Topiknyitó: euler 2020. 04. 18. 23:20

ORBÁN VÉGJÁTÉKA  

Topik indítónak egy cikk:
2022: Orbán legyőzhető
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2020. 12. 02. 02:44
Előzmény: #3156  Peterbond
#3160
2010-ben is egy kprrupt, szemét banda volt már.
euler 2020. 12. 01. 23:10
Előzmény: #3158  geza77
#3159
Mert a nyugdíjasok sokat költenének gyógyszerre gyógykezelésre.
De a járvány miatt nem nagyon van rá lehetőségük ugye.
geza77
geza77 2020. 12. 01. 21:15
#3158
Milyen érdekes..
Autópálya díját emelik 3,9%-al, mert inflációt követik.
Nyugdíjnál, CSAK 3 % az infláció követés!!!
Törölt felhasználó 2020. 12. 01. 09:15
#3157

"Két hete vétózta meg a magyar és a lengyel kormány a következő hétéves uniós költségvetést és az Európai Unió válság elleni mentőalapját. A piaci reakció azonban egyelőre meglepően visszafogott volt, nem úgy tűnik, mintha a befektetők komolyabb kockázatként áraznák a kérdést. A jövő heti EU-csúcs után sok minden tisztázódhat, akkor kellene ugyanis végleges döntést hozni. Könnyen lehet, hogy egyelőre a befektetők is bíznak a megegyezésben, ha viszont a csúcson tovább durvul a vita, akkor az előbb-utóbb az a magyar eszközök árazásában is megjelenhet."
Nem tudnak már visszalépni muszáj lesz nekik vétózni.
Egy bűncselekményekkel működtetett korrupt rendszert hoztak itt létre, Vida Ildikét és 5 társát nem véletlenül tiltották ki az USA-ból. Cégeket utasítottak arra, hogy a visszautalt áfa egy részét az általuk kijelölt alapítványaikba utalják tovább, ezek a bűncselekmények azóta is működhetnek és ennek nyomait nem tudják már eltüntetni sőt, magát a már működő rendszert sem tudják leállítani.
Ez miatt nem ízlik nekik az, hogy jogállamisági normák betartásához kössék az eu. pénzeket, nem szeretnék ha belelátnának Brüsszeli diplomaták a bűncselekményekre épített rendszerükbe.
Tartok tőle, hogy Orbán eszközei között az Eu-ból való kilépés is szerepel.
Peterbond 2020. 12. 01. 08:26
Előzmény: #3151  badsector1
#3156
Ezek mind a valasztas utan voltak. 2014 ben nem rajuk szavaztam.
signal2
signal2 2020. 12. 01. 07:05
Előzmény: #3150  Peterbond
#3155
Nálam már 2006-ban lebuktak, aztán az mnyp-zsaroláskor azt hittem annál lejjebb már nincs, erre jött 2015, és kiderült, hogy van sokkal lejjebb. Ma már rendszer szintű a hatalommal való visszaélés és a korrupció, a kommunikáció alapja a gyűlöletkeltés. Morálisan, társadalmi megosztottságban és közéleti kultúrában nagyon mélyen vagyunk
Brüsszelben_Megbukott 2020. 12. 01. 06:32
Előzmény: #3153  euler
#3154
Mit csodálkozol? 
Megmondták, hogy troll hadsereget toboroznak!
euler 2020. 11. 30. 23:28
Előzmény: #3152  euler
#3153
Annak azért örülök, hogy ilyen kései órán is ennyien olvasnak, (négy mínusz negyedórán belül :), és már csak erre futja. Elfogytak az érvek, védhetetlen a rendszer.
euler 2020. 11. 30. 23:06
Előzmény: #3148  Peterbond
#3152
Miért ülsz fel állandóan g.trend provokációinak?
Csak az ellenzék pocskondiázását tudja semmi mást. Ez a feladata.
Ne menjünk bele a színjátékba, hogy itt egy demokratikus választásokon egy hagyományos ellenzék váltja le a rezsimet, mert ezzel csak legitimizáljuk a kiépült diktatúrát, ugyanúgy mint a parlamenti ellenzék.
Nincs most olyan helyzet, hogy pártokban és programokban gondolkodjunk, először orbánék mocskát kell eltakarítani és utána lehet építkezni. Aki ezt ígéri és kamikaze módjára bevállalja arra kell szavazni. Ha nem tudjuk ezt kikövetelni az ellenzéki pártoktól (mert egyelőre a választásokon csak pártok indulhatnak, és milyen érdekes, a fidesz által megszabott táncrendben), akkor más megoldás után kell(ene) nézni.
badsector1
badsector1 2020. 11. 30. 22:36
Előzmény: #3150  Peterbond
#3151

Te mit néztél 2010-ben, már szijgyártó-kósa görögözésekor eldőlt minden, a manyup zsarolás is megtörtént az elején. 
Remélem azért 2014-ben már nem szavaztál ezekre a g.cikre.
Peterbond 2020. 11. 30. 22:26
Előzmény: #3149  badsector1
#3150
Majd ha 2022 ben nyer az ellenzek es neadj isten tenyleg egy rakas szar lesz jojjon vissza a sok Ner huszar hogy na en megmondtam? Akkor is voltak ellenveteseim a Fidesszel es most is vannak az ellenzekkel igaz akkor sokkal inkabb hittem a Fideszben es abban amit hirdetet. Illetve hogy jobb lesznek mint az elodd. Az eselyt meg kaptak tolem es azert ne mond hogy ERRE lehetet szamitani toluk amit foleg az elmult 4-5 evben kaptunk.
badsector1
badsector1 2020. 11. 30. 22:07
Előzmény: #3147  Peterbond
#3149
2010-ben kellett volna már látni, hogy mit lehet ezektől a hazaárulóktól várni.
Peterbond 2020. 11. 30. 22:06
Előzmény: #3144  globaltrend
#3148
Ez a leiras igaz volt a Fidesz 8 eves ellenzekisegere? En aki 2010 ben Fideszre szavazva lenyegeben "nyertem" hogy jovok a kepbe? Mondjuk zeny akkor csalodott voltam amikor bedaraltak a magannyugdijamat vagy amikor a Fidesz egy laza 180 fokos fordulatott vett a politikajan. Fusztralt mondjuk nem vagyok mert nem azon merem a sikert melyik part nyer epp hanem hogy mit tesz. Es ha valamelyik rosszat tesz akkor azt szovateszem illetve nem tamogatom tovabb. Itt sokan viszont inkabb az elveiket cserelik hetente a partjuk kedveert nem a partot az elveiknek huen.
Peterbond 2020. 11. 30. 21:53
Előzmény: #3143  globaltrend
#3147
"hogy mi lenne ha győzne orbán ellenzéke, akkor jobb lenne a kormányzás?"
.
O se TUDJA hogy olyan lenne amit leirt megis leirta. En se TUDOM mert jos en se vagyok. Azert gyanitom kozelebe se lenne ennek a marhasagnakamit itt felsorolt. Hogy jobb lenne e szinten csak gondolom. Ha nem azt is levaltanam. Ahogy most a Fideszt ami messze nem azt hozta amiert 2010 ben megvalasztottuk.
Placa
Placa 2020. 11. 30. 20:51
Előzmény: #3141  globaltrend
#3146
na látod salve kicsihuszár, tudsz te értelmes dolgokat is írni
ne is erőlködj, ez bőven elég lesz a jövőben is
 
 Peterbondhoz meg ne is mérd magad, nem vagytok egy súlycsoportban
 
ez itt neked meg a 2-3 nertársadnak, akik 5-10 nicken nyomjátok a dislike-ot, de legalább végre eszetekbe egy újabb (a múlt héten is volt egy) több mint 7 éve alvó login jelszó, gondolom: 1234 lehetett az :)
.
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos" - Albert Einstein
peter_s 2020. 11. 30. 18:35
Előzmény: #3143  globaltrend
#3145
Hülyeség megválaszolni a kérdést, mert a választ senki nem tudja. Tudom, hogy a fideszes szektás agyhalottak azt mondják, hogy egy ellenzéki kormány sokkal rosszabb lenne, mint a fidesz, az ellenzéki szektás agyhalottak meg azt mondják, hogy sokkal jobb lenne egy ellenzéki kormány. Akiknek pedig nem birtokolják a lelkét és elméjét különböző pártok és politikusok - azaz nem szektások -, azok pontosan tudják, hogy erről csak akkor lehet megbizonyosodni, ha kormányváltás lesz és a politikában nincs olyan, hogy biztos. Az meg kimondottan vicces, hogy hörögnek itt a szektások a programokért, de amikor meg ott van, akkor meg 99%-a el sem olvassa és azt hazudja, hogy nincs. Itt is volt már olyan, aki azt hazudta, hogy 2018-ban nem volt az ellenzéki pártoknak programja, pedig volt a jobbiknak, lmp-nek és a Momentumnak is, és hiába linkeled be neki, annyira sötét agyhalott, hogy továbbra is azt mondja, hogy nincs. Jelenleg egységes ellenzéki program nem létezik 2022-re, a nyilatkozatok szerint lesz, dolgoznak rajta, de ne tegyünk már úgy, hogy ez annyira kurva fontos dolog Magyarországon, mert az emberek 99%-a aki elmegy szavazni, magasról leszarja a programot. A többség érzelmi alapon szavaz, nem pedig programok alapján, hozzáteszem, az átlag szavazó - jelesül a szektások - nem is képes értelmezni egy konzisztensen összeállított választási programot.
globaltrend 2020. 11. 30. 18:11
Előzmény: #3123  drugics14
#3144
azért foglalkoznak vele, mert ez a becsípődésük :-)tudományos magyarázat is van rá egyébként és maximálisan igaz is, hogy mi mozgatja azokat akik pl. ezt a topikot is naponta teleírják:
  Perlaky-Papp József  krízisterapeuta jól írta le azt, hogy ti milyen állapotban van Orbán mai ellenzélke és a támogatóik, a firkászaik is :
"azt kell mondjam, nem mindenki bírja egyformán a gyűrődést - az ellenzék az elmúlt 10 évben csak nagyon kevés sikert és valójában csak részsikereket tudott elkönyvelni. márpedig 10 évig sikretelenségben lenni az egy kétség kívül nagyon nehéz lelkiállapot, ez még a legstrapabíróbbnak hitt idegrendszert is alaposan megtépázza. ez olyan mint egy kukta: a kuktában főzünk, egyre nő a feszültség, a gőz, és időnként azt muszáj kiengedni, vagy önmagától kitör. és a politikát is meberek csinálják, és az embereknek a lelkiállapota mindig komoly befolyással van a magatartásukra, tehát a decibelversenyt én ide kapcsolnám. hiszen azért mégiscsak az lenne az alapvető szándék, hogyan lehet többséget szereznie egy ellenzéknek a szándékai mögé. de bben az esetben amikor reálisan nincs esélyük a többség megszerzésére, nos ez ilyenkor ez egy pszichologiai igényt szolgál ki, azt hogy az anyázással, patkányozással stb. tehát az alpári kifejezések , a gyűlölködés nyílt nyilvános használatával is, de megszabaduljanak a felhalmozódott feszültségtől"
globaltrend 2020. 11. 30. 18:04
Előzmény: #3137  Peterbond
#3143
te pedig mellébeszéltél, és kb. "csak" éppen úhy 879. alkalommal..
merthogy nem válaszoltad meg SaschaBraun kérdését, amit a végén feltett, azt, hogy mi lenne ha győzne orbán ellenzéke, akkor jobb lenne a kormányzás?
és hát azért beszéltél a mellé a váéaszadás helyett, amit épp Puzsér mondott ki az Atv Öt című műsorában épp a múlt héten is  - sem ő sem akik még ott voltak, pl. Hont András is, nem vádolhatóak még távolról sem fideszbarátsággel - , szóval ezt mondta: "ennek az egyesült ellenzéknek továbbra sincs programja s nem tudható, kit kezdenének az országgl ha választást nyernének, már azon kívül hogy ott is egymást nyírnák mint már jelenleg is az önkormányzataikban"
tehát egy szolhálati közlemény a végére: Peterbond egy kókler, senki se vegye komolyan a beírásait mert épp 879.-szer bukott le már itt kb. ezen a fórumon :)
Törölt felhasználó 2020. 11. 30. 17:56
#3142
most nézem élöben honkongot egy villamos tetejérül kétszintes villamos és rengetegen vannak az utcán és egy maszkost sem láttam .virus egy szál sem.jo nagy megtévesztés hazugság és átverés megy
globaltrend 2020. 11. 30. 17:29
Előzmény: #3137  Peterbond
#3141

Topik gazda

euler
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek