Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 11. 03. 20:58
Előzmény: #49956  vigkrisz
#49960
Az lehet,hogy lesz másik vakcina : )  de bizalom az már nem lesz.
vigkrisz 2021. 11. 03. 20:58
Előzmény: #49955  tobzoskanátha
#49959
A gyerekek oltása azért lett döntő fontosságú, mert ők a fő terjesztők a vírusoknak.
Evvel ugyan nem dicsekednek, mert szar ezt kimondani illetve hallani, de sajnos így van, hiába jön néha egy study arról, hogy de nem biztos, hogy így van.
(és igen, tudom, hogy a tavaly januári vuhani verzióra készült oltás nem állítja meg a delta variánssal való fertőződést)
Ha megkérdezel egy oldschool epidemiológust, akkor egyből avval kezdené, hogy óvodákat-iskolákat azonnal bezárni (persze nem évekre, csak pár hétre), amivel a mai világban egy nagy probléma van, hogy hova teszed a gyerekeket, amikor a szülők mindketten dolgoznak.
Szerintem a gyerekeknek az orrspray típusú (orrnyálkahártya immunitást kialakító) vakcinát kellene majd adni, ugyanúgy, mint az influenza esetén az angol sulikban, hogy tényleg ne terjesszék a vírust, egy fújás, oszt jónapot, pár hónapig (az aktuális hullámban) hat.
Helix Nebula 2021. 11. 03. 20:56
Előzmény: #49954  Törölt felhasználó
#49958
Mindig ezzel jöttök, hogy az egészségi állapot. Ja, csak szólok, hogy nem. 
Én átlag egészséges vagyok, nem vagyok elhízott, se cukorbeteg, nem dohányzom. Sőt szedem a d vitamint. Múlt heti vérvétel szerint legmagasabb szinten van a referencia sávban :). 
És tavaly mégis úgy elkaptam, hogy kb azt hittem ott maradok. De a tesómnak pl semmi baja nem lett! Pedig együtt ápoltuk a beteg anyukámat. 
Szóval szerintem valami genetikai dolog lesz 😃 vagy csak szimpla szerencse. 
Ja és anyukám ugye sokkal idősebb mint én, és rossz állapotban van, de ő 1 hét alatt egy-két köhögéssel átesett. Szóval nem érthető és nem logikus. 
tobzoskanátha 2021. 11. 03. 20:54
Előzmény: #49956  vigkrisz
#49957
Ez az összecsinálás egy maszkos idiótára megáll, de szerintem az Úr hozzászólásából nem az derült ki, hogy ő össze akarna csinálni magát, hanem a fasza tele van a covid hisztériával.
vigkrisz 2021. 11. 03. 20:49
Előzmény: #49950  Törölt felhasználó
#49956
mielőtt összecsinálnád magad, még a jövő év a pfizer-és és a többi első fecskéé lehet, de a jövő évben elkezdenek kijönni más típusú vakcinák illetve más gyártók vakcinái is
a pfizer-nek maga az mrns technológia lesz a nagy biznisz, amit egyébként a társuk, a biontech idén tavasszal már a kínaiknak is eladott
tobzoskanátha 2021. 11. 03. 20:48
Előzmény: #49951  vigkrisz
#49955
Életkor, elhízás, cukorbetegség, magas vérnyomás. Ezek hangzanak el a leggyakrabban. Az életkoron nem lehet segíteni, de az összes többi civilizációs betegség, ami a szar kaja és a mozgáshiány következménye.
Én soha nem voltam az oltás ellen, szerintem kimondottan jó, a veszélyeztetetteknek kéne adni. De mivel 12 év felett erőltetiki, így kilóg a lóláb, nem segíteni akarnak ezzel, hanem csak rásózni az emberekre ezt a szart és közben persze nyerészkedni ezen.
Törölt felhasználó 2021. 11. 03. 20:47
Előzmény: #49952  totoro
#49954
Nem a kor számít, hanem az egészségi állapotod. Ismerek olyan 80 éveseket is, akiknél szinte tünetmentesen zajlott le.
Ha egészséges vagy, nem vagy dagadt, nem dohányzol, normális kajákat eszel, szedsz egy kis vitamint (főleg C-D), akkor tök mindegy, hány éves vagy.
Ha pedig ezek ellenkezője szerint élsz, akkor szarban vagy akkor is, ha 22 éves vagy.
vigkrisz 2021. 11. 03. 20:46
Előzmény: #49946  Phylaxa
#49953
valóban, hazudott, bár nem tudjuk, hogy melyik típusú oltásra gondolt, lehet, hogy a kínaira 
egyébként az oltások alkalmazási előírásában szerepelnek a lehetséges mellékhatások, ezeket azért olvasni tudó emberek már régen elolvashatták, rengeteg cikk volt a lehetséges mellékhatásokról és azok kockázatáról itt a portfolión is
totoro
totoro 2021. 11. 03. 20:44
Előzmény: #49940  Phylaxa
#49952
Nekem furcsa, te is régi motoros vagy itt a fórumon, szerintem kb. egy korosztály lehetünk, nem gondolod, hogy pont mi vagyunk az a korosztály (50-60 között) akire már veszélyesebb a vírus mint az oltás?
vigkrisz 2021. 11. 03. 20:43
Előzmény: #49945  tobzoskanátha
#49951
ahogy haladunk előre az időben, az emberek egészségi állapota egyre rosszabb lesz, ezen nem fog tudni változtatni senki és semmi, maximum elfedni illetve elviselhetővé tudják tenni ilyen olyan gyógyszerekkel és terápiákkal
amíg mindenki az "én is mindenből többet akarok" felé halad, addig ez így is marad
Törölt felhasználó 2021. 11. 03. 20:41
Előzmény: #49945  tobzoskanátha
#49950
36 milliárd dollár a Pfizernek egy év alatt. 11 ezer milliárd Ft.
Mindössze.
Nyilván ha rajtuk múlik, nemhogy harmadik meg negyedik lesz, hanem innentől kezdve félévente mehet mindenki ótásra. 
A mellékhatásokat, halottak eltitkolják, letagadják, "nemisattólvan", és dől a pénz most már örökkön örökké.
Üdv az új világban. 2019 volt az utolsó szabad év az emberiség történetében. 
vigkrisz 2021. 11. 03. 20:40
Előzmény: #49944  Phylaxa
#49949
Az influenza oltást nem adják fűnek fának?
A kínai, hagyományos oltás mit okoz? 
Phylaxa 2021. 11. 03. 20:35
Előzmény: #49943  JamesT
#49948
A legnagyobb üzlet évezredek óta. Baromi sokat lehet vele keresni.
vigkrisz 2021. 11. 03. 20:35
Előzmény: #49940  Phylaxa
#49947
a kötelező oltást nem én találtam ki, azért ne nekem panaszkodjál, a kötelező oltásban én sem hiszek, mert azt az oltásrettegőkre nem lehet ráerőltetni
én a magam részéről csak backup megoldásként tekintek az oltásra (tudok a mellékhatásokról, mert az összes facebook-os mellékhatás csoportot végigolvastam már, ezek szerint jóval tájékozottabb vagyok nálad a témában,  de egy valami azért tisztán látszik, hogy az ott leírtak nagy része nocebo, de az is lehet, hogy oltásellenesek írogatnak mindenféle kamu históriákat)
az ázsiába szakadt dokinak van egy megérzése, elképzelhető, hogy szarul adják be az oltásokat és az okoz egy csomó mellékhatást.. mielőtt valaki nagy oltásrajongónak állítaná be fickót, ő volt az, aki már tavaly decemberben beszámolt olyan esetről, amiben oltás után meghalt egy doki
azt meséltem már, hogy magam is oltásrettegő vagyok? 
Phylaxa 2021. 11. 03. 20:34
Előzmény: #49941  vigkrisz
#49946
Azt tudom, hogy ki hazudik és azt le is írtam. "Nincs mellékhatása!!!" Aki ezt nyilatkozta a tv-ben az hazudott. 
tobzoskanátha 2021. 11. 03. 20:34
Előzmény: #49941  vigkrisz
#49945
Nyilván az oltás jó üzlet, főleg, ha egy év alatt már a 4. oltásról van szó.
Amúgy igaz, hogy hülyék és hazudnak, mert itt nem a covid járvány az érdekes, hanem a roncs emberek tömegei, ezeket olthatják sorozatban, akkor is roncsok maradnak.
Phylaxa 2021. 11. 03. 20:32
Előzmény: #49939  vigkrisz
#49944
AZ oltás veszélyes? Erről írkálok? Olvass már légyszíves vissza! Az a veszélyes, hogy fűnek fának adják (mindenféle vizsgálat nélkül) és most már elkezdték a kötelező oltást is. Fingjuk sincs, hogy mit és milyen hosszan okoz, de kötelezően akarják már beadni. Nálam itt fordult a kocka. Mindennek van határa. Tudom, csak egy gátőr vagyok. Nyugi, maradok is a kaptafánál. Megismerhetted viszont a véleményem. :)
JamesT 2021. 11. 03. 20:30
#49943
Hiába próbáljátok itt egymást téríteni mint a házalók nem fog menni. Egyik elkötelezett az oltások maszk és minden mellett mert hiszi, hogy az a megoldás, más meg akiben mélyen benne van a szabad akarathoz való ragaszkodás sosem fog fejet hajtani max tűrni ezt azt. 
Teljesen felesleges egymáson taposni egy szűk réteg malmára hajtjátok csak a vizet. Egy megosztott társadalmat hülyére lehet szaggatni és szivatni mert a megosztottság meggátolja a közös fellépést, és ebben ügyesek és milliók játszanak ezzel is a bábukat vezérlő milliárdosok kezére.
Törölt felhasználó 2021. 11. 03. 20:27
#49942
Kedves Nézőink, és most a véget nem érő történetben elkezdődik a jobbágyság negyedik oltás gondolatával történő megbarátkoztatása. :D :D :D
https://168.hu/itthon/falus-andras-harmadik-oltas-negyedik-hullam-koronavirus-sinopharm-pfizer-szputnyik-moderna-astrazeneca-janssen-gulyas-gergely-maszkviseles-218041
vigkrisz 2021. 11. 03. 20:25
Előzmény: #49937  Phylaxa
#49941
Semmi köze ennek az ideológiához, ha nem látnád, az egész világ (kelet és nyugat, fejlett és fejlődő, kapitalista és komcsi) oltani szeretne és olt is, ugye nem fogod te is előadni az algore féle mindenki hülye és hazudik dumát?

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek