Topiknyitó: Xylox 2020. 02. 24. 09:49

NUTEX Investments Plc. - részvényesek topicja  

Új topic , garantáltan troll mentes ! Hajrá ! Sok sikert és jó kereskedést mindenkinek és persze fórumozást is ! :))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Xylox
Xylox 2020. 03. 07. 14:16
#320
hát a frissen regisztrál kollégát meg ki tiltotta ki ? Én nem !
Xylox
Xylox 2020. 03. 07. 13:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#319
:)))))
felhereju 2020. 03. 07. 13:00
Törölt hozzászólás
#318
Xylox
Xylox 2020. 03. 07. 12:58
Előzmény: #316  martin36
#317
Tudod es lattad hogy volt olyan kispapiroknal , hogy sokaig semmi , aztan meg felrantas. Volt ahol 8 honap telt el . En mar kivarom . De amit mar leirtam korabban is , adok meg eselyt .... ha csak doglodik akkor lepes tovabb . Amit te szoktal irni, biztosan lesz kamu hir amitol szerintem feljebb lepunk . 
martin36
martin36 2020. 03. 07. 12:51
Előzmény: #315  Xylox
#316
Az azert latszott h hebe hoba megjelent mar egy ket ongyilkos kaszkador a papirban
Sajnos a vegeredmenyen egyelore nem sokat szepitett,az utolso oraban fel oraban,v akar csak az utolso percben is,de mindig volt vki aki minuszba tudta tenni a papirt,es ehhez eleg volt par darabka.
Vegeredmenyben lassan de biztosan szivargunk lefele.
Annyi biztos tortenik,h mostanaban nem napi 10-20%,hanem csak 1-3,de az biztosan.
En igazabol mar nem tudom milyen jelnek veljek biztato jovokepet,lassan megszamolni sem tudom hany ilyen,es ezektol joval erosebb jeleket is lsani veltunk,50,46,44,42,38,34,33-nal.
A valosag  pedig  minden jel ellenere az,h itt vagyunk 31-nel.
A bejelentes,es azota eltelt megkukulas ota  immar 4! honap telt el egyetlen egy arva tovabbi reszlet nelkul .
Xylox
Xylox 2020. 03. 07. 12:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#315
A profeta beszeljen beloled ! En optimista voltam tavaly nyaron is es most is . Ja es persze le lehet engem is hulyezni mert nem adtam a 30 as veteleimet oda novemberben . En tartom es nem tartok kizartnak az iden egy 100+ os karcolast sem . Egyebkent welcome on the board ! :))))
Pluto13
Pluto13 2020. 03. 07. 12:21
Előzmény: #313  Tuderlala
#314

Pont ezt akartam írni ,igen komoly marketinget kaptunk :D
Amúgy biztos hogy ő volt.
Kibaszták minden nickjét mint macskát szarni,idegállapotba került :DDD
Tuderlala
Tuderlala 2020. 03. 07. 12:17
#313
Szerintem nem Géza volt. Idáig csak nem süllyedt le!  Marketing a papírnak a fórumon ez a figyelemfelkeltés. Lehet, hogy jövőhéten lesz vmi? :) 
martin36
martin36 2020. 03. 07. 12:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#312
Elvileg fel voltak mar nyomva,
De ad1, vagy nem tortenik semmi,
Ad2 geza ebben is hazudott.
martin36
martin36 2020. 03. 07. 12:08
Előzmény: #308  Rollover
#311
Ne csodalkozz,ha az alllando elteto eleme a provokalas.
felhereju 2020. 03. 07. 12:07
Törölt hozzászólás
#310
martin36
martin36 2020. 03. 07. 12:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#309
Elobb utobb tortennie kell valaminek,ha a virus muhiszti nem cseszi szet vegletesen a tozsdeket,itt is johetnek huberek a szokasos kamu szarjaikkal,ami rallyt generalhat.
Bar ha valoban rafkos a szelhamos,akkor pontosan egy ilyen kornyezetben generalhatna egy kamurallyt,az osszes befekteto ki van ehezve a longgal keresheto penzekre.
Most meg nagyobb feltunest tudna kelteni egy storyval,es nagysagrendekkel tobb spekit vagy befektetot szerezni a joval magasabb arhoz.
Rollover
Rollover 2020. 03. 07. 12:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#308
Lám megjött a megerősítés, most már én is bizakodok. 
Már azt hittem a 260 as bejegyzés óta, hogy ez nem is Nutexes topik, hanem le gézával és a többi nickjével nevű topik. 
felhereju 2020. 03. 07. 11:57
Törölt hozzászólás
#307
Xylox
Xylox 2020. 03. 07. 11:45
Előzmény: #305  martin36
#306
:))))) Ez mind így van ! Valszeg  nem egyszerű gyerekkora volt ! Ütötték , verték , mert folyamatosan hazudozott a szüleinek , akiket idegronccsá tett az biztos ! Hülye génekkel született , meg lehet hogy még örökölt hozzá a szüleitől a rossz tulajdonságaikat , persze a szülei normális emberek lehetnek , lehettek ! Az ilyen embert nevelőintézetbe kell tenni már közvetlen a megszületése után  ,aztán kényszerzubbonyba élete végéig . 
martin36
martin36 2020. 03. 07. 11:36
Előzmény: #304  Xylox
#305
Jol mondod.
Az ilyen pszichologiai eseteknek epp ez a lenyeg h interakcioba keruljenek masokkal,mert igy tudja sajat jelentoseget maga elott alatamasztani.
Amint figyelmen kivul van hagyva,ahogy mar a sajat klonjai sem szolnak hozza es nem tud masokon felsobbrenduskodni,azonnal porba hull,osszeomlik,es kipusztul mint egy szarazon hagyott virus a sivatagban.
Tilos eszrevenni es valaszolni neki,mert azzal csak egy vegtelen ertelmetlen,sehova sem vezeto folyamatot indit be barki is.
Az ilyen alaknak amugy sem a kommunikacio a lenyeg,o nem erveket v velemenyeket akar utkoztetni,nem akar o kitargyalni egy folyamatot,ah egy fraszt,o  mindenkit letolorni,mindig mindenhol azt akarja latni h neki van igaza,csakis az egyetlen igazsag az,amit o mond.
O az onigazolasert jar forumokra,nem az informacio csere v ervutkoztetes  miatt.
Felnott ember modjara keptelen beszelgetni.
Borzaszto sokat verhettek gyerekkent a fejet,ennel tobbszor mar csak egyvalamit kaphatott:amikor azt hallhatta magarol h:HAZUDSZ!
Xylox
Xylox 2020. 03. 07. 11:26
Előzmény: #303  martin36
#304
Ez így van ! Én csak arra kérnék itt mindenkit , ha véletlenul visszajonne vslymilyen mas nickkel , hogy ne alljatok le vele meg egy " a" betu erejeig sem vitstkozni vele . Ez volt a baja velem . Elkuldtem a francba aztan meg elkezdett irogatni nekem en persze nem vslaszoltam vissza ra ennek a feregnek. Es mindenhol engem savazott ahol tudott . Eddig nsgyon ugy nez ki , hogy ez klonozta az en profilomat . De ki fog derulni . Szelhamos , hazug , rosszindulatu kamu vadvilagi egyed faj .
martin36
martin36 2020. 03. 07. 11:18
Előzmény: #302  Xylox
#303
Pont errol beszelek.
Mindenki bukik a tozsden (na jo,kiveve Hathor),en is buktam rengeteget,es nagyokat is.
Megis eszemben sincs visszajarni topicokva ott gyalazkodni napi szinten.
Arrol meg nem is beszelve,h kulon topicokot nyissak,aztan a sajat alneveimen beszelgessek magammal ,csak azert h fenntmaradjon a topic.
Nagyon komolyan hibbant az urge,kenyszeresen gyulolkodo,veletlenul nem tortennek ilyenek csak komoly sokk hatasara.
De mivel rengetegszer meg lett kerve h fejezze be,nagyon zavaro amit muvel,de ez mind  olaj volt csak a tuzre,igy tobbszorosen bebizonyitotta,h egesz egyszeruen nem valo kozossegbe,sem tarsalkodo csapatokba.
Komoly gyogyito szakemberre lenne szuksege a szerencsetlennek,szurkolok h egyszer osszejojjon neki.
Xylox
Xylox 2020. 03. 07. 10:56
Előzmény: #300  Viszkis
#302
oké , de ha buktam , akkor sem mentem pl. az OTP topicba Csányit szidni és szét - trollkodni a fórumot . Igaz nem is volt regisztrációm akkor még , és meg sem fordult a fejembe , hogy csak  ezért regisztráljak . Tudod van az intelligens ember meg a tuszmók  ..... na vajon ez a féreg melyik ?!:)))
Xylox
Xylox 2020. 03. 07. 10:52
Előzmény: #299  martin36
#301
Egyetértek ! Reméljük elhúzza magát innen végleg ! Ha nem akkor majd mások segítenek neki , lesz bőven segítség , minden téren ! 

Topik gazda

Xylox
Xylox
4 1 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek