       .......vannak példáink az  elmúlt 60 év-ból........
https://www.youtube.com/watch?v=mtHwBhjXeK0
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 03. 15. 17:01
Előzmény: #108  kupec
#109
Se fiatal nem vagyok, se tapasztalatlan, se idealista. Azért nem kétlem hogy komolyan gondolod hogy nem gondolom komolyan. Én tudom hogy hogy gondolom. A kérdéssel kapcsolatban: ha visszaolvasod magad, észre fogod venni hogy nem tettél fel kérdést. Arra nehéz válaszolni.
kupec 2021. 03. 15. 16:54
Előzmény: #107  Leveletkaptamlife
#108
De, komolyan gondolom, hogy nem gondolod komolyan - vagy csak túl fiatal, és ebből fakadóan keveset tapasztalt ember vagy. Ha ez bántó, írhatom azt is, hogy idealista. 
.
Te viszont nem válaszoltál a kérdésre, csupán megkerülted azt. Tehát?
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 03. 15. 16:49
Előzmény: #105  kupec
#107
Ugye nem gondolod komolyan hogy nem gondolom komolyan.
remete53 2021. 03. 15. 16:40
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#106

Most olvasgattam bele az éjszakai termésbe.Ezt nyilatkoztad ki:"A Kormanynak most sincs legitimitasa"
Öcsém ekkora ökörséget ritkán olvasok!
Mesélj róla mikor van egy kormánynak legitimitása?
kupec 2021. 03. 15. 16:12
Előzmény: #104  Leveletkaptamlife
#105
Ezt ugye Te sem gondolod komolyan? Az ellenzéket csupa grál lovag alkotja, és első lépésük - a 12 ínséges esztendőt követően - hazánk önzetlen újjaépítése lesz! A '89-es módszerváltás óta sajnos én még egyszer sem ezt tapasztaltam! 
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 03. 15. 14:34
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#104
Jön az ország újjáépítése. De túloztam, az még egy év és két hónap.
Törölt felhasználó 2021. 03. 15. 13:48
Előzmény: #99  Leveletkaptamlife
#103
Ezt,hogy érted,hogy egy évvel a következő rendszer váltás előtt ?Milyen rendszer lesz szerinted egy év múlva a mostani helyett?
Törölt felhasználó 2021. 03. 15. 13:42
Előzmény: #96  lngnl
#102
Örülök,hogy elismered,hogy lakosság arányosan az EU-n belül az elsők között vagyunk átoltottság terén,ha viszont ezt így látod,akkor nem értem,hogy miért mondod,hogy rosszul van megszervezve az oltás,rossz az oltási terv,az ominózus hétvégén amit valóban elszúrtak,rossz adatokkal dolgoztak és ez szerintem is nagy baki volt,de ettől,még az EU-n belül igen is jól állunk az átoltottság terén,örüljünk ennek ,sajnos az ellenzék végig a keleti vakcinák ellen uszított,ezért azok beadása nem ment olyan simán ez pedig egyértelműen lassította az átoltottságot,tőlük is számon kéred,hogy miért tették ezt és miért nem volt fontos számukra,hogy mimnél több  embert beoltsanak minél gyorsabban?
Nesztee
Nesztee 2021. 03. 15. 10:01
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#101
Én is kicsit vissza szoktam olvasni, hogy lehetőleg ne írjuk le ugyanazt. Örülök, ha valakivel hasonlóan gondolkodunk. 22-ben remélem sok gondolkodó, értelmes ember megy el szavazni, hogy végre elkezdhessük rendbe tenni az országot.
Törölt felhasználó 2021. 03. 15. 09:52
#100
Jönnek a zárások és minnél több lesz az oltás annál jobban trerjed a virus,ugyanis a virus élni akar ezért mutállódik és mindig egy lépéssel előrébb jár és egyre mérgezöbb lesz.
Leveletkaptamlife
Leveletkaptamlife 2021. 03. 15. 09:44
Előzmény: #97  lngnl
#99
Gondolod de attól még borz nagyon komolyan veszi a hivatását amikor ilyen topicokat nyitogat. Én szívesen szoktam tanulmányozni ezeket, sokat tudunk meg így a gépezet felső végén álló nersevik hatalom pillanatnyi lelkiállapotáról. Most a növekvő pánik és szorongás egy évvel a következő rendszerváltás előtt máris kihozta a nép hibáztatásának üzenetét. Ebben a topicban, tegnap este. Ezt érdemes rögzíteni. A hatalom mindent jól csinál ahogy szokta, de a nép nem elég jó. Ezzel az üzenettel most rendesen melléfogott a kubatov gárda, az ilyenek nagyon erodálják a rajongótábort. Végjáték van.
kukacponthu 2021. 03. 15. 09:36
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#98
Gondolom a muncheni Lothart is Stuttgartba kuldtek oltani, avagy a torinoi Giovannit ujra behivtak a klinikara...
Ne haragudj, de azert ne tapsoljunk mar, mert vegrehajtja azt, ami a legminimalisabb ebben a helyzetben,  gondolom az osszes szombathelyi haziorvos gyurcsanyista, ugye?
Direkt szabotalnak, soros ugynokok egytol egyig!
Bachatjuk a vakcinakat, az orokos ellensegeskedes miatt, mert ilyenkor sem tudja felretenni a beteges gog vezerelte gondolkodast a politikai elit...
Amig nem erted meg azt, hogy az ostobasag nem csak egy politikai oldal privilegiuma, addig szerintem felesleges veled erdemben vitazni, erveket utkoztetni.
lngnl 2021. 03. 15. 09:31
Előzmény: #90  signal2
#97
Nem gondolom azt hogy egy portfolio forum akkora alapot adna ennek, hiszen erre ott van a sok mas media felulet ahol siman lehet ezt tolni. 
lngnl 2021. 03. 15. 09:29
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#96
Latom sikerult megcafolni minden mast is amit irtam. Csak mondom neked hogy nekem semmi bajom nincs a kinai vakcinaval, annak engedelyeztetesevel mar annal tobb, de ennek ellenere rengeteg ismerosom siman beadatna ha tudna. 
Halalozasban szarul allunk, vannak olyan keruletek ahol alig vannak beoltva az emberek mert az oltoanyag elosztasa kaosz, emberek osszetomorulve varjak az oltast. 
Mas orszagokban mar elore fel volt epitve hogy hogyan lesz megoldva az oltas, le volt szimulalva, kis csoportokkal levolt tesztelve a logisztika. Itt meg osszeomlott az egesz rendszer egy hetvegere. 
Jobban allunk oltasban, szimplan azert mert nalunk torvenymodositassal engedelyztetve lett a kinai es orosz vakina, es ellentetben azzal amit allitasz emberek be is adatjak maguknak. Ja es arrol ugye ne is beszeljek hogy a vakcina beszerzes egy ismeretlenul hatteru cegen keresztul folyik. 
Törölt felhasználó 2021. 03. 15. 09:27
Előzmény: #86  Nesztee
#95
Pont ezt akartam írni, de szerencsére vettem a fáradtságot és kicsit beleolvasgattam. Aki ezt a topikot létrehozta annak mi volt a célja? Megnyugtatni és összefogásra bíztatni? Követendő példát mutatott? 
Egy semjén idézetet is ide lehet passzintani, nehogy már Matuska Szilveszterre bízzuk a hídépítést! Anno még gyurcsányra mondta, de ide is nagyon illik.
qpec 2021. 03. 15. 09:14
#94
"sotime":A negatív kampányt nem a baloldal csinálja,hanem az ökörség ,ami a normálisan gondolkodóknál veri ki a biztosítékot,nap,mint nap.A kinai-orosz elutasítása nem a származás,hanem az engedélyeztetési procedúra be nem szerzéséből,valamint az unión belüli mozgás korlátozásából fakad részemről.A szállítási hiányosságok miatt nem lehet hivatkozni semmire,mert a gyártási felfutáshoz idő kell,de ezt hiába írtam már le ezerszer,aki nem konyít semmit a termelési folyamatokhoz ,csak a hajnal előtti legsötétebb éjszakához,annak hiába magyaráz bárki,bármit.Nézz az oltásért sorbanállók képeire itthon és külföldön,hogy van megszervezve.SEHOGY .Terv nincs,vagy pocsék.Nem üzemelik be az önkorik által javasolt oltópontokat.Ezekért nehogy már a baloldal legyen a hunyó.Nézzük reálisan,szakmailag megalapozottan,időarányosan a dolgokat és gondoljuk át alaposan kiről mit mondunk.Nem hangulatot kell kelteni."Hat jó Szolgám...."
kupec 2021. 03. 15. 09:12
Előzmény: #89  lngnl
#93
"kiprobalt oltasi tervek" - ez alatt pontosan mit értessz?
Törölt felhasználó 2021. 03. 15. 08:46
Előzmény: #89  lngnl
#91
az a tény látom nem zavar,hogy az EU-n belül az elsők között vagyunk az átoltottság alapján,ha az ellenzék nem kampányolt volna a kínai és orosz vakcinák ellen akkor még jobban állnánk, és persze akkor is ha az EU által rendelt vakcinák előbb megjöttek volna
signal2
signal2 2021. 03. 15. 08:33
Előzmény: #89  lngnl
#90
Minél többet írtok ide, annál többet segítetetek a nemzetmegosztó fidesz új hazugságának és uszításának sulykolásában...
lngnl 2021. 03. 15. 08:26
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#89
Ohh varjal mar ki is vitte a 300Ft-os vizit dijat nepszavazasra? Ki is akadalyozta ellenzekbol az egeszsegugyi reformot? Vajon mire is akartak hasznalni azt a 300Ft-t?
Ki kormanyoz 11 eve, mennyi penzt koltottek stadionokra es mindenmasra, hamar csak a eltett 20-40% ot beelforgattak volna az egeszsegugybe mar minden mas lenne.
Mosdatjatok itt a tanacsadokkal, kozben minden egyes megszolalasa egyes szam elso szemelyben folyik vagyis o szemelyesen magat tartja felelosnek a covid helyzet kezelesert. 2 hetetne sajat maganak mond ellent minden nyilatkozataban. 
Az egesz oltas kezelese egy kaosz, mar regen kidolgozott es kiprobalt oltasi terveknek kellett volna lenni arra az esetre ha jon a vakcina. 
G1O 2021. 03. 15. 08:14
#88
Najó. Ha kifogysz az érvekből, vádold a vitapartnert azzal, hogy kifogyott az érvekből...
Még ennyit reagálnék arra, hogy "mindenrőlorbándönt":
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200419/ok-orban-viktor-segito-szakertoi-akik-elorejelzik-a-jarvany-csucspontjat-427010
Nesztee
Nesztee 2021. 03. 15. 07:56
#86
Azt nem szabad elfelejteni, hogy 2010-től bőven lett volna idejük és pénzük rendbe tenni az egészségügyet, hiszen az EU_ból meg lett volna a forrás. Csak a saját zsebükbe került +"néhány" stadionba beépítve + a propagandájukra.  Az egészségügy reformja nem egy hálás feladat, de muszáj lett volna. Sajnos sok a volna..... Ezen már nem lehet változtatni csak 2022-ben. A jelenlegi diktatúra folyamatosan uszít, minden megnyilatkozásukban az ellenzéket ócsárolja és nem a feladatok megoldásán dolgozik. Ezt a topicot is ilyen céllal hozták létre és annak kellene magába fordulni, aki ezt megtette.
kukacponthu 2021. 03. 15. 07:45
Előzmény: #82  G1O
#85
Itt is mi megy?
Ervek helyett gyurcsanyozas es libsizes...
kukacponthu 2021. 03. 15. 07:44
Előzmény: #82  G1O
#84
Senki nem mondta, hogy jo szakember csak balos lehet, ez megint egy teves kovetkeztetes. Tenyleg kezdjuk el sorolni, hogy melyik politikai oldal milyen butasagokat hord ossze?
Azt ertsd meg, az ostobasag nem partpreferencia alapjan szelektal...es erre az egyik legjobb pelda Kasler ur tizparancsolatos megallapitasa.
Olyan merteku gyulolet es feszultseg van a tarsadalomban, amit a politikai elit okozott, hogy a joerzesu embernek remenye sincs , ez mikor valtozhat meg...es ne szepitsuk, abban, hogy a kozbeszed idaig fajult, sajnos a politika es bertollnokok nyakig benne vannak!
sanka 2021. 03. 15. 07:41
Előzmény: #80  G1O
#83
A  narancsködtől nem látod a lényeget, na ezért van a fidesznek nagy bázisa.
G1O 2021. 03. 15. 07:34
Előzmény: #79  kukacponthu
#82
Inkább jamais vu érzésem van, ha fel akarom idézni a sok hülyeséget, amit a balos politikuskák összehordanak.
G1O 2021. 03. 15. 07:31
Előzmény: #78  sanka
#81

A másik meg, hogy szerintetek szakember csak balos lehet.

Topik gazda

ecofun
4 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek