Topiknyitó: euler 2020. 04. 18. 23:20

ORBÁN VÉGJÁTÉKA  

Topik indítónak egy cikk:
2022: Orbán legyőzhető
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 04. 19. 14:52
Előzmény: #99  Shut-up
#100
Szolunk majd ha IMF-hitelt kell felvenni nyugika!
Shut-up
Shut-up 2020. 04. 19. 14:50
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#99
Ennek a "nagyszerű" válságkezelését a haveri körön kívül mindenki megszívja. Fideszes, nem fideszes egyaránt. A kérdés, hány fideszfan meri bevallani majd, hogy átb.szta őt is vikike.
Törölt felhasználó 2020. 04. 19. 14:50
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#98
Perszepersze, johet a birkazas, agymosottazas, patkanyozas. Sikeres szokott lenni.A migransaid meg ennyi eroszakot okoznak Nemetorszagban (csak errol a migranssimogato media elfelejt beszamolni)http://www.politikversagen.net/rubrik/auslaenderkriminalitaet
Törölt felhasználó 2020. 04. 19. 14:46
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#97
Milyen erőszakos bevándorlókról beszélsz? Minden áldott nap azzal van tele a híradó, hogy xy kivégezte a családját, kutyáját, leszúrta, kútba dobta stb., ne csináljunk már úgy, mintha csak a migránsokkal lenne baj. És az rendben van, hogy több ezer ember jöhetett be az országba bármilyen ellenőrzés nélkül, ha tudott fizetni? És az, hogy 2006-ban törtek, zúztak, gyújtogattak az oly barátságos fidesz-szimpatizánsok? Nekik szabad, de ha jön a retorzió, akkor Gyurcsány egyből diktátor. Az ellenzék tudatos kivéreztetése, a média feletti uralom átvétele, na ezektől lesz valaki diktátor. És tudod, ki csinálja ezt? Orbán.
Shut-up
Shut-up 2020. 04. 19. 14:44
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#96
Meg persze téged.
Törölt felhasználó 2020. 04. 19. 14:43
Előzmény: #94  Shut-up
#95
Orulok neki hogy Orban Viktorral ellentetben teged jegyeznek valahLOL.. :)
Shut-up
Shut-up 2020. 04. 19. 14:41
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#94
viktorod sajnos már nagy a félelemérzete. Pedig 2009-ben még jól el lehetett vele beszélgetni. Amikor edző voltam, Felcsúton játszottunk, meccs után jó hangulatban dumálgattunk pár percet. Muris volt, mert akkora volt mellettem, mint a kutya ülve. Már akkor is lenéztem.
Törölt felhasználó 2020. 04. 19. 14:30
#93
Orban legyozheto egyebkent, de nem egy ilyen leszerepelt hazudozo impotens luzer csapat fogja legyozni.
Törölt felhasználó 2020. 04. 19. 14:29
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#92
Gyurcsotany szemkilovetesre, az emberek megfelemlitesere, szetveretesere hasznalta rendorseget azonositok nelkul. Orban az eroszakos bevandorlok megallitasara hasznalja
a rendorseget. Tippeljetek melyik a diktator! :)
Törölt felhasználó 2020. 04. 19. 14:19
Előzmény: #90  Shut-up
#91
Nagy dicsőség nem félni a néptől, mint gyurcsotány ahogy nem fél... https://m.kuruc.info/galeriaN/egyeb/csorbaattila02.jpg
Shut-up
Shut-up 2020. 04. 19. 14:11
Előzmény: #82  gombócból_is_sok
#90
Itt leginkább egy keményebb fellépés segítene. Mivel a fidesz köztudott, hogy gyáva emberekből áll. Elég a netadóra gondolni. Pesten volt egy nagyobb megmozdulás, aztán máris nem volt netadó. Orbán fél a néptől, mint a tűztől.
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 04. 19. 14:09
Előzmény: #88  signal2
#89
#86 alapján nem zárja ki
signal2
signal2 2020. 04. 19. 14:04
Előzmény: #80  Dehogynincs
#88
Tehát kizárod azt a lehetőséget, hogy vannak olyan politikusok, akik tényleges elköteleződésből dolgoznak? Én nem.
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 04. 19. 14:02
Előzmény: #86  Dehogynincs
#87
Pacsi. Remélem egyre többen leszünk, hátha még nem vándorolt ki minden magunkért tenni képes ember.
Dehogynincs
Dehogynincs 2020. 04. 19. 13:58
Előzmény: #82  gombócból_is_sok
#86
Hozzászólásod szinte minden szavával egyetértek. Én is írhattam volna és talán már párszor írtam is, ha nem is ezekkel a szavakkal.
Dehogynincs
Dehogynincs 2020. 04. 19. 13:55
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#85
Ilyen meglátásokat  kapok a pártközpontból. Nem várnak el visszajelzéseket, csak az fontos nekik, hogy a direktívákat terjesszem. Most kivételesen jelezni fogom nekik, hogy a közvetettséggel szemben némi fennforgás támadt. Én midig azt terjesztem, amit a központból kapok. Az eredeti terv a börtönbiznisz és a cigányoknak járó kártérítés volt, de ezt a koronavírus felülírta. Eddig semmiféle számot nem kaptam arról, hogy mennyire fertőz a börtönökben és a cigánytelepeken a vírus.
Törölt felhasználó 2020. 04. 19. 13:54
Előzmény: #51  Dehogynincs
#84
Gyurcsány egyszer azt mondta, ha azzal mozdítja előre az ügyet,akkor  félreáll az ellenzéki vezérszerepből. Ez egy nagyon bölcs kijelentés volt. Ideje be is tartani.
 Semmilyen szempontból nem alkalmas példaképnek, ellenzéki vezérnek,inkább ellenkezőleg. Egyetlen erénye van, hogy jó kommunikátor, nagyokat tud odamondogatni a Viktornak...
Az ő feladata, hogy háttérben maradjon. Törődjön a saját szavazóival és ennyi.
Az MSZP úgy,ahogy volt szétverte volna magát amúgyis. Voltak sztorik,h a  budapesti és a vidéki vezetőség gyakorlatilag ellenségnek tekintették egymást. A képviselőjelöltek kiválasztása sem az érdem, tehetség szerint történt finoman szólva. 
Törölt felhasználó 2020. 04. 19. 13:53
Előzmény: #77  Dehogynincs
#83
Így van, megszavazták, mert sokan el tudják fogadni, annak ellenére, hogy a fidesz ismét jött a karaktergyilkos lejárató kampányával, még Tarlós is belátta, hogy hiba volt. Hamarosan vége ennek a politikának, mert már nincsenek barátaik sem külföldön, sem belföldön, megmaradtak egymásnak az elvtársak, új arcokat már nem tudnak bevonni, hisz Orbán nem osztozik senkivel, csak hiteget esetleg egy két morzsát lelök neked, de ha kicsit többre vágysz máris véged.
Könnyű kitalálni hova vezet ez a politika.
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2020. 04. 19. 13:51
Előzmény: #80  Dehogynincs
#82
Világos. Persze. De, és akkor jöjjön a de. Az a baj hogy azzal hogy elfogadjuk, szentesítjük ezt a magatartást. A politikustól elfogadni hogy az az ő lényege hogy tőlünk lop, a jelenlegi hazai realitás helyes felismerése, de nem elfogadható választói hozzáállás. Olyan, mintha munkaadóként elfogadnánk, hogy az alkalmazott létezésének lényege az hogy lop és lóg. Nem, az alkalmazott valójában akkor csinál ilyet, ha megteheti és el van idegenedve a munkaadójától. A politikusnak mi vagyunk a munkaadói, nekünk kellene odafigyelni, hogy ne lopjon és ne lógjon. Vagy ha lóg, akkor nem úgy. A mi bizánci társadalmunkban még nem vagyunk felnőve a demokráciához, még mindig nem vagyunk képesek úgy ellenőrizni a politikusainkat, ahogy az a munkaadójuktól (tőlünk) elvárható. Sajnos. Amíg ez nem változik, addig szar alakok fognak minket kihasználni.
Törölt felhasználó 2020. 04. 19. 13:44
Előzmény: #77  Dehogynincs
#81

Nagyon jó meglátás. És nem is arról van szó, hogy azért szavaztak volna rá az emberek, mert csak ő volt a fidesz ellen... Volt előválasztás, Kálmán Olga és még páran, Puzsér, és csak a teljesség kedvéért Berki. És ha a kerületeket nézzük, olyanokat vitt el az ellenzék viszonylag ismeretlen nevekkel, mint például a második kerület, Őrsi Gergely Láng Zsolttal szemben, aki azóta is remekül végzi a dolgát. Szóval van esély, és ezt egyre többen látják.
Egy valamivel viszont nem teljesen értek egyet. Lényegében Orbánt is közvetlenül szavazta meg az ország, mert mindenki tudja, hogy nem Orbán maga a fidesz. Ha ma alapítana egy pártot, a fidesz támogatottsága nullára esne.

Topik gazda

euler
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek