Topiknyitó: Tésztavirág 2020. 08. 18. 15:55

Saját használatra ingatlant vásárlók topicja  

Ez egy egyszerű topic saját használatra ingatlant vásárlók részére élményeik, tapasztalataik megosztására, területek árszínvonalának megvitatására. Befektetői ingatlanvásárlókat várja a

Lakás/Ingatlan árak topik
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 09. 13. 15:21
Előzmény: #479  impudent
#480
Látod baszod, erről van szó. Valószínűleg nem ugyanabban az országban élünk. Masszázs és pedikűr vállalkozást visz, a párja egy gyökér, ott akarja hagyni a vele fenntartott gazdasági közösséget, nehezen boldogul a korona óta, igaz, előtte is hónapról hónapra gazdálkodott. Ma jön a tíz napja esedékes bérleti díjjal, mert még ebben is nagyon megengedőek vagyunk. A havi kilencven plusz rezsi itt kétharmad árnak számít, nagyon örül is neki. Ott a te dimenziódban nyilván nincs ilyen és húsz ropi egy Váci utcai üzlet.
impudent 2020. 09. 13. 15:16
Előzmény: #475  PusztaPutyin
#479
Marihuanát termel amiért mögéri Néki kivenni és ember baráti szeretetbűl Néked is ád belűle ?
OlafGrof 2020. 09. 13. 14:55
Előzmény: #477  siemens
#478
Koszi szepen. Csak, hogy biztosra menjek erre gondolsz igaz?https://ingatlan.com/31742970
Valoban, megtekintesre se alkalmas szamomra a hely. 
siemens 2020. 09. 13. 14:09
Előzmény: #457  OlafGrof
#477
Kivételesen ismerem. Nem biztos, hogy örülni fogsz neki. Ibolya utca 13.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 09. 13. 13:56
Előzmény: #475  PusztaPutyin
#476
A rá szorult ági  természetesen rászorultsági, csak ahogy azt az Apple elképzeli.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 09. 13. 13:44
Előzmény: #474  impudent
#475
Poénosak vagytok. Van egy szigetszentmiklósi 38 négyzetméteres SZUTERÉN üzlethelyiségem is nulla gyalogosforgalmú kereskedelmileg értelmezhetetlen helyen, nos azt emberbaráti okokból mindössze havi kilencvenért adom ki plusz rezsi - amolyan szociális jófejségből, rá szorult ági alapon, valójában azt is alsó hangon 120-130-ért kivennék már holnapután ha holnap szólnék pár ismerősömnek. Hirdetés fel se merül, így is licit alakulna ki. Ez mondjuk az itteni ilyen jellegű ingatlanok hiánya miatt van. Gondoltam elmesélem ezt is, hogy még jobban fejre tudjatok állni.
impudent 2020. 09. 13. 13:34
Előzmény: #471  impudent
#474
2 év múlva ugyanitt arrúl megy a vita hogy a 15 m² kukatárulúbúl kialakított garzon 30 vagy 40 ert éri meg befektetésre a jazz Váci ut külsőn
OlafGrof 2020. 09. 13. 13:34
Előzmény: #471  impudent
#473
Mar elengedtem, utolsonak azert rakerestem van e szuteren garzon 140 folott budapesten es 0 talalat, lehet ezert ilyen kapos :)
OlafGrof 2020. 09. 13. 13:32
Előzmény: #470  Murdoch
#472
Mar probaltam igy is szukiteni a kort, de nem igazan ment. Azert koszi.
impudent 2020. 09. 13. 13:32
Előzmény: #465  OlafGrof
#471
Hagyd !
Nem értik vagy nem akarjàk.
Mán tegnap írtam Nékik hugy a Forgács utcai szuterén 24 ért éladú 84 m2 3 szoba
De Űk a 40 m² 1 szobas szuterént veszik 20 èrt.
A szuterén az értéktelen és nem fogadják él az még OKÉ de a terulet se érdekli az mán talány.
Rohanniuk köllene nehogy más élvigye
 
Murdoch 2020. 09. 13. 13:22
Előzmény: #457  OlafGrof
#470
Ez kemény dió, nincs túl sok támpont. Ez elsőnél megnézném a KÉSZ-t, lehet, hogy a területet be lehet lőni, pl. temetőövezet - épületmagasság alapján. Aztán google maps.
https://budafokteteny.hu/uploads/files/1513698167.pdf
(Lehet, hogy van újabb...)
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 09. 13. 13:01
Előzmény: #468  infin
#469
Köszi, egyben minden proletárdiktatúra rajongónak üzenem, hogy senkinek se lesz kötelező kivennie :)
infin 2020. 09. 13. 12:57
Előzmény: #467  PusztaPutyin
#468

csak erre ne jöjjön impudent azzal h vérszívó vagy:))
amúgy hajrá a tervedhez!
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 09. 13. 12:56
Előzmény: #465  OlafGrof
#467
Én meg szeretném venni azt a szomszéd lakást is amit most 150-ért adtak ki, sok szempontból praktikus két egymás mellett lévő kéglit kiadni. Remélem, hogy tudok annyit felhalmozni a vállalkozásunk jövedelméből a következő 10 évben hogy a maradék hármat is megvegyem ugyanott és öt lakásból már egész szuper nyugdíj fog jönni. Ez a tervem ontopic.
infin 2020. 09. 13. 12:52
Előzmény: #465  OlafGrof
#466
Szerintem abszolút nincs jogod más elméjének épségéről nyilatkoznod pusztán a szubjektív preferenciái alapján, hogy milyen lakást választ meg mennyiért. Ez nekem nagyon fura, sőt extrém fura, én még ilyen gondolkodásmóddal nem találkoztam, amíg erre a fórumra nem tévedtem, ugye ez ment kb az ingatlanárak topicban is. Ne hozzátok már ide is ezt........
OlafGrof 2020. 09. 13. 12:46
Előzmény: #462  PusztaPutyin
#465
Ki mondta h nem relevans? Csak azr irtam h irrealis, gond van a fejeben akinek ez az ertek, en igy latom de tovabb ne offoljunk.
Te mit szeretnel venni, amugy sajat celra?
infin 2020. 09. 13. 12:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#464
Illetve amúgy ha most 20-21M max a keret, úgy h felújításra nincs keret, és fontos a jó elhelyezkedés/közlekedés, akkor ez be is határolja a lehetőségeket, 1 szobás garzon vagy max 2 szobás panel esetleg, azoknál annyira nem ismerem az árakat, hogy mennyire van 20-21-ért olyan, amihez nem kell hozzányúlni, beköltözhető rögtön, még ha nem is full felújított. Bár sejtem, hogy csak eléggé kinti helyeken. De más jobban ismeri itt a paneleket.
infin 2020. 09. 13. 12:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#463
Igen, hát még van egy kis időd átgondolni h mennyire kell a több szoba:). Lehet h most 1 szobásat veszel és később frissítesz egy kicsit nagyobbra ha kellene, vagy már most rögtön azzal kezdesz. Ez a két lehetőség van. Ja és a lyukkal csak az a baj, hogy ilyen kb 23-25nm alatt már nagyon kicsinek számít 1 lakás (sztem az alatt a méret alatt már nem igazi lakás), és amit linkeltél az a legtöbb embernek tuti kicsi lesz egy idő után + nehezebb eladni, szal csak vmi nagyon jó áron megvéve nem buknál rajta később. A te mostani életmódod mellett meg ahogy korábban is leírtad h minimalista vagy, ettől az utóbbi probléma még nem oldódna meg. Az csakis akkor, ha több milliót tudnál alkudni az árából:) A csepeli lakással csak az a gond, hogy arra még simán kell költeni, egyébként az sztem elég jónak tűnt.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 09. 13. 12:23
Előzmény: #454  OlafGrof
#462
Idézhetlek? "Es akkor 130 egy garzon persze". Tényleg nem annyi, mert 150-ért van kiadva. Amit leírtam az miért nem releváns infó? Mert te nem akarod annak tekinteni? Hát baszod, akkor legyen. Szóval lebuktam,  nem 150-ért van kiadva, az csak vágyálom, átlátsz rajtam mert 100-ért is kinevettek és tulajdonképpen arra gondoltam hogy behazudok a pf magáningatlan topicjába amit mintegy tizenketten olvasnak és ezzel generálok pluszkeresletet mert elhitetem a tizenkét emberrel hogy drága ott a szuterén és akkor odaszaladnak és kiveszik drágán. Tök jó terv volt de jöttél és mördok barátoddal na meg impúdöntvöl öggyütt lebuktattatok.
Placi82 2020. 09. 13. 12:23
#461
Na voltam az aldiba bevasarolni a csaladnak, 53.000 Ft ot fizettem. :)  2 szatyorba belefert. Igaz nem csikefarhat, meg parizer. Minőségi felvagottak, sajtok, gyümölcsök zöldség stb. De uraim ezt 2016-17 ben 25 ezerből abszolvaltam volna. A nyaralás 2 gyerekkel a salarisba  egerszalokra és zamardiba 4* hotelba, több mint ciprusi áron volt a nyáron., duplazodtak az árak a 3 évvel ezelottihez képest. Ebbe semmi politika vagy sírás nem akarok bele vinni, de a 4%  hivatalos infláció, már mindenki röhög. Szóval magyarázza már el nekem valaki, hogy miért gondolják hogy a társadalomnak több pénz marad? Dupla fizetés mellé, dupla megélhetési kgtseget. Spekulációs befekteto lufi kidurranasa megtortent, hisz legyünk őszintén 3% os jelenlegi megterulesileg hozam nem vonzó senkinek. Milyen támasz az ami megtartja a jelenlegi lakás árakat BP en? 

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek