Topiknyitó: 1valaki 2021. 02. 18. 01:00

Ezt nektek ellenzék...  

4IGopikból, Script01 tollából:
"Nem kell a választás miatt aggódni, a jelenlegi egyenlőnek tűnő állás a választásig a Fidesz oldalára fog billenni, a Fidesz bázisa főleg vidéki, az agrárszektorba érkező források pedig növelni fogják ezt a bázist. Ahogy szép lassan látszani fog, hogy az összefogás is teljesen távol áll az ígért jogállamiságtól csökkenni fog a bázisa, Fleck meg Fekete-Győr eddigi kijelentései, hogy 2/3-d hiányában el kell tekinteniük a jogállami módszerektől, hogy visszaállítsák a "demokráciát" és eltakarítsák a NER-t nem valami romantikus forradalmi gondolat hanem arról  szól, hogy visszaállítsák az irányítást a kiépített mélyállami rendszerekbe ami az első Orbán kormányt megbuktatta, akkor mondta a Fidesz, hogy kormányon volt nem hatalmon. Pusztán Gyurcsány is elég lenne szerintem hisz miatta lett az első 2/3. Attól az embertől várja a szavazók fele a jogállamot aki meghamisította a gazdasági adatokat, hazudott a pártjának meg az embereknek erről majd miután kiderült még szétverette a tüntetőket, az 50%-s államadósságot felvitte 80%-a, devizában főképp, sorra adták el a szektorokat, majd lemondott mert már nem tudta kezelni a helyzetet, a posztkommunista elit birtokolt 2010-ig szinte mindent  a 89-s felhalmozás miatt, médiát, ipart, mélyállamot. Én látok rációt a NER felhalmozásába, a populizmusba mint eddigi sikeres bár romboló alkotmányozó többséget megtartó módszerbe, a posztkommunista elit eredeti tőkefelhalmozása eladta a KGST utódállamok között versenyképes iparunk és a milliárdosok nagyja abból van ma Magyarországon és nem a NER hanem a másik elit oldalon. Valamint ott van 1-2 millió nem szavazó aki ha el akarta volna küldeni Orbánt idáig akkor már megtette volna szóval nem az összefogás oldalán állnak, szerintem főképp kiábrándult emberek alkotják akik viszont semmiért se látnák újra Gyurcsányt."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:

Topik gazda

1valaki
1valaki
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek