Topiknyitó: euler 2020. 04. 18. 23:20

ORBÁN VÉGJÁTÉKA  

Topik indítónak egy cikk:
2022: Orbán legyőzhető
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 05. 16. 12:49
Előzmény: #1148  sanka
#1160
Amikor visszavonul másfél napra bebábozódni, utána mindig csoportosan rajzik.
libasbukta
libasbukta 2020. 05. 16. 12:28
Előzmény: #1157  signal2
#1159
ja, bocsi rossz hozzászólást néztem
hát figyelj, alapvetően az elfogadás nem jelenti azt, hogyha valaki téved akkor azt ne lehetne neki megmondani vagy kritikával illetni
ilyen mércével egyébként a "nyílt társadalom" sokkal kevésbé nyílt és elfogadó, mint a katolikus egyház
libasbukta
libasbukta 2020. 05. 16. 12:27
Előzmény: #1157  signal2
#1158
arról volt szó, hogy orbán ezt a hatalmat már soha nem fogja visszaadni
erre mondta azt orbán, hogy majd lesz lehetőség bocsánatot kérni a rágalmakért
persze ez el fog maradni, nincsenek kétségeim
signal2
signal2 2020. 05. 16. 12:26
Előzmény: #1156  libasbukta
#1157
Teljesen másról van szó. Az elfogadásról, nem pedig a mindenkori azonosulásról.
libasbukta
libasbukta 2020. 05. 16. 12:10
Előzmény: #1155  Törölt felhasználó
#1156
ja, hogy szerintetek, aki nem ugrik kútba a kútbaugrók egyesületével az kútbaugrásfób, és érzékenyítő tréningre van szüksége?
Törölt felhasználó 2020. 05. 16. 12:03
Előzmény: #1138  nini55
#1155
a kereszténység a szeretet vallása mondják. akkor hogy is van ez? szeretem, aki nekem tetszik,aki nem azt nem szeretem. elég különös egy felfogása a vallásodnak. nekem nincs bajom a kereszténységgel, amíg azt tényleg a szeretet vallásaként gyakorolják. de sokan , mint te is - teljesen kiforgatják az elveit és egy gyűlöletvallást kreálnak belőle.
fehér,hetero, keresztény. mondod. vannak nem fehér keresztény országok is.
pld Fülöp sziget,vagy a migránsok közt is vannak keresztények, akiket ti úgy kezeltek,mint az állatokat. meleg keresztények is vannak.
messze vagytok a kereszténységtől én azt gondolom és ehhez asszisztál az egyházatok is az a legszomorúbb.
libasbukta
libasbukta 2020. 05. 16. 11:52
Előzmény: #1147  euler
#1154
hirvonal.hu :DDD ajánlok kevedrevalót még hírcsárda.hu
libasbukta
libasbukta 2020. 05. 16. 11:51
#1153
az index szerint óórbán már májusban visszaadhatja a koronavírusra hivatkozott különhatalmat
úgy tűnik hogy megint a nyugatifény hazudott euler pedig el is hitte :D
Shut-up
Shut-up 2020. 05. 16. 10:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#1152
Egyszerű. Megnézzük eljön-e. De elsődleges, hogy a tolvajbanda elmenjen. 
mezga_geza 2020. 05. 16. 10:05
Törölt hozzászólás
#1151
mezga_geza 2020. 05. 16. 10:05
Törölt hozzászólás
#1150
euler 2020. 05. 16. 10:04
Előzmény: #1148  sanka
#1149
Örömmel figyelem a tehetetlen alpári kirohanásaikat. :)
Ezt is nekik szánom:
"A pénteken este megjelent Magyar Közlöny egyik kormányhatározata arról dönt, hogy a kabinet hozzányúl a Gazdaságvédelmi Alaphoz, és onnan 82,1 milliárdot átcsoportosítanak a Budapest-Belgrád vasútvonal építésére.
A vasútvonal építkezési iratai tíz évig titkosak lesznek, ... de a jövő héten szokatlan javaslat kerül a Ház elé. Ugyanis az Országgyűlés törvényalkotási bizottsága a jövő keddi szavazás előtt azt javasolta, hogy:
„A Kínai Népköztársaság Kormányának álláspontját beszerezve” dönthet a külgazdasági és külügyminiszter a Budapest–Belgrád-vasútvonal iratainak nyilvánosságáról.
Vagyis: Kína is beleszólhatna abba, mi legyen nyilvános Magyarországon."
82 milliárdot csoportosított át a kormány a Budapest-Belgrád vasútvonalra
sanka 2020. 05. 16. 09:54
Előzmény: #1146  gombócból_is_sok
#1148
Mennyi új borznick van.:))
euler 2020. 05. 16. 09:41
#1147
Botrány ha egy miniszterelnök alig burkoltan, fajelméleti alapon osztja meg a társadalmat, uszítva egy nemzetalkotó etnikum ellen.
"Szokásos péntek reggeli Kossuth rádiós interjújában szóba hozta a Kúriának a gyöngyöspatai kártérítések ügyében hozott ítéletét. Orbán, mintha mi sem történt volna azóta, hogy a Fidesz legutoljára hergelte a magyarokat a témában, rutinos ügyességgel újból felkapta a témát, sőt, az elhangzottak alapján szemlátomást még sikerült egyet csavarnia is a cigányellenes retorikán, amikor azt mondta:
“ÉN ÚGY KÖZELÍTEM MEG, HOGY OTTHON ÉREZHETIK-E MAGUKAT A MAGYAROK A SAJÁT HAZÁJUKBAN. (…) OLYAN VILÁG VAN-E MAGYARORSZÁGON, AHOL EGY KISEBBSÉG KÉPES OLYAN RENDSZERT, HÁLÓZATOT KIÉPÍTENI, AMIVEL RÁKÉNYSZERÍTI AZ AKARATÁT A TÖBBSÉGRE. (…) AZ MÉGSEM FORDULHAT ELŐ, HOGY A TÖBBSÉGNEK IDEGENNEK KELL ÉREZNIE MAGÁT A SAJÁT HAZÁJÁBAN. EZ MÉGISCSAK A BENNSZÜLÖTTEK, VAGYIS A MI ORSZÁGUNK”.
Bár nyíltan nem mondta ki, hogy kikre gondol, aki tud olvasni a sorok között, az tudja, hogy Orbán a helyi cigányságról beszélt, amikor arra célzott, hogy ők nem a nemzet részei (vagy ahogy fogalmazott, nem “bennszülöttek”) ... 
A cigányok is magyarok, akkor is, ha az nem tetszik Orbán Viktornak. Náci időkre emlékeztető gondolat azt sugallni, mintha azt, hogy ki számíthat magyarnak, nem állampolgárság, vagy nemzeti érzés/identitás döntené el, hanem az, hogy ki milyen etnikumba született. Orbán azáltal, hogy szembeállítja az etnikumokat a nemzetiséggel, nem csinál mást, mint a legalpáribb, legszalonképtelenebb náci fajelméletet próbálja a politikai közgondolkodás részévé tenni. Ez nem helyes, hanem felelőtlen, botrányos és felháborító"
Még vége sincs a járványnak, Orbán máris újrakezdte a cigányellenes hergelést
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 05. 16. 08:45
Előzmény: #1142  euler
#1146
A külömben meg se volt, annyira sűrű a szövege hogy szem elől tévesztettem. Külömben, gyönyörű. Mindig az osztja az eszet akinél a legnagyobb az ínség.
euler 2020. 05. 16. 08:05
Előzmény: #1143  zeli39
#1145
Meg egyéb fogalmakkal sincs tisztában, amiket egyszerű szitokszóként használ.
Javasolnám mindenesetre, hogy ne kelljen ilyen bonyolult fogalmakkal bajlódnotok, hogy egyszerűen "bennszülött"-ként határozzátok meg magatokat. (Orbán után szabadon).
signal2
signal2 2020. 05. 16. 07:57
Előzmény: #1135  nini55
#1144
Akkor írjál ilyen litániát Kövér beszédeiből, meg a fidesz, a kormány és pincsimédiája propaganda kampányaiból, ha ennyire megveted a gyűlöletkeltést és kirekesztést. Ott találsz belőle csak igazán. Bárkit, bármikor, bármilyen hazugsággal lejáratnak totális, összehangolt támadással - még a sajátjukat is, ha a főnök kiadja a kilövési engedélyt -, simán kommunistázzák, hazaárulózzák, kirekesztik, a teljes ellenzéket. Módszeres nemzetmegosztást végeznek.
Ha megírtad, azonnal elhiszem, hogy nem vagy "fidesznyik", ahogy írtad. 
zeli39 2020. 05. 16. 07:50
Előzmény: #1132  nini55
#1143
Szerintem ön Csaba László munkásságával nincs teljesen tisztában .A többivel úgy ahogy egyetértek :-)
euler 2020. 05. 16. 07:48
Előzmény: #1141  gombócból_is_sok
#1142

Meg őszintére is ("külömben" :)Az elég gyakran úgy szokott lenni, hogy aki ekkora vehemenciával bizonygatja, hogy a biológiai neme megegyezik a nemi identitásával, egyrészt elég kevés dologgal tud dicsekedni amit  elért az életben, másrészt gyakran pont nála van identitási zavar.
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 05. 16. 07:33
Előzmény: #1138  nini55
#1141
"heterószexisták"
 
Hetero. Rövid o. És szexuális nem szexista. Kurvanagy különbség. És az egy állapot, nem érdem. Úgy látszik macsóra ittad magad az éjjel de okosra nem.

Topik gazda

euler
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek