Topiknyitó: euler 2020. 04. 18. 23:20

ORBÁN VÉGJÁTÉKA  

Topik indítónak egy cikk:
2022: Orbán legyőzhető
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2021. 02. 23. 08:34
Előzmény: #4418  Dehogynincs
#4420
Értsd már meg nem kapacitállak szavazásra, az észrevételeimet mondom el, gondolom azért írsz ide, hogy beszélgessünk, mindenkinek joga van az önálló gondolatokra, cselekvésre.
signal2
signal2 2021. 02. 23. 08:34
Előzmény: #4418  Dehogynincs
#4419
Ahány ember, annyi igény. Egy pártnak szerintem senkit nem kell kiszolgálnia. Összeáll egy csapat ember, mert hasonlóan gondolkodnak az élet dolgairól, lefektetik az alapelveiket, toboroznak, szerveznek, kommunikálnak, elindulnak a választáson. Aztán vagy lesz elég szavazatuk, vagy nem.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 02. 23. 08:29
Előzmény: #4417  sanka
#4418
A magánnyugdíjpénztárak kifosztása óta egyszer sem szavaztam a fideszre, de a fidesz nekem köszönheti, hogy már kétszer is elmaradt a kormányváltás. Nem tudsz annyira fölhergelni, hogy ezentúl tényleg a fideszre szavazzak.
Nincs abban semmi meglepő, hogy nem szavazok általam elutasított pártokra.
Ha nem tud megszólítani egyik tábor sem, az az én hibám lenne? Nekem kellene kiszolgálnom a pártok igényeit vagy a pártoknak kellene észrevenni a választók igényeit?
sanka 2021. 02. 23. 08:19
Előzmény: #4416  Dehogynincs
#4417
Öngól, ha nem lesz leváltva az orbán kurmány, akkor arról te is tehetsz majd, ennyi.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 02. 23. 08:14
Előzmény: #4415  bigyula
#4416
Ha nem választom egyiket sem, akkor elfogadom azt, akit a választók a nyakamra szavaznak. Ha szerinted ez Orbán lesz, akkor te is azt mondod, hogy ez a bagázs 2022-ben sem vált kormányt. Ennek a bagázsnak 2026-ra sem jön meg az esze.
bigyula 2021. 02. 23. 08:07
Előzmény: #4412  Dehogynincs
#4415
"Orbánt szerintem is le kell váltani, de nem ezzel a bagázzsal."
.
Ez a választék. Ha nem ezzel a bagázzsal, akkor Orbánt választod. 2022-re nem lesz másik bagázs.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 02. 23. 08:07
Előzmény: #4405  signal2
#4414
Megbocsátom.
Mindkét tábor minden rosszat elmond a másikról, ráadásul ebben mindkét tábornak igaza van. Ám mindkét tábor hívei jobbnak látják a sajátjaikat a másiknál, amiben viszont tévednek.
Mindkét tábornak elemi érdele, hogy ne jelenjen meg rajtuk kívül más erő. A hatalom még bejegyezni sem akarta a kutyapártot.
Nekem egyik tábor sem tetszik és önmagában is értéknek tartom, ha valaki más utat keres. Nem hoztál példát szélsőbalos tettekre. Olyan videókat viszont láttam, amilyeneket signal2 idéz #4405-ben.
Egy közember is megérti belőle, hogy a politikus nem úgy lop, higy elvisz egy ceruzát, hanem például úgy, hogy egy fölösleges bizottságban pár percnyi álmunkáért fölmarkol havi százezret.
sanka 2021. 02. 23. 07:58
Előzmény: #4412  Dehogynincs
#4413

"Nekem hiába hízelegsz"
Nem annak szántam, nekem úgy logikus, ennyi.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 02. 23. 07:50
Előzmény: #4409  sanka
#4412

Nekem hiába hízelegsz.
Te annyiban vagy következetesebb Goldinál, hogy nem mondod azt, hogy nálad az összefogás egy szinten van a fidesszel. Te magasabb rendűnek tartod a dk-t és mindenkit, aki velük összeáll. Orbánt szerintem is le kell váltani, de nem ezzel a bagázzsal.
Placa
Placa 2021. 02. 23. 07:24
Előzmény: #4406  globaltrend
#4411
mi ez a többesszám már megint salve kicsihuszár, kit "képviselsz"?
mármint az 5-6 tartaléknickeden kívül
az hogy mit látsz, azt meg inkább ne feszegesd, mert mindig szarul jössz ki belőle
sanka 2021. 02. 23. 07:14
Előzmény: #4408  PusztaPutyin
#4410
Emlékszel a bambira?:))
sanka 2021. 02. 23. 07:13
Előzmény: #4402  Dehogynincs
#4409
Nem jól látod, a zsigeri gyűlöleted elvakít, bárkivel összefogva le kell váltani orbánékat mert ha nem, azt fogod észrevenni, hogy a levegőt is pénzért fogják adni. Hiba a kutyapárt kívűlállósága, nyugodtan mondhatom, hogy ők a fideszbérencek nem az mszp. Gondold át.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 02. 22. 23:03
Előzmény: #4407  signal2
#4408
Hagyd, be van bambizva.
signal2
signal2 2021. 02. 22. 22:38
Előzmény: #4406  globaltrend
#4407
Az alaptalan, zsigeri gyűlöletből írt rágalmazásaidon már mindenki átlát. 
Azt viszont nem tudom, hogy itt most konkrétan kit mosdattam, hiszen a primitív szélsőbalozáson kívül semmit nem sikerült idehánynod.
globaltrend 2021. 02. 22. 22:34
Előzmény: #4405  signal2
#4406

így van, a végkövetkeztetésed maximálisan igaz, a mosdató tevékenységeid pedig már jól ismerjük, átlátunk a szitán (a múlt héten a dk-t igyekeztél kimosni a szar covidos demagógiájából, korábban a jobbikot az antiszemitizmusából, stb. stb.)
signal2
signal2 2021. 02. 22. 22:06
Előzmény: #4403  globaltrend
#4405
"a 3. és a 4. pontod őnáluk kiveri a biztosítékot" - biztos vannak ilyenek, de konkrétan kiknél?
" azon önkormányzatokban ahová bejutottak, egyértelműen szélsőbalos tetteket és programelemeket valósítottak meg eddig" - jaja, olyan "szélsőbalos" tetteket hajtottak végre, mint: a szerződések átolvasása, és nyilvánosságra hozása, a lakosság folyamatos tájékoztatása, korrupt pályázatok leleplezése. A fene egye meg a szélsőbalos mindenüket!!
badsector1
badsector1 2021. 02. 22. 22:02
Előzmény: #4403  globaltrend
#4404
az nem szélsőbaloldali cselekedet, hogy a 12. kerületben lebuktatta pokornit, az eltitkolt 50 milliós haveroknak fenntartott pályázat miatt.
globaltrend 2021. 02. 22. 21:32
Előzmény: #4402  Dehogynincs
#4403

bocs, tudom nem kérdeztél de röviden hadd reagáljak, remélem nem gond
a 3. és a 4. pontod őnáluk kiveri a biztosítékot, holott teljesen jogos felvetések mert nincsenek híján a józan észnek ezek az ismerősök, sőt
a kutyapárthoz pedig csak annyit: adatolható, utánanézhető, hogy bár a vezetőjük ezt ügyesen álcázza és vagy tagadja, de a kutyapárt az bizony az említett gyurcsányista összefogás szekerét tolja, csak "viccpárti" jelmezben - konkrétabban: azon önkormányzatokban ahová bejutottak, egyértelműen szélsőbalos tetteket és programelemeket valósítottak meg eddig (az más kérdés, hogy úgy tűnik, náluk minden bizonnyal nincs központi pártdirektíva hogy ki mit tegyen hogy szavazzon stb., ám a tetteik eddig önmagukért beszélnek hiszen egyénekre lebontva a 90% uk balliberális)
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 02. 22. 18:41
Előzmény: #4391  Törölt felhasználó
#4402
Aha.
1. Nálad a dk a fidesz szintjén van, ám mégis szívesen leváltanád a fideszt a dk-s összefogással.
2. A kizáró vagy-os állításoddal szemben igenis van több választás. Ha mégsem váltjuk le most (sem) ezt a kormányt, akkor sem maradnak örökké.
3. Le akarom váltani a kormányt, de Gyurcsány(ék) miatt (sem) szavazok az összefogásra. Ezzel nem asszisztálok Orbán hatalmához, de ahhoz sem segédkezem, hogy Gyurcsányék újra hatalomra jussanak
4. Az én ismeretségi körömben (ami szintén nem reprezentatív minta) vannak olyanok, akik kormányt váltanának, de ódzkodnak Gyurcsányéktól.
5. Szerinted az az egy választásom maradt, hogy szavazzak általam elutasított pártok összefogására. Erősen meg fogsz lepődni, mert lesz más választásom is. Másra fogok szavazni, ha nem lesz más, akkor szándékosan érvénytelen szavazatot adok le, de demokrataként beletörődöm abba, akit a választók bölcsen nyakamra fognak szavazni.
Remélem, lesz a kétfarkúaknak listája és valószínűsítem azt is, hogy a fidesztől több szavazót vesznek el, mint az összefogástól.
geza77
geza77 2021. 02. 22. 17:57
#4401

Ha már támogatás... Hurrá, milyen gazdagok vagyunk, nálunk nincsenek is támogatandók!   https://ellenszel.hu/2021/01/22/az-orban-kormany-valora-valtotta-sokak-almat-most-kapaszkodj-meg-sipalya-letesult-szekelyfoldon/
Az Orbán-kormány valóra váltotta sokak álmát – most kapaszkodj meg: sípálya létesült Székelyföldön   https://blog.atlatszo.hu/2019/01/tovabb-omlik-a-kozpenz-levai-aniko-erdelyi-baratainak-kastelyara/

Tovább ömlik a közpénz Lévai Anikó erdélyi barátainak kastélyára Közelíti az egymilliárd forintot az az összeg, amit a Bethlen Gábor Alap (BGA) nemzetpolitikai támogatásaiból kap Lévai Anikó erdélyi arisztokrata barátainak alapítványa. A pénzből a család érdekeltségében lévő zabolai kastélyszálló épül-szépül.

Topik gazda

euler
2 4 4

aktív fórumozók