Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 10. 16. 19:14
Törölt hozzászólás
#48400
algore 2021. 10. 16. 19:02
Előzmény: #48396  Törölt felhasználó
#48399
Nyugati medicinaban eloszor jo 10 eve talalkoztam kurkumaval. 
Nemet, csucstechnologiat kepviselo daganatterapia, kis vermintabol elemzi a daganatsejteket es keresi laborban hogy mire erzekenyek. Tobbnyire kemoterapeutikumokat vizsgalnak, es eleve nem probalkoznak olyasmivel, ami az adott beteg adott daganatara nem jo. Tudnak kombinaciokat is vizsgalni. 
Az erdekes az volt, hogy bizonyos daganatok eseten a c vitamin pl nagyon hatasosnak bizonyult. Direkt mergezo az adott daganatsejtre. 
20 eve talan volt egy olasz felindulas, hogy nagy dozisu c vitamin hatasos lehet daganatok ellen. Hulyenek lettek nezve, es kirohogve a "szakertok" altal. 
(vegyuk eszre, nem minden daganat ellen jo, egy kis resz ellen csak. Ez az ami a klasszikus, gyogyszeripar altal kedvelt kutatasokban soha nem derulne ki, mert mindenkit vizsgalunk a vizsgalatokban, nem betegcsoportokat. Siman kijon, hogy semmire, es senkinek nem jo. Atlagban) 
A masik erdekes dolog a kurkuma volt. Szinten direkt mergezo egyes daganatsejtek es daganattipusok szamara. 
Nemet csucstechnologia, 10 evvel ezelott. 
Shareholder 2021. 10. 16. 18:59
#48398
Tüntetések: Brüsszel, Róma, Párizs, London, a fősodor média pedig továbbra is kussol a megmozdulásokról. A 444 azért lehet fasisztázik majd egyet a címlapon, ahogy a héten is tette az olaszok esetében, de tőlük nem is várhatunk mást.
https://m.youtube.com/watch?v=WaOc--vLCm4
kukker 2021. 10. 16. 18:37
Előzmény: #48396  Törölt felhasználó
#48397

Amit látsz és megtapasztalsz így a világban, az a Gonosz megtévesztése az által, hogy elhiteti az emberrel, hogy p minden felett képes állni az által, hogy a világban valami által hatalmat kap a világ elismerése által: pénz, címerek, papíros, díj, elismerések stb-stb...
És amíg tart ez az "én vagyok valaki a világ által" szemlélet, addig az ember ebben a viselkedésben van.
Ezért mondtam pár apja, hogy a világi tudás nem az igazságot jelenti, lásd a te tapasztalatod: az igazságot kerested, mi gyógyítja meg azt, ami a te bajod. 
Nem a világ tudása és elismerése - Dr címer - adta meg azt az igazságot, ami valóban és igazából - igazságból - segített számodra.
Törölt felhasználó 2021. 10. 16. 17:32
Előzmény: #48391  algore
#48396
Ez a kurkuma ez tetszik! Ha ezt megemlítem a kardiológusnak az néz,hogy mi bajom van.
Még nem is halottak róla. Na ennyit a szakemberekről. 6 éve volt biciklizés közben infarktusom. 
130-as pulzus felett lettem rosszul.150-nél már hánytam. Elmentem megvizsgáltatni magam. 130 alatt semmi gond.
Kaptam egy söntött meg egy csomó gyógyszert.
Mondtam a dokinak,hogy nem e lesz gond,hogy kurkumint és fokhagymát szedek,eszek. "vérhígító miatt"
Kérdezte,hogy az meg mi. Fél évig szedtem amit felírtak aztán abba hagytam.Minden évben megyek kontrollra ott viszont egy másik kardiológus van. Terhelés próba után konzoltálunk.Azt mondja, magán nem lehet látni semmi jelét,hogy infarktusa volt.Sok egészséges ember örülne ha így bírná a szíve.
Kérdezi a gyógyszereket szedem-e,mondom nem szedek semmit. Kukumint és fokhagymát azt igen.
Az meg mi!Ők ilyenről nem tanultak. Felírta,hogy a beteg saját döntésére, nem szedi a gyógyszereket. 
Heti 3x 40 kilométert tekerek. Gyógyszerek nélkül. Helyette reszelt gyömbér,kurkumin,feketebors. 
D vitamin 3x 3000 ne C vitamin 3x 2000mg 
Ennyit a szakemberekről. A legnagyobb gond,hogy még hülyének is néznek. Mert hát ők a tanult emberek. És ezt el is mondják,mesélik. 9-10 évet tanult és a hülye beteg felülírja őket. Tudnák mesélni az orvosokról.
Beteg az hülye,ők meg a tanult profi szakemberek. Bizodalmat megkapták, de sajnos nagyon sok mindent nem ismernek a világban. A mi orvosaik a drasztikus orvoslást ismerik. Igazi hentesek! 
algore 2021. 10. 16. 16:23
#48395
vakcinahatekonysag 2 perces videoban osszefoglalva :)
http://www.bitchute.com/video/Q0NNeL4ooFFI/
algore 2021. 10. 16. 15:50
Előzmény: #48392  vigkrisz
#48394
Mar febr-marciusban bizonyitottak klinikai tesztekkel, hogy emberben mukodik covid ellen. Azota beszelek rola.
algore 2021. 10. 16. 15:49
Előzmény: #48377  vigkrisz
#48393
A Johns Hopkins kutatasa szerint egeszseges gyermek nem halt meg az USA-ban Covidban.
Szerb helyzetet nem ismerem, de ketlem hogy tomeges gyerekhalal lenne, akkor valami nagyon nem stimmelne a szerbekkel... 
Tegnapelott viszont izraeli orvos szamolt be nyilvanosan arrol, hogy oltas utan 16 eves, teljesen egeszseges gyerek erkezett a korhazba szivleallassal. Na olyat nem csinal a covid. Csak az oltas. 
Kivancsi vagyok, Zacsek 99%, 95%, 90% hol tart most a fejszamolasban. 
vigkrisz 2021. 10. 16. 15:46
Előzmény: #48391  algore
#48392
ez így nudli, majd ha klinikai tesztekkel bizonyítják, hogy emberben is működik, nem csak in vitro, akkor beszélhetünk róla
algore 2021. 10. 16. 15:00
#48391
Marciusban irtam eloszor a kurkumarol, es azota tobbszor is, mint tudomanyosan igazolt terapias lehetoseg covid ellen.
Most publikalt eredmeny, sima taplalekkiegeszitoben kapott normal dozis petri cseszeben teljesen szetcincalja a virust. 
Javasoljak hogy talan akkor covid ellen kellene alkalmazni. 
http://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/1914
Ki gondolta volna? Eleg sokan a tudomanyos eletben. 
Ez persze csak egy a sok, teljesen elerheto, nem artalmas, regota hasznalt dolgok kozul amit kemenyen elhallgatnak es a vilagert sem adnanak, mert ezt a betegseget a "szakerto" tarsasag nem hajlando semmivel kezelni. Dogoljon meg minden beteg. 
Ez a legujabb eredmeny olyan bangladesi tudosoktol szarmazik, akiknek feltunoen german neve van, es Bochum es Essen helyeken laknak. 
Nyilvan csalok ezek is. 
algore 2021. 10. 16. 13:21
Előzmény: #48389  totoro
#48390
Mit allitottam, mit csinal? 
totoro
totoro 2021. 10. 16. 12:50
Előzmény: #48387  algore
#48389
Nem, a szervezet nem létezik. Vagyis létezik ilyen nevű szervezet, de az épp teljesen mást csinál, mint amit ti állítotok. Ez kb. a Moszkvában Volgákat Osztogatnak örök vicc szituációja.
Törölt felhasználó 2021. 10. 16. 11:41
Előzmény: #48385  TBSC
#48388
Itt az a gond,hogy megy a ködösítés minden hol. "Szakembereket meg hagyjuk,mert ezek már szégyen amit csinálnak. 
Érdekek! Kinek van érdekében hazudozni és nem feltárni az összetevőket az oltásokban?
Mindenki tudja,hogy nem szabadott volna forgalomba hozni egyiket sem. 
A szakemberek is elmondták,hogy kísérletezés folyik.Az oltottak a tesztalanyok. 
Aztán látom,hogy mennyien mellékhatásokkal szenvednek.A halottakat már nem is hozom ide.
Sajnos nem tudom,hogy mennyire cenzúrázzák a híreket. Feka vagy valóság, ezt mindenki magadönti el.
Mitöl véd az oltás?Talán nem leszek súlyos beteg. A talán, nekem kevés,ismervén az oltások körülötti fejetlenséget. Én minden "feka" híre fogékony vagyok.Jobban elhiszem mint a hitelét vesztett szakembereknek a híreit.WHO és sorolhatnám! Hiteltelen az egész világ! Ezt ők generálták és vannak akik még ezeknek hisznek,nem vagyunk egyformák. Ez is olyan mint a választások. 
Szarnak ezek az emberekre, ígérgetnek füt fát,csak,hogy a zsírosbödön mellett maradjanak. 
Mindegy,hogy nyer vagy veszít.Persze az emberek meg elhiszik,hogy jobb lesz. Jobb hát a tűzkörül ülöknek. 
 
algore 2021. 10. 16. 10:02
Előzmény: #48384  totoro
#48387
A szervezet es a szerzo is letezik. Ha fake newsozni akarsz, ennel komolyabban csinald mar. 
Es akkor meg csak a mellebeszelesnel tartunk, nem erdemi reakcional. 
Ezeket az informaciokat ugy kell osszeszedegetni, a biodisztribucios vizsgalatokat pl japan szervezetektol, a minosegellenirzesi gondokat europabol (es mar 2020 decemberben vilagosak voltak). 
Ezeknek NYILVANOSNAK kellene lennie, konnyen elerhetonek. 
Az FDA per ellenere sem adja ki. 
Ezert kell pl az informacio egy reszet akar blogokon osztani, targyalni. 
Ez nem arra erv, hogy mennyire fasza minden az engedelyezes korul, hanem hogy mennyire nem. 
Szoljal, ha legalabb eddig eljutottal a gondok megerteseben. 
Vagy fake newsozz tovabb, ha csak annyit tudsz. 
algore 2021. 10. 16. 09:57
Előzmény: #48383  TBSC
#48386
A problema az, hogy vizsgalatok es eredmenyek nelkul, sot a vizsgalati anyagok ellenorzese es bekerese nelkul engedelyeztek a vakcinakat. Errol tobb forrasbol hoztam linkeket. (pl eggyel korabban, hogy tobb amerikai egyetem is az FDA fele FOI adatszolgaltatasi beadvannyal elt, amit a birosag meg is itelt, de az FDA tovabbra is megtagadta, es most ezek az egyetemi csoportok perelik az informaciokert az FDA-t) 
(attol eggyel korabban, a brit es ausztral hatosagok beismerese hogy nem ellenoriztek semmilyen formaban a Pfizer adatainak valodisagat) 
Ebben a francia linkben annyi volt az uj informacio, hogy a gyartasi es minosegellenorzesi vizsgalatokra sem tartottak igenyt a hatosagok, es megfelelonek gondoltak, ha honapokkal a vakcinak beadasa UTAN biztositjak azokat a gyartok. 
Ahogy minden egyeb eredmenyt is. 
Ez valakinek vagy problema, vagy nem. 
Ertem, hogy nektek nem, es szaladtatok a 3. adagert is. 
De ha a kritikaval problematok van, akkor erdemben reagaljatok ra, es ne fake news-ozzatok, minden erveles nelkul, mint valami terhesen hasraesett anya csodagyereke. 
TBSC 2021. 10. 16. 09:51
Előzmény: #48381  Törölt felhasználó
#48385
Ezek szerint ha nagyon szeretnél elhinni valamit, akkor te is kritika nélkül elhiszem minden baromságot. A hosszú élet titka.
totoro
totoro 2021. 10. 16. 09:50
Előzmény: #48381  Törölt felhasználó
#48384
Nehéz dolgok a tények. Ha fake news-ra hivatkoztok, olyan szervezetekre amik nem is léteznek, olyan cikkekre amiknek fura mód nincs szerzőjük, és hónapok óta keringenek a faces szubkultúrátokban, arra mégis mit kéne írni? Algore-on meglepődtem, mert ő legalább valóságosnak látszó studykat szokott felmutatni valahonnan a világ végéről, nem ilyen kétbites hülyeségeket, amiket szegény apám se venne be ha még élne, pedig rá házaló románok egyszer rásóztak egy "aranyórát" :)
TBSC 2021. 10. 16. 09:49
Előzmény: #48382  algore
#48383
Hívhatjuk egyetlen hülye agymenésének is, ha úgy jobban tetszik, mert az. Akkor neked jó dolog propagálni, mint nagy igazságot?
algore 2021. 10. 16. 09:32
Előzmény: #48380  totoro
#48382
Es hol volt a fake news?
Cafoltal barmit az erdemi kritikabol? 
Dehogy.
Megartott a sok vakcina? 
Törölt felhasználó 2021. 10. 16. 01:20
Előzmény: #48380  totoro
#48381
totoro te már kezdesz olyan lenni mint Biden : ) Beszélsz összevissza hülyeséget mindenhol.
Ez most az öregség ,vagy az oltás mellékhatása? Nem hiába járkálsz te a zelleres topikba.
Az öreglánnyal megértitek egymást.: ) Titeket már lassan veszettség ellen is be kell oltani.
Mert az is,vagy dobozban él,vagy a holdon! 
 

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek