Topiknyitó: VUK1980 2020. 07. 22. 19:19

Elbocsájtották az INDEX.HU Főszerkesztőjét!Véleményetek?  

https://index.hu/kultur/media/2020/07/22/index_foszerkeszto_dull_szabolcs_bodolai_laszlo/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 17:13
Előzmény: #378  Ford Fairlane
#380
Ez hogy jön ide? 
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 17:12
Előzmény: #374  lancaster
#379
Látod néha vág az eszed azért
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 07. 25. 17:08
Előzmény: #371  Törölt felhasználó
#378

Én az elmúlt 20 évben úgy tapasztaltam, hogy lekezelő arrogáns stílusa  viktornak volt. Sőt az utóbbi 10 évben nála ez a lekezelő arrogáns stílus évről-évre exponenciálisan nő. Hogy hol lesz a vége, azt én nem tudom megmondani, de már jelen állás szerint is akkora arca van, hogy kombájnnal kell borotválkoznia.
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 17:08
#377
https://media1.hu/2020/07/25/az-atlatszo-foszerkesztoje-szerint-aranytevesztes-bodolai-laszlon-az-index-hu-elnoken-leverni-az-orban-rendszer-sajtopolitikajat-bodolai-szerint-nem-o-verte-szet-az-indexet/
"Bodoky Tamás, az Átlátszó.hu főszerkesztője és társtulajdonosa, aki 2001-től 10 éven át, az Átlátszó megalapításáig az Index főmunkatársa volt, úgy érzi, nincs igazuk azoknak, akik Bodolait bírálják. Szerinte súlyos aránytévesztés Bodolain elverni a port. Ennek a véleményének az újságíró a Facebook-oldalán adott hangot nyilvánosan."
https://www.facebook.com/bodoky/posts/10224780353842706
"Nem leszek ezzel népszerű, de szerintem súlyos aránytévesztés a kiváló egyensúlyozóművész és hintapolitikus Bodolai Laszlon leverni az Orbán-rendszer borzalmas sajtópolitikáját azután, hogy egy ősrégen Fidesz-közeli tulajdonba került újságot üzemeltetett függetlenként és kritikusként évekig, és most sem látszott meggyőző bizonyíték a politikai beavatkozásra. Nagy respekt a szerkesztőségnek hogy egységesen kiállt a vélt igazáért, de ezzel a lépéssel önként, ostrom nélkül adták fel a várat. Várat építeni pedig sokkal nehezebb, mint sértődötten kivonulni belőle, ezt tapasztalatból mondom."
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 17:03
Törölt hozzászólás
#376
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 17:02
Törölt hozzászólás
#375
lancaster
lancaster 2020. 07. 25. 17:02
Előzmény: #373  lancaster
#374
Persze ezt is Gyurcsányék csinálták Sorossal összefogva.😂😂😂 
lancaster
lancaster 2020. 07. 25. 17:01
#373
Ha már itt tartunk meg lehet nézni mennyi volt a hiány 2008-ban, vagy 2010-ben és mennyi most!
Miközben ömlött az uniós pénz. Jelzem 2008-ban még nem kapott Mo. uniós támogatást, csak nagyon keveset, több volt a befizetés összege.
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200722/gigantikus-koltsegvetesi-hianyt-okozott-a-koronavirus-jarvany-magyarorszagon-442070
jofej 2020. 07. 25. 16:57
Előzmény: #365  Ford Fairlane
#372
Én azt hiszem kezelésre inkább neked van szükséged. A kórházakban lévő helyzetből nem adódik az, hogy a korábbi adósságaikat a kormány nem fizette ki. 100 számra lehetne sorolni az Orbán kormány pozitív intézkedéseit, de Ilyen elvakult gyűlölettel mint ami benned van nem lehet mit kezdeni. 
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 16:56
Előzmény: #368  Ford Fairlane
#371
Primitív világodba lehet, hogy ez illene, de ez kizárólag téged minősít. Ahogyan a lekezelő arrogáns stílusod is. 
geza77
geza77 2020. 07. 25. 16:52
Előzmény: #360  jofej
#370

Igazad van nagyon sok pénz van az emberek zsebében, ami már szinte semmit nem ér! 
Az elmúlt 1-2 évben felrobbant az emberek bére az országban, +jöttek a 2 számjegyű emelések. Tele volt a portfolio ilyen és hasonló című cikkekkel.
És szerencsére az infláció csak alig volt 2-3% (ksh szerint)
Személy szerint tapasztalom az akár 100%-os emeléseket is az elmúlt pár évben, amit a nem tudom hol, de pár 10%os fizetésemelések nem igazán ellensúlyoznak.
Élhetetlen és kilátástalannak kezd tűnni Mo. lassan 1 lehetőséget látok csak innen el!
Marad akinek muszáj.  A csokosok meg a csókosok.
Hegyesi2
Hegyesi2 2020. 07. 25. 16:51
Előzmény: #360  jofej
#369
"Ti állandóan a lopásról papoltok, de ez a kormány semmivel sem lop többet, mint az eddigiek és amennyit az őket követő kormányok fognak."
Nekem ez így elég rosszul hangzik. :)
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 07. 25. 16:51
Előzmény: #367  Törölt felhasználó
#368

Ne foglalkozz már ilyen gyermeteg dolgokkal.
Inkább énekeld a kis pajtásaiddal, hogy:
orbán viktor pajtás elvtárs, orbán viktor pajtás elvtárs!
Ő a nemzetünk fénylő csillaga.
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 16:48
Előzmény: #360  jofej
#367
Szánalmasan röhejes, mikor kórusban aggódnak a sajtó szabadságáért azok, akiket nem zavart, hogy 20 évig a jobboldali sajtó nem is létezett. Ekézik az MTVA-t, de mikor reggelente a Napkeltében drágabolgár úr acélelvtárssal jelentkezett a közszolgálati csatornán az nem volt probléma.
jofej 2020. 07. 25. 16:47
Előzmény: #364  dexter
#366
Édes Istenem, én már erre nem mondok semmit. Remélem egyszer megérted az igazságot. Legyen szép hétvégéd!
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 07. 25. 16:36
Előzmény: #360  jofej
#365

És ezt te mind bevetted neki?
Az egyszerűség kedvéért keress fel néhány kórházat. Nem, nem állítom, hogy beteg vagy, de azt igen, hogy kórházban mostanában nemigen jártál.
Persze ettől még lehetsz beteg. Propaganda ellen nem szoktál szedni valamit?
Lehet, hogy kellene.
dexter 2020. 07. 25. 16:34
Előzmény: #352  jofej
#364
Nem volt ott semmi csőd. Matolcsyék még annak idején 2010-ben, mikor átvették az országot, akkor egy átvilágítás során készült tanulmányban leírta, hogy az ország jó pénzügyi állapotban van, az MSZP által tervezett költségvetési hiány tartható (sajnos ez nem sokáig volt az MNB-n kint. azóta sem találom, pedig remélem valaki lementette és elérhető valahol). Aztán a fidesznek hirtelen azt kellett kommunikálni, hogy államcsőd. Hiába, na ők is a frissen kinevezett vállalat-vezetők klasszikus receptjét alkalmazták „szidjad az elődödtől megörökölt helyzetet, ha ugyanis az minél tragikusabb, akkor már pusztán az életben maradás is óriási, magas bónuszokkal jutalmazható teljesítmény!" Bajnai elég jól helyre rakta a gazdaságot 2009-ben, ebből élt a fidesz is 2 évig. Meg kell nézni a gazdasági mutatókat, hogy 2009-től emelkedtek, majd 2012-ben hirtelen vissza is esett, nem is tudtak orbánék mit kezdeni vele 2 évig, pl.: https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200515/itt-a-magyar-gdp-adat-megutotte-a-gazdasagot-a-koronavirus-valsag-432006
 Obánéknak kellett egy ürügy, hogy a MANYUP pénzeket lenyúlják, amiatt kiabáltak államcsődöt 2010-ben és pont leszarták, hogy mi lesz az országgal és az emberekkel. Egy dolog volt fontos, hogy minél rövidebb idő alatt minél több pénzt tudjanak ellopni, hogy pl. felvásárolhassanak/tönkretegyenek médiumokat, ami kellett ahhoz nekik, hogy totális agymosást csináljanak, mert az kellett nekik a 2014-es választáshoz.
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 16:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#363
Sztem Bodolai nem hunyó a dologban, csak felelősen akart eljárni.
A szerkesztőség meg megsértődött az amúgy teljesen jogos elbocsátás miatt. Ettől még maradhatott volna egy ideig az index függetlensége, csak felelősebb szerkesztővel. 
Persze előbb-utóbb úgyis bedarálta volna őket a hatalom.
Mondjuk ez a sértődős mentalitás kicsit jellemző is a balliberális sajtóra és a politikusaira is. kevéssé képesek realisztikusan gondolkodni, csak egy bizonyos nézőpontból látják a világot. Ezért is hullott szét az ellenzék, felelős, széleslátókörű, komolyan vehető vezérek nélkül,akik nemcsak bírálatban jók,hanem pozitív proakítvitásban , programokban.
Az is nagyon jellemző,hogy kimennek tüntetni az indexért, az internetért, a népszabiért,de amúgy máskor meg nem... 
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 07. 25. 16:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#362

Bizton úgy van ahogyan te állítod. Tudjuk már ezt minimum az origo, TV2 stb. óta.
twixy neked van igazad, rajtad kívül senki nem hall, nem lát és nem szól.
Nem, én nem tapasztaltam olyat az elmúlt 10 évben, hogy a hatalmon lévő kormány karddal és ágyúval rombolta volna le a független vagy éppenséggel ellenzéki médiát Magyarországon.
Ilyet én nem láttam. Amit láttam az körmönfont lépések sorozata amelyekkel taccsra tesznek mindent ami nem az orbán pszichopata demagógiáját sugározza, terjeszti, lövi ki az éterbe.
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 16:31
Előzmény: #358  Ford Fairlane
#361
Vicces volna? Nem hiszem. A leegyszerűsített világotok vicces? Ahol nincsenek színek, árnyalatok, csak fekete meg fehér? Ücsörögtök a fehérnek hitt dobozotokban és tele torokból ordibáltok, hogy a másik fekete? Ez minden, csak nem vicces. 

Topik gazda

VUK1980
VUK1980
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek