Topiknyitó: euler 2020. 04. 18. 23:20

ORBÁN VÉGJÁTÉKA  

Topik indítónak egy cikk:
2022: Orbán legyőzhető
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2020. 06. 30. 19:13
Előzmény: #1623  globaltrend
#1640
Majd akkor reklamálj az ellenzék nevű pártnál, ha a köztv-ben legalább olyan arányban szerepelnek ellenzéki politikusok mint kormánypártiak.
Neaztfigyeldamitmondok 2020. 06. 30. 18:58
Törölt hozzászólás
#1639
Moryk 2020. 06. 30. 17:48
Törölt hozzászólás
#1638
globaltrend 2020. 06. 30. 17:23
Előzmény: #1626  Peterbond
#1637

"Az en colom egy jol mukodo allam minel kissebb korrupcioval"minden józan eszű épelméjű állampolgár ezt szeretnéés lehet is ebben eredményeket elérni, de áttörést, vagy teljes értékű érdemi áttörést aligha, mert még a demokratikus váltógazdaság sem teszi ezt lehetővéezt nem akarod megérteni , ezt nem lehet a fejedbe verni, csak azt ismételgeted hogy itt megtusztulásra lenne szükségpersze, de nemcsak az elmúlt 30 év magyar történelme, hanem a nemzetközi kitekintésű is bőven és épp elégszer megmutatta már, hogy hamis ilúziókat kergetsz vagy kerget bárki aki azt a bizonyos áttörést reméli. és azért, mert nem számoltok az örök emberi tényezővel -vagyis illuzorikus, gyermeteg beteges álmodozók vagytok (vagy nagyon is tudatos hangulatkeltők)
"Ha ez mukodne a Fidesz alatt maradhatna a Fidesz is"
nálad nem maradhat a fidesz mert nem szereted, de másoknál meg maradhat mert ők meg bizonyára még így is elégedettebbek vele (a körülményekhez képest vagy relatíve) mert éppenhogy úgy érzik, msot szerintük jobban működik az állam (ahogy te fogalmaztad). a valóságérzékelsed tehát nem működik jól, de ebből az utcából úgy tűnik, nem vagy képes kijönni az érzelmi vakságod miatt..
Moryk 2020. 06. 30. 17:22
Törölt hozzászólás
#1636
Moryk 2020. 06. 30. 17:17
Törölt hozzászólás
#1635
Neaztfigyeldamitmondok 2020. 06. 30. 17:06
Törölt hozzászólás
#1634
Denever 2020. 06. 30. 17:05
#1633
Nem értem mi bajotok Orbánnal? Hol van még egy vezető a világon aki eléri, hogy egy 1800-as lélekszámú falunak a topligában bronzérmes csapata legyen? Nektek semmi sem elég! 
tihamer
tihamer 2020. 06. 30. 17:00
#1632

2022 - ORBÁN LEGYŐZHETŐ ?
,
N E M . . .
Peterbond 2020. 06. 30. 16:55
Előzmény: #1629  globaltrend
#1631
Oke mostmar biztos vagyok hogy Branko kollegahoz van szerencsem. A velemenyem mar multkor elmondtam neked. Attol hogy TE lopnal nem biztos hogy mas ugy tenne. Nem mellesleg en soha egy szoval se mondtam hogy szavaz a DKsra  aki lopott. Meg karacsonyra se mondtam hogy szavaz. Szavaz arra aki szerinted normalis lenne es kerd szamon az eppen lopot. De hogy azt kerd szamon ami mar meg se tortent es kb MINDENKIre kivetitsd inkabb rolad mond el velemenyt nem mibdenki masrol.
Peterbond 2020. 06. 30. 16:51
Előzmény: #1625  globaltrend
#1630
Na megegyszer. A "PETERBONDOKAT", ahogy mar szazszor leirta ( es nem leirtak mivel csak egy van), nem motivalja hogy MAS lopjon. Az motival hogy ne lopjanak de legalabbis sokkal kevesebbet. Egyenlore te vagy az aki itt gyozkod engem hogy maradjon a fidesz mert kulonben a masik lopna. A verszivos dolog meg szep hasonlat csak epp az elmult 10 ev mutatja hogy nem hogy jolaknanak hanem inkabb verszemet kapnak es meg tobbet es tobbet lopnak pontosan azert mert hagyjuk es te is ( erdekes pont ugyanazzal az ervvel mint a nehai Branko ) csak annyit mondasz barmilyen lopasra hogy a masik is lopott volna. 
globaltrend 2020. 06. 30. 16:50
Előzmény: #1627  Peterbond
#1629

"Ezert mondom teged csak az zavar ha nem az lop akit te kedvelsz. Az egesz ervelesed errol szol."
éppen a ti érvelésetek az, ami erről szól! megpróbáljátok bemesélni az embereknek és magatoknak is, hogy az a bizonyos lehetőség az nem következne be.. pedig mindig bekövetkezett , már 2010 előtt is, meg 1990 előtt is, stb. és máris bekövetkezik Karácsonyéknál is meg az összes általuk vezetett önkormányzatban ez már az élő valóság, lopás hazudozás, mellébeszélés, haverok rokonok kistafírozása, fzetésemeléssel kezdték önmaguknak, kispesten mentegtik a narkós szoci önkormányzati lopóképviselőt stb.
hiába ismételgeted a mondókád, azt nem akarod megérteni hogy az átlegember és átlagválsaztó sem olyan síkhülye és síkbuta, mint amilyennek ti nézitek őket akkor, amikor ezt a dajkamesét akarjátok nekik beadni, hogy karácsony az miniszterelnökként nem lopna sokkal többet, mint amennyit már Zuglóban ellopattak vele (pártkasszákba egyébként), és most majd még főpolgármesterként manipuláltatnak vele (mert ő egy báb egyébként). és ez nem annak a kérdése hogy mit nézel vagy sem és vagy kinek nézed el vagy sem. ezt a kollektív bölcsesség beárazta és Peterbondot körberöhögik az álságos mű-moralizálásával
a politika az érdekekről szól, az érdek pedig mindig önös tehát nekem, neked, a családnak, a haveri körnek, a pártnak, a holdudvarnak, a szavazóinknak, a velünk szövetséges országnak kedvezünk mert ha nem így tennél akkor leváltanak és mehetsz vissza dolgozni, nem leszel tovább politikus
Peterbond 2020. 06. 30. 16:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#1628
Ilyesmikre gobdolok
.
"Még jó hogy tévedtem, és véletlenül sincs szükség csődre, hogy a helytelenül működő cégeket felszàmolják."
.
Meg jovore majd 20% os tobblet lesz reszre es a tobbire. Mondom nincs se kedvem se erom vegigmenni a szovegen es kivalogatni miket adsz a szamba es egyesevel cafolni hogy semmi ilyet nem mondtam hanem te koltotted hozza es jol kifiguraztad.
Peterbond 2020. 06. 30. 16:36
Előzmény: #1625  globaltrend
#1627
"semmiféle mentegetése nincs ebben az égvilágon senkinek
arról van szó hogy az emberek tudják, hogy a kiflivel kezdi mindenki, és bankrabló lesz belőle a végén, ha hagyják ."
.
Mondom attol hogy TE szerinted mindenki lopna ha volna lehetosege nem mindenki gondolkodik igy. Az meg vicc hogy a tuti milliardos lopo maradjon mert a madik is ugyis lopna. Elso biztos de elnezed. Masodik lehetoseg de azt nem kockaztatjuk meg inkabb maradjon a mostani. Ezert mondom teged csak az zavar ha nem az lop akit te kedvelsz. Az egesz ervelesed errol szol.
Peterbond 2020. 06. 30. 16:33
Előzmény: #1622  Peterbond
#1626
Ja es igen. Nekem nem CELOM hogy az ellenzek nyerjen. Az en colom egy jol mukodo allam minel kissebb korrupcioval. Ha ez mukodne a Fidesz alatt maradhatna a Fidesz is. De attol nem fogom elfogadni a Fidesz lopasait es egyeb szemet huzasait mert egy Mszps is lopott vagy egy ellenzeki politikus hulye. Pokornival Vargaval pl semmi bajom annak ellenere hogy Fideszesek. Az MSZPT meg pl ruhellem pedig ellenzeki. Ha a DK lop az nekem is problema. De kormanypartiaknal nagyon nem ezt latom. Mibdenre lonek ami nem Fidesz ( es mindent egybemosnak ami nem Fidesz ) es mindent elbeznek amit a Fidesz tesz de a toredeket szamon kerik az ellenzeken. Ahogy pl te is a makulatlansagpt MINDENKIN egyszerre. Mintha a Momentum tehet arrol hogy egy Mszps lopott valahol de ha a miniszterelnok veje lop az rendben van belefer.
globaltrend 2020. 06. 30. 15:56
Előzmény: #1622  Peterbond
#1625

semmiféle mentegetése nincs ebben az égvilágon senkinek
arról van szó hogy az emberek tudják, hogy a kiflivel kezdi mindenki, és bankrabló lesz belőle a végén, ha hagyják (illetve nem szeretné senki ha bankrablók lennének úgy általában, de ez rendre mégis megtörténik, vajh ki tudja miért..)
és ezt baromira unják már, az álszent és álságos porhintő Peterbondokat pedig (akik szeretnék nekik bemesélni az ellenkezőjét) meg széles mosollyal kiröhögik, ez erről szól és semmi másról
Hofi Géza ezt úgy magyarázta, hogyha "elzavarod magadról az aktuális vérszívókat akkor azt hiszed hogy nyertél, pedig helyettük aztán mindig a még sokkal éhesebbek jönnek!!!!
főleg, ha Peterbondék még szeretnének is nekik pluszban enni adni, hogy végre jöjjenek csak már, mert a csúf fidesz az iylen, meg olyan bankrabló ám, "hűha"!
Moryk 2020. 06. 30. 15:47
Törölt hozzászólás
#1624
globaltrend 2020. 06. 30. 15:43
Előzmény: #1592  Peterbond
#1623

az ellenzék számára tök egyszerű lenne a recept, le kéne tudnia utánozni a fideszt:
fidesz el tudta hitetni az emberekkel 2010-re, hogy ő alkalmasabb és jobban csinálná; meg tudott nyerni egy választást; és utána kormányn élni tudott a nagy lehetőséggel és valóban jobban is csinálta vagy -ja (ha nem így lenne akkor nem tudott volna azóta 2 újabb választást nyerni - az tök érdektelen hogy itt mit tekintük "jól" nak, mert a győzelmet nem kell megmagyarázni, magyarázkodniuk mindig a veszteseknek kell)
és akkor nézzük Karácsonyékat: egy db nyomorult önkormányzati választást nagy nehezen részben megnyertek (de országos összesítésben elvesztették), tehát már az sem nagyon megy nekik hogy egyáltalán elhitessék az emberekkel hogy alkalmasak; illetve ahol pedig bizonyítaniuk kelle és illene ma már, ott egyre inkább csak a kudarcaik, a hozzánemértésük rajzolódik ki, tehát besülni látszik az a bizonyos gépezet..
Peterbond 2020. 06. 30. 15:41
Előzmény: #1619  globaltrend
#1622
"álságos és végtelenül unalmas ez a fajta érvelés
a valóság hihetetlenül egyszerű: csak és kizárólag akkor lenne és van esélye - reális esélye - legyőzni a fideszt ennek az ellenzéknek, ha ő azokhoz képest patyolattiszta, feddhetetlen, teljesen átlátható és valóban szakértői vezetést vinne az önkormányzatokban!"
.
Szerintem pont ez az alsagos szoveg hogy maradjanak a bankrablok mert 10 emberbol egy lopott egy kiflit ergo ok is pont olyanok. De a bankrablokkal eddig se volt bajom csak most akadok ki a kifli lopon es egybol azt mondom MINDENKI ilyen. Mentegetes arra hogy nem erdekel a lopas ha a Fidesz lop.
Peterbond 2020. 06. 30. 15:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#1621
En nem bedurcizok de hogy lehet vitazni ugy hogy azt mondom "a fu zold" erre te azt irod hogy "miert mondom hogy az eg piros ez mekkora baromsag nem vagy normalis". Hat igen ha azt mobdtam volna tenyleg az lenne de igy most mit irjak vissza?

Topik gazda

euler
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek