Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
1kor13
1kor13 2021. 11. 04. 01:51
Előzmény: #49999  Törölt felhasználó
#50000
Okoztál ezzel a cikkel egy pár álmatlan órát nekem. Megnéztem a legfrissebb táblázatot, az sem szebb: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1029606/Vaccine-surveillance-report-week-43.pdf 
Ráadásul a 43-ik heti pdf-nél már kihagyták a 100.000 főre viszonyított arányszámokat, na nem mintha nem lehetne őket kikövetkeztetni az előző heti számokból, például itt még voltak arányok: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1027511/Vaccine-surveillance-report-week-42.pdf
De ha lejjebb görgetsz a Table 2-től, a Table 3-hoz vagy Table 4-hez akkor láthatod, hogy a sürgősségin lévők illetve halottak aránya a vakcina esetben jóval kisebb (remélhetőleg így is fog maradni).
Ami a táblázatokból sajnos hiányzik, hogy mennyi a krónikus betegek aránya az oltott és oltatlanok csoportjában. A krónikus betegek nagyrésze oltott, akik a védettség gyengülésével fogékonyabbak a vírusra (mint ahogy egyébként minden oltásellenes is elmondja, hogy már pedig az egészségi állapot mennyire fontos a covid esetén, így is van!) Összességében ezeket az adatokat figyelni kell és nagyon érdekesek, de ezek alapján még nem lehet kijelenteni semmit...
Törölt felhasználó 2021. 11. 03. 22:00
#49998
Ebben a cikkben arról van szó, hogy az angol közegészségügyi hivatal, a Public Health England (PHE), - amely talán a legjobb statisztikát kesziti a világon a kovid fertőzés esetszámairóll, kórházi ápoltakról es halálozásokról, és azon kevesek egyike, akik felteszik az oltottak es oltatlanok arányát is - , megnézte a 2021-es év 36. és 42. hete közötti esetszámokat, és egy, a Pfizer által használt képlet alapján kiszámolta, hogy mennyi az oltás hatékonysága az esetek megelőzéseben. A cikk szerzői a következőkre jutottak: az oltás hatásfoka NEGATIV, vagyis nagyobb esélyed van elkapni a beteséget (vagy legalábbis egy pozitiv tesztet produkálni) ha be vagy oltva, mint ha nem. Ráadásul a trend ROMLIK, vagyis az oltás hatásfoka egyre rosszabb lesz, vagyis egyre nagyobb az esélyed, hogy pozitiv teszted legyen, ha be vagy oltva az oltatlanokhoz kepest. A cikk ebből azt a következtetést vonja le, hogy az újgenerációs oltással oltottak kb. karácsonyra szerzett immunhiányos betegséget fognak kapni. A cikk szerint az oltás nagyobb eséllyel betegíti meg az embereket, és bizony a halálozás is egyre nagyobb esélyű. Az oltás hatásfoka hetente Kb 3,2%-kal romlik, vagyis egy év alatt kb. 167%-kal. Ha a jelen trend folytatódik, egy év múlva a kétszer oltottak kb. 300%-kal nagyobb eséllyel halnak majd meg kovidban, mint az oltatlanok.Ez a cikk segít megmagyarázni azt a rejtélyes jelenségEbben a cikkben arról van szó, hogy az angol közegészségügyi hivatal, a Public Health England (PHE), - amely talán a legjobb statisztikát kesziti a világon a kovid fertőzés esetszámairóll, kórházi ápoltakról es halálozásokról, és azon kevesek egyike, akik felteszik az oltottak es oltatlanok arányát is - , megnézte a 2021-es év 36. és 42. hete közötti esetszámokat, és egy, a Pfizer által használt képlet alapján kiszámolta, hogy mennyi az oltás hatékonysága az esetek megelőzéseben. A cikk szerzői a következőkre jutottak: az oltás hatásfoka NEGATIV, vagyis nagyobb esélyed van elkapni a beteséget (vagy legalábbis egy pozitiv tesztet produkálni) ha be vagy oltva, mint ha nem. Ráadásul a trend ROMLIK, vagyis az oltás hatásfoka egyre rosszabb lesz, vagyis egyre nagyobb az esélyed, hogy pozitiv teszted legyen, ha be vagy oltva az oltatlanokhoz kepest. A cikk ebből azt a következtetést vonja le, hogy az újgenerációs oltással oltottak kb. karácsonyra szerzett immunhiányos betegséget fognak kapni. A cikk szerint az oltás nagyobb eséllyel betegíti meg az embereket, és bizony a halálozás is egyre nagyobb esélyű. Az oltás hatásfoka hetente Kb 3,2%-kal romlik, vagyis egy év alatt kb. 167%-kal. Ha a jelen trend folytatódik, egy év múlva a kétszer oltottak kb. 300%-kal nagyobb eséllyel halnak majd meg kovidban, mint az oltatlanok.Ez a cikk segít megmagyarázni azt a rejtélyes jelenséget, hogy miért a legátoltottabb országokban a legrosszabbak a számok.https://rightsfreedoms.wordpress.com/.../investigatio.../...
tobzoskanátha 2021. 11. 03. 21:59
Előzmény: #49995  vigkrisz
#49997
Most úgy tudom bő 1 millió kérte a 3. oltást. Nehezen hiszem, hogy ez felmenne 3 millióra a közeljövőben.
vigkrisz 2021. 11. 03. 21:53
Előzmény: #49994  Phylaxa
#49996
"kor előrehaladtával lehetnek olyan betegségeink, amikre nem tudom, hogy maga az oltás hogyan  hat. Nem is vizsgálják" --> hogyne vizsgálnák, annál jóval több mindent vizsgálnak, mint amit ezek szerint el tudsz képzelni, szerintem érdemes lenne Dobson facebook oldalát egyszer végig böngészned, mert elég sok betegséget követnek a koronavírus elleni oltással együtt nézve
vigkrisz 2021. 11. 03. 21:50
Előzmény: #49992  tobzoskanátha
#49995
nekem az a tippem, hogy a 3. oltást csak az elsőt kettőt beadatók fele fogja kérni, persze, ha nagyon bedurvul a helyzet a következő fél évben, akkor lehet, hogy többen, a 4. oltást max 1 millió, talán jövőre a második félévben, őszig
azt, hogy félévente szaladgáljon a teljes népesség oltatni, azt egyenlőre nem látom életszerűnek
Phylaxa 2021. 11. 03. 21:43
Előzmény: #49952  totoro
#49994
Ez nem csak a kortól függ, de nyilván az immunrendszer elpuhulásával összefüggésben van. A kor előrehaladtával lehetnek olyan betegségeink, amikre nem tudom, hogy maga az oltás hogyan  hat. Nem is vizsgálják, hanem eddig, ha akartad, akkor beléd szúrták és ennyi. Most változott a helyzet, továbbra sem vizsgálják (feltételezésem szerint nincs is meg a tudás hozzá), hanem kötelezően beléd szúrják. Nos, nekem itt a határ. Ettől kezdve ez már egy kötelező harmadik fázis-beli részvétel, amit az eddigi életem során nem élesben csináltak egy kiválasztott rétegre kötelezően. A válaszom tehát, hogy nem tudom, de az a magyarázat engem nem érdekel, hogy már beadtuk 1 milliárd embernek és nincsenek mellékhatások. Nem akarom ismételni magam, csak a mindennapi környezetemben nagyon sokan vannak. Látom és beszélgetek velük. 
totoro
totoro 2021. 11. 03. 21:40
Előzmény: #49978  algore
#49993
Egye bassza, ez egyszer nem jelentem ezt a személyeskedést. Hiányoznál.
tobzoskanátha 2021. 11. 03. 21:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#49992
Már az is látszik, hogy sokkal kevesebben hajlandóak a 3. oltásra, mint, ahányan kérték az első (kettőt). Ezt az őrületet nem lehet sokáig fenntartani. A hardcore vírusrettegőknek lesz lehetőségük évente 3-4 oltásra, hozzáscsapják ezt a inzulinhoz, koleszterincsökkentőhöz stb.
vigkrisz 2021. 11. 03. 21:36
Előzmény: #49988  tobzoskanátha
#49991
a lezárás csak akkor jó, ha rövid, pár hetes, hónapokig nem lehet otthon ültetni a mai, főleg nyugati embereket, mert nem bírják ki
Törölt felhasználó 2021. 11. 03. 21:35
Előzmény: #49985  vigkrisz
#49990
Ez hogy 1 ez inkább a médiából mondom. Nálunk nem volt ez miatt zárás. 
Nem volt Covid a Sulikban. 3 iskoláról beszélek. 
vigkrisz 2021. 11. 03. 21:33
Előzmény: #49986  Törölt felhasználó
#49989
a gyerekeknek orrspray kell, aztán csapathatják maszk nélkül is akárhol
tobzoskanátha 2021. 11. 03. 21:33
Előzmény: #49977  vigkrisz
#49988
A lezárásokkal nagyságrendekkel több ember életét megnyomorították, sok gyerek, fiatal életét teljesen tönkretették. Ha ma véget érne ez az őrület, akkor is évtezedkig több hülye és szegény fog élni.
vigkrisz 2021. 11. 03. 21:32
Előzmény: #49983  Törölt felhasználó
#49987
iskolákban is fordult elő covid okozta halálozás, a pedagógusokat kérdezd meg róla
Törölt felhasználó 2021. 11. 03. 21:32
Előzmény: #49985  vigkrisz
#49986
Bocsánat! Nekem a gyerekek fájó pont! 
vigkrisz 2021. 11. 03. 21:30
Előzmény: #49983  Törölt felhasználó
#49985
"iskolában 1 covidos tanuló", hát, ilyen maximum tavaly tavasszal lehetett, honnan tudod, hogy csak 1 volt, talán letesztelték az egész iskolát?
látom nem olvastad végig, amit írtam, de már rögtön "beteg"-ezel
Dexcar 2021. 11. 03. 21:30
Törölt hozzászólás
#49984
Törölt felhasználó 2021. 11. 03. 21:27
Előzmény: #49975  vigkrisz
#49983
Az iskolában 1 Covidos tanuló és zárták az osztályt a tanárokkal együtt. 
10 Km es körzetünkben, 10  400 főt  foglakoztató cég van. Mindegyikben volt Covidos. Szinte végig. 
Egyiket se zárták be.Tavaly volt talán 2 hét,de ez országosan volt. Autóipari cégek,akkor állnak amikor nincs anyag. Nagyon sok Covidos volt,de a termelésnek menni kel. 3 gyerekem van ,egyik osztályában sem volt Covidos. Ha ennyire fertőznek,akkor mért nem? Aki a gyerekeket akarja oltani, azt fejbe lövetném!
Gyárakban Covid és halálozás is volt. Az iskolákban ilyenről nem halottam. 
Szerinted ha be lesznek oltva a gyerekek, akkor helyre áll minden! ???? 
Ha ezt így gondolod,te tényleg beteg vagy!  Ezt a gondolat menetet nem tudom,hogyan kezeljem? 
vigkrisz 2021. 11. 03. 21:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#49982
azt nem mondtad, hogy melyik országban?
mert MO-n biztosan nem lesz ilyen 2022-től, plusz 6 havonta sem kell mindenkit oltani, mert azt meg lehet mérni, hogy tényleg kell -e
Dexcar 2021. 11. 03. 21:26
Törölt hozzászólás
#49981

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek